Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
24. nov 2009

Ahoj kočky ako sa mate? my celkom klop klop aj zdraví sme skušku mam až 16 decembra takže celkom pohoda.......baby o mesiac vianoceeee ja mam take drobne darčeky deťom ale nič ine musim sa pomaly do toho pustiť nie ako minulý rok 2 dni pred štedrým dnom sme darčeky kupovali v preplnených obchodoch aj nakup si budem asi týžden dva predtým robiť aby som mala pokoj a čo sa týka upratovania tak to tiež po častiach dala som si zavazok že toho roku budem vianoce traviť v absolutnej pohode hadam sa mi to aj podari

bznka
25. nov 2009

..s tym uprtovanim tonebudem anija prehanat...sak viacnoce su o niecom inom 🙂

kingstonka
27. nov 2009

ahojte.... no mne tento rok zatial este nedoslo, ze sa blizia vianoce a zatial nad dacekmi vobec nepremyslam, takze ocakavm ze ma par dni pred vianocami pochyti panika a vsetko budem nakupovat v preplnenych obchodoch.... 🙂 ale teraz sa mi tym naozaj nechce este zaoberat....

vka
autor
28. nov 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kingstonka
28. nov 2009

pekny vikend vseetkym

vka
autor
29. nov 2009

jej babky 1 adventna vianoce tu budu ani sa nenazdame 😅 dnes sme sa cestou k svokrovcom zastavili v hypernove tak som už pokupila sladkosti na mikulaša pre naše deti a aj ksranata nechala som iba za sladkosti skoro 10 € 😕 ešte mi treba vrecuška zajtra mam v robote volno ........
pekný začiatok týždna 😉

kingstonka
3. dec 2009

ahojte.... trochu tu nastalo ticho... dufam,ze ste vsetci zdravy...pekny vecer

vka
autor
4. dec 2009

idete na rozsvietenie jedličky do mesta začina to o 16 30h 🙂

kingstonka
4. dec 2009

...my by sme chceli... este sme nikdy neboli 🙂

bznka
5. dec 2009

boli sme ale no zbytocne....kazdy rok to iste a trapne 😒 ...maly to uzma obkukane

bznka
5. dec 2009

boli sme ale no zbytocne....kazdy rok to iste a trapne 😒 ...maly to uz ma obkukane

vka
autor
5. dec 2009

😒 😒 😒 😒 😒 😒
mohli to oživiť nejakými stankami podavať nejaku kapustnicu .....
ech mam novu skrinu na topanky konečne furt nadavam že nemam kde dať a dočkala som sa asi po 3 rokoch pytania mužik povedal že vianočný darček..hadam ešte dačo dostanem 😒 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀

kingstonka
6. dec 2009

..ahojte.... no my sme boli len pri stromceku- prvy krat a teda nic moc.... ten Mikulas mohol by aspon trochu priatelsky k detom a nie tam len prist- a horko-tazko (s chybami) precitat par riadkou co mu niekto napisal... :(

.. tak ale vcera sme boli "na Mikulasa" v KE ( ozganizoval manzelov zamestnavatel) a to sa malej velmi pacilo...

peknu nedelu

vka
autor
6. dec 2009

aj my sme boli dnes na mikulaša z mužikovej prace ozaj zapajali deti do rozhovorov do pesničiek velmi pekne ..no nemyslela som si že 5r dieťa tým myslim našho Tiana sa bude bať čerta ale až chudatko plakal a v septembri ma isť do školy 😀
sladkosti som už poskrývala dostavať ich budu na pridel podostavali ozaj kopec....

Pekný začiatok týždna 😉

bznka
6. dec 2009

..aj u nas su na pridel.. 🙂

... a preco ba sa nemal bat?...aj ja by som sa bala 😀

vka
autor
11. dec 2009

babky Dianku mam v nemocnici silný zapal prinosných dutin z toho zapal viečka očko ma silno opuchnute vracala vysoke teploty ma včera tam ostala neviem do kedy ani si neviete predstaviť ako mi je v stredu mam 2 skušky ....................... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 anjelik malý keby ste len videli ako tam bezducho leži........ja pri nej niesom iba po tom ako dojdem z roboty ☹

bznka
11. dec 2009

Evka to mi je luto...a Dianka nech je cims kor doma.

My sme tiez boli dnes s malou u lekara....stevko skoncil chorobku mala zacala a ja tiez nie som fit. 😒 😒 ☹ ☹ ☹

bznka
15. dec 2009

Evka ako sa ma Dianka?

bznka
25. dec 2009

VESELE POKOJNE VIANOCNE SVIATKY

lenrie
26. dec 2009

Ahojte,dodatocne krasne sviatky,ja som vcera s malym dosla z nemocnice,boli sme tam od stredy.....paaaa

bznka
26. dec 2009

Lenka a co mu bolo?..to ste boli cez vianoce v nemocnici ☹ 😒 ..verim ze uz je v pohode

lenrie
26. dec 2009

Terka,dik,tak v noci 23tieho mi vstal so silnym zachvatom laryngitidy,dala som cipok,calciovy sirupa ale nepomohlo,nevedel sa nadychnut a zacal modrat,tak som zavolala 112 a ti nas vzali do nemocnice,este nie sme fit ale v nemocnici bolo otrasne ,natstasie s ami podarilo vybavit,ze som bola cely cas snim,bo by sa chuda zblaznil,cely cas len plakal,ze chce ist domov,tak som vcera isla na vlastnu ziadost domov,inac by nas este nepustili...ale myslim,ze doma mu bude lepsie ako tam...tak strasne mi ho bolo luto ako len cely cas plakal a najhorsie bolo,ze akurat na vianoce a on sa strasne bal,ze ho jezisko nenajde:::(((((

vka
autor
27. dec 2009

Ahojte dievčata po dllllhom čase sa hlasim Lenka viem čo si preživala a čo prežival malý dnes sme sa s Diankou vratili z nemocnice ☹ boli sme tam aj cez sviatky vlastne od 10 dec bola v prešove v noci 12 decebra nas urgentne prevažali do Košic hned rano 13 dec bola operovana prebijali jej až ku očnemu viečku no stav bol celkom až na 19 dec zhoršil sa museli jej prečisťovať v narkoze a to v 2x takže sviatky sme tam stravili a poviem vam nebolo mi všetko jedno to ako trpi vaše dieťa ktore je niekolko krat pichane lebo sestričky nemožu najsť žilu vkladanie tamponou hlboko do nošteka preplachy pri ktorých neskutočne plakala 4 sme ju držali v noci sa zo spanku budila ............................. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 nič nieje podstatne ako zdravie veru nič
dnes nas pustili domov očne viečko je sice stale v miernom opuchu ale klop klop dufame že už bude iba lepšie 30 dec mame isť na kontrolu ...berie kopec liekov z 29 kg v nemocnici schudla na 22kg teraz ma určite viac lebo sa rozjedla ....................ach babky ja som bola celý ten čas s nou no musela som platiť izbu sme mali celkom same sme boli aj telka sprcha .......no aspon toto .......tymto som si velmi vela veci uvedomila preplakala kopu noci lebo vidieť ako trpi vaše dieťa.....priala som si aby to bol iba sen z ktoreho sa stači iba zobudiť ale nebol................................................ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Lenka držte sa nech ste skoro v poriadku

lenrie
28. dec 2009

Evi,tak to je strasne 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Chuda Dianka 😔 😔 😔 😔 neznasam nemocncie,my sme tam natsatsie boli len kratko,ale domov som sla na vlastnu ziadost a keby z enejdem sme tam dodnes,maly ma od soboty zas horucky a neskutocny kasel:::((((Evi,este,ze si mohla byt s Diankou,mne najskor necheli povolit ale som si vybojovala byt tam s nim nonstop,ved to je strasne nechat tam 4rocne dieta same....a tiez som si poplakala,maly mi tam plakal v kuse.....boze baby,nech nase deticky uz vsetko zle obchadza,zdravie je to naj naj naj...Evi,drzte sa a Dianke vela vela silllllllllll,chudatko
moj maly je stale na tom nie dobre ale vraj si tu infekciu privliekol z nemocnice,sli sme tam s akutnou laryngitidou a ako sme prisli domov v poriadku,je teraz na om zle,horucky,kasel ....uz teraz budem stale trpnut,aby sme zas neskoncili v nemocke
Evi a povedali ti z coho to mala Dianka?Ved to musela mat strasne silny zapal:::((((Drzim Vam palceky,nech ste cim skor fit a nech vas uz nic take starsne nepostretne.....drzte sa

bznka
28. dec 2009

Evka neskutocne zle sa tolen cita nie to este preziva..ale zvladli ste to aj ked ta bolest v srdci musi byt velmi velka.....ale verim ze to uz bude len a len lepsie..velmis om myslela na vas a aj som si myslela ze niec s vami nie je v poroadku kedze som dianku nevidela na vystupeni vcera....Dianku pozdrav odomna a ze nech sa drzi je to uz velke a statocne dievcatko aj ked ju to muselo nekonecne boliet......a bud rada ze ste boli v KE.....uzlen vdaka tej izbe aj ked si to platila....a tam nemaju problem ani ked ma dieta viac rokov.

Evka...verim ze slziciek bolo dostatok z obodvoch stran.....ale ja verim ze uz bude len dobre a dobre....posielam velke objatie a pozitivnu energiu 😉

...a inak aj mna zaujima ze s coho to mala....to len tak zrazu doslo?

LEnka a tvojmu malemu rovnako rychle uzdravenie

vka
autor
29. dec 2009

Babky ona dostala silný zapal prinosových dutin tie neboli dobre preliečene a tak musela chytiť nejaký silný výrus a to jej všetko prešlo pod viečko myslim ten hnis ten sa tam dostal cez nejaku prasklinku ktora sa niekedy u deti stane ked sa udru do čela ale ta sa zaceli no u nej sa nezacelila a všetko tieklo čelo aj oko ju na dotyk bolelo vysoke horučky a vracanie to boli priznaky ....... zajtra ideme na kontrolu tak len dufam že bude všetko ok opuchnute viečko ešte troška ma ale to dufam že pomaly odpucha velmi pribrala neustale je hladna ale to asi z tých liekov

Terka slzičiek ...potoky slz ked som ju videla ako bezvladna ležala v posteli poriadne na wc vstať nemohla neskor som jej musela kvapkať do oka kvapky a do nosa roytok ako často sa dalo to ona to nechcela ved to malo aj hnusnu chuť neustale vysvetlovala že musi že jej to pomože ma neskutočne unavovalo
zajtra mame doma nahradný štedrý večer so všetkým čo k tomu patri kapustnica šalat........ polovicu darčekov dostali a tu druhu polovicu ešte dostanu

neviem kočky či sa dostanem k pc ak nie všetkým Vam do Noveho roku prejem vela ZDRAVIA,lebo je to najcennejšie čo človek ma a vela šťastných usmevovov Vašich detičiek

bznka
30. dec 2009

Evka tak ako ste dopadli na kontrole?
..ja by som rovnako urobila nahradny Stedry vecer 😉

Babky ja sa uz tu tiez neukazem az v novom roku..takze stastlivo do toho roku dalsieho a nech cely rok je len plny spokojnosti Zdravia Stastia...evka to pekne napisala 😉

vka
autor
31. dec 2009

kontrola dopadla celkom sice lekar si myslel že očko bude v lepšom stave ale..asi chce to čas .......5 januara dalšia kontrola
Pekný Silvester všetkým 🙂

lenrie
31. dec 2009

Ahojky,evi tak super sprava,uvidis,bude to uz vsetko len v poriadku,drzim palceky,nech vas vsetko zle uz obchadza......
a nahradny Stedry vecer sme mali aj my kedze sme tiez boli na ten ozajstny v nemocnici....baby ja uz som z mojej malej zufala,berie atb ale ani za svet ich neviem do nej dostat,vsetko vypluje a ten krik,ked ich ma brat:::((a stale horuckuje a kasle priserne:::(((((uz neviem co s nou:::(((((

Vsetko naj naj naj do noveho roku ,hlavne vela zdravicka,a ostatne uz pide samo.....pekneho Silvestra 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
2. jan 2010

Tak a mame dalsi rok a ze vraj 2010 😀

... noa prave niekto este pusta svetlice mna asi klepne mne tie buchoty lezu na nervy 😒