Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
22. nov 2008

myslim učitelku 😉

vka
autor
22. nov 2008

Došla nam pizza takže ..................................................................... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
inač grand nekonči vravel že mali vraj nejake problemy s majitelom ale nekonči ....takže budeme pizzovať aj nadalej 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
22. nov 2008

No evka mozno prave preto mi nechutilo bo bola svokra.....inakt en punc chuti tak sladko kolko cukru das 😉 ..existuje stranse vela puncov....ja robim priamo ten co je na tom sacku vcom je korenie na punc 😉

...rozpravate inak o tych slamkach......co sa pije mliecko?.....no moj maly take nemusi kedze mlieko je jeho nepriatel..ked je to toto tak v SB to nemaju.....zhanala som ale nenasla..mozno iba keby v nejakom diskonte ci vecierke to mali

bznka
22. nov 2008

evka tak dobruuuu chut....aku si ssi vlastne objednala?..ja by som si dla tiez...no ale este ma spagety, nasi mi poslali zabijackovu kapustu...tak to by bolo odvecei objednat si pizzu....muzicek by uz pozeral total nechapavo 😉

bznka
22. nov 2008

tak Mariana...ja som terka, aby som nebola len za svojim nickom 😉

...tak ty si sama doma bez muzika?...

vojtecka
22. nov 2008

Evi dobru chut, ja drzim liniu, aspon sa snazim... 😖 😖 😖 Magda ucitelka uz je v skolke, ale je dost bleda a vyzera unavena, neviem ako zvlada nasich sibalov 😒 😒 😒

Bznka a kde v SB si ich videla?? Ja som to tu v nasom super okresnom meste este nikde nevidela a malemu to celkom ide

bznka
22. nov 2008

praveze som to v nasom super okresnom meste nevidela......inak co sa da u nas poriadne kupit?....nic

vka
autor
22. nov 2008

Terka tak to by tvoju svokru asi kloflo doma zabijačkove špeciality a nevesta objedna pizzu 😀 dala som si calzone plus kukurica no chuderka Magda taky kliešť vie narobiť Teri pre teba v obraze učitelku v školke štipol v lete kliešť a teraz vraj mala nejake problemy bola až nemocnici

Maji a kdeže si mužika poslala 😉

lenrie
22. nov 2008

teda,ja na chvilu odbehnema avy takto 😠 😠 😠
mne uz drobci spionkaju,prepacte,ze sa vam tu tak miesam do debty.ale vojtecka,ty si mi bola hned znama podla fotky co mas ,nemas nahodou taky dohneda kocik????a maly chodil tiez do vasej triedy ale minuly rok,tyeraz je pri mnesich kedze ma len 3 roky

vojtecka
22. nov 2008

No baby, tuto chvilu zboznujem... deti uz spia 😀 😀 😀 Hori mi v krbe ohnik, naliala som si vinka, uz len ten moj drahy mi chyba, on je vlastne malo kedy doma, pracuje v Holandsku, 6 tyzdnov je tam a 2 doma. Teraz isiel len na 4, tyzden uz zbehol, tak uz len 3 tyzdne 😝 😝 😝

lenrie
22. nov 2008

no tak to ti teda nezavidim,moj je sice stale tu ale vlstne nie je tu,stale niekde beha,doknca aj v nedelu sme sami pomaly stale,no podnikanie vyzaduje celeho cloveka na ukor rodiny ☹
ako to zvladas vojtecka?sama s dvoma detmi?

vka
autor
22. nov 2008

no aj ja sa hlasim k čiastočne opusteným manželkam 😢 😢 😢 😢 😢 😢 tak ten ohen v krbe zavidim až raz budem mať domček...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 idem deti z vane vybrať a uložiť do postele a kedže pc mame v detskej tak opušťam debatu ......ale je to tu živšie ked nas je viac že!!!!!!!????,, 😉 😉 😉 😉 bru noc

vojtecka
22. nov 2008

Na vsetko si zvyknes, dokonca aj na bic 🙂 Da sa to zvladnut, ked je maly v skolke tak je to fajn, len to ranne vstavanie a obliekanie, ja som cela mokra kym ich vypravim. Najhorsie boli prazdniny, to som prisla z porodnice a drahy musel hned odist, vies nepride, pride o robotu. A co tvoj manzelik robi ze je stale prec? Moj ked pride domov tak to mam zivot maly je v kuse s nim, uziva si tatika, len zasa musim varit 😀 😀 😀

lenrie
22. nov 2008

tak sa ti apson predstavim,ja som Lenka 😉
noveru ,zvyknes si,to je pravda 🙂 moj muz podnika a to je stale niekde mimo a ked je aj doma ,tak ma mobil vecne na uchu,ved deti ho ani poriadne nevidia,dokonca ani cez vikendy ☹ a to s obliekanim poznam,ja tiez chodim rano s oboma,tak viem ake to je,a ked sa mala narodila ,amly ostal strasne chory,no to uz bol blazinec,male diet,ja po porode a k tomu priserne chore ani nie dvojrocne druhe dieta,a na vsetko sama,myslela som,ze sa zblaznim

bznka
22. nov 2008

MArianna.....no tak si sikovna ked to zvladas v pohode, ja by sm asi si tazko zvykala kedze muzika ma tu 😉 ....ale on vravi ze keby som bola nutena tak si zvyknem..no neviem

...aj ja by som brala krb, praskajuci ihnik v nom....no ale v panelaku tak asi tazko

...inak to vstavanie ranne obliekanie deti poznam...tak ked sa da tak vyuzivam muzika, ale synator je vtedy nuteny vstavat o 5,45...ale kedze chcem aby chodil do skolky tak co narobim.......minuly rok sam ho castejsie prave kvoli tomu nechavala doma, lebo sa mi nechcelo rano chystat malu, niekedy sm ju nechala doma samu ale to boli nervy ....nastastie mam skolku po ruke a kratko

vojtecka
22. nov 2008

takze ja som Mariana, velmi ma tesi 😉 😉
Si priamo so Sabinova? Inak som rada ze som nie som sama co som si myslela ze sa zblaznim!!! Este ze mladia krasavica je take dobre dieta, od 2 mesiacov mi spi celu noc!!! 😀 😀 😀 Neviem teraz porovnat ci je lepsie ze chodi von na turnusy, alebo ze by bol doma a nebol doma 😖 😖 😖 Tak to je asi jedno co? Aspon ten prvy tyzden ked je doma sme si velmi vzacny 😉 😉

bznka
22. nov 2008

Tak ja som priamo sabinovcanka..a neboj je nas ovela viac co si toto myslia ze a zblaznia 😉

....no moje dieta sice nespi celu noc..ale je t aj tak v pohode 😉

vojtecka
22. nov 2008

Bznka je to pravda ze by si si zvykla, keby si ma videla ako som revala ked som bola 3 dni doma z porodnice a drahy odchadzal,,, ale musela som 😢 😢 Na druhej strane v SB by si robotu poriadnu tazko zohnal, a kedze mame este nedokonceny dom tak sa trapime, ale jemu je tam este horsie, chyba mu tam rodina. No dost takych smutnych vylevov 😉
Ja radsej maleho odvediem do skolky, ma tam program a ja mam viac casu na malu a tak 🙂

lenrie
22. nov 2008

aj mna tesi 😉 😉 my zeny sme silne,my toho znesieme naozaj vela a co je tazsie???to tazko povedat,kazde svojim sposobom,to sa tazko porovnava 🤐

lenrie
22. nov 2008

a ni,nie som priamo zo sabinova,teda byvam tu ale nepochadzam odtial 😉

bznka
22. nov 2008

...to s pracou tu je to tazke....moj sluzi vlasti takze zatial o robotu na postarane, n o uvidme na ako dlho

...ja tiez som radsej ked maly je vo skolke....doma je to prenho nuda, nemozems a mu venovat tak ako by som chcela....a presne ma tam program nauci sa.....a ja mam viac casu pre malu ale aj seba 😉

lenrie
22. nov 2008

no moj maly,ked je doma,tak koniec,mala je strasna,ta je za sto chlapcov ale ked su spolu,tak hotove tornada 😠 to sa len vecne mlatia,natahuju a mala len somariny po nom opakuje,je to pravda,v skolke je mu lepsie a tam si nedovoli tak vystrkovat rozky

lenrie
22. nov 2008

ja som zas revala v porodnici,odchadzala som maly bol v pohde,ale hend na druhy den dostal taku silnu laryngytidu,ze chudacik cele noc s a dni,co som bola prec im pomaly vobec nespal,len reval,dusil sa a stale dookola a ked som dolsa domov,nevedela som ci skor bezat k malej alebo k malemu,spolu byt nemohli,bolo to na zblaznenie,este potom maly dosatl k tomu akusi crevnu virozu a ite nervy,strase som sa bala o malu

vojtecka
22. nov 2008

Lenka mas krasne dietky, pozrela som si album, a verim ti co hovoris, u nas bolo aj take ze ked sa mala narodila tak maly dost ziarlil, robil naprieky, stale nieco chcel ked som sa musela venovat malej a tak 😒 , ale preslo, pochopil ze uz je tu navzdy 😉 😉 😉
Bznka tak to mas celkom fajn ked mas muzicka pri sebe, moj tiez skusal ci ho nevezmu k vlasti, ale nosi okuliare tak neuspel, odporucili mu operaciu a potom nech skusi, ale chlapi su poserovia 😀 😀 😀 😀

bznka
22. nov 2008

...mne sa zatvaraju uz akosi oci......pockam kym vyschnu vlas a idem spat

danuska24
22. nov 2008

ahojte, tak konecne som vas docitala. vitam nove tvaricky. 😉
my sme spali u babky v PO, mala si vcera asi pomylila spanok, nesla spat poobede tak si asi myslela ked som ju dala o 19:30 spat, ze ked vstane tak sa bude hrat.. vstala o 21.00 a zaspala o 00:15 😀 😝 😀
co sa tyka Grandu som rada ze nekonci.

danuska24
22. nov 2008

clovek na chvilku vytiahne päty z domu a nemoze docitat do konca prispevky - pisatelky.. 😉 😀 😀 😀

vojtecka
22. nov 2008

Ahoj Danuska, no mne sa tu celkom zapacilo, zbehne mi cas a pokecam aspon takto 😉

lenrie
22. nov 2008

Dik,Mariani 😉 😉 na fotkach su zlati ale inac su to certi,teda hlavne mala,dost dlho som stale len kricala na maleho,ved predsa ona je od neho mladsia o dva roky a este dievca,a az potom som si vsimla,ze on je ta provokaterka,on napr.poera telku,ona ide okolo musi ho buchnut,stipnut,minule boli spolu v detskej a zrazu maly priserny rev,vraj sa hrali a mala hpo pokusala ale priserne,na chrbte mu ostala modrina ako svet a dokonca aj krv vytiekla ☹ 😠 no mala je cely manzel 😀 😝
a ked bola malinka,tak bolo to veru tazke maly to tiez tak znasal,chodil ju stipat ked som nevidela,tvar mala celu doskriabanu ae potom zacala aj pomahat plienky nosit
a ked mala mala asi tak mesiac tiez bol muzik prec,a ostaal som s nimi asi 3 tyzdne sama,veru aj ja som sa naplakala ked odchadzal,nevedela som si redstavit s dvoma detmi,sama,bez rodiny,bez pomoci,teraz je to uz v pohoide ale to su uz aj vacsi