Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
16. feb 2009

Ahojte

Stevko je uz v pohode....v stredu ide do skolky....a malazatial nebodkuje tak neviem ci to mam este ocakavat

..nos tym ucitelom som si uz pozrela...fakt hroza..clovek zeby s teraz os voje deti bal

dioliana1
16. feb 2009

Slavko maju zajtra karneval /janazuza/, relativne zdraví...

danuska24
17. feb 2009

ahojky.
ja sedim s vylozenou nohou a uz mi to lezie na nervy. zajtra idem na kontrolu, som zvedava co a ako..

vka
autor
18. feb 2009

Dani tak teba teraz len obskakuju ech neviem neviem či to nebolo naschvál 😉 😉 😉 😀
Tian mali dnes karneval bol drak či krokodil no ťažko definovať z masky-----

janazuza
18. feb 2009

Ahojte. Danuska, viem ako Ti je. ja som tiež boLa taký lazar. 😢
Bola si na ortopédii, či na traumatológii operovaná?
Náš mal včera karneval. Bolo celkom fajn. malý bol muškatier.

janazuza
18. feb 2009

Ozaj je tu niektorá z Lipan?

bznka
18. feb 2009

no mym mae kraneval v piatok a ja neviem co maly bude...Evka odkial si mala masku? 😉

danuska24
18. feb 2009

Janazuza - na traumatologii. dnes mi vybrali stehy, mam cvicit s nohou a o 2 tyzdne na kontrolu + snimok.

vojtecka
18. feb 2009

Caute kocky, pekny den vam prajem, lebo ja mam pekny den, prisiel nam domov tatik 😀 😀 😝
Dani skore uzdravenie prajem 😅
Vilik mali dne s karneval s Tiankom, nas bol Batman
No asi sa dlhsie odmlcim , mozno, uvidime ako sa bude chovat, ak sa poskriepime, sadnem ku pc. 😅

danuska24
19. feb 2009

😉 diky

janazuza
19. feb 2009

danuška skoré uzdravenie. Bolí ťa ešte noha?
ja som skončila cvičenie a v pondelok idem na kontrolu na rehabilitačné. Chirurg aj neurolog odporúčajú pokračovať, tak asi ešte budem chodiť. Zatial nebadám nejaké zlepšenie.( akurát prevozené peniaze a injekcie a lieky 😠 )Ja mám trampoty s nohou už skoro rok.Je to o nervy. 😕

vka
autor
19. feb 2009

Ahoj Terka mame vlastnu masku až teraz som pozrela net ale aj tak neviem či by Stevkovi nebola mala nejak to tu viazne davno nič nepisla Lenka a ešte pisali tu nejake tak žeby lenivost či zanepradnenosť...........
Ej Maji tak u Vas sa chodi asi teraz velmi skoro spať že 😀 😀 😀

bznka
19. feb 2009

...no masku sme si uz zhotovili..nieco kupili nieco doma nasli a tak z neho pirat 😉

..danka tak nech ta nozicky cim skor poslucha a davaj pozor 😉

..no ja teraz tiez nejako nestiham...tiez mi hapruje zdravicko..ale uz je lepsie...az na to ze mam ruky ako narkoman dopichane 😀

danuska24
20. feb 2009

noha ani velmi neboli, da sa v pohode vydrzat, 😉
muzik si ,,uziva,, matersku, bol s nami doma 2 tyzdne, ale v pondelok uz asi ide do prace. 😀 😀

adrianamickova
20. feb 2009

ahojte zenicky.... 🙂
dala som si tu u vas rande,cakam na kamosku...sabinovcanku
no akosi sa nemozeme spojit ☹ ☹ ☹

vka
autor
20. feb 2009

Ahoj všetkým deťom krásne prazdninky 🙂

bznka
23. feb 2009

Ahojte..tak detom nasnezilo ale pre nas nevyhovujuce..mala dostala kiahne takze teplo domova to isti

vka
autor
25. feb 2009

Ahojte ako prazdninujete my sme domasedi deti ochoreli takže prazdniny ako ma byť 🙄 aspon zo školy nevynecha................Terka ako mala???je u nej lahši priebeh no už budeš mať pokoj 😉

bznka
25. feb 2009

prazdninujeme doma...Miriamka uz je lepsie...ale kiahne mala horsie ako stevko , ona mala aj teploty...ale uz to najhoris emame za sebou

...dnes aspon obl stevko na sanci s mojim ockom sa prevetrat.

Evka deticky nech sa rychlo vyzdraveju.

vojtecka
26. feb 2009

Caute kocky, ako sa mate? My celkom , tatik je doma, ale Vili je chory po dlhej dobe mal cez vikend 40 horucky, takze sme doma a ani sa nepohneme, no aspon si uzivame tatika. 😅 Takze super prazdniny, mala ma uz druhy zubok 😀

danuska24
26. feb 2009

wooow. to si vsetky deticky dohodli ze teraz budu chorucke? nasa predvcerom zvracala, boli sme v noci na pohotovosti, crevna viroza.. ☹
vsetkym marodom skore uzdravenie 😉

dioliana1
26. feb 2009

aj my sme prechladení.... 😒

bznka
26. feb 2009

aj nasa mala dnes zvracala v noci....mylsim ze dokonalejsie prazdniny sme ani mat nemohli.

vka
autor
27. feb 2009

😒 😒 😒 😒 no hotovo našim je už celkom fajn klop klop...........................zajtra sa chystame do planetaria a tak skočime do krstnej davne sme neboli ...nedela zbehne ako voda a mame po prazdninach tiež sme ich nejak nevyužili 😒

bznka
27. feb 2009

😒 😒 😒 😒 ja cheeeeeeeeeeem teplo

kingstonka
2. mar 2009

ahojte... dufam, ze su uz vsetky deticky zdrave.... pekny tyzdem prajem vsetkym..

dioliana1
2. mar 2009

i ja chcem už jar.... 😀

vka
autor
2. mar 2009

ale ved vonku už začina byť teplejšie no dufam že to tak aj ostane Terka nevieš čo je s adikou či ostaly vo Švajčiarsku??

bznka
2. mar 2009

ahojte

Evka neviem ale viem ze tam boli a mozno sa im tam zapacilo...fakt neviem musim zistit

..no vonku pekne sa ukazala slniecko a verim ze to uz tak ostane...nech uz aj sa vzduch prehreje

vka
autor
2. mar 2009

😉 😉 😉 Ako sa ma mala?