Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

ludka140281
17. mar 2010

ahojky....ta burza detskych veci este nebola?

lenrie
17. mar 2010

no treba mi pisat ten podnikatelsky a nikde neviem najst na e-shop nejaky,ide mi najma o naklady,co tam dat......v skole sme robili podnikatelsky ale na uplne ine temy ☹ 😠
a kon blbne aj mne 😠 😠 😠

vka
autor
17. mar 2010

Ludka ty tu ešte????,,burza je štvrtok piatok.........

Leni kuk ip

lenrie
17. mar 2010

Evi,uz som ti odpisala 😉

vka
autor
17. mar 2010

😉 idem babky o 16 30h konči Dianke subor idem ešte do drogerky maju akciu na farby možeš k nim dostať štetec a misku...sice iba ked ešte budu mať lebo ked maš niečo dostať tak to zvyčajne nemaju neviem či dostanu malý počet alebo čo 😝

ludka140281
17. mar 2010

noooo...evi este tu....to babo je fest lenive,tak som velmi zvedava kedy uz vylezie 😀 😀 😀

vka
autor
17. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mamina ešte oddychuj

inač bola som v tej drogerke a mam miskuuuuuuu poslednu som dostala maju akciu na šampony a kondic glisskur ešte maš zlavu ked kupiš obe mohla som kupiť ešte jednu komb pre segra ma narodky tak ako darček 😖 😖 😖 ved ešte dokupim
Ludka ten bazar je piatok štvrtok zmýlila som

Terka ty žiješšš davno si tu nebola 😔

vka
autor
17. mar 2010

bazar je piatok sobota nie štvrtok.............................................................musim si dať kavičku bo moja nesustredenosť sa riadne prejavuje 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lenrie
17. mar 2010

no presne bazar je v piatok a v sobotu......aj ja pijem kavu,bo ma ide porazit,chcela som naôlepit nalepky z ikey na stenu,no da sapri nich dvoch???? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 len som nervy chytila,nic viac 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja teraz zas rada chodim do Dm drogerie,zacala som kupovat,odkedy ma maly vyrazky eko prasok ecover a aj avivaze,malej odtialkupujem zas na vlasky sampon princeznovsky a k nemu amme aj sprej na rozcesavanie a neviemsi vynachvalit,na jej vlasky uzasneeeeeeeee...minule somjej aj odstrihla z vlasov a stale sa tocia 😵 😵 😵 😵 a uz jej aj zhustli 🙂

vka
autor
17. mar 2010

no inač mala ma velmi pekne vlasky blondatá zlata je a čo za nalepky lepiš tu izbu si nakoniec vymalovala?????

lenrie
17. mar 2010

dik evi 😉
a lepim na chodbu, v kuchyni mam vlcie maky z ikey a na chodbu lepim take zelen s bukvicami,take pekne su,tazko vysvetlit,prides ,uvidis 😉 😉 😉 😉 😉 a ano detska je vymalovana,vlastne komplet cely byt, vkuchyni sme dali obluk......detska je fialovo-zelena a mame na stene tapetu s mackompooh okolo postele a na stebne obrovske nalepky macka poh a jeho kamaratov

vka
autor
17. mar 2010

nalepky si objednavala z ikei a ako sa to na stenu lepi musiš mať nejake lepidlo či iba stiahneš daku foliu

lenrie
17. mar 2010

brasko mi nosi veci z ikey a lepidlo netreba,len stiahnes naleku a nalepsi na stenu a da sa opakovane prelepit a ziadne falky neostanu
mam tieto
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5010...
a tieto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5015...
aj ked tu v katalogu nevyniknu absolutne v reali su nadherne a super velke

vka
autor
17. mar 2010

no tie maky su velmi pekne musim k tebe na kolaudaciu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

joj tolko zmien by som u nas v byte urobila 😕 😅 😅 😅 😅 😅 len vyhrať aspon par eur 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vka
autor
17. mar 2010

no super malý vyrazil poistky 😲

lenrie
17. mar 2010

prides na kavu,ako sme sa dohodli 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a o zmenach nevrav,ale my chceme dom,tak tu nebudeme vrazat,stacilo,ze sme vymenili komplet radiatory a dvere aj so zarubnami za drevene

vka
autor
17. mar 2010

tak ok
malý zasvietil v izbe a hotovo ale už všetko ok tak pa

bznka
20. mar 2010

Ahoj Evka zijem
bola som na tej burze no nic moc 😒

jej tak sme si vynovil bytik lenka...no ja tym nalepkam uz neverim...bo ja mam take podobne do detskej ale nakopniec neskoncili na stene..len par...lebo ja som rovno skusala aj odlepit tak vtedy to slo pekne dole....ale flak ostal tak jemny...ale po neskorsom case moja zvedavot bola tiez..a to uz isla ja farba dole s niektorymi a flaky ostali 😒 ..takze ostatne som dolepila na sklenene dvere

...ja chem tiez nalepky co su....ale az ked premalujeme byt ....a budem vediet kde presne ich chcem..teraz to leti...a tie vlcie maky som videla presne pred rokom v polsku....a maju ich myslim vsade aj v Kike boli....ale v Baumaxe su neskutocne drahe

lenrie
20. mar 2010

ahojte,no ja som dnes bola na chate,najskor decka odisli s nasimi a ja som mala umyvat okna ale sa mi nechelo,ked bolo tak krasne,taksa mi nechelo doma trcat 😉 a nasadla som do auta a sla za nimi a tam som vobec nic nerobila len som sa vyhrievala na slnku,normalne ma aj opalilo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a nalepky ja odporucam tie z ikey,tie su kvalitne,ziadne falky,ziadna omietaka neschadza,su uzasne.....mala som raz z internetu a tiez mi zisla farba 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a inac aj v detskej co amme nalepky s mackom pooh,tak su super ale tiez boli draheeeeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bznka
20. mar 2010

Lenka pekny dnik....aj ja som mala drahe nalepky..ale hovorim ze po case to slo dole.....mozno ked to je dlhsie na stene tak sa to sprava inak...ale inak ked prvykrat som to skusala a prelepovala inak tak nie bolo to OK...mmoznoje to uz tym ze na nich posobi slnko, potom v zime chladnejsie 😒

..my mame tiez pkeny dnik za sebou....a hlasia v piatok az 20 stupnov..az ak sa prehanat zase nemusi...sak este nemam oblecenie na teplejsie...a v ocbhdeo nic nemali poriadne

lenrie
20. mar 2010

Terka,ja mam nalzepky pol roka,teda 8 mesiacov,pali mi denne na to slnko a v piatok som asi tri velkeprelepila a nic,ziadne flaky,ziadna zlupana farba,teraz som maximalne spokojna s nimi ale my mameaj nove stierky,a farby ame tie oterudolne,co ked pospinis stenu staci zotriet mokrou handrickou 😉 😉 😉 😉 na tom napr.ani tak tie nalepky nechcu drzat ako na klasickej farbe 🙂 🙂 🙂 takmozno to je tou farbou,lebo na tej klasickej ako ty vravis,zlupla s ami farba a ostal flak 😠 😠 😠 😠 😠 odporucam tie farby,su super najma kvoli detom,sice su drahsie ☹
vazne az 20??,ved som pozeralapredpoved a ma sa ochladiot vraj,cez vikedn dazd a najviac 11stupnov 😖 😖 😖 😖

bznka
21. mar 2010

lenka tak to bude potom farbou..tie umyvatelne su aj take mastnejsie ..tak asi preto mi mame klasicke ..ale zase je pravda ze nalepky ked raz dam tak nech su tam....a nebudem ich prelepovat xkrat.....ved ani to sa neda stale...to jak s tymi nalepkami na sklo...tiee mozes prelopovat ale po case uz to akoby stratilo to co to lepi na to sklo..ale sak to jedno 😀

...tak dufam ze som pozerala predpoved na pre Slovensko 😀

..dufam ze vsetky nedelujete v pohode

lenrie
21. mar 2010

ahojky,presne terka ,to bude farbami,ono to aj na tych trosku horsie drzi ☹ ☹ ☹ a ako vravis,ked to tam raz dam,nech to tam aj je,ja som len minule v detskej prelepovala leboi maly mi so siskou ocapal stenu a neslo to nic dole,tak som tam capla nalepku 😉 😉 😉 😉
no neviem,ja som si dala na nete tri predpovede a vsade len maximalne 10stupnov 😖 ani dnes uz nie je pocasie,to co vcera ☹
a nedela je zatial v pohode,vseobecne nemam rada nedele,su to take nudne dni 😠 😠 😠 😠 a priserne sa vlecu ☹

bznka
21. mar 2010

Lenka tak potom som asi fakt zle videla..alebo som uz vela pila predtym 😀

..a ja mam presne tiez nalepku na mieste kde mi zaspinili stenu 😀

vka
autor
23. mar 2010

Ahojte holky
Dianka ma 23 maja 1 sv prijimanie mužik šiel za dekanom lebo termin sme ešte vôbec nevedeli nakolko mu volaju na svadby a prijimania tak sme sa museli nejak zariadiť...hned sme zašli objednať nejaku reštauraciu a nastal problem posedenie typu viac rodin po kope oddeleným nejakým kvetom paravanom sa mi vobec nepačilo to je skoro vlastne všade pripadne ked už niečo tak za podmienok dať do kuchyne a čašničkam po 10eur pripadne mineralka od nich no .......nakoniec sme našli a môžem odporučať Hotel Torysa čo by si každý myslel že tam bude draho pripitok polievka hl jedlo kava vychádza kolo 10eur plus minus že ake jedlo...sme sami v tzv zimnej zahrade je tam ozaj pekne alkohol ovocie mineralky kolače si možeš doniesť žiadne podmienky že maš platiť čašničkam kucharkam či niečo od nich ....miestnosť maš na kolačea ostatne veci dostaneš od nich kluč možeš si to doniesť v sobotu bez problemov...bola som velmi milo prekvapena Dianka sa tešila už rozmýšlala že bude robiť menovky delila kto kde bude sedieť..no preživa to jak nič takže som aj ja rada že mam niečo z krku sice ten datum je nič pre mna lebo akurat pred... štatnicami ale nejak to zvladneme

bznka
23. mar 2010

evka torysa je fajn a vobec nie je draha na take veci..to je len blud/cena ako inde/.....je to pekne tam..ale zase je pravda ze ani tie porcie v toryse neboli nikdy extra velke..tot moj nazor ale inak v pohode.

...v inych restikach je to tak ako si pisala/ale sa ani necuduj sak do velkej miestnosti sa zmestia viacery a ked to im neprekaza....co uz ine ostava ked tolko miestnosti nie je na oslavu ked je prijimanie v sabinove 😀 /...rozdelene tymi paravanmiy...ale to je biznis.....co ine ostava.

...aj v toryse ked uz je viac ludi tak to niekedy delia....ale si vyhrala tym ze si prva a dali ti zahradu lebo inak ak je obsadena tak smola a rovnako ako inde.....ale ludia si chvalia jonatan velmi aj ked je to delene....alebo rovnako vyhras a mas sama v kaviarnicke si restike dole 😉

vka
autor
24. mar 2010

maš pravdu no uvidime ako bude určite napišem a pridam fotočky z mojej princezničky
Dnes si pýtal odomna moj syn radu v školke je jedno dievčatko komentujem je do neho .................
Mamka čo mam tej Emke povedať ona stale mi vravi že budem jej ženích ale ja sa za nu nechcem oženovať
no povedzte nad čim tie deti rozmýšlaju .....to je ale doba

Babky ostavaju mi už iba 2 skušky ktore mam 7apr a mam uzatvorený ročnik
tak už iba sa učiť na zaverečné a padne mi taký balvan zo srdca až to skončí.......................... 😖 😖 😖 😖

lenrie
26. mar 2010

ahojte 🙂 Evi,si sikulka 😉 😉 😉 😉 a maly je dobry ale ja si pamatam,ze aj ja som mala dvoch frajerov v skolke,obaja museli mat pri mne postielku a jeden mi stale ked som prisla alebo odchadzala domovb,prisiel davt pusu a ten jeden mi stale vravel,ze si ma vezme za zenu 😀 😀 😀 😀 😀 a teraz ma ani nepozna,ked sa stretneme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joj ale sranda s tymi deckami 😝 😝 😝 😝 😝 😝 my sme boli cera vo svidniku,tak lekarak bola spokojna s malym,ze je to ovela lepsie akurat ma zacinajucu atopicku dermatitidu,vyfasogvali sme ine masticky,tak uvidime a o mesiac kontrola,terka muzik sa uz objednal????mampre teba par dobrych rad ak este nie 😉 😉 😉

bznka
26. mar 2010

Lenka este sa neobjednal...tak mi tie dobre rady napis do sukromnej spravy. Dakujem....a nech je malemu cim skor lepsie

Evka...maly je suprovy ja sa bavim na takeych veciach...no moj stevko take problemy neriesil vo skolke...aleboja o nich neviem....ale ja som mala tiez frajera vo skolke..ale to my sme dievcata tak ine

vikedn pred nami..ja este nema upratane na velku noc....len jedno okno umyte...ale ani sa nechystam velmi upratovat lebo po velkej noci sa chem putit do upratovania skrin a tiredenia veci.....a ine somarinyk si porobit a tak teraz zbytocne nieco robit 😉

vka
autor
1. apr 2010

Krasne Velkonočne sviatky všetkým Vám vela zdravička celým rodinkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂
🙂 🙂
🙂 🙂
🙂 🙂
🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :-