Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vojtecka
25. nov 2008

Caute kocky 🙂 🙂
Prosim vas co je to HM a CA? Asi som pozadu, lebo nechapem ☹ ☹ ☹ ☹

Strasne mi blbne internet, sabinovske pripojenie je super ☹ 😒 😠 furt mi vypadava, ale uz som vybavila Tcom, tak dufam ze mi to skoro urobia

Evka, diky, ale nemusela si mi davat peniazky, to som myslela ako darcek 😉 😉

Mala mi zacina trocha kaslat, dufam ze to nic nebude, lebo ma trafi 😖 😖 😉

danuska24
25. nov 2008

to je oblecko

danuska24
25. nov 2008

ja som v oboch malej nakupila oblecko ked sme boli u muzovej sesterky v cechach, podla mna maju materialovo dobre vecicky a aj dobre ceny. napr. v CA som kupila teplaky + mikinu za 150 sk

kingstonka
25. nov 2008

ja poznam len HM... a stylovo aj materialy mi vyhovuju...

sme po ockvani- nebolo to az take zle a teraz zapala... tak trochu oddychujem..snad nebude ziadna reakcia...
neviete- nakolko davok sa dava prevenar ked sme prvu dostali v 4 mes? ( dnes to bola druha a dalsiu uz nespominala)

danuska24
25. nov 2008

nemam sice pri sebe ockovaci - nechcem ist do izby lebo mala spi ale sa mi zda ze druha po dvoch mesiacoch a tretia po pol roku - aspon u nas to tak vychadza - mali sme v juni a teraz bude v decembri 3. ale mi sme mali naraz s hepou, tak neviem..

danuska24
25. nov 2008

baby a co tak nejake stretko?? ked uz sme sa tak rozrastli. 😉 😉

bznka
25. nov 2008

...no tak sa tesim ze bude v Ke ...konecne aj dalsi normalnejsi obchod....ja tieto mam rada, vzdy v blave som tam zasla.....ale zase nie stale su take ruzove ceny 😒 ..to len ked su zlavy

...no tak nakoneic som nechala ockovanie na druhy tyzden...... to na 15 mesiacov..kazali mi vsak prist tak po 14 a 1/2

...ja zatial som malu nedla ockovat prevenarom....sak do 2 rokov ma este cas 😉

danuska24
25. nov 2008

terka a teraz idete na infanrix - ci ako sa to pise?

bznka
25. nov 2008

juj danuska ja neviem akos a vola ale je to proti ..osýpkam, ružienke a mumpsu

vojtecka
25. nov 2008

Ja som dala malu ockovat Prevenarom, tretia davka vychadza o pol roka. Kmotra ma 3 rocneho chlapca, nebol ockovany proti pneumokokovy a teraz berie uz 5 atb a je 6 tyzdnov chory, teploty 38 hrozne 😒

vka
autor
25. nov 2008

Dani tak to bude za chvilu u vas oslava ale ten čas beži ................................................dnes rano riadne prekvapko.....maly z overalu vyrastol 🙄 sice ho ešte oblečie aj dlžka ruk je mi dobra horšie dlžka na nohach budem sa musieť niekde v po poobzerať 😒

bznka
25. nov 2008

...no ja synatora nemam zaockovaneho a klop-klop....sice prvy rok vo skolke dost bol chory....ale prislo sa na pricinu ze alergik....ale to vtedy nebral ani ATB, a odkedy chodime na alergo tak je to v pohode...kasel u neho je nromalny

danuska24
25. nov 2008

no Evi veru, o chvilku oslava.. budeme musiet spravit nejaku torticku 🙂
chcela som nech mi upecie kamoska, lenze uz nepecie lebo zije v rakusku a ked pride na par dni na vianoce tak sa jej nebude chciet.

kingstonka
26. nov 2008

...dobre rano.... musim sa postazovat...taaaak ma boli chrbat...ani sediet, ani stat- och...

Danuska- tak vy ste mali taky krasny darcek pod stromcekom minuly rok ? 🙂 super

bznka
26. nov 2008

Dobre ranko.

lenrie
26. nov 2008

Ahojte,j len narychlo......tak tie obchody,pozetram podla Dankinej reakcie,to otvoria uz teraz 29.11 😲 som zle tukla asi:::(((((ale v poslednom case zmatkujem akosi:::(((aj dnes v skolke,som na paier po chorobe napsiala len maleho datum narodenia a zabudla som ho podisat:::(((( 😢 😲 😖
vcera sa nam necakane narodilo krstniatko,kmotra mala termin az 16.12. a vcera doijdem do Sb a taketo prekvapko 🙂 😉
no bezim s malou do obchodu a pratat

bznka
26. nov 2008

...jej vy ste pislai ze otvaraju 29,12..som si ani nevsimla bo ja viem ze uz teraz......

bznka
26. nov 2008

Lenka..tak gratulujem ku krsniatku..nech je zdravucke a stastnucke na tom nasom svete

danuska24
26. nov 2008

dobre ranko 😀
tak s tym otvaranim ste ma potesili 😉
asi si urobime buduci tyzden vylet - teraz nech sa vyblaznia a dufam ze potom to uz bude kludnejsie
Leni gratulujeme ku krsniatku takisto prajeme hlavne zdravicko 😉

bznka
26. nov 2008

..no neivemci sa ludia vyblaznia...presne to tak bolo ked otvarali kiku v KE-.....tak ze vraj prvy den nebolo ludi my sme sli skoro tyzden po otvoreni a otrasny nastresk..sak len parkovali sme skor 15 minut kym sa neico uvolnilo

vka
autor
26. nov 2008

Ahoj Tak Leni nech sa držkaju a teba čakaju mile povinnosti že? 😉 kdeže sa vy holky chystate na nakupy čo kde pootvarali len v Ke?? nestiham vas normalne čitať 😖

danuska24
26. nov 2008

tak mozno si vsetci mysleli ze kazdy pride v prvy den 😀 .. tak nic, nabehnem v den otvorenia a mozno budem sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
idem vam trocha porobit chutky 😅 prave nam dosla pizza z grandu 😵 😵 😵 😵

bznka
26. nov 2008

..ale evka v KE rozsiruju optimu.....budu tam nove obchody ako H&M atd.....

..no ale sak obchody neutecu ked ich uz raz tam otvoria 😀

bznka
27. nov 2008

..caute...tak co ste sa stratili?

vka
autor
27. nov 2008

Terka tu som ale len som došla pozrieť na maily a utekam do prace a už by bolo aj načase sa mi učiť v stredu mam poslednu skušky z psychošky...... 😒

danuska24
27. nov 2008

to zmaknes 😉

kingstonka
27. nov 2008

ahojte..je tu niekto?...este je len 5 hodin a ja by som uz spala... 😒

danuska24
27. nov 2008

tu som

zuzkabendikova
27. nov 2008

Ahojky stale vas čitam no nikdy som sa nepridala mame vypadok internetu a to velmi často kedže nepochadzam zo sabinova som z majdanu mam 2 deti a 5r a 6mes
vka prosim ťa čitala som tu skor že robiš gelove aka je cena a maš niekde salon v januari sa mi vydava sestra tak by sme sa chceli obe poparadiť dakujem za odpoveť

lenrie
27. nov 2008

Ahojte kocky,
no myslim,ze v tej optime bude natresk,kedze teraz ked som bola u nasich a zhanala malej darcek,bola som aj v optime a abola tam riadny natresk a to este nie su otvorene tie nove obchody,je to tym,ze idu vianoce,tak vsade je plno,takze to mate jedno kedy pojdete lebo tak ci tak bude plno
Evi,drzim palce 😉 😉 ty to zmaknes,si sikovna 😉
a dakuejm dievcence za blahozelania 😉