Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

dioliana1
2. mar 2009

cawko moji sa už uzdravujú začinaju jesť...

vka
autor
3. mar 2009

no tak je fajn ked detičkam je už lepšie aj v robote mame malo deti z kažej triedy ich chyba 2-3

bznka
3. mar 2009

..ahojte..my sme uz v pohode len malu tak kiahne rozhadazali ze sa nevie spratat do koze a najst srpavny rezim

vka
autor
4. mar 2009

Dnes čas o ničom celý den mi ide hlava puknuť vraj zajtra rovnake počasie 🙄 🙄 🙄

janazuza
4. mar 2009

Ahojte. Dnes bolo počasie na poazenie... Drevo ostalo nespratané , takže mokne.
Malý je tiež ako počasie, dnes bol protivný a uplakaný, ako už dávno nebol. Boli sme odniesť papiere ku doktorke. malý ostáva doma ešte do konca mesiaca. Dúfam, že aspon pojdeme dať nosnú mandlu vonku. 😖

danuska24
5. mar 2009

ahojte. tak my uz celkom ok, boli sme od stvrtka do soboty v nemocnici, mala cely cas na infuziach.. s jedenim sa uz zaciname vracat do normalu.
dr. na prijme v nemocnici vravela ze mala ma dehydrataciu II stupna. v nemocnici nechcela nic pit iba polievku, ale uz pije aj dzusik, len ju stale kontrolujem kolko vypije.. uz som ako stopovaci pes..
detska mi vravela ze by mala vypit 110 ml na 1 kg vahy - co vychadza 1,2 litra a to nevypijem ani ja.. ked ma dobry den tak vypije cca 700-800 ml..
ja uz mozem chodit, tak skintam o francuzskej barle..

bznka
5. mar 2009

juj danka a nieco sm nepostrehla?...mala ti tak zvaracala..mal nejaku virozu?

danuska24
6. mar 2009

no zacala zvracat minuly tyzden v pondelok-boli sme na pohotovost, v utorok u detskej, v stredu uz bolo dobre, tak sme sa tesili ze sa z toho vyhrabala a v stvrtok zase zacala, tak sme sli vecer do nemocnice.
mala gastroenteritidu

vka
autor
7. mar 2009

Ejha moja zlata tak chudatko vytrpelo si ☹ ☹ ☹

čo porabate ? zajtra sa chystame do svokrovcov svokor ma narodky tak menšia oslava ................

bznka
7. mar 2009

..evka ja som precitla tak mensia obava 😀 ...no tak pekne oslavte

..no co sa v takom pocasi da porabat?..sedime doma..vonku fuci jedna radost.

dioliana1
7. mar 2009

Sedieť pri telke ma nebaví a kon mi nechel ísť.... 😖, ja chcem jáááááááááááár

danuska24
9. mar 2009

ahoj, tak na nas sa vsetko lepi... mala uz v pohode, akurat dnes ked som ju chcela nakojit a zbadala prsnik tak sa najprv rozplakala a potom rozutekala prec. ale ked som ju ulozila vecer tak som si ju prilozila a v pohode tahala. takze po 2 tyzdnoch opät kojime 😉
moja zlomena noha v pohode, dnes som uz bola s Linduškou na prechadzke 😉 😉
No a muzik bol na koznom, ma oslabenu imunitu a schytal pasovy opar.... 😝 😖 ☹ ☹ ☹

bznka
10. mar 2009

...no vidim ze chorbky preskakuju na nase polovicky...moj uz je v pohode ale mal virozu...no kaslenadalej jak tuberak

vka
autor
10. mar 2009

😒 😒 😒 😒 😒 no s par stupnami najviac je tu viac chorých v robotke nieje vela deti chorých no kolegyna chora tak hadam nechytime od nmej zajtra idem do školy do ke bude rozpis skušok tak už mi skonči leharo dnes som bola v metodicko pedagogickom centre na zapis nastupila som na škš asistent učitela každy papier navyše je fajn a hlavne je to študium zadarmo ako jedine na vychodnom slovensku takže tak 😉
držkajte sa chorôbky nech ste skoro zdrave
Dani tak ty aka vzorna maminka ešte kojiš no vyborne 😉

dioliana1
11. mar 2009

Včera sme boli na dlhšie vonku, bolo teplo, deti su zdrave, ja sa este necitim dobre....

janazuza
11. mar 2009

ahojte. Všetkým chorým želám skoré uzdravenie.
Dávno som tu nebola. S malým sme doma, dr. nás nepustila do školky, tak sme do konca mesiaca doma a oéperácia v nedohľadne 😒 .
Mohlo by už byť konečne teplo, nech spratáme drevo.

bznka
13. mar 2009

uz je trapne pisat o pocasi..ale tenn sneh uz mi lezie na nervy

..Lenka tu uz dlshie nobola, co je s nou?

celkvo to tu nejao flakame, a pritom sme aj tak 😀 povascine doma

vka
autor
13. mar 2009

Ahoj no Terka Lenka tu davno nebola a ani som ju dlhšiu dobu nevidela 😒 no tak nejak sa cez den tu pišete malinko 😒 kupili sme novy stolik do obyvačky ten predchadzajuci doslužil

danuska24
14. mar 2009

Evi na 16.5. budem potrebovat Tvoje sluzby ak budes mat volno 😀 😀

vka
autor
15. mar 2009

Dnes krasnu nedelu všetkým Dani a čo konkretneho????? 😉 čaka Vás svadba? samozrejme ved sa ešte dohodneme 😉

vka
autor
16. mar 2009

Dani ok 🙂 😉

dioliana1
17. mar 2009

dneska krásne chcem íst na nákup aj do SB 😀

bznka
18. mar 2009

v sabinove sa da aj nakupit?... 😀
cestou do skolky nas dnes skoro odfuklo, tak opat budeme sediet doma

kingstonka
18. mar 2009

ahojte po dlhsom case... tak my dnes sedime doma 😠 vzdy ked si myslim, ze uz sa to upokojilo a ide sa von...tak zacne zase snezit ☹

vka
autor
19. mar 2009

no veru veru počasie o ničom ale možno pride take oteplenie že hned šupneme do tričiek 😉 😎 😎 😎 dnes ma mužik meniny kupila som mu triko to som mu dala vyskušať keby nahodou bolo male lebo vzala som len na skušku musim ho isť vymeniťlebo je male 🙄 najlepšie by bolo keby si sam vybral no ja tak rada prekvapujem jak male decko ešte skočim pozrieť na nejaku vonavku 😉 večer si objedname pizzu a tak troška pooslavujeme učiť sa mi treba v stredu mam 2 skušky niesu až take ťažke ale predsa ..................... 😒 😒 😒 😒

vka
autor
21. mar 2009

idete si splniť občiansku povinnosť?????????????mužik v praci tak pojdeme asi až ked dojde ved do 22 00h sa može dojsť ešte odvoliť no nie? 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
24. mar 2009

Ahojte tak sa ozyvam ze zijeme....vonku pocasie des a hroza, ja som si obciansku povinnnost nebola splnit...lebo som bola mimo a nevybavila som si volicsky preukaz.

dioliana1
24. mar 2009

dnes poobede sme boli vonku, konečne trochu slnka

kingstonka
25. mar 2009

dobre rano... s kazdej strany pocuvame len o pocasi...ale niet sa co cudovat- ta zima je nejaka dlha 😠

Evi-vela stastia na skuskach..

pekny den vsetkym...

bznka
25. mar 2009

Evka tak verim ze skusky mas v suchu.