Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
19. nov 2008

Evka ako sa mas, ako si dopadla?

vka
autor
19. nov 2008

Fajn vedela som všetko a z hudobnej mam 3 to je najlepšia znamka v triede tu sme dostali asi 4 baby ostatok 4 8 dievčat opakuju skušku .......................
takže sa normalne čudujem aka som dobra nie že dobra ale dobre som tipla o 2 tyž som si dala skušku z psychlogie a pred vianocami dam ešte z metodiky,dramatiky nech mam po sviatkoch pokoj 😒 taký čiastočný lebo zo školy si vydychnem asi až začiatkom juna 😖 😖 😖 no ale čo
Taka som dnes unavena idem ešte variť bo malý doma a žehlenie tak do toho by sa mi trebalo tiež pustiť lebo zajtra a piatok nemam šancu mam objednane kočky na stužkove 😕

vojtecka
19. nov 2008

🙂 Ahojte baby, som tu prvy krat, celkom sa mi tu paci, pokecame dufam. Som so SB, 2deti starší chlapec 4 roky a slecna 4 mesiace. Nakuknem zajtra, len som sa chcela predstavit. 😀 😀 😀

bznka
20. nov 2008

..evka no si sikovna.....nie je podstatna znamka..hlavna vec ze to mas urobene 😉

..no tak nech mas uz skusky urobene...a vazne vianoce je lepsie prezit s pocitom ze sa ti ucit netreba

..no ja som dnes bola vonku s drobcom celkom prijemne bolo az som bola prekvapena bo vsade hlasili dazd, mrholenie ci vietor

bznka
20. nov 2008

Vojtecka vitaj a ckaame na tvoje predstavenie

vojtecka
20. nov 2008

Ahoj, tak neviem co sa mam predstavovat, matka na materskej. Dnes som mala perny den tak sa nemam s cim ani chvalit. Aky bol den? 🙂

bznka
20. nov 2008

.....den ako na materskej dovolenke..vlastne uz len rodicovskej 😀 .......takze ziadna velka zmena.......a ked vidim ake pocasie hlasia nabuduci tyzden tak fakt to vidim ze uz budeme sediet len doma...dnes bolo vcelku fajn a men isli ruky odmrznut 😒

bznka
20. nov 2008

...no ja mam taku chut na pizzu....no je uz neskoro na take jedlo 😉

danuska24
20. nov 2008

Terka ked sme pri pizzi... som pocula ze vraj grand od januara konci.. 🙄 ☹ ☹ ☹
Evi - sikovnica 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
vojtecka vitaj 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
21. nov 2008

..akoze dufam danka srandujes ..lebo ja inu ako z grandu pizzu nechcem.....danka ako si sa taku novinku dozvedela?

..verim ze je to len zly poplach.....kde pojdem do oho bowlingu..kde sa mi absolutne nepaci 😒 .....a aj nechuti mi...a atriu ani nehovorim...tam sa sice dobre sedi .......ale pizza ci cestoviny...su nanic, apson pre mna.....a o obsluhe ci spravani obsluhy ani nehovorim 😒

bznka
21. nov 2008

..takze podniky som zhodnotila.....napiste aj vy svoj nazor 😉

vojtecka
21. nov 2008

Tiez som pocula ze Grand konci, vraj niekto kupil tu budovu a nepredlzil im najom. Tak neviem co je na tom pravda.

kingstonka
21. nov 2008

... to s tym Gandom pocujem prvy krat...snad nebude pravda... prajem pekny den mamkam v SB

kingstonka
21. nov 2008

a este som sa chcela spytat...chodite niektora do materskeho centra? ake to tam je?... ja by som asi aj zasla ...uz mi zacina doma sibat... ☹ hlavna v tych chladnych dnoch...

bznka
21. nov 2008

...kingstonka tak aj ja nad centrom uvazujem pocas zimy sak mne uz sibe aj teraz 😀 ...juj ale neviem ao funguje musim pozriet sak kazdy den idem okolo neho

..tak ak skonci grand tak mesto sabinov je zakapane este viac.....asi majitelia atria sa dobre modlili a modlia sa nadalej len aby grand skoncil 😀 ......juj ja mam na atrium tazke srdce a napriek tomu tam zajdem...ked uz ic ine neostava 😒

kingstonka
21. nov 2008

...jedina vyhoda atria...ze tam zajdem aj s kocikom... 😒 ... sa mi zda ze MC funguje utorok streda..len nevim ci tam chodia aj mamky s takymi malymi detmi ako mam ja

bznka
21. nov 2008

..presne vyhoda atria....ze vojdem aj s kocikom tot vsjo...a este mam rada ten krb tam 😉

bznka
21. nov 2008

...noa skocikom sme tam fakt uz dlho neboli...a pri nasej malej je to jedno...v kociku neobsedi...takze zabudnime u nas momentalne na nejkae kavicky a tak dalej 😉 ..leto bolo super

vka
autor
21. nov 2008

No WAW vitam nove pisatelky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

to snad nemyslite vážne Grand zatvarajú ???????????????nejak sa mi to nezda 😒 inač všetkým pekný vikend mužik svadbuje mna čaka rande zo žehličkou vysavačom................................
Terka to už teraz je v nedelu 1 adventna????? či mam už vytiahnuť adventný veniec či ešte nie 😅

bznka
21. nov 2008

..evka az na druhy tyzden..mas cas, a muzik svadbuje dnes v piatok?

lenrie
21. nov 2008

ahojte baby

hlasim sa po dlhej odmlke,posledny tyzden som bola chora ako pes 😖 😖 tak blbo mi uz davno nebolo 😠 😠
to naozaj Grand konciii 😲 😲 😲 to nemyslia vazne 😠 😠 😠 to sa asi naserem a otvorim ja restiku 😀 😀 ale taku ,aby tam mali aj deti svoj kutik na hranie,teda baby friendly 😝

vitam nove mamicky 😉 😉 😉 😉 😉

lenrie
21. nov 2008

a este ,MC je otvorene utorok a stvrtok,od 9 do 12tej....my tam 😉 zvykneme chodievat,tak sa mozeme dohodnut a stretneme sa tam 😉 😉
a ci tam chodia aj male deticky???no teraz tam take male babo nemamae ale ja som chodila s malou aj ked mala len 2 mesiace,aspon tam prides kingstonka na ine myslienky a pokecas s mamickami abudes to mat lahsie lebo nebudes musiet robit rozhodcu medzi tvojim babom a ostatnymi detickami, 😀 😀 😀

bznka
21. nov 2008

..tak si dame rendez-vous v MC.

..LEnka ako mala, prisl jej na nieco preco mala tie flaky ci vyrazky?...a s tou restikou ta beriem za slovo. 😉 aspon by s detmi sa dalo kde ist aj v zime.....nemame azda narok ist niekam na kavu najest sa 😉

vka
autor
22. nov 2008

Terka to som myslela že dnes ako viken že čo robim cez vikend ta čo nechapačka či prepracovačka 😅 😅 😉 😉
Leni otvor a budeme chodiť k tebe 😉 😉 😉 😉 😉 ozaj tu nemame nič ☹

vka
autor
22. nov 2008

Dnes si objednam na večer pizzu normalne od včerajšej debaty mam na nu velku chuť a kedže mužik doma nieje tak budeme mať viac 😀 😀 😀 😀 😀 dnes je vonku poriadna kosa no darmo zima je tu ...kupujete už pomaly darčeky či ako obvykle na poslednu chvilu dajte dake typy vobec neviem čo................. ☹

bznka
22. nov 2008

..evka zima je tu....no v noci prsalo 😒

..evka vies asi nechapacka...sak som na materskej 😀

..darceky...deti uz neico maju, no s muzikom ot bude tazsie....no chcem to mat uz z krku tak o 2 tyzdne....potom uz len co mi budhcne do oci 😉

vka
autor
22. nov 2008

😀 😀 😀 Teri ved mužik ma euro penaženku ta čo mu ešte chceš 😀 😉 😉 😉 😉 😉 no a rano lad mužik šiel na svadbu do Demjaty tak nech sa v noci nič nedeje ja mam taký strach ked chodi z dialky domov a ešte take cesty ☹ ☹ ☹ ☹ ale vravela som mu že keby bol velmi unaveny nech ide do svokry tam to ma poblizku no vieš ani ty nemusiš urobiť chybu a .....radšej ani nemyslim bo ja furt tak stresujem no ale ktora z nas sa neboji že

lenrie
22. nov 2008

ahojte baby ukecane 😀 😝
no taka detaka restika by bodla ,ako maju vPrahe,Brne,len ktovie,ci by sa to tu uzivilo 😖 😖 je to predsa trosku zaostalejsie mesto,no dufam,ze teraz ma tu niekto 🙄 😕 za moje reci ale naozaj nic tu nie je ,ani poriadne ihrisko pre deti a pritom je tu vela mladych rodin s detickami 😢 😢
a vonku je teda naozja riadna kosa,ja som dnes bola v solarku,tak som sa trosku zohriala a aj vitaminu d dala do tela a hned mi je lepsie 😉
a darceky????ani nehovorte,ja idem zajtra do kosic,v pondelok mam nejake vysetrenia a tak idem do dracioka malej babiku chou-chou kupit,ona len o tej basni a malemu lego duplo poziarnu stanicu a poziarne auto,on len zas o tom sniva a myslim,ze staci,ved hraciek maju dost a zas kvoli jendemu dnu nakupit hluposti ☹ a muzickovi asi navigaciu do auta,ved ani na 30som mu nic poriadne nedlaa 😔 🤐 😕

vka
autor
22. nov 2008

No moje deti nemaju vyslovene želenia tak o to mam to ťažšie ked idu reklamy toto by som chcela toto sa mi pači ale nič konkretne tak neviem ....... 😒 budem musieť isť do lidlu došli mi vajička džus .......sice mojmu zdravotnemu stavu to moc nepomože ale čo už 😒 😒

lenrie
22. nov 2008

Evi,to poznam ja akurat doberam atb a stale kaslem ako tuberak a najhorsie je to ked pridem z von alebo v noci,az ma pdo rebrami boli 😠 😠 tak moje maju nastastie zelania a tym mam darceky vybavene
a este terka,tak mala ide na krv 12teho zo zily,tak uvidime podla vysledkov,ci to bolo z ATB