Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
22. máj 2009

ahojte,Evi jasne dojdi 😉 😉 ja mzono este pojdem niekedy na Ukrajinu na prasok ale to sa uvidi a cukriky maju uzasne 😉 😉 😉
no ten virus,mala mi zvracala jeden den akurat maleho trosku dlhsie drzia hnacky ale inac su relatine v poriadku,vystrajaju a mne tedu uz nervy,noi my na to vystupenie nejdeme,lekarka nam nakazala byt doma,tak neriskujem akurat budem musiet s nimi do obchodu ale kus vzduchu potrebuju a aj vyventilovat bo sa zblaznim z nich 😠 😠 😠 😠 😀 😝 😔 a mozno to ani nebol virus lebo mne nic neje a ja vsetky pliagy po detoch hned nachytam a ani horucky nemali

vka
autor
22. máj 2009

skore uzdravenie chorôbkam ☹

vka
autor
25. máj 2009

😎 😎 😎

lenrie
25. máj 2009

ahojte,tak akosi tu nikto nic nepise,ani neviem,co vam napisat:::(((( ☹ ☹ ☹ ☹

vka
autor
28. máj 2009

Ahoj ahoj deti su trocha nachladené Tian viac vyhlasila som ho aj zo škôlky v utorok by mali isť na vylet do Spišskej do ZOO neviem či pojde či mu to dovtedy prejde 😒 v utorok mam poslednu skušku psychologia-pedagogika riadne ťažka ☹ ech ked to zvladnem budem rada ☹ k tomu objednavky hlavne ku večeru a samozrejme pridem uťahana a ani sa mi učiť nexce ☹ držkajte mi paluchy v utorok 😖 😖 😖 pa

kingstonka
28. máj 2009

ahojte... nejak nikomu sa nechce velmi pisat, castejsie sme asi von.... tak aspon pozdravim....

bznka
28. máj 2009

no to je pravda povascsine sme vonku..mala by tam asi najradse aj spala.....s placom odchadzame domov ..cely vchod vie ze uz ideme 😀

hlasi vsak ochladenie..no dnes bolot ak super vonku podvecer..ani nefukalo pekne jemne svietilo slnko tak super....no fakt leto si musim vychutnat lebo potom pride opat dlha zima

danuska24
28. máj 2009

Stelinke vsetko naj k rociku 😉 😉

kingstonka
29. máj 2009

Danka- vdaka za blahozelanie...! cas letiii...

pekny den vsetkym... a este krajsi vikend...snad im ta predpoved pocasia az tak nevyjde...

bznka
30. máj 2009

...tak pripajam s ku hratulacii pre malu slecnu..

vka
autor
2. jún 2009

Ahojte tak a mam za sebou dnešnu skušku vlastne uspešne ukončený 1 roč 🙂 konečne skončil ten stres ..........aspon na čas 😉 v praci by som mala vo štvrtok vedieť čo bude so mnou na buduci školský rok či ma zoberu nazad či si budem pracu hladať ..... ☹ ☹ starším sa do dôchodku nechce ...3 sa maju vratiť s materskej 😒 deti v škole ubuda a do školy sa tento rok nahlasilo malo....................................no uvidi sa 😕 nieje mi všetko jedno deturence som si oblubila na pracu zvykla super pracovný čas aj plat sa dá..........................ako ma byť tak bude ...............................................................................

Leni kuk ip

vka
autor
2. jún 2009

Babky dame stretko niekedy po jarmoku????????????????????????????????????????????????????????,,,,,,,,,,

bznka
2. jún 2009

mohli by sme

bznka
2. jún 2009

evka gratulujem k ukoncenie prveho rocnika

vka
autor
2. jún 2009

😉 mužik priniesol pizzu normalne oslava dame vinko a romantikuš večer bude ked deti zalahnu 😉

kingstonka
3. jún 2009

dodatocne...blahozelam k tomu prvemu rocniku....
dnes taky spaci den..nic sa mi nechce... pred chvilou mi mamka vzala malu- tak len rychla kontrola mailu a idem sa pustit do upratrovania skrin ☹ nechce sa mi... pekny zvysok dna vsetkym...

ps: kto ma cas pridte do mc... v poslednej dobe ked je uz teplejsie tak uz kazdy s detmi asi radsej von... ale ak zajtra bude zamracene, tak s malou asi zajdeme....

vka
autor
4. jún 2009

😉 vdaka

ej baky dnes zlý den ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ v robotke som sa dozvedela že na moje miesto nastupuje jedna čo sa ma vratiť z materskej ..... 😒 ale že mam ešte zavolať koncom augusta ž čo a ako môžu sa veci pomeniť vraj sami teraz ešte nemaju v tom jasno...............no čo už bude mi za detičkami velmi velmi smutno prirastli mi k srdcu 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 no ale možno že motyka vystreli ale čakať a spoliehať sa nemôžem musim hladať niečo ine mam zopar dni ešte dovolenky čo musim vyčerpať tak sa pustim do toho ..................................ta blby dnik neratala som s tým ☹

Lenka všetko naj k meninkam vela splnených priani a tužob................................

vka
autor
8. jún 2009

😎 😎 😎 konečne teplo dufam že už aspon do septembra 😎

vka
autor
8. jún 2009

čerpam dovolenku zajtra by sme chceli isť do Polska do Krosna tak hadam mužik nezmeni nazor zachvilu maju deti narodky tak by som chcela niečo pokupiť Dianka teraz žije Hannou Montanou a High School......Tian zasa Spiderman mania ešteže v činakoch maju trička a kraťasy za super ceny a inač triko ozaj celkom kvalitne bavlna čosi sa prekonali 😉

vka
autor
9. jún 2009

😎

bznka
9. jún 2009

evka tak co bolis te v polskU,...v krosne je trh otvoreny v utorok?

..no dianka zije tym co asi povacsine kazde dievca teraz v jej veku 🙂 ........no a cinaku su uz aj lepsie veci kvalitnejsie len treba vyberat a uz su o trosku drahsie to vids aj na cene...ale napriklad ja v presove malej kupujem s hello kitty....len jedina vec v trickach bola ze bolo uzke cez hlavu ale inak perfektne.

vka
autor
10. jún 2009

Teri neboli lebo mužik si objednal nejake veci cez upc a povedal že dojde v dopoludnajšich hod takže sme nešli a čakali a ten pan nakoniec nedošiel ................ 😠 došiel až dnes to je spolahnutie že????? 😒

kingstonka
16. jún 2009

dobre rano 🙂
ako sa vsetci mate?
dufam, ze nas caka opat pekny den.... zatial to tak velmi nevyzera.... to asi preto,ze som rozmyslala, ze pojdem s malou na kupalisko... 😒

bznka
17. jún 2009

...na to kupasliko sa chystam aj aj ...dokonca nai dnes sa mi ten vietor nepacil......a kedze ponam sabinovske kupalisko a teplotu vody tak neriskujem

vka
autor
17. jún 2009

Dani kuk IP
Ahoj Babky 😉

bznka
18. jún 2009

ahoj babka-y...ako mate?.....no esste tyzden a nieco a mame prazdniny

vka
autor
22. jún 2009

ej zima na nas došla 😒 😒 včera sme mali doma oslavy mužik a deti oslavovali takže veselo v piatok idem na vylet z prace na 3 dni a tak už iba do utorka a prazdninky ej......ako sa mate ????

bznka
28. jún 2009

Ahojte ako sa mate?

planujete dovolenku niekde?

lenrie
30. jún 2009

ahojte kocky
ja akosi nestiham nic,odkedy je krasne ,sme stale von,dnes je maly posledny den v skolke,aj to die na obed odmov,aby sme dali obidvom ucitelkam kvietky a od zajtra zacinaju prazdniny,no sa tesim na ten bordel,co mi budu doma robit 😠 😠 😠 😠 ale tak to vyzera ,ze sa odstahuje na chatu,tam aspon maju vybeh a ked bude krasne napustame bazen a mam tam od nich vacsi pokoj ako tu doma 😉 ale este musim prezit s nimi sa ma do konca tyzdna
a dovolenka,my nikam nejdeme,chystame sa doprerabat byt a mmuzik ma aj tak najviac roboty cez eto a naviac teraz tam musi byt denne kvoli odbreratelom:::((((tazke u nas dovolenka nehrozi a mne samej sa nechce,chcem ist na floridu,tak radsej idem setrit na letenky a na minanie 😉 😉 ale az ked deti trosku podrastu,bojim sa toho letu,akoby mi tak dlho vydrzali

vka
autor
30. jún 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Akože sa mate dievčatka 😉 ja som od piatka do nedele absolvovala super vylet no užastne 😉 😉 bez mužika bez deti no oddych na jednotku 😉 dnes sme deťom odovzdali vysvedčenia rozdali niečo sladke poplakali vystiskali sa 😢 moje zlate

Dnes ma Dianka narodeninky tak sme to troška boli oslaviť v Grande samozrejme aj jedničkove vysvedčko 😉
musim sa pochvaliť mam novu pračku tešim sa tu staru kloflo 😉 čo sa tyka dovolenky tak toho roku iba tu Slovensko Bešenova tam sme boli z vyletu velmi sa mi tam pačilo a verim že určite bude aj deťom dostali sme 30%zlavu na vstup takže to s rodinkou využijeme možno na 1-2 noci ešte sa uvidi, koncom jula sa chystame do madarska na par dni takže more u nas toho roku nehrozi ale ved sme boli minulý a každy rok sa neda a take jednodnove vyletiky na Domašu možno trocha aj postanovať s mojimi rodičmi...........ej Leni Florida 😕 babky čo tak dať rande na buducu stredu 8 jula?????? tak kolo 16 30h 17 00h???????????????????????????????????????????????????????,,,,,