Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
10. apr 2007

ahojte aj my sme si po obede po navšteve šibačov urobili vylet do ružbach poprechadzali sme sa potom zašli na kupko ja som bola aj v solarku no myslela som že pojdem na 10 min no z 7sk za mimutu to dvihli na 12sk bola som iba na 5min teraz mi perie pračka veci sa mi nazberalo za tie sviatočne dni až až tak pa zatial adika kde chodiš s malou k lekarke my chodime k trdej je celkom fajn

kacenka78
10. apr 2007

ahojte babulky, tak ako ste stravili sviatky? my sme vacsiunu casu travili na nasej (rodicovskej) chate na Potokoch a vcera sme absolvovali oslavu 50-ky....jest nebudem minimalne tyzden 😝

vka
autor
10. apr 2007

no kačenka čo sa tyka jedenia tak ja od zajtra v sobotu ideme na svadbu a hadam mi bruchu nebude odstavať tak musim s tym volačo robiť sledujem ten novy serial ordinacia v... je celkom fajn no nie

vka
autor
11. apr 2007

ranko ste tu niekto???

bznka
11. apr 2007

No som zo sabinova, vase forum si citam ale najako ma este nenapadlo napisat. No Adikusb poznam, je zo suseda z bytovky, ja tam uz sice tiez nebyvam. Ostatne ste mi akosi nezname.

My sme sviatkovali fajn, sak ako inak kostolik, same dobrtoky a teraz aby clovek praskol. Dnes osm si konecne dala v PO nejake zeleninove salatiky, bo masicka mam vyse krku.

Pekny dnicek, aj ked to slnko akosi strajkuje, 🙂

kacenka78
11. apr 2007

no my sme sa vratili z prechadzky spojenej s navstevou lekara...maly sopli a kycha, asi to prehnal s olievackou...🙂

lenrie
11. apr 2007

ahojte aj ja som zo Sabinova a hladam si nejaku kamosku s detickami sa ňmym nam je vonku smutno...mam dvojrocneho chlapceka a dvojmesacnu dcerku....

andrea.m
11. apr 2007

ahojte ako ste sviatkovali? mi super 😀

lenrie vitaj 😀

lenrie
11. apr 2007

dakujem za privitanie....

kacenka78
11. apr 2007

ahojky lenrie, skoda ze nie som zo SB priamo, aby sme pokocikovali spolu..🙂
ale mam tam krstnu mamu...xi...🙂

adikasb
11. apr 2007

Ahojte, tak pribudli nam tu nove SABINOVCANKY 🙂 🙂 🙂 Pekne Vas vitam 😉
Bznka, tak teraz si ma prekvapila, ze ma poznas, a kukam na tu Tvoju fotku a kukam a neviem rozlustit kto si... Trosku mi pomoz, ked sa uz teda pozname, nech viem kto si, prosiiim
😉
Lenrie, tak nasa Sofi ma 4 a pol mesiaca, tak niekedy mozeme spolu pokocikovat 😉
A kde byvate kocky, ak to nie je tajomstvo?
No my sme vcera zvladli to ockovanie celkom fajn, aj ked mala si trosku poplakala, ale nastastie nema teploty, len dnes bola trosku mrzutejsia a vecer bola taka unavena, uz po siedmej som ju ulozila spinkat.
A vka, ja chodim k dr. Bujnakovej a som spokojna, aj ja som k nej ako dieta chodila, a mne sa zdala fajn, tak som k nej dala aj malu.
Dobru nocku 😉

andrea.m
11. apr 2007

dobrú noc 😔

vka
autor
12. apr 2007

ahoj no konečne lenrie si napisala poznam ťa (opatrovanie) inač na tebe ani vidno nebolo že si tehotna aj teraz si dosť chudunka bznka ty si tajna neviem o koho sa jedna ale nevadi ved budeme radi ked sem tam pridaš svoj prispevok aj tak malo na malo nas ked tak idem po meste nieje tu až tak vela mamičiek 😲 k s malymi deťmi no nič sa nebojte naši tmavši kamoši populaciu sabinova zdvihnu zato tehotnych ciganiek je o joj dosť 😠 poznate to ked sa...postavi tak sa rozum zastavi 😉 😉 😉 😉 😉 andrea.m ty si kdesi zmizla sviatkovala si doma či nie my sme tiež sviatkovali svokra sa nam vratila tak sme to mali o niečo krajšie sledujete 20korunačku??? zatial sa na mna šťastie neusmialo už je po mojom sne ☹ ☹ ☹ ☹ inač mam ich doma asi 11 do kelu ja šťastie na vyhry nemam na lasku mam

lenrie
12. apr 2007

ahojte baby dakujem za super privitanie ....ja byvam na Matici Slovenskej....a maly sa vola Nikolas ma dva roky a dievcatko je Rianka ta ma teraz dva mesiace....
adikasb-budem rada ak niekedy pojdeme spolu pokocikovat-ja som sa sem pristahovala z kosic a nepoznmam tu pomaly nikoho::((((a manzel mi chodi robit na tri tyzdne do zahranicia a na tyzden domov tak vacsinou som sama ked nie som nahodou u rodicov v kosiciach
aj dnes sa chystame vonku je super teplo a maly je ako cert uz nech je september a on ide skolky ma totiz teraz detsku pubertu a je ozaj otrasny a ja uz som z neho zufala,esteze mala je kludnucka bo sa zblaznim:::((((

lenrie
12. apr 2007

vka:ahoj ako sa mate?a ako deticky?pocuvaju nie ako ten moj?vsetko mu len vadi ☹

vka
autor
12. apr 2007

lenrie aj moj ma niekedy tendencie odvravať či sem tam mu jazyk z pusy vyskoči no ked je priliš zly tak mam drevenu pomocnicu u nas ma ho kto učiť dianka ma tiež zasobu neposlušnosti no maju predomnou rešpekt pred manželom nie vieš večne pracujuci ocko ich rozmaznava a potom je zle ked im niečo rozkaže a oni ho maju v paži tak na scenu nastupujem ja zla mamina ale su aj zlaty lenrie a Niko ti neuteka ked ste vonku na prechadzke? ked sa mi narodil maly dianka mala 3r ako bola rozumna a dala si povedať no boli stavy ked som myslela že ju na špagat ku kočiku priviažem zachvilu idem dianku na subor odprevadiť nakuknem neskor 😉

bznka
12. apr 2007

Ahojte, tak adikasb, som terka z prveho vchodu- boli sme tri sestry a ja som ta prostredna, moja sestra JaNA chodila do skoly so stankom a aj teraz chodia spolu len do inej triedy.

Byvam teraz na Komenskeho.

Dnes som bola v meste, vyuzila som pekne pocasie, len v tom sabinove nieco kupit tak to je katastrofa. vsade sami simkooki cinankovia a poriadneho obchodu nieto.
😒

Zajta nas caka piatok 13, tak budte opatrne bo clovek nikdy nevie 😉

bznka
12. apr 2007

A este vka_ od kolkych rokov moze diate chodit u nas na subor kde vlastne chodi, my by sme chceli maleho dat, bola si snou na konkurze napis nech sa viem zariadit na buduci rok. Inak, boli ste niektora v tom nasom materskom centre slniecko - ci ako sa to vola_

vka
autor
12. apr 2007

bznka moja dcerka začala chodiť do suboru ked mala 4,5r kvoli tomu lebo pripravovali premieru sabiniku inač manžel dlhe roky im kameruje a chodi s nimi po svete myslim sabinovčanom ta tak po znamosti začala tak skoro potom chodila a spolu so sabinikom nacvičovali vystupovali po hocijakych festivalch no teraz sa to tam velmi zmenilo začal tam brať male deti od 5rokov akože škola tanca na konkurz došlo kopa deti a tie podelil do skupin od 5-8 a 8-12r a so sabinikom to už nema nič spoločne je to ako škola tanca je to takou hravou formou deti sa tam hraju a neviem čo ...dcerka je moc sklamana ona sa rada predvadza vystupuje pred publikom moc sa jej ako to rozdelil nepačilo no chodiť chce a či budu niekedy vystupovať to netušim a jej je tam velka škoda ma v sebe tanečny talentje ozaj šikovna ked to začalo v sabiniku tak tancovala solo no škoda že je to tak ale v maji maju mať konkurz do ludovej školy maju tam nejake tanešne či gymnastyku tak uvidime ona ti normalne urobi mostik zo stoja a vrati sa nazad a aj šnuru či rožtep urobi ako nik no nejak som sa rozpisala no som na svoju dcerku veeelmi hrda aj z toho maleho dačo bude ma v sebe tiež rytmus tak pa babky 😉 😉 😉 😉

adikasb
12. apr 2007

Ahojte, tak to bol dnes krasny den 🙂 Uz by tak stale mohlo byt...
Terka, tak to si Ty... No vobec mi nenapadlo, ze by si to mohla byt Ty 😉 A pozeram, ze cakate druhe babenko, tak nech vsetko dobre dopadne 😉
My byvame v Orkucanoch, ale pomerne casto chodime do mesta, hoci vacsinou len manzelovi oproti - ked ide z robotky, ale niekedy sa mozeme vybrat skor a lenrie, mozme si dat spolocnu prechadzku. Este to dohodneme a musime si dat aj nejake poznavacie znamenie, lebo ja Ta vobec nepoznam...
Dnes sme boli len tu u nas v Orkucanoch v obchodiku, potom trosku este s muzikom na prechadzku a potom som ju este tu na dvore trosku na rukach ponosila. A teraz prisla moja mama, tak si kocikuje vnucku 😉

bznka
13. apr 2007

Vdaka za info o tom suboriku, ja len tak si preventivne zistujem ze co bude s malym potom kde ho dam nech sa rozvija.

Kocky co mate vacsie deti, kde chodite s nimi k zubarovi. S malym mi treba ist no ja neviem kde, bo tu v SB sa mi nejako ti detsky zubari nepozdavaju

lenrie
13. apr 2007

a von chodime aj doobeda aj poobede ked jwe tak krasne 😉 ahojte baby,dnes nas caka opat jeden super krasny dnik 🙂 🙂 ale co uz z neho ked samej sa mi von nechce nechystate sa niektora?a co ty Adikasb?mna spoznas podla kocika jane slalom-a som dost chuducka na to ze mam dve deti 😢 😢 ale podla kocika ma urcitye spoznas 😉 😉 a ako spoznam ja teba?a este mam dvojrocneho maleho a ten je vzdy so mnou bud na motorke alebo trojkolke 😝 😝

adikasb
13. apr 2007

Ahojte, tak ja som az teraz zapla net... Dnes sme dlho spinkali a potom sme sa hned vybrali vonku - ved bolo taaak nadherne, a este stale je 🙂 Bola som len tu u nas u kamosky, mala krasne spinkala vonku v kociku na dvore, tak sme trosku pokecali 😀
Lenrie, dnes sa uz do mesta nechystame a cez vikend to tiez nic nestiham, ale niekedy buduci tyzden sa mozme stretnut 😉 Mozno aj v pondelok, este Ti dam vediet, ak tak sa mozme uz v nedelu vecer dohodnut na spolocnom rande 😵
Krasny zvysok dna 😉

vka
autor
13. apr 2007

no bznka ja chodim s dcerkou do prešova k zubarke je ozaj zlata dr.Kmecova dufam že som to napisala dobre vie sa k deťom prihovoriť tu v sabinove nepoznam inu detsku zubarku ako tu Smitovu ju strašne ešte ako deti zo školy sme k nej chodievali ale tak zla a neprijemna no 😢 😢 😢 ešte viem že niekde do lipan chodia aspon moja sudeda tam s detmi chodi zajtra ideme na svadbu juj ale krasny dnik budu mať ešte dnes o 6:30h idem jednej holke nechty robiť s deťmi bude mužik 🙂

vka
autor
13. apr 2007

bznka zabudla som ak by si chcela tu je čislo 051 7725930 ona robi v ambulancii spolu z mužom tak ked sa ti niekto ozve len si pytaj sestričku od pani doktorky pozerala som že si pisala ku prešovčankam tam sa odpovede nedočkaš tak ako ja ked som chcela vedieť ako to je na sone v prešove a možno mi budeš vedieť aj ty povedať treba sa tam pisať do zošita či sa da objednať aj telefonicky myslim na sono do novej nemocnice potrebujem isť na preventivu ku gynekologičke a musim mať najprv sono

bznka
13. apr 2007

VKA tak vdaka za info o zubarke, ta zubarka je take starsia - mam pocit ze o nej som uz nieco pocula.

co sa tyka sona tak co ja viem prides tam neviem o jakej sa robi a napises sa do poradia - v novej. No ja som na sone nebola tak ani nepamatam, bo lekar ho mal vo svojej ambulancii. Neviem ci musis ist tam, ale viem ze robi aj dr. Pal ci ako sa vola a je v budove tak pri frantiskanskom kostole, viem ze chodia na sono aj k nemu. No neviem ci tam posielaju len urcity lekari, ja sa v tom nevyznam. Asi ti nepomozem so sonom.

VKA a ty kde byvas konkretne?

vka
autor
15. apr 2007

ranko kočky včera sme boli na tej svadbe sice bolo to take posedenie ale na moje počudovanie bolo super ked je dobra partia a mate sa s kym porozpravať je to dobre aj sme si zatancovali hoci sme ani nepočitali sice bol tam maly priestor ale dalo sa je fajn tak vypadnuť teraz som bola po deti u mamky deti su na tvaričke opalene aj dnes bude krasny čas na obed ideme ku svokre a potom na vylet do bardejovskych kupelov Bznka ja byvam na puškinovej ulici tie bloky ako je vub banka za rovno s našou bytovkou je seleziansky dom Adika chcem predať zavesnu hojdačku vonku do zahrady či bytu može v nej sedieť babo od 6mesiacov je v nej prakticky ponorene až pod pazuchy je krasnej pestrej farby a možeš si v nej pušťat melodie je ich 24 bud ich budeš stlačť ty alebo babo alebo ich pustiš a pojdu v kuse hojdačka ma aj pasy cena 700sk dovoz z USA ak by si chcela daj info ja ju prinesiem od našich a dojdeš pozrieť KRASNU NEDELU 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎

bznka
16. apr 2007

vka a kde ma ambulanciu ta zubna lekarska, sis i ista ze sa vola kmecova lebo mne sa pod tymto cislom ohlasil Sevc. ak pre istotu to kontrolujem.
co dnes vsetky uzivate krasny den.

bznka
16. apr 2007

My sme vcera boli na drienici, bolo nadherne. No ako dlho to pocasicko na vydrzi 😉

Dnes som bola na nakupoch v sobotu odchazdame na krstiny na zapad, takze o vikend mame postarane 🙂

kacenka78
16. apr 2007

aj my sme dnes cely den stravili na vzduchu na chate...super den..🙂