Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

kingstonka
19. dec 2008

dobre ranko!... "krasny" den nas caka... to snad ani neprestane prsat... 🙄

danuska24
19. dec 2008

dnes som sa vybrala na postu pre balicek - a kedze sa nedalo skor tak som isla 😨 😨 ,,az,, 😨 😨 o 15.00 a mila pani postarka sa na mna vykricala ze mi neda balicek lebo uz je neskoro a preco chodim tak neskoro ked cely den sedim doma......................................................................... 🙄 😝 😀 😲

bznka
19. dec 2008

nos uper pristup postarky a co jej do toho aj ked sedis cely den doma..balicek ti musi vydat kym je posta otvorena....no prsote suepr pristup...ja by som sa na nu stazovala

vka
autor
19. dec 2008

Ahojte Dani nechapem že čo môžeš doma tolko vysedavať 😀 😉 teraz som došla s posedenia juj bola fajn konečneeeeeeeeeeeeeeee prazdniny no v druhej robotke sa začina chaos ale,.........čo už 😉

bznka
19. dec 2008

...no neboj chaos pominie 😉

..mne sa zatial vianoce okrem toho ze mam pokupene darceky ani nevida ze maju byt

danuska24
19. dec 2008

Evi ani ja 😀 😀 😀
Teri aj som sa...

bznka
20. dec 2008

Ahojte.....prijemnu sobotu....tak ja sa dnes vecer pustiim do pecenia..aspon dufam ...aby som zajtra mohla plnit ozdobovat a tak dalej

danuska24
21. dec 2008

ahoj, ja som prave dopiekla kolaciky, mala spolupracuje 😉 😉 spinka od 12.00

vka
autor
21. dec 2008

Ahoj babky pekarky šikovnice jedne zajtra večer musim do po na dokončenie nakupov lebo tento rok som akasi leniva ale nerobim si ťažku hlavu ved vianoce pridu aj tak aj ked doma nieje tip top ale aj tak dobre

danuska24
21. dec 2008

Evi moj muzik bol v tescu vcera, isiel o 23.30 😉 😀 😀 😀 😀

bznka
21. dec 2008

...no tak mame posledny predvianocny vikend za nami....no maly sa uz nevie dockt vianoc...a ja by som este par dni naviac brala 😉

vojtecka
23. dec 2008

Caute kocky, peciete, upratujete?

My sme boli na vikend v Poprade v Aqacity, bolo nam fantasticky, oddychli sme si, sauna, masáž, malý sa vybláznil nemohli sme ho dostať z vody, aj malá si zaplávala 😀 😀 😀 😀 , a teraz neviem co skor, ale už tak zhruba mám všetko, manžel chodí po nákupoch a ja doma pratám a pečiem. Už len umyť podlahy a fajront, drahý urobí šalát.

Všetkým prajem krásne vianoce s rodinkou a pokojné sviatky 😅 😅 😅

bznka
23. dec 2008

...aj ja sa púripajam k pekny a pokojnym sviatkm plnych lasky....nechs i deticky najdu svoje vytuzene darceky 😉

vka
autor
23. dec 2008

Krasne a požehnane vianočne svaiatky vela zdravia šťastia lasky a splnených priani 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danuska24
23. dec 2008

😒 aj my sa pripajame k zelaniam 😉
stastne a vesele 🙂 🙂

danuska24
23. dec 2008

ten prvy smajlik je omyl 😅

komisakpd
24. dec 2008

ahojte baby..vsetkym vam prajem stastne, vesele a hlavne pokojne vianoce v kruhu najblizsich..nech sa aj maly aj velky tesia z tychto dni.... 😉 🙂 🙂

danuska24
24. dec 2008

ahojky. mala uz spinka a muzik sklada akurat trojkolku
http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-im...

😅

danuska24
25. dec 2008

ahojky. uz mame po oslavach, malicka uz spinka, zajtra nahodim nejake fotecky. chystame sa na drienicu - ideme zabehnut sanky 😉

bznka
25. dec 2008

Danka tak malej vsetko najlepsie k jej prvym narodeninam....nech je vam radostou nadalej 😉

danuska24
25. dec 2008

Terka vdaka 😉

vka
autor
27. dec 2008

🙂 🙂 🙂 Všetko naj naj malej šlečne vela zdravička 🙂 🙂 🙂 🙂 pekne fotečky 😉
akože sa mate a mame po sviatkoch ešte ten silvester a 😒 😒 moje deti boli s nadielkou od Ježiška velmi spokojne a aj ja ajmužik vlastne krasne vianoce ... 🙂
dnes ma Dianka skušku lebo budu vystupovať zajtra na programe a potom sa chystame do svokrovcou a do švagrinej ak nahodou nepojde do prace ma totiž službu až do nedele 😒 včera sme už boli za benzinkou v Sabinove a tak otočka domov utekal do Ke a ešte večer točili toho bezdomovca chudak 😖

ako ste sviatkovali Danka ako čitam tak super 😉 😉

danuska24
27. dec 2008

ja momentalne odbieham od zehlicky, kedze som cele sviatky ,,oddychovala,,

vka
autor
27. dec 2008

No ja som dnes dala prať 2 pračky takže žehliť budem zrejme zajtra hoci nedela 😉

bznka
28. dec 2008

..ahojte...no mame po sviatoch ...a zacina taka zase normalny kolobeh....no upratovanie mozme zacat odznova 😀

dioliana1
28. dec 2008

možem sa pridať som s Lipian.

dioliana1
28. dec 2008

to už boli sviatky ani som si nevšimla stále kopa roboty ☹

vka
autor
28. dec 2008

Vitaj napiš niečo o sebe viac
Terka ja zajtra pracujem na silvestra k našim takže upratovanie a pripravy na silvestrovský večer ma obidu ale slubila som mamke že urobim šalat
Lenka ako dopadlo krštenie ????,

vka
autor
28. dec 2008

Dnes som bola smalým na DRienici juj ale sme zmrzli a pošmykali 😉 😉 no malo snehu a ludi vela