Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
16. okt 2008

zajtra sa chystame s malou do PO (idem kuknut do robotky 😀 ) 😉

vka
autor
17. okt 2008

Ahoj ako v robotke nieje ti smutno ....konečne piatok za mnou velmi naročny tyžden vikend pred nami ako stale do obeda poupratovať tak mam jednu holku na ličenie ,varenie poučiť sa s Diankou a tak sa musim učiť ja v stredu mam skušky
pekny vikend

bznka
18. okt 2008

No ahotje...ja som bola od vcera u kamosky co sa pozname cez net....bolo vyborne. Evka nestihla som ti odpisat 😒 ...ale ozvem sa ti.

vka
autor
19. okt 2008

ok moja 😉 Ja som sa stihla poučiť no do utorka budem musieť opakovať nieje to na 100% 😔 zberame sa k našim vonku celkom fajn tak si užime ešte toho slniečka lebo ked raz dojde zima tak ................zimu moc nemusim a kdeže si Terka bola u kamošky?

danuska24
19. okt 2008

Evi isla som az okolo pol 3, mala dlho spinkala. bola som tam asi 10 minut, mala bola nervozna, dlho ich nevidela, tak troska plackala. vcera som bola s malou v KE - Peto odmietal poslusnost-nechcelo sa mu ist, boli sme v Deichmane - kupila som malej cizmicky. boli sme aj v kike - co bol ten baby days.. nic moc 😝

bznka
19. okt 2008

evk a v KE sme boli.....no tiez sme boli v Kike danka..ale nie kvoli tomu baby dnu....ale len tak popozerat a snivat co by sme chceli 😀

danuska24
19. okt 2008

ja som chcela pozriet nieco pre malu, ale slabota. tiez som chcela popozerat, ale sme sa dlho zdrzali v Optime, tak sme len tak preleteli.

vka
autor
20. okt 2008

mužika ťaha na sobotu do polska po dlhom čase v sobotu nič nema takže šla by som niečo kupiť sebe a deťom možno už niečo pod stromček no uvidime všetko sa može pomeniť

danuska24
21. okt 2008

ahojte.
vecer som povytahovala vsetky veci co su Linduske male a triedila podla druhu a podla velkosti ( 😅 ) ..
lebo som mala vsetko spolu vo vakoch.. 😅

vka
autor
22. okt 2008

Dani a aj podla farby????asi sa tu niekto nudii 😕

tak mne dnešne skušky dopadli na jednotky 5.11. mam zo štyroch predmetov najťažšia bude asi biologia ech to bude zasa obdobie 😒 😒

bznka
22. okt 2008

..evka tak dnesny den somna teba myslela..som rada ze si skusky zvladla...si sikovna 😉

..danka tak mna take triedenie caka tiez....len nie take koplikovane, tiez zatial vsetko davam spolu 😉

bznka
24. okt 2008

Evka tak si sikovnica sikovna...sorry za moje blbe otazky ale vies zvedavost je zvedavost 😀

..segra je spkojna a velmi sa jej pacia, aj dalsia sestra zhodnotila ze je to nadherne....mamka prekrutila ocami ale co uz...nevie sizvyknut ze ejj dcera najmloadsia uz neie je malinka asi 😀

danuska24
24. okt 2008

kuk album 😎 😎 😎

bznka
25. okt 2008

danka to je tvoja mala...ako sa tam dostala?

vka
autor
26. okt 2008

Terka som rada že sa nechtiky pačia...a mamka tak musi si zvykať že segra je už žena 😉 😉
Dani mala je zlata ech ale rastiete a Tina sa ma ako pracuje ?bruško rastie? že ju pozdravujem 😉

V polsku som nakupila ale kolko ludi bolo no....kupila som si krasny kabatik čižmičky svetrik spodne pradlo....no bolo tovaru až až horšie že do penaženky nič nepribudalo 😒
čakame kmotrovcov takže mame taku domasediacu nedelu...............

danuska24
26. okt 2008

evi IP
v utorok ideme do poradne, tak som zvedava 😉

danuska24
26. okt 2008

terka cez www.photofunia.com 😀

bznka
27. okt 2008

..evka nechtiky drzia jedna radost, sestra sa z nich vytesuje, uplne si sa trafila k jej obleceniu na svadbe 😉

.. Danka 😀

vka
autor
27. okt 2008

To som rada 🙂 🙂 🙂 🙂 dnes som si pokupila nove hologramy šešť uholničky-ozdôbky na nechty meniace na svetle su velmi pekne tak sa vytešujem akurat som si dala kavičku no treba mi robiť šaška zatišie a namalovať nejaku rozpravku dnes to bude iba šaško ked sa mi bude dariť .........niesom nejaky talent na malovanie 🙄 🙄 🙄

bznka
27. okt 2008

...tak ty aj take veci doma strvaras, ze šaško....a namalovat rozpravku....tak ja som v malovani talent uplne lava

vka
autor
28. okt 2008

Terka ako kupila si? ked chceš kupiť niečo poriadne zasa je odpoved rovnaka v sabinove nič normalne nezoženieš a pomaly už ani v prešove činaky sa rozmnožili ...keby bola v po terra nova pre deti v košiaciach maju velmi pekne veci ja som zatial nebola ale moja teta tam zajde a vravi že sa oplati

Dnes ma Tian velmi prekvapil priniesol mi papier kde som mu mala napisať jeho meno on mi ho krasne odpisal skušala som hocijake slova mama tata ...všetko pekne odpisal trocha krive nahnute no ale riadne prekvapko lebo ked som už davnejšie chcela aby napisal meno nechcel no ...zlate moje ....

idem vybrať deťom oteplene topanočky lebo maly mi vravel že mu je zima na prst tak neviem či zima alebo ho tlačia 😉

danuska24
28. okt 2008

ahojky. Evi v Teranove maju celkom fajn veci - len u nas problem, lebo sme este mini a take vecicky nemaju.
inac dnes sme boli v poradni - vazime 10060 g a meriame 80 cm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vka
autor
29. okt 2008

no velka kočanda 😉

Terka kuk IP 😢

vka
autor
29. okt 2008

Idem deti odviezť k našim ostnu tam až do piatku ja zajtra do prace mame školenie ,v piatok volno ale učiť sa mi treba aj objednavky mam takže volno ako volno 😒

danuska24
30. okt 2008

ahojte. prave mi dosiel kalendar co som dala robit z malej tak sa vytesujem. (pre babky ako darcek na vianoce) 😉

vka
autor
30. okt 2008

Fijha no to musi byť velmi pekne 🙂 🙂 🙂 super inšpiracia kolko ťa to vyšlo??a ako si za tym dlho čakala ??normalne si mi dala chrobaka do hlavy 😅

bznka
30. okt 2008

Ahojte ..evka tak ty uz doma po skoleni...si mudrejsia 😀

...akosi sa nam vycasilo....tak aspon neposobi to tak deprimujuco 😉

vka
autor
30. okt 2008

Ano mudrejšia bola jedna holka čo robi na zachranke asi sestrička či ako ich volaju ukazovala nam ako oživovať večer to predvediem na mužikovi 😀 😀 stabilizovanu a šokovu polohu tu precvičime potom 😀 😀 😀 😀 😀 a dalšie veci akoošetrovať rany ako postupovať ked sa dusi dieťa ....... skončili sme kolo 10 30h a tak som mala hned bus domov takže rychle teraz aby som sa nenudila upratala som cely byt pračka perie 2 varku žehličku naštartujem a tak do robotky ..............................................

vonku dajak teplo 😕 😕 😕 a potom sa čudujme že deti chore vykyvy počasia aj Lenka mi volala že ma deti chore mala jej teplotovala až 40
Leni ak čitaš tak sa skoro uzdravte 😉
Terka OK 😉

danuska24
30. okt 2008

Evi cakala som asi 2 tyzdne, posielala som cez happyfoto, cez nich davam aj fotky vyvolavat, teraz maju akciu, myslim ze kalendar a 4 stoji 200 alebo 300 sk, neviem uz presne, ja som dala za 2 kalendare 900sk. ☹
no kto to mohol vediet... 😠

bznka
30. okt 2008

...evka ked si taka nastartovana dojdi upratat a k nam, ja som dnes mala u nas cel den sestru tak aspon som nebola sama s detmi, a trosku sa dosli pohrat aj susedovie deti tak dosla dalsia slecna..takze o deti som mal postarane.

...no a ta burka to co akoze mamlo dnes znamenat?.. 😒

...takze ak bude take super prsivepocaasie ako teraz je tak na cintorim ma nik nedostane 😒