• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
autor
prd týždnom žehlička :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: čo bude na buduci týžden :unamused: :unamused: :unamused:
29. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no verim ze uz nic....taketo veci vedia potesit cloveka....ma dnes nieco vlastne zivotnost?....sak ta elektronika a spotrebie uz nevydrzia dlho.
29. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mikrovlnka opravena dnes ju donesu vraj iba nejaky štitok či čo sa prepalil :wink: som rada mam aj celkom fajn spravu ale aku to dam vedieť zajtra lebo až zajtra budem vedieť na 100 percent :wink:
1. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Evi sem s tym !!
3. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby si sla napat do prace?....dufam ze ano :wink:
3. okt 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EVI!!! simba?
3. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ma este napadlo ze ked by to nebola praca tak babo :wink:
3. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do Lipan na špecialnu pisnem potom konkretnejšie

babo nestraš :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak do lipan, ako ucitelka ci vychovavatelka?....juj sa tesim a co sak babo nie je strasiak :grinning:
4. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani rada by som do Simby ale asi až od januara ale nič nieje iste pokial ešte študujem tak nemožem vyberať :unamused: dnes nastupujem na poobednu uvidim ako to bude nasledujuce dni mam strašne zvlaštny pocit ale nejak to zvladnem :wink: držte palce :wink:
Terka kuk ip
5. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako?????
5. okt 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confounded: :unamused: :pensive: :confused: :zipper_mouth: zvykam
6. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta len si zvykaj zvykaj....a verim ze si zvyknes rychlo.
no a vonku je uz zmena....toto pocasicko neznasam...ale mam rada pohodu domova s teplym cajikom v ruke :grinning:
7. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
KONEčNE PIATOK :sweat_smile: dnes riadne ochladenie :wink: o 2týž mam započet z pedagogiky a psychologie takže nudiť sa určite nebudem :rolling_eyes:
9. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A opat zaciatok tyzdna....tak verim ze ste ho zacali v pohode
12. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej kolko ste toho pipisali...idemt o citat nech to stihnem do rozhodnutia superstar :grinning:
19. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
držte palce zajtra 2 skušky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem drzat budem drzat vsetky na oboch rukach...len dva skusky tak nestresuj sak keby is mal tri tak uz nic nehovorím :grinning:
20. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 04:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho :slight_smile: j kocky.Konecne som vas nasla.Tiez som SABINOVCANKA od kosti.Rada si tu najdem nove kamosky......
21. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Ludka vitaj kuk ip
Psychologia 2
Pedagogika 1
stači :wink: :wink: :wink: konečne pokoj 4 11 mam započet z dramatiky a zo špecialnej pedagogiky ....................................ale dovtedy času zajtra do prace po obede objednavky stužkove začali blazinec do konca týždna ..................................................................... ech .........................domacnosť zanedbana o mužikovi ani nevravim :unamused:
21. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelam k peknym vysledkom...... :slight_smile: ...
21. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik mala ti moc podobna zlata kočanda
21. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj ludka....to cislo sa mi nechce pisat :grinning:

evka gratulujem...a teraz vela chuti do prace ked mas toho tolko.
23. okt 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky susedky....to vsetky makate?..nudim sa len ja :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,davno som tu nebola ale aksi nemam cas,maly je chory a jed oma uz druhy tyzdne,tak mam o zabavu postarane :angry: :angry: :angry: :angry: ani v pondelok ho nedavam do skolky,nakolko stale kasle a keby som ho tam dala,bude zass chory a cez prazdniny chcem eist do Ciech,tak nech je zdravy ,skocim s nimi apson do materskeho centra
ludka vitaj,kde v sb byvas?pozeram,ze mas priblizne rovnako staru dcerku ako ja :wink: :wink:
Evi,blahozelma ku skuskam,si sikulka :wink: :wink: :wink:
24. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenrie...byvam na hure,na Moyzesovej....a ty?a pozeram,ze tu kopec kociek ani nepoznam :frowning2:
24. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja byvam na Matici,za lidlom,ja nie som rodena sabinovcanka,ja som z Kosic,tak mozno preto ma ani neposbnas,mala ti chodi do skolky?
24. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodi od septembra,ja ma rizikove tehu,tak sa povalujem...aspon by som mala... do skolky na 17nov....chodi na zaucanie :slight_smile: velmi sa tam tesi :grinning: a mne to vyhovuje,mam cas na nicnerobenie a tak sijem a sijem pre nu a babo :grinning:
24. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok