• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
Dobre ranko kocky :sweat_smile:
Ako Vam zacal týžden? U nas celkom v norme, zatial :sweat_smile:
20. jan 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja len tak na skok,vonku je hnusne ,mala spinka,tak som pridala nejake fotky malej :wink: o chvilku mame dva rocky,tak zhanam,kde jej dam upiect tortu,ale chcem len s kitty,neporadite????
20. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Dubovici je kopu cukrárok.........
20. jan 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kolace davali par krat piect jednej pani v Gregorovciach a mali uspech- torty neviem ake robi... mozem ti dat na nu tel.kontakt ak chces...
20. jan 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...no vonku nam uz zacina prsat
21. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka tak mala uz je velka...2 roky mate..verim ze sa vam taku tortu podari dat niekde upiect
21. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... pekny den prajem...aj ked vonku to momentalne vyzera desne.... :frowning2:
22. jan 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,tak nakoniec som si dala objednat tortu v Ke a nasi ju donesu,a nasla som krasnu,presne podla mojich predstav a je s pudingovou plnkou a s ovocim a s marcipanom,takze ziaden hnus :slight_smile: ale dakuejm za rady
22. jan 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj chcela som este pisat a mala mi to odklikla :grinning: vcera sme sisli zo skolky a ona chce len sama po schodoch a nakoniec sa potkla a letela celymi schodmi dolu,som myslela,ze je cela dolaman,este tak na hlavicku padla :astonished: :cry: ale chvalabohu nic,ani nezaplakala,no strasne schody tam maju,tak blbo sa jej po nich ide ale ten strach co som mala :frowning2:
22. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim ze sa tu pretrhavame v pisani.....ale ked sa vam tak neche ako ja tak to uplne chapem, uz sa neviem dockat tepla slniecka....lebo mala by stale bola najradsej vonku a taketo pocasie nam nehraje do karat.

Lenka tak potom tu torticku sfot.

Tak prajem vam prijemny zajtrajsi piatok
22. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme boli :dizzy_face: vcera u dr., malej sa vyhadzali nejake vyrazky, tak kazala potieram Imazolom a davat probiotika na upravenie crevnej flory..
muzik cely tyzden doma-marod..
Leni zemska pritazlivost je strasna svina.. :wink:
Linda tiez zletela na hlavicku z postele, ma modrinu a trosku akoby zosuchane od koberca.. ocko strazil :angry:
23. jan 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to pocasie je otras, nehorazna dzabanica..
23. jan 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
dobru nocku
23. jan 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...aj ja sa neskutocne tesim na leto, alebo aspon na slniecko a teplucko...len sufam ze uz mrazy nebudu..toto pocasicko ja velmi nemusim...
23. jan 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Dominika :wink:
ako? uz sa Ti to krati :wink: :wink:
23. jan 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej krato a uz sa aj tesim...
23. jan 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...to vonku je akoze co to pocasie?....sak mna klofke/no evkas naucivla si ma super slovo/.

..vikedn bude tiez len domaseduci...ale co uz, lepsie ako nic :grinning:
23. jan 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte hlasim sa po dlhšej odmlke kedže sa v sabinove začala plesova sezona mam kopec roboty ....inač všetko po starom rano do prace tak po deti do školky a zasa do prace večer skontolovať ulohy sem tam niečo upratať .... a ked zalahnem do postele ani neviem ako zaspim ...dnes musim dohnať zanedbanu domacnosť a sadnuť k učeniu :unamused: ...

Počasie o ničom akurat vyborne na virysy už len čakam kedy deti zamaroduju ...začinaju častejšie kychať tak len dufam že nebudu chore bo ma ...klofne..
Krasny vikend dievčence :wink:
24. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe evka krasny vikend ..a aj dalsim

...no a verim ze chripka nas obide aspon nasu rodinu :grinning: .....no ale nidky neviem co stevko donesie domov zo skolky a to maju ist vo februari na plavecky
24. jan 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak ako vikend..aspon ze neprsi..ale uz sa tesim na jar a leto..aj vy?
25. jan 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ahojte vstky Sabinovcanky....sice nie som zo Sabinova ale mala som tam babicku a kazde leto, kazdy volny cas som tam travila, prakticky som tam vyrastla :slight_smile:))))) mam krasne spomienky :slight_smile:
25. jan 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..n oako som predpokladal domaseduci vikend..ale vpohode.

Komika ja sa uz tesim na jar a leto/ale nie uprsane/....lebo taket pocasie ako je teraz cloveka nici , teda aspon mna

Oraia....a este chodis tu niekedy?.
25. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. môžem sa pridať?
25. jan 2009 o 21:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka ze mozes :slight_smile: :wink:
25. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som sa nedavnom presťahovala s PO do Lipan a nikoho tu nepoznám :frowning2:
25. jan 2009 o 21:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a coze ta zavialo tym smerom :wink:
25. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa rozhodli ísť do domčeka- predali byt a kúpili dom(spločne s našimi) :wink:
25. jan 2009 o 21:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sice sme v domceku ale chystame sa do vlastneho, len to este chvilku potrva..
25. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme spokojný :slight_smile: a vo vlastnom :wink:
25. jan 2009 o 21:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí mi, že s našimi
25. jan 2009 o 21:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok