Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
10. feb 2010

inac s malym nic nove,stale sa skriabe o dusu ale musim pockat na mamciu az pride lebo s obomasa netrepem na kozne,strasne dlho sa caka a to neprezijem s oboma

vka
autor
11. feb 2010

Lenka mala je krasna a ake ma dlhe vlasy velmi pekna slečna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dioliana1
11. feb 2010

kuk

vka
autor
13. feb 2010

Leni čo noveho vonku riadna metelica 😕

vka
autor
19. feb 2010

Ejha babky čo zamrzli ved sa už otepluje a mame po prazdninach cez prazdniny sme boli asi 3 x lyžovať na večernom na Drienici A čo som spokojna Dianka sa vie lyžovať aj na vlek si pojde smerom na dol sem tam popada ale ide jej to vynikajuco 😉 😉 😉 😉

Leni tak ako dufam že to nič važne nepišeš tak ..... 😒
Terka čo nove

babky držajte vstredu palce neskutočne naročný den ma čaka ked prežijem budem rada 😖
Dianka u krstnej na prazdninach tak mam aspon kus kludu Tian on ked je sam tak ani neviem že ho mam len keby varič a upratovať netrebalo 😠

lenrie
21. feb 2010

ahojte,akosi nestiham nic:::((((
a nove nai neviem,stale bojujeme s vyrazkami,dostal maly kortikoidnu masticku,tak to uz nema nahnisane,lebo mu to zacalo strasne mokvat a hnisat alevsetky vyrazky ma a akosi nemiznu a priserne ho svrbia,cele periny mam od krvi,co sa tak svrbi a skriabe ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ na koznom mu vzali vyter z tych vyrazok na kultivaciu,tak cakam na vysledky a uvidmeaak nie,tak ho ais vezmem do svidnika,vraj je tam jedna super kozna,aj nasa destka lekarka mi ju spominala,tak si budem pytat od nej papier ku nej,len najskor pockam za tymi vysledkami a na ich zakladeto budme dalej riesit lebo uz je to fakt dlho anejake extra zlepsenie nevidim a keby ste videli tie vyrazky,bojim saze mu ostanu jazvy,ma to fakt nepekne 😔 😔 😔 😔 😔
treba mi ist aj na urad,kedze somdla vsteky papiere poslat z kosic sem,kedze sommenila trvale bydlisko a vraveli,ze ku koncu februara si amm ist veci povybavovat tu,tak Evi ak ma vies navigovat kam presne sa hlasit po skonceni rodicovskej budem rada .,akmi napises do IP 😉 😉 😉 😉 😉
no nic baby bezim prata,nasi vzali deti na chatu,tak nech dam byt do poraidku
Evi a Dianka je sikulka,my sme chceli maleho toho roku dat do lyziarskej skolky ale prisli tie nase zdravotne problemy,tak snad buduci rok a to by som ich dala uz oboch ,lyzovanie je super,ja ho milujem 😉 😉 😉 😉 😉
a Evi,co ta caka v stredu???a urcite na teba budme mysliet 😉 😉 😉

vka
autor
25. feb 2010

Ahojte Leni prepač že som sa skor neozvala mala som toho dosť.....................................ak si ešte nebola tak na 1 posch daš sa do lava a tam v niektorých dverach je evidencia uchadzačov o zamestnanie je to tušim delene podla abecedy ak sa to nepomenilo...........
no s tými vyražkami mate riadne začarovaný kruh 😖 a vlastne vedia z čoho :::::???????

dioliana1
26. feb 2010

Cawte v Lipanoch je dom na predaj je na modrej streche

vka
autor
26. feb 2010

Domček celkom pekný ale na dnešnu dobu velký si myslim ale na početnejšiu rodinku akurat.......

bznka
28. feb 2010

noja uz v Sb nemam co robit a ie to este v Lipanoch 😀

INak ako sa mate?...no ja som nevyspata po tom blbom hokeji.....tak ako som neverila doteraz ze vobec vyhrame neico...tak dnes som uz dufala ze ten bronz ziskame a oni takto...mozu sa hambit, aj ked viem ze to nie je lahke 😀

Peknu nedelu vam vsetkym

vka
autor
1. mar 2010

Fijha takže to žilo hokejom ....mužik pozeral ale mna to nezaujimalo nejak,..................
mame sa fajn a ked vidim slniečko ešte lepšie už sa nam zjarnieva teplým počasim zistujem že nemam čo obuť takže....................nech ešte kus pomrazi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

vka
autor
4. mar 2010

AKO SA MATE? 🙂

lenrie
10. mar 2010

ahojte,nic nestiham babenky:::(((boli sme u nasich ,atk sa teraz hlasim.....a navyse mam doma oboch lebo maly vyfasoval atb na stafylokoka,comu zistili z vyrazok,takma na desat dni biseptoladostal vselijake masticky a vodicky a aj specialne robene mydlo a normalne sa mu to zlepsuje,tak somspokojna 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vka
autor
11. mar 2010

No super že je už lepšie aj ja mam deti doma dosť soplia a sem tam aj kašel sa pridruži.....idem dačo variť ale čo............... 😖

lenrie
11. mar 2010

Evi,poslala som ti ip 😉
a c o varit???ani mi nevrav,ja mam oboch doma uz takmer dva mesiace,je to uz na slucku😠 😠 😠 😠 😠 a dnes budem robit asi cinu,vcera sme mali gulas 😉

vka
autor
11. mar 2010

čosi som vymyslela mamča ma 50tku a v sobotu ideme na obed iba my rodinka oslavu chce robiť niekedy po Velkej noci ....mame dilemu čo kupiť ešte furt sme nerozhodnutí........dajte typ čo ste kupovali vy rodičom vlastne mamke

lenrie
12. mar 2010

ahojte,tak dnes som obehala urady,mam na mesiac pokoj 😝
Evi,my sme kupovali zlatu retiazku a zlaty privesok a este aj zehlicku,tak super ,vtedy to bol najnovsi model...ale tazko radit,nepotrebuje nieco?popripade ak ma rada kavicku,tak pressovar ,je to super vec 😉

vka
autor
12. mar 2010

no kupili sme nakoniec zlate naušnice stali dosť 74eue bola som velmi prekvapena ake drahe su všetko kolo 100 ja som chcela niečo do domacnosti ale osobný darček je osobný ešte zajtra pojdem kyticu kupiť ...................

vka
autor
12. mar 2010

babky v albume mam ešte tu trojkolku neviete o niekom chcem ju predať

bznka
14. mar 2010

Evka ako dopadla oslava?.....my mame pekny vikend za nami...ale uz sa tesim ked vonku bude prijemne teplucko.....a poobede vypadneme s detmi vonku na piesok, bicykel...na pivo 😀

vka
autor
16. mar 2010

Tak oslava dopadla fajn zatial to iba doma takže ako bežna navšteva s tým rozdielom že si jedla jedla a jedla .......................................jedla.................................po Velkej noci 11 aprila bude dufam poriadna......

Tiana mam doma ešte do stredy nieje ešte celkom zdraví a ked som doma tak nepojde do školky aby sa mu to nejak nevratilo
tešim sa aj ja na teplejšie počasie ale aj nie niekedy v polovici aprila sa budem musieť pripravovať na tzv štatnice koncom maja mam prakticke skušky a začiatkom juna ustne takže vydýchnem si až po a najhoršie bude že deti budu chcieť byť von Dianka tak to problem nemam ale Tian tak s ním budem musieť ked bude chcieť byť na bicykli ale ked iba pred vchodom či za bytovkou tak sem tam musim skontrolovať
budem si musieť robiť režim dna a ked nie tak ho dam na 2 týž k svokre aby som sa ja mohla učiť.... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

vka
autor
16. mar 2010

Kočky nevie z Vas niektora aký je postup ked chcem niečo odniesť na tu burzu čo ma byť niekedy teraz Leni možno ty by si vedela chodiš do materskeho centra .........

lenrie
16. mar 2010

Evi,no neviem ,nikdy som tam nebola,ja len cez mmb...ale ked som citala tak vo stvrtok tam muis zaniest tie veci,co chces predat a poplatokz a den je 1 euro...ina naozaj neviem,popripade brkni na to cislo co je na tych oznamoch......

vka
autor
17. mar 2010

inač som sa informovala ten poplatok 1eur zaplatiš ale to za to že tam budeš s vecami stať za to že ti vec predaju chcu 20percent zda sa min to vela lebo teraz ja ked chcem za niečo vyššiu sumu a ešte priratať 20percent no kto mi to kupi? takže musim iba cez inzeraty či cez mmb

lenrie
17. mar 2010

No Evi,super 😠 a ktovie,ci tam aj niekto chodi,ja som tam este nikdy nebola ani len pozriet,ze by som zasla 😀 😀 😀

vka
autor
17. mar 2010

😒

ako deti maš ich oboch teraz doma a malý už lepšie????,
v septembri ide Rianka už do školky???

vka
autor
17. mar 2010

maš deti teraz doma nechodi ti ešte malý do školky Rianka ide od septembra do školky

lenrie
17. mar 2010

no maly je zatial doma,est ma do stvrtku atb na toho stafylokoka na kozi a vyrazky,je to lepsie ,len to pod pazuchou ma stale cervene a ho to dost este aj svrbi ☹ ale na nohach je to lepsie ,ajked aj tam sa stale skriabe ☹ treba mi ist s nim do Svidnika na kontrolu,len nemam s kym,muz je stale prec,chodi vecer domov a sama s nimi taku dialku nepojdem,keby len do presova ok ale tak daleko?mne oni v aute vymyslaju a 😠 😠 😠 😠 priserne...............a mala ide od sptembra,vcera mi akurat dosiel papier zo skolky,ze ju beru 😉

vka
autor
17. mar 2010

tak mi pomalý načitava a odosiela spravy
no super tak školkarka ...........a ty vybavuješ živnosť

vka
autor
17. mar 2010

jak tatar pišem vidiš mzslela som si že prvu spravu neodoslala tak som pisla dalšiu 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

i