Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
12. dec 2008

MAriana....no somsa pobavila....o tak budete mat utierku s Vilkom 😀

kingstonka
12. dec 2008

Ahojte... nejak v poslednych dnoch nic nestiham...tak len som vas prisla pozdravit..pekny den

vka
autor
12. dec 2008

Maji tak ty si podarena daš mi potom radu ako nenalepiť syna na utierku 😀

neviete si predstaviť čo som za blud porobila s balikom pisala som že balik jednej mamine nedošiel a ani nemohol bo som napisla zlu adresu teda mesto ech som ja ale ťuťo bože to je ....asi potrebujem ozaj oddychnuť ale isť na predpis na dajake lieky na pamäť som si narobuila bludu 😒 ☹ ☹ ☹

bznka
12. dec 2008

Mariana som rada ze som ta stretla...a spoznala osobne..pre ostatne...prepadla som ju v meste ked sla oproti svojimi deturencami....a ked som videla jej syna ako je vysoky 😉

..evka ..stavaju sa aj horise veci

..tak ako mna dnes mala natrhla zaclonu, a mne sa podarilo zlomit hacik kde sa vasia tys ta mala vitrazova....tak proste ked sa dari tak sa dari...a ani neviem ci ten hacik sa bude dat kupit..lebo my mame nie taku klasicku tyc

vojtecka
12. dec 2008

Caute

Aj ja som rada že sme sa stretli osobne, Vilkovi sa pačila tvoja kočka, no nikdy nevieš za kým bude chodiť 😉 😉

Evi nič si z toho nerob, ja narobím aj väčšie blbosti 😉 😉 ty zas určite nemáš Tiánka na utierke 😀 😀 😀

Idem upratovať, bola na návšteve kmotra s 3 ročným synom a 1 ročnou dcérkou, tak je tu ako po výbuchu
píšem jak tatar 😀

vka
autor
12. dec 2008

Prijemný vikend všetkým mna zajtra čaka glanc day a v nedelu sa budem učiť a vikend za nami 😒

bznka
12. dec 2008

..aj ja som mala na plane zajtra upratovanie..ale uz je po nom, skladame PC stoli co sme kupili a aj skrinu do detskej...a aj to neviem ci to stihneme 😀

danuska24
12. dec 2008

tak nakoniec ideme s malou na chatu zajtra.. (tato nam zdrhol uz dnes) mala zaspala o siedmej, poobede nechcela spat

vojtecka
13. dec 2008

Caute kocky, dnes ste určite upratovali ako o dušu 😉 😉
Ja mám upratané, napečený koláčik, mäsko sa marinuje na zajtra, mužíček už cestuje, už len nohy oholiť 😀 😀 😀

bznka
13. dec 2008

ze upratane 😀 ...v detskej ako povybuchu ..ale aspon mame novu skrinu na veci pre deti...doterajsie akosi nestacili.......no verim ze vsetko ostatne zvladnem cez tyzden

kingstonka
14. dec 2008

Dobre ranko - peknu oddychovu nedelu prajem...

Mariana- obdivujem, ze to zvladas tak dobre ked je manzel tak casto odcestovany..ten moj je prec len sem tam, max 4-5 dni a to som vtedy taaaaka unavena (asi si neviem dobre zorganizovat cas)...

bznka
14. dec 2008

Ahojte...tak ako vikend?....no u nas nedela bola domasedova.....stevko nam pochorel, nech to mame pestre.

No a odzajtra ...zacinam konecne vo velkom upratovat a piect....alebo aspon planovat pecenie.

kingstonka
15. dec 2008

ahojte... dnes nikto nic?... ani sa necudujem- asi ste zaneprazdnene..ja som nedavno prisla domov...cely den som nieco vybavovala...

vka
autor
15. dec 2008

Ahojte 😉

bznka
15. dec 2008

..caute kolko ela ste toho poipisali 😀

vojtecka
15. dec 2008

Caute, tak som sa trochu odmlcala, drahy prisiel tak viete 😉 😀 😅
Dnes som dokupila darčeky krsnatám, tak už mám možno všetko

Ako sa máte, ja som taká veselá 😀 😅

vka
autor
15. dec 2008

ty sa mu len venuj 😉 😉 😉 😉 😉

danuska24
15. dec 2008

ahoj. takze na chate sme sice boli.. ale sli sme tam okolo 14.00, bol tam mikulas .. lenze sa trocha pripil, takisto aj cert (ked tam nejake dieta spievalo pesnicku a na konci mikulas co mi das - tak cert povedal tomu decku ze hovno.. proste uroven), bola tam hudba, no neskutocny vreskot na chodbe, same bubny 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 tak sme sli o 23,30 domov..

komisakpd
16. dec 2008

ahojte baby..no pozeram ze nakupujete, upratujete a tak vianocno ste naladene..my toho roku bez darcekov..kupili sme kociar a nas rozpocet viac nedovoluje..ale co ved nevadi..ako planujete travit sviatky..ste doma alebo navstevy?

vka
autor
16. dec 2008

Dani tak super mikulaš 😉 😉 😉 😉
Komi ved vianoce niesu len o darčekoch a aj tak najväčší darček predsa nosiš pod srdcom ........................

bznka
16. dec 2008

No vianoce nie su o darcekoch..ale zase ja si bez niech neviem vianoce predstavit...a deti toboz nie. Ja som rada ked mozem na vinoce prekvapit s niecim toho ojho aj ked sa velakrat dohodneme ze si nic nekupujeme.

....danka to ste mali fakt dobreho mikulasa...no co uz stavaju sa ja horsie veci

...no baby mne sa nehce piect vobec....napiste co peciete, nech som v obraze.

komisakpd
16. dec 2008

ano..najkrajsi darcek nosim v brusku..mne a manzelovi nevadi ze nebudu darceky, verim, ze to prijime aj dalsia rodina..a kedze zatial take deticky, ktore sa tesia na darceky nemame tak si to mozeme dovolit 😉

vojtecka
16. dec 2008

Caute baby, zanedbavam pc, no ale zato sa venujem 😅 😅 😅
Dnes sme boli na nakupoch, no hroza, viac ma do obchodov nedostane fura ludi 🙄 🙄

Ja urobim grilaž, šuhajdy, perniky, a taky nas tradicny kakaove rezy

Otvorili sme si vinko, mala uz spinka, este maly a 😀 😀 😀

Dobru noc

bznka
16. dec 2008

kakaove rezy?..aky to je?

...tak ja urobim linecke , medovniky, nejaky zo salka a strojcekove

danuska24
17. dec 2008

my mame kakaove so susenymi slivkami, kokosove rozky, malinove srdiecka, pernicky (z 5 davok 😀 )
a este nas kopa caka.... (ale to bude aj na oslavy, aj pre moju mamcu kedze jej sa piect neoplati ked mi tu vypekame vo velkom)
a co sa nakupov tyka - svagrina sa obetovala ze pojde na nakup-ale planuje ist v noci zo soboty na nedelu - v robote konci o 23.00 tak potom

kingstonka
17. dec 2008

ahojte...tak to sa uz aj ja musim pustit do nejakeho pecenia... aspon tie medovniky, vanilkove rozky a u nas je tradicny jahodovy kolac...

...tento tyzden mam taky rozhadzany... kazdy den chodim na rehabilitaciu s chrbtom ☹ je to len 15 min ale pol dna je prec ☹

danuska24
18. dec 2008

caute
prave som sa vratila z katastra, bola som odniest papiere, tak dufam ze vsetko bude ok 😉
mala este spinka ale chystame sa do PO, ideme s babkou este nakupit nejake darceky.

danuska24
18. dec 2008

blbne mi internet, kym natiahne stranku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bznka
18. dec 2008

danka kym ti blbne len net tak to je v pohode 😀

..no vonku je krasne pocasie, ze ani vonku s malou som nebola.

danuska24
18. dec 2008

tak sme nic nakoniec nekupili lebo sme sa vybrali do mesta ale tak hnusne zacalo prsat ze sme to otocili..
dobru nocku 😉