Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

kacenka78
17. máj 2007

vka, no lekarka zhodnotila, ze maly nema zapalene hrdlo, priedusky ciste, ale kasle ako tuberacik, tecie mu z nosteka a mal aj ocka trosku zahlienene...tak ja neviem, co mu je...a kedze ja som chora a stale kojim, nejaka extra lilecba nemoze byt u mna nasadena, tak som bola na 3 injekcie a teraz len dithiaden beriem...no nic moc...

vka
autor
17. máj 2007

no kačenka skore uzdravenie a nebude maly alergicky na niečo držte sa

kacenka78
17. máj 2007

dakujem...no s tou alergiu mozes mat pravdu, nakolko aj moja choroba teraz je z polovice alergicka reakcia, kedze nemozem brat vakciny...a aj manzel je alergik...no spoliehala som sa, ze ked budem maleho dlho kojit, tak skoro sa alergia unho neukaze....7 a pol mesiaca vylucne kojeny a teraz prevazne kojeny....tak smola

lenrie
17. máj 2007

ahojte baby ......mam toho tolko,ze nic nestiham,teraz som si dala pauzicku,tak vam trosku pisnem....moj maly je tiez akysi taky zasopleny,kasle a tiez mu z ociciek tecie hnis a chory pritom nie je a ma aj kruhy pod ocami,vidite ta alergia mi vobec nenapadla kedze ja ani manzel nie sme na nic alergicki,no budem sa musiet na to popytat learky 😒 keby ste videli ako mi maly doskraiabal Rianku ☹ ☹ som uz z neho zufala,neviem,kde mam malu davat aby jej neublizoval,bojimsa,ze raz jej vyvedie nieco hrozne,keby ste videli ako ju taha,skriabe,kuse:::((((ja uz som zufalaaaa 😲 😲

lenrie
17. máj 2007

a este je otrasny aj v spravani,nebol taky a cim dalej je horsi a horsi:::((((manzel sa potom so mnou hada,ze som mu vsetko povolila a nie som nanho prisna preto je taky:::(((ale aja uz fakt neviem,nebol taky a bit ho nechcem ale uz fakt neviem co s nim,poradte mi prosim

bznka
17. máj 2007

tak boli sme na 3d, vsetko Ok - tak sa tesime. tak zajtra som dnes akosi unavena, drzte sa - a rychle uzdravenie pacientom.

vka
autor
18. máj 2007

ahojte bznka a pohlavie babetka ti nepovedali či nechceš vedieť na alergologiu chodim s malym s takeho dovodu lebo ked bol male babo tak bol stale zahlieneny lekarka ma poslala na alergologiu či nieje na niečo alergicky a chvala bohu nieje ale chodime tam 2x do roka a objednali sme sa aj s diankou lebo ked je chora tak strašne kašle a to v noci lekarka nam povedala dieťa može mať aj skrytu alergiu ktora sa unho prejavi ked je nachladene tak sme sa objednali ked nebude na nič alergicka budem rada a ked je tak nech viem a objednani sme na 18 jula tolko maju ludi je smola že na take mesto je tu iba jeden alergolog 😠 u ktoreho sa načakate a to hoci aj ked ste objednaný na určitu hodinu a tie ciganky ktore čakuju ku gynekologovi och to je hruza 😖 😖 😖 lenrie a čim ju niko poškrabal? to je ale beťar on asi žiarli no musiš ju mať mať v strehu u našich deti pomaha zakaz niečoho no take male deti si to nejak neuvedomuju no ked to dalej nejde musiš aj napomoc zavolať pomocnicu varešku ja som sem tam deťom s varechou priložila a potom ked boli zle stačilo mi ju vybrať a bolo po probleme ja viem že bitka nieje riešenie ale u deti krik či prihovaranie nie vždy zabera a našim chlapom sa dobre kaže ked su s deťmi malo ešteže sa maju na koho vyhovoriť ja to u mojho mužika neznašam ked je daky problem medzi deťmi tak to si navine ty ale on ani ruku k dielu nepriloži len počujem Mamka pod to ty vyriešiť mna nepočuvaju lenrie moj ked dačo vyparati vezmem ho za ruku pokričim čo to urobil poviem že ho nemam takeho zleho rada zavriem ho do izby a poviem porozmyšlaj nad tym čo si urobil on zo zasčiatku vyšiel z izby aj 3x 4x ale ja ho naspäť zatvorila potom sa ukludnil a akoby nič no skus uvidiš

lenrie
18. máj 2007

joj vka dakuejm za rady 😉 si super 😉 to s tou izbou som uz aj ja skusala a pomaha to ale len na chvilu,maly potom pride povie prepac ale v momente akoby na to uz zabudol a zas jej robi zle...a poskrabal ju normalne len tak rukou musel ju ale silno chytit lebo nechty dlhe nema a mala ma pri ocku krvavu jazvu a dost hlboku,chudatko ako plakala....a pritom normalne vidim ako mala za nim ide,ked ho vidi strasne sa rehli ani na mna sa tak nesmeje 🙂 🙂 zvlastne a pritom jej stale ublizuje...ale ked je von a niekto chce malu vidiet alebo brat tak nesmie pretoze vravi ze to je jeho sestricka a on ju lubi 🙂 🙂

bznka
18. máj 2007

povedali nam aj pohlavie, ale nechavame si to pre seba - nikomu ani muk, mozno uvidime.

no dnes je smolny den, oletela nam stierka na stene - takze budem mat o robotu postarane, len kedy sa to urobi -sak co nemozeme len tak sediet 😉 ,

no bud to nechame tak, a kaslem sak nech ludia sa pytaju alebo pomaly sa to urobi - beriem samoska tu druhu moznost, ale aj tak sa chystame niekedy tie nase hrozne steny opravit. No rozletela sa nam stena na tej co bola urobene tri roky dozadu - tak vas netrafi.JA viem ze stierky niekedy sa oduju ale toto som necakala a tak skoro.

vka
autor
18. máj 2007

och bznka to je smola my chceme toho roku malovať a to je tiež robota aspon naznač čo to bude napiš iba farbu 😉 lenrie no vidiš a tym že ho do tej izby zatvoriš a on vyjde a sa ospravedlni tak vie že volačo zle urobil neboj bude všetko dobre to je v takom veku no my mamky sa musime držať prislovia,, Ohýbaj mam mamko dokial som ja janko..........,,

bznka
18. máj 2007

nenaznacim farbu - alebo hej aby ste to nemali komplikovane tak modra ci ruzova 🙂

smola to je, ale aspon urobime, ved treba doma stale nieco robit nielen sediet ako somt o ja planovala 🙂

ja tiez maleho zatvaram, ked je zly a nieco urobi zle - ono to akosi potom funguje, aspon si to uvedomi na urcity cas a potom sup ho a zese take iste vyparati 🙂

bznka
20. máj 2007

verim ze mate za sebou pekny vikendik, stierka uz je urobena, uz len vymalujeme a jeto opravene - a mozme cakat kedy opat nieco sa rozleti 😉

kedze nam maju bytovku zateplovat, tak uz len cakame na toto, a potom by sme chceli, niekedy na druhy rok poopravovat steny, alebo ked to uz bude velmi nutne 😉

hlasi nam pekne tuplucko priam horuco tak sa mame na co tesit- mam rada teplucko ale nie horuco, mne staci 22 stupnov a slnecno.

adikasb
20. máj 2007

Ahojte babenky, tak uz davno som sa neozvala, ale normalne nestiham 😕 Otec mal patdesiatku - tak sme pol tyzdna kolo toho lietali - boli sme s muzikom darcek kupovat, jeden den som tortu piekla, v piatok oslava, no a v sobotu sme samozrejme makali doma na domceku... A dnes som bola od rana u nasich, lebo muzik bol v robotke, tak nas uz rano zaviezol a potom si pre nas prisiel, skocili sme este do Lidlu na nakup a k znamym na opekacku - ale len na chvilku. Joj, a mala mi stale kasle, uz jej inac nic nie je ale ten kasel ju akosi drzi... Uz som aj u dr. bola - a ona ze tam nic nema - ze ani hrdlo nie je zapalene, dychanie ma ciste, ze to asi este nie je doliecena po tej viroze, co bola nedavno chora... Tak snad uz ju to konecne prejde 😵 A na buducu sobotu ma Sofi uz polroka, tak pomaly aj papkat zacneme 😀 Ja sa na to normalne tesim, aj ked viem, ze budem mat o starost naviac, ale aj tak 😀
Baby, neviete ci niekto nechce kupit kociarik 4-kombinaciu, tmavomodry kombinovany so svetlomodrym a s takym jemnym kremovym karom, chceme ten nas predat a kupit malej uz nejaky cisto sportovy, tak ak by ste o niekom vedeli dajte vediet 😉 Vdaka 🙂
Lenrie, niekedy sa este mozeme spolu na prechadzku vybrat - pokocikovat, lebo naposledy sme moc nestihli pokecat, ak sa podari tak sa Ti niekedy cez tyzden ozvem 😉 Aj ked Sofi teda s kocikom moc nie je kamoska... Ja normalne rozmyslam, ze jej mozno kupim nejaky kvalitnejsi nosic - ale tie lepsie a dobre, su teda aj drahsie... 😅 No uvidime, paci sa mi Patapum, nemate ho nahodou niektora? My mame zatial pozicanu klokanku Chico, ale je len do 9 kg, a chcela by som nieco ine ako klasicku klokanku...
Pekny vecer prajeme 😉

adikasb
20. máj 2007

bznka, tak to ste sikovnucki, ked to uz mate hotove 😉 A ako sa inak mate, babo pocuva? Joj, tak ja mam rada teplucko 🙂 Aj ked teda nie uplne horuco, a Sofi tiez moc horuco nemusi 😎

bznka
21. máj 2007

adika babo pocuva, nic ine mu zatial neostava 🙂 , inak v pohode vsetko ide

vka
autor
21. máj 2007

ahojte babky v sobotu sme boli v polsku aj s diankou na moje počudovanie vydržala pokupili sme toho dosť ale tu poličku teda botnik sme nekupili lebo nemali naš rozmer škoda ale asi dame spraviť vstavanu skrinu na tu chodbu deťom som kupila kopec veci a čo som netrafila kupila som malemu pekny frajersky klobuk na zavezovanie a ledva sa mu na hlavu zmesti 😖 dianke som kupila podsedak do auta manželik si kupil oblek trika nohavice no ale ake tam nali krasne šaťičky juj ked sa bude moja segra vydavať určite si dake kupim aj deťom som kupila bublifuky na baterky ale bola tam priložena flaška s bubli vodou ale ta sa minula ked som im spravila obyčajnu s jarom tak to nerobi take krasne bubliny a nieje ich tak vela neviete niektora či sa okrem jaru do tej vody nedava niečo ine????

lenrie
21. máj 2007

ahojtye baby.....tak my sme boli cez vikend na chate bolo super aj pocasie bolo fajn 🙂 🙂
vka-takze predsa len ideme na svadbu ale az 23.6....mas na ten datum niekoho????a saty nevies kde by som nejake zohnala?mam jedny ale v tych som uz bola na svadbe tak v nich znova nemozem:::(((((lebo sa zeni druhy brat z tej rodiny....
adikasb-joj budem rada ked pojdeme spolu pokocikovat,len v stredu si maju prist po kcik a neviem kedy mi dojde novy snad do konca tyzdna lebo neviem neviem ako budem chodit von.....a hlasia tak pekne 😉

vka
autor
22. máj 2007

ahojte lenrie na 23 juna mam jednu aj teba by som zvladla ale zaleži na čase s nou to ešte nemam dohodnute o kolkej ale keby sa časy prekryvali dalo by sa ved daj vedieť a čo sa tyka šiat požičovnu svadobnych ale aj spoločenskych ma dole oproti pošte v byvalej školke a čo som pozerala celkom fajn tam mam tie nešťastne vizitky no potrebovala by som vedieť či ma odporuča či nie keby sa tam šla prosim ťa pytaj si nejaky kontakt na kaderničku a vizažistku som strašne zvedava či ti da do ruk moju vizitku joj ale ked na to pomyslim hned mam o adrenalin postarane 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a potom aj v pečovskej

lenrie
22. máj 2007

ahojky....vka zistim o ktorej je ta svadba a dam ti vediet,dobre??? 😉 ozaj a ta pozicovna,hldam nejake korzetove a so sirssiou suknou,proste take princeznovske,maju tam nejaky taky styl,nevies?a na vizazistku a kadernicku sa popytam a uvidime,koho mi odporuci 🙂 🙂

vka
autor
22. máj 2007

leni tam pri pošte take maju ako len sa spytaj či ti vie opdporučiť alebo či nema nejaky kontakt tak som zvedava idem ku kamoške na kafe malovali byt tak som zvedava čo za farby

bznka
22. máj 2007

vka ta co ma tu pozicovnu je tvoja znama 🙂 ,
ja ju poznam je to moja kamoska, a saty si tam urcite daju vybrat ked nie si narocna

vka
autor
22. máj 2007

bznka nie nieje to moja znama ked mysliš na tu požičovnu v byvalej pošte no ked je to tvoja kamoška prepač ale nebudem nič vravieť 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bznka
23. máj 2007

ale vka, kazdy ma svoj nazor je to moja znama - ale tiez radsej nebudem nic vraviet, ja nerada niekomu ublizujem, kazdy sme svoj aj ked mnohych neviem pochopit

vka
autor
23. máj 2007

maš pravdu bznka inač krasny dnik že no takto vyzera aspon podla tych mrakov že bude burka včera ked sme šli do školky tak poriadne fukalo a ked sme došli pred vchod začalo pršať ešte mi treba urobiť nakup ked pojdeme po dianku no ked rano odnesiem deti do školky doma dačo porobim navarim a hned mi treba isť po maleho ani sa nenazdam a je 11:30h lenrie mrkni do IP

kacenka78
23. máj 2007

ahojte sabinovcanky, tak nam dnes konecne vysiel 1 zub.... 😲 😲 😉

vka
autor
23. máj 2007

no kačenka blahoželam ale aj k tomu že tak neskoro moje deti maqli 6 mes a vyšiel im zub sebastian ma krasne zubky no dianka nie uvidime ake budu tie druhe no je to v genoch ja mam zuby dobre ale manžel nie on ma predne už štatne 😖 tak som sa tešila na dažd no a nič nech radšej prši teraz nie cez vikend manžel ide svadbovať a mna volala sesterka na grilovačku v nedelu idem česať male holky na prijimanie manžel prijimanie kameruje tak bude riadne vyčerpany z nedelneho vyletu asi nič chcela som isť do Vrboveho na kupko ale ved leto nekonči prave naopak no mam o robotu postarane malemu som dala čipsy do misky samozrejme to vysypal ja ked sadnem k počitaču tak odrazu všetci volačo chcu je to možne????????????????????????????????????

bznka
23. máj 2007

vka ty si vyucena kadernicka?

☹ nas maly ma tiez hrozne zubky, ale nevadi ved mi za to nemozeme, naozaj je to v genoch a organizme dietata ☹

😒 ja idem zajtra k zubarovi, tiez mi tie zuby strajkuju od prveho tehotenstva a teraz opat, my zeny aj s tymi zubami to mamem horsie, mne teho uplne pokazilo zuby 😒

kacenka78
24. máj 2007

no ja dufam, ze zubky bude mat dobre, kedze sa vravi, ze cim neskor vyjdu, tym by mali byt zdravise (ale celkom tomu neverim)..🙂

vka
autor
24. máj 2007

no kačenka ja si myslim že je to skor v tych genoch ale aj v strave maly pije viac mliečka ako dianka no neviem bznka nie som vyučena kadernička ale pred 7rokmi som si urobili rekvalif.kyrzy na ličenie učesy a nechty idem variť halušky s kapustou mužik bude nadšeny 😒 no mäso sa neustale jesť neda a ked chceš spraviť daku špecialitu furt dačo dokupiť ju to je na nervy

bznka
24. máj 2007

zuby su o genoch urcite 🙂

ja dnes neviem co navarim,ale ked tak premyslam tak dnes bude nieco len take nejake a zajtra urobim pirohy