Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
30. jún 2009

Ahoj Evi 🙂
no ani nas more necaka,mozno skocim do Prahy na nakupy ale sama bez deti a akovravim,caka nas prerabka bytiku,takze pracoven prazdniny a ta Floridfa,tak my tam mame rodinku a nas stale volaju,oni tu boli pred 3oma rokmi a tak nam to chu oplatit ,ale mna desi ta cesta ale ked vidim foto,ako je tam nadherne 😵 😵 😵 tak silno nad tym uvazujem,ubytko mam zadara ,akurat letenky ale tie su teraz lacne,no uvidime
a stretko?no uvidim ,ci nebuidem na chate ale dosla by som a musiem sa dohodnut aj na nechtikoch 😉

vka
autor
30. jún 2009

a čože nechceli ste stavať inač bytik maš peknučky čo chcete vylepšovať 😉 čo sa tyka nechtov ked až na buduci tyžden od pondelka dosť teraz mam dosť nabite ibaže že cez sobotu 😉

vka
autor
30. jún 2009

pišem jak tatar 😝

lenrie
1. júl 2009

jasne evi,mne to je jedno,ja sa prisposobim 😉 a ano ,chceme stavat ale zatial trosku zmenit nejake veci,vytrhat dosky z balkona aj ten cely ram,potom z chodby,pomenit dvere,vymalovat,takze take mensie upravy 🙂 a este aj dorobit plavajucu v spalni,lebo vsade mame len tam nie 😉 a skusim zistit,kedy by mi kto postrazil deti a ozvem sa ohladom nechtov 😉 😉

vka
autor
1. júl 2009

😉 dnes je ale hits bola som s malým na očkovanie a nema chodiť po slniečko aspon do zajtra takže 😒 sedime doma Terka ako sa maš nejak ťa nevidno

kingstonka
2. júl 2009

ahojte... dnes to opat vyzera na super teply den... vcera som bola s malou na kupalisku... aj dnes ma to taha, ale mam aj ine povinnosti ☹
my a dovolenka? no asi ako Evka- vylety po Slovensku a tak
pekny den!

vka
autor
4. júl 2009

Ahoj všetkým takže na buducu stredu dame stretko o 17 00h pred VUb bankou zajdeme na pizzu pokecame dojdite ak možte 😉
Terka ako Števko teši sa do školy???????
kongstonka ako na kupku je vela ludi? naši maju velký bazén takže skoro každy den sme u nich Dianka šla tam teraz bol po nu dedo ja som doma s malým domace povinnosti prachu tolko že hanba 😔 😔 😔 zajtra sa chystame na Domašu zaleži to od počasia a mužika dnes svadbuje tak dufam že sa mu bude aj zajtra chcieť 😒
tak pekný vikendik 😉 😎 😎 😎

vka
autor
7. júl 2009

Ahojte ako zajtra dojde niekto na stretko?

bznka
7. júl 2009

Ahojte..akosi netiham..prazdniny su tu..takze obracat sa treba.

Ale zajtra samoska dojdem..vybeh mi padne vhod.

Lenka..takze sa chystate prerabt ..tak nech vam ide robota pekne rychle....aj my planujem nieco ale az na jesen

..dovolenka...Evka my sme boli v madarsku minuly rok na 5 dni a bolo super ..az na ubytovanie..toho roku sa chystame do chorvatska...tiez trosku madarsko a samoska aj tu nieco pochodime.

..takze ty si si evka uzivala....ja som na takej jazde presne pri besenovej bola pred 4 mesiacmi a bolo super...bez deti a muzika...vypadnut treba

..no sak zajtra pokecame .

vka
autor
8. júl 2009

Takže dnes o 17 00h pri Vub banke ko ma chuť dojdite
Terka tešim sa 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dioliana1
8. júl 2009

Ahojte, už dávno som tu nebola...prerábali sme...a bývali u sestry 😀 😀 😀

vka
autor
13. júl 2009

Zdravím všetkych prazdninujucich
začnem po poriadku.....na stretko sme došli 2 ja a Terka pokecali zajedli super pizzu ...možete lutovať 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 dioliana dufam že ste už vo svojom a tešiš sa ech ked sme my davali okna malovali pomyslela som si všeličo ale potom ked sme tak sedeli jej super pocit 😅

Terka takže cez vikend sme nakoniec boli v tom madarsku aj počasie prialo chrbaty mame spalené 😎 deti sa vyšantili a ja s nimi pobehala po všetkých atrakciach ako male decko 😀 😀 ozaj na kupko sa do Madarska oplati hlavne z finančneho hladiska vstupneho cela rodinka tam zaplati tak ako tu skoro 1 dospelý samozrejme s jedlom je to tam trocha drahšie hlavne zmrzlina takže vlastne zdroje z domu 😉 😉 😉 😉 trocha ma hneval pristup madarov k slovakom žiadne jedlo po slovensky nenapisane nič nerozumeju alebo nechcu rozumieť .....................??????????!!!!!!!! no ale rukami nohami sa da.................. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 moj otec ma tento tyžden dovolenku idu na Domašu asi pojdem s deťmi s nimi aspon na jednu noc taka romantika večer ohniček ........................deťom sa snažim furt čosi vymyslieť ale aj tak niekedy niesu spokojný raz ma z nich klofne 🙄

komisakpd
14. júl 2009

vka a bznka myslim ze som vas videla ist do grandu..tak to ste mali stretnutie..urcite ste si pokecali a bolo fajn..no sak vy ste uz taki zohratí tím..

vka
autor
20. júl 2009

Ej tak tvoj malý je velký chlap 😉 😉 😉 rastiete ako y vody
vojtečka ako sa mate?
leni a ty ako asi ste na chate že? v stredu yrejme pojdeme zasa na Domašu na par dni taka dovolenka 😎 minule ked sme boli užastne nam počasie vyšlo o deťoch som ani nevedela presne tak ako som si to predstavovala ohniček romantika prechadzka no idylka........................polovica prazdnin za nami 😖 😖 ☹ všetko rychlo utekááááá

bznka
21. júl 2009

Evka tak pozeram ze vam to madarsko vyslo?...boli ste vom tiszavarosi ci nejko tak?...my sa chystame ale az nieekdy v auguste tam..aspon dufam ze to vyjde.

danu
30. júl 2009

juliett7 • snž • Dnes o 14:50
Najde sa tu niekto?

vka
autor
30. júl 2009

najde! 🙂

vka
autor
1. aug 2009

Ahoj kočky moje kde nikoho tam nikoho 😒 😕 😕
Momentalne robim poriadok vo veciach deti hračky nepotrebne babiky bez nôh auta bez kolies vyhadzujem...v detskej sa nieje kde pohnuť ale raz to muselo prisť 😒 babky mam taky hlavolam pre deti na drevenom podstavci z drevenými kockami na tyčiach rozne poprepletané-farebne a aj prekrasny priesvitny ružovy ruksačik vhodný už od 1 roka kludne to vynosi aj do 5 pripadne aj viac kvalitný dozoz z usa mam to na predaj chcem to šupnuť na mmb ale či nahodou niektora nechcete fotky sa ešte pokusim dať do albumu dnes pripadne zajtra tak pozriete
Vojtečka dnes som ťa videla isť dole našou ulicou nejak si pochudla 😉

vka
autor
1. aug 2009

pridala som foto 😎

bznka
2. aug 2009

...co nikoho sak som tu

vka
autor
3. aug 2009

ahoj moja ako bolo 😎 😎 😎 😎

bznka
3. aug 2009

suprovo.....takze o rok mozno opat chorvatsko

vka
autor
3. aug 2009

😎 😎 😎 ako dlho vam trvala cesta

bznka
3. aug 2009

evka my sme boli dole na makarskej takze cesta trvala okolo 14 hodin ale s prestavkami a zdrzaniami ci na hranici alebo na tom myte.....ale to bolo v pohode lebo inak trva bez porestavky okolo 12 hodin takze to bolo OK

....no inak mne sa tam fakt pacilo, nebolo to nic narocne aj hotel bol uplne jednoduchy akurat ja som myslela ze tam klimu netraba sk len chorvatsko tak naco ved tam nie je tak horuco a cel cas sme mali okolo 325 stupnov a v noci okolo 28 takze hic neskutocny nastastie my sme mali taky mali fukar takze nam aspon gfukal na nohy v noci a to bolo lepsie.

vka
autor
3. aug 2009

no tak fajn počasie vam vyšlo aj si si oddýchla?? myslela som na teba 😉 ja si idem dať pizzu prišla segra s priatelom a chlapi zašli po pizzu ech a chcela som už chudnuť cez prazdniny som pribrala 2 kg 😅 😅

bznka
4. aug 2009

odychla som si a velmi.....clovek by ani necakal..lebo na deti sme boli dvaja, a nebolo treba varit a nic take...a to uz je velky oddych.

....no odkedy sme dosli domov stale nico robim, bud vybalujem upratujem periem ci varim..takze som zase vo svojom povolani zeny 😀

...ze chudnut cez pradzniny no neviem ci sa to da...ja som na dovolenke ked zbadala svedkse stoly tak som vedela ze aj ked je tam dostatok salaltov ze nechudnem lebo som aj tie jedla v dostatocnom mnozstve a samoska aj masko a potom taky dezert oocie zmrzka a uz je po chudnuti

vka
autor
4. aug 2009

mnam mnam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 o variš dobreho na obedik ja opražim cestovinu a kur mäso na šampinonoch polievku fazulkovu mam od včera
Neznašam variť aspon na totoobdobie neviem sa potom riadu doumývať ......... 🙄

bznka
4. aug 2009

no ja vyrim len polievku kapustovu to naobed staci...a na veceru este nieco vymyslim

vka
autor
4. aug 2009

kapustnicu či kapustovu taku kapustnicu by som si dala 😵

bznka
4. aug 2009

taku klasika kapustovu ..z hlavkovej kapusty..kapustnicu aj ja by som si dala