Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
25. apr 2009

Ahojte....noe vka tu obuv poznam maju tam dobry vyber len na moju nozku nic nepasuje...ale treba davat pozor je tam polsky tovar a normalne niekedy rovnake topanky kupis u cinaka tie iste za lacnejsie.

evka srotovne je uz na hocico....aspon v nayku mali nejake akcie ako aj v inych obchodoch..viem ze boli na monitory.

vka
autor
26. apr 2009

dnes ideme na mini play back show Dianka bude suťažiť minuleho roku vyhrala 1 miesto teraz ju pripravujem že vyhrať už nemusi su tam prihlasene aj menšie deti hlavne že sa zučastni a ona na to mamka ja budem spokojna aj s tretim miestom normalne sa vidi s medailou na krku chudatkio aby nebola sklamana no 😒 😖

vka
autor
26. apr 2009

Tentoraz vyhrala 2 miesto 🙂 🙂 🙂 ta bude jednoznačne po mne 😉 😀

bznka
26. apr 2009

no evka gratulujerm..no samoska ze je jednoznacne po tebe

vka
autor
29. apr 2009

😉 Dnes sme sa s deťmi v škole fotili no poviem Vám vyparadene juj ale budu mať krasne fotočky 😉
čo noveho ako sa mate?

vka
autor
1. máj 2009

ej nejak sa vam pisať nexce 😒 tak dnes sme mali krasny vyletik boli sme v Lubovni najprv sme mysleli že pojdeme na hrad no pod hradom super atrakcia pre deti rytierska dedina deti sa vozili na konikoch strielali s luku na chodulach sme skušali hojdali sa barny nahanali no vyšantili sa ....odporučam každemu na hrad sme už nešli lebo vela času sme stravili tam a tak sme šli na kupko do Ružbach malo ludi voda teplučka prešli sme sa po okolitej prirode no krasna oslava 1 maja 😉 😉 😉 skusim zajtra pridať par fotiek 😉

vka
autor
1. máj 2009

barny tak to su barany preklep 😅

bznka
1. máj 2009

inak evka my taky vylet planujem na zajtra...presne do ruzbach

bznka
1. máj 2009

inak ta dedinka pri tom hrade je super..uz minuly ros i ju ludia chvalili....ale som nevedla ciuz je otvorena...tak sa tesim mali sme v plane ceveny klastor a tak kupalisko ale asi skusime tu dedinku...sak este mame cele leto pred nami

vka
autor
1. máj 2009

Chod moja na kupku maš malo ludi tak kolo obeda do tej 14 00h potom je už viac ale kedže je zajtra sobota tak počitam že nebude vela ludi tak krasny vylet pa

vka
autor
3. máj 2009

Terka ako dopadol výlet???
Peknu nedelu všetkým 😎

bznka
3. máj 2009

vylet bol suprovy len pocasicko nevyslo uplne ale inak pohoda...dnes oskar opat svieti..no to stale ked mi niekam sa vyberieme.

lenrie
4. máj 2009

ahojte,tak konecne mi ako tak ide Pc,tak sa hlasim,som po vikende total zmordovana,boli sme v Madarsku ,v Kosociach a tak sa mi rteraz nechce nic,nejdem vas ciatt dozadu,leo mam vela vybavovaciek,tak paaaa

vka
autor
4. máj 2009

Ahoj Leni no na čase 😉

vka
autor
7. máj 2009

Danka kuk IP

vka
autor
9. máj 2009

Sabinovske mamičky podte na 🙂 Milu pre mamu 🙂

bznka
9. máj 2009

no sak sme boli....ale neboli sme nkracat len poziret program..ale normalne so znicena..sak z komenaku na ihrisko je to skoro tiez mila 😀

vka
autor
11. máj 2009

ani my sme neboli kračať iba na program vieš lenivosť nepustí 😉 😀 😀

vka
autor
11. máj 2009

Baby poradte kde tu u nas v Sb pravuju kabelky

bznka
12. máj 2009

u nas okrem cinakov asi nikde neviem poradit

vka
autor
13. máj 2009

nakoniec som dala kabelku kamoške a ona ju zanesie do Lipan tam vraj opravuju kabelky tu u nas v Sb nič nenajdeš 😒

bznka
13. máj 2009

a ja ze kde predavaju kabelky? 😀

inak v sabinove nikdy nic nenajdes...proste zapadakov a okrense mesto.....nic sa tu nerobi nekona nic tu nie je a ja sa vlastne cudujem preco tu este stale byvame...no ale primatora uz toho isteho volit nebudem

vka
autor
15. máj 2009

napodobne 😉

lenrie
18. máj 2009

ahojte,ja akosi nemam cas napisat,vcera som bola s muzikom na Ukrajine ale nikdy viac ☹ 😠 😠 😠 veci o nicom az na par kuskov,botasky tiez o nicom,na deti som nic pekne nenasla,tak som si kupila len nejake teplaky a supravu na doma a uckriky,akurat tie tam maju super a este prasok na pranie,ale uz ma tam zrejme nikto nedostane,citila som sa ako na blskau v kosiciach....a tie blbosti na colnici,o to tiez nestojim,akoby sme boli akysi zlocinci...a muzik nadaval ,veci s amu absolutne nepacili,ze to si radsej zaplati u ans za znackove triko ako si obliect tu umelinu,akurat kupil botasky brachom na behanie kolo domu,takze vsetci sli nabaleni domov,len my skoro naprazdno ale mam o skusenost viac

vka
autor
20. máj 2009

Ahoj tak Leni s Ukrajinou ta maš tak na hranici sa načakaš a tak už nemaš chuť na trhu hladať nejake veci ked my sme boli je pravda že sme sa načakali ale celkom fajn som pokupila teraz koncom maja ma isť otec s prace zajazdom ked sa nenahlasi vela ludi možnom pojdem ved ešte uvidim busom je to jednoduchšie
ako sa všetky mate?

bznka
20. máj 2009

mame sa 😀

lenrie
21. máj 2009

ahoj mam e sa fajn akurat deti mi hnackuju a vracaju,akysi crevny virus ale uz je to lepsie a som nedospata este z Ukrajiny 😠 😠 😠
baby ak by ste sli niektora na Ukrajinu mam nejake hrivny okolo 450sk na nase,tak potom sa ozvite lebo tu sa zmenit nedaju a ja tam uz nechcem ist,nie som s tymi vecami spokojna

vka
autor
21. máj 2009

Leni ked pojdem tak pridem k tebe pozriem aky kurz a zmenim si 😉

vka
autor
21. máj 2009

idem robiť palacinky lebo deti už dlho otravuju a furt som sa k tomu nedostala zajtra ma maly vystupenie pre mamičky v kazke tak som zvedava ake to bude 😉

bznka
21. máj 2009

no o tom viruse som pocula dnes aj ja...a nromalne som sa zlakla bomne od vcera je akosi divne takze verim ze sa to u mna neprejavi