• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
Ahojte

Stevko je uz v pohode....v stredu ide do skolky....a malazatial nebodkuje tak neviem ci to mam este ocakavat

..nos tym ucitelom som si uz pozrela...fakt hroza..clovek zeby s teraz os voje deti bal
16. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavko maju zajtra karneval /janazuza/, relativne zdraví...
16. feb 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.
ja sedim s vylozenou nohou a uz mi to lezie na nervy. zajtra idem na kontrolu, som zvedava co a ako..
17. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani tak teba teraz len obskakuju ech neviem neviem či to nebolo naschvál :wink: :wink: :wink: :grinning:
Tian mali dnes karneval bol drak či krokodil no ťažko definovať z masky-----
18. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Danuska, viem ako Ti je. ja som tiež boLa taký lazar. :cry:
Bola si na ortopédii, či na traumatológii operovaná?
Náš mal včera karneval. Bolo celkom fajn. malý bol muškatier.
18. feb 2009 o 14:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj je tu niektorá z Lipan?
18. feb 2009 o 14:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mym mae kraneval v piatok a ja neviem co maly bude...Evka odkial si mala masku? :wink:
18. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janazuza - na traumatologii. dnes mi vybrali stehy, mam cvicit s nohou a o 2 tyzdne na kontrolu + snimok.
18. feb 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, pekny den vam prajem, lebo ja mam pekny den, prisiel nam domov tatik :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dani skore uzdravenie prajem :sweat_smile:
Vilik mali dne s karneval s Tiankom, nas bol Batman
No asi sa dlhsie odmlcim , mozno, uvidime ako sa bude chovat, ak sa poskriepime, sadnem ku pc. :sweat_smile:
18. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuška skoré uzdravenie. Bolí ťa ešte noha?
ja som skončila cvičenie a v pondelok idem na kontrolu na rehabilitačné. Chirurg aj neurolog odporúčajú pokračovať, tak asi ešte budem chodiť. Zatial nebadám nejaké zlepšenie.( akurát prevozené peniaze a injekcie a lieky :angry: )Ja mám trampoty s nohou už skoro rok.Je to o nervy. :confused:
19. feb 2009 o 17:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Terka mame vlastnu masku až teraz som pozrela net ale aj tak neviem či by Stevkovi nebola mala nejak to tu viazne davno nič nepisla Lenka a ešte pisali tu nejake tak žeby lenivost či zanepradnenosť...........
Ej Maji tak u Vas sa chodi asi teraz velmi skoro spať že :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no masku sme si uz zhotovili..nieco kupili nieco doma nasli a tak z neho pirat :wink:

..danka tak nech ta nozicky cim skor poslucha a davaj pozor :wink:

..no ja teraz tiez nejako nestiham...tiez mi hapruje zdravicko..ale uz je lepsie...az na to ze mam ruky ako narkoman dopichane :grinning:
19. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noha ani velmi neboli, da sa v pohode vydrzat, :wink:
muzik si ,,uziva,, matersku, bol s nami doma 2 tyzdne, ale v pondelok uz asi ide do prace. :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenicky.... :slight_smile:
dala som si tu u vas rande,cakam na kamosku...sabinovcanku
no akosi sa nemozeme spojit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. feb 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj všetkým deťom krásne prazdninky :slight_smile:
20. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..tak detom nasnezilo ale pre nas nevyhovujuce..mala dostala kiahne takze teplo domova to isti
23. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte ako prazdninujete my sme domasedi deti ochoreli takže prazdniny ako ma byť :rolling_eyes: aspon zo školy nevynecha................Terka ako mala???je u nej lahši priebeh no už budeš mať pokoj :wink:
25. feb 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prazdninujeme doma...Miriamka uz je lepsie...ale kiahne mala horsie ako stevko , ona mala aj teploty...ale uz to najhoris emame za sebou

...dnes aspon obl stevko na sanci s mojim ockom sa prevetrat.

Evka deticky nech sa rychlo vyzdraveju.
25. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, ako sa mate? My celkom , tatik je doma, ale Vili je chory po dlhej dobe mal cez vikend 40 horucky, takze sme doma a ani sa nepohneme, no aspon si uzivame tatika. :sweat_smile: Takze super prazdniny, mala ma uz druhy zubok :grinning:
26. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wooow. to si vsetky deticky dohodli ze teraz budu chorucke? nasa predvcerom zvracala, boli sme v noci na pohotovosti, crevna viroza.. :frowning2:
vsetkym marodom skore uzdravenie :wink:
26. feb 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme prechladení.... :unamused:
26. feb 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasa mala dnes zvracala v noci....mylsim ze dokonalejsie prazdniny sme ani mat nemohli.
26. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:unamused: :unamused: :unamused: :unamused: no hotovo našim je už celkom fajn klop klop...........................zajtra sa chystame do planetaria a tak skočime do krstnej davne sme neboli ...nedela zbehne ako voda a mame po prazdninach tiež sme ich nejak nevyužili :unamused:
27. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ja cheeeeeeeeeeem teplo
27. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... dufam, ze su uz vsetky deticky zdrave.... pekny tyzdem prajem vsetkym..
2. mar 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja chcem už jar.... :grinning:
2. mar 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ved vonku už začina byť teplejšie no dufam že to tak aj ostane Terka nevieš čo je s adikou či ostaly vo Švajčiarsku??
2. mar 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Evka neviem ale viem ze tam boli a mozno sa im tam zapacilo...fakt neviem musim zistit

..no vonku pekne sa ukazala slniecko a verim ze to uz tak ostane...nech uz aj sa vzduch prehreje
2. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: :wink: :wink: Ako sa ma mala?
2. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok