Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
4. aug 2009

no už sa tešim na jesen zimu ked sa budeme vracať z ružbach tak tam si taku dam robia tam ozaj skvelu 😉 Dianka je u krstnej na prazdninach tak ma Tiana sameho doma normalne klud ticho 😅
7 aug mame s mužikom 10 vyročie svadby nevieš aka je to svadba žeby perlova

bznka
4. aug 2009

juj evka neviem sak najdi niekde na nete...no 10 toje uz pekne vyrocie....ja verim ze my dovtedy tiez vydrzime 😀
....no mnam sala v Lubovnije faj ale uz to nie je ono ako kedysi uz sa pokazili ale stale sa mi viac pozdava ako ten pri Sarisi.

...no inak teraz kazdy na tie kupele v ruzbachoch nadava.....lebo vonku v bazene je to o nicom studena voda, uz chcu len za vstup do arealu....listky na kupo sa hned kupuju pri parkovisku...my sme vsak povedaliu ze ideme hore do vnutorneho a tam si kupime, lebo oni cheli najprv aj vstup na vonkajsie ato my sme nechceli kvolki vode ktora je tam strasne studena

vka
autor
4. aug 2009

no v lete to maš pravdu voda studena v zime fajn teplučka ked sme boli na širave poviem ti všetko upada a prečo??lebo slovenský obchodnici tak tým nikdy nieje dosť ked sme boli večer posedieť mužik si dal klobasku deti 2 kur stehna plus chlebik nejaka čapovana kola a vyšlo nas to 7 eur 200sk ked sme boli v bulharsku tak tam vedeli spraviť či si napoj dostala zdarma či zakusok po obede zdarma či deti dostali malu hračku bohužial a potom nech sa nečuduju že ludia moc nechodia 😒

vka
autor
4. aug 2009

budeme slaviť cínovu svadbu 😉 😉 😉 😉 aj ked prešlo iba 10r od našej svadby ....aj teraz by som si vzala mužika 😉 😉 🙂 dufam že podnikneme nejaku večeru

bznka
4. aug 2009

evka vystihla si tu....ano u nas su sluzby o nicom .... narozdiel aby zakaznika ziskali tak ho odlakaju....a tie ceny su fakt vysoke, aj ked v chorvatku su vysoke nenormalne ale beriem to tak ze dovolenkova oblast a more.

..no tak nech vam ta vecera vyjde...my tiez chodime vnku na veeru na nase vyrocia...ked sa da

juliett7
7. aug 2009

cavko vka, tak bludim bludim a koho som tu nasla? Sesternicku. 😀

vka
autor
8. aug 2009

ano ja som moja akože sa maš Juli
včera sme boli z mužikom slaviť to naše vyročie na večeri v po aj krasnu kyticu som dostala 😉 😉 🙂 v utorok nam do bytovky udrel blesk odišiel nam počitač monitor aj tlačieren su ok ale ta bedna mame ho už dosť dlho takže nejak sa to urobi niektorý odišli telky chladničky mikrovlnky ....pišem z mužikoho notbooku v utorok mužik odchadza pracovne do chorvatska a berie ho sebou dojde domov až 20 a počitač doma zrejme nebude ešte opravený tak napišem až ked budem mocť držte sa

juliett7
8. aug 2009

ahoj evi, mam sa dobre, manzel je v prahe, chodi tam tak na 4 tyzdne a potom je 10 dniu doma, takze tak. Ale inaksie v poho... A gratulujem k vyrociu. My mame 9.9. tiez vyrocie, 3 roky. 🙂

dioliana1
8. aug 2009

Cawte, ale sa to tu dobre rozbehlo 😀

bznka
9. aug 2009

caute..juj evka ja osm nevedla ze to udrelo vam ale vedela som ze niekde udrel bles v meste bo taka sleha aka to bola

my sme vcera boli v madaersku v tej nyredyhaze...v aquariuse tak bolo super

vka
autor
9. aug 2009

Juli a ty kde pracuješ
Terka ked sa dari ta sa dari chvala bohu že si to odniesol iba počitač lebo keby niečo ine to by ma asi kloflo 🙄 ideme s deťmi do maxu do kina na dobu ladovu 🙄 nejak sa mi nexce ale čo už taka som nejaka dnes zleniveta 😅 peknu nedelu

juliett7
9. aug 2009

Evi, no ja teraz robim 3dni v SB a 2 dni v PO v ramci charitativno socialneho centra. Robim socialne poradenstvo 😉

vka
autor
9. aug 2009

doba ladova pekna rozpravočka deťom sa moc pačila a aj nam akurat to vstupne ech až ma pri srdci stislo 450sk ale čo už raz za čas

bznka
13. aug 2009

jej tu sa opat prazdninuje

kingstonka
17. aug 2009

ahojte po dlhsom case... pozeram do kalendara- zachvilu september ☹ ... nech nam to teple pocasie vydrzi co najdlhsie...

vka
autor
21. aug 2009

Ahoj všetkým ech tak ozaj sa tu prazdninuje 😠 ako sa mate ja fajn už odratavam dni prazdnin 😉 nech začne škola,školka lebo deti su už tak roztopašne........potrebuju režim

vka
autor
26. aug 2009

ahojte ako????

kingstonka
27. aug 2009

ahojte... u nas vsetko postarom... nejaka som v poslednej dobe unavena... slecna sa rozhodla vstavat uz medzi 5 a 6h- aby nahodou nic nezmeskala 🙂

vka
autor
27. aug 2009

Dnes som bola s deťmi pokupiť veci do školy pyžamko papuče obal........................ech ozaj poriadny obchod niet kurat v lukatexe som kupila pekne pyžamka a trička včera dostali tovar takže som to vystihla
tonka aspon toho viac urobiš ked ti mala stava tak skoro ja ked privstanem tak ozaj toho urobim viac 😉 ....

vka
autor
27. aug 2009

9 septmbra nastupujem do školy do košic už mam prvu prednašku 😒 ech posledný ročnik to bude riadne perny záverečne skušky pracu odovzdať 😕 no budem mať kopec času do prace nenastupujem na moje miesto už ošla z materskej a ine miesto nieje lebo je malo deti 😒 budu mi chýbať boli ozaj zlatučke deturence......žiadosti rozposlane kade tade ..no možno dačo vyjde no ...v prvom rade škola a nechtikovo 😉

vka
autor
27. aug 2009

fotku som vymazala chcela som inu a kedže mužik nahradil ten pokazený počitač iným tak tu nemam ničč uložene musim sa sfotiť a hodiť na nik 😀 😀 😀

jak sa mi dobre keca 😀 😀

vka
autor
27. aug 2009

veru dobre sme pokecali ukladam deti do hajan lebo ked začne škola tak neviem neviem ako to bude zo vstávaním 😖 😖

kingstonka
29. aug 2009

ahojte... neviem ako vy, ale mne sa den dnes hrozne vlecie... pekny vecer

vka
autor
1. sep 2009

ako na zajtrajšok nachystaní my ano večer sme pozvaní na grilovačku tak už teraz veci požehlene v taške pre maleho nachystane Dianka iba zajtra do kostola a neviem či aj na prihovor či nie
Terka kde sííííííííííííííííííííííí

vka
autor
2. sep 2009

Všetkým škôlkarom ,školakom uspešný školský rok 🙂 🙂 🙂 rodičom velku trpezlivosť 🙂 😉 😉
🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀

Terka ako sa pačilo Števkovi chce ísť aj zajtra??? 😉

vka
autor
5. sep 2009

nejak je tu ticho 😕

dioliana1
5. sep 2009

to je.... 😅

zelka1
7. sep 2009

aHOJTE MôžEM SA K VAM PRIDAť 🙂

vka
autor
7. sep 2009

Ano vitaj

vka
autor
7. sep 2009

zelka čo tak niečo o sebe, 😉 😉