Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

kacenka78
13. jún 2007

a preco ho neznasas? my sa mozno vyberieme aj s malym na jarmok, aj pred rokom som sa tam ešte gúľala..🙂

bznka
13. jún 2007

teraz uz az tak nie, je to v pohode, ale kym som byvala v meste tak to islo na nervy, okolo bytovky vsade auta, hluk vsade plno ludi....... 😒

kacenka78
13. jún 2007

no to sa da pochopit...🙂 ale nie je to kazdy den..tie tri dni sa to snad dalo vydrzat..nie?

vka
autor
15. jún 2007

ahoj ahoj zdravim všetkycgh tak a sme doma už včera sme došli mali sme prisť až dnes no museli sme skor lebo ten mikrobus čo nas viezol dnes odchadza do nemecka ten jeden den chybal ale čo och babky bude mi moc za morom nič nerobenim vylyhovanim na plaži smutno pochodili sme skoro všetky pamiatky plavili sme sa lodou boli sme v aqua parku keby ste videli ako je tam krasne kolko atrakcii pre deti daleko v horach je bulharska dedina zabavali sme sa až do rana bolo tam vela animatorov kde oni vzali deti na ihrisko mali tam pre ne pripravený program a roídičia sa mohli baviť more nadherne čiste aj ceny sa dali zvladnuť a nočny život pri mori 😉 juj to vam je zabava v každej reštike hudba naživo kopec atrakcii vozenie na konikoch v koči na takom ako vlačiku a nebolo ani kopa ludi no super super hned by som sa tam vratila šli sme mikrobusom a poviem vam ta cesta to je ale zabijak 18 h cesta v rumunsku to je des po ceste samy pes kone no ...... keby tak s detmi inač ako lietadlom nie takže tak bude mi luto no ale zasa inokedy dufam pračka dnes pojde v kuse aj na jarmok hadam skočime aj deti boli u babky dobre a jak nas vystiskali maly mi vravel aby som už nikde nešla no som rada že som doma hoci naša druha svadobna cesta bola suuuupppppperrrr 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
15. jún 2007

vka vitame ta doma a zavidime, joj ja by som tiez sla 🙂
ja po dovolenke stale len spominam a neviem sa zaradit do normalenho zivota 🙂
my tiez pojdeme asi pozriet jarmok ale len tak, vcera sme boli no nic extra ale neboli sme pozriet kolotoce tak mozno dnes 🙂
myslim ze to s tymi cenami na ulici prehanaju - u cinaka to iste a lacnejsie

vka
autor
16. jún 2007

no to s tymi cenami maš pravdu ja som deťom nič nekupila okrem cukrovej vaty kolotočov a klobasky boli sme na nu včera večer akurat som bola s mamkou lebo deti budu mať narodky a chcela im volačo kupiť tak som vyberala ja tiež sa neviem zoradiť do normalneho života doma kopa veci na žehlenie upratať treba po obede chcem ist na žrebovanie tomboly večer skočime na nejaky program mužik svadbuje tak večer pridu moji rodičia tak pojdeme s nimi aj sa čudujem je tu malo stankou oproti minulemu roku a kolotoče tiež slabota pre male detičky su tam dve a pre take vačšie akurat husenkova a centrifuga na to dianku nepustim určite a husenkovu včera neviem či skladali či opravovali tak bola velmi sklamana akurat boli na auta s ocinom ale pre Sabinov trocha rozptyleia znamena ten jarmok no nie??? tak pa krasny zvyšok vikendu

vka
autor
19. jún 2007

no čo babky nejake ste lenive na pisanie adika ty maš odpustene starosť o dom a sofinku inač je velmi zlata zaujimave že sa tak smiala niektore deti sa boja cudzich ludi mužikovi som nakoniec kupila tričko ozaj pekne rozhodovala som sa medzi košelou ale triko vynosi častejšie bznka kačenka lenrie a vy čo ešte bznka sem tam popiše ale vy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenrie
19. jún 2007

ahojte....ja nemam cas 😒 mam 5 skusok pred sebou sama som s deturencami,no hroza a des 😢 😢 😢 absolutne nic nestiham kolkokrat sa ani najest 😢 😢
vka-ako v sobotu mozem dojst?ahojte musim utekat sa ucit kym mi mala spinka

vka
autor
19. jún 2007

leni keby si sa ozvala skor 😒 ja idem už o 9h do jakubovan česať 2 dievčata a po obede sme sa slubili k svokre na brigadu takže mile rada tak na buduce juj maš to perne skušky detičky no tak vela šťastia

bznka
19. jún 2007

jej ja akosi nestiham, a ani nic nerobim 😒 , som akosi polenivela - alebo si vychutnavam este cas do prazdnin ved potom uz bude maly doma, tak pohoda uz taka nebude

vka
autor
20. jún 2007

ja baby beham od rana po uradoch všade kopa ludi teraz idem dačo zjest tak po maleho a s nim do PO do zdravotnej poistovne do uninu lebo si cez prazdniny predlžujem matersku kvoli tomu aby som nemusela platit zdravotnu lebo ked si zaevidovana tak zdravotnu platiš tak treba využiť štat no nie nebudu iba cigani využivať tak sa majte krasne pa

adikasb
20. jún 2007

Ahojte, tak niektora nestihame 😀 No Leni, drzim Ti teda fakt prsteky na skuskach, mas co robit pri dvoch detickach, Ti verim 😉 A mne uz Sofi tu narieka tak aj hned bezim, tak pekny den 😎

vka
autor
21. jún 2007

ahoj tak dnes ma naš fešak presne 3 roky do školky si niesol dobroty pre spolužiakov a pozornosť učitelkam od zajtra bude mať prazdniny lebo som na predlženej materskej a nesmie do školky Dianka ma poobede rozlučku zo školkou aj pre rodičov tak ideme juj mam doma školačku 😲 😲 😲 😲 😲 ale to zbehlo nedavo som ju do školky viedla 😖 😖 😖 😖 😖

vka
autor
23. jún 2007

Leni sorry ale daj vedieť ako si sa na svadbe mala

lenrie
25. jún 2007

ahojte baby prosim neviete mi niektora poeradit nejaku kozmeticku co by mi prisla domov nafrbit a upravit obocie a tie zurobit gelove alebo akrylove nechty?????

bznka
26. jún 2007

ahojte, no aj by som pisala viac ale neviem ako vam ale mne to straaaaaaaaasne dlho natahuje, ze to stale zrusim bo sa mi nehce cakat 😒

vka cas leti a pri detoch si to velmi dobre uvedomujeme, takze od septembra zarezavate vo skole.
Inak predlzila si si matersku do tych 5 rokoch - preco si sa tak rozhodla, maly by aj do skolky mohol ale len na 4 hodiny ci nie.

vka
autor
26. jún 2007

ahoj matersku som si predlžila kvoli tomu aby som nemusela platiť zdravotnu poistku ale len do septembra lebo vtedy ide maly do školky a ja sa pojdem zaregistrovať uz som mala jednu pracu skoro na dosah no oni potrebuju niekoho z uradu aby dostali peniaze takže asi tak v nedelu budeme mať velku oslavu takže od zajtra musim sa pustiť do upratovania manželik si kupil do študia nový počitač a tu domov doniesol ten čo použival tam tak konečne budem mocť stahovať fotky a dam dačo do albumu len musi mi vysvetliť ako nato bznka a ty ako už sa gulatiš ako vplývaju horučavy na teba neni ti zle? 🙂

bznka
28. jún 2007

horucavy su neznesitelne ale aj keby som bola netehotna - takze sa teraz viac potime 🙂 agulatime sa tiez ako sa ma, tak v norme zatial, a nevolnosti sa mi vratili - teraz v tretom trimestri - sak aby som vedela ze som tehotna

pocuvaj tvoj muzicek vie urobit z videokazety aj cd - ja by som rada urobila tunasu svadbu tak, bo mame len na kazete a dnes su moderne teie dvd prehravace

vka
autor
28. jún 2007

maš v IP

vka
autor
30. jún 2007

no babky asi prazdninuju ☹ ☹ ☹ ☹ no a mam doma 6ročnu školopovinnu slečnu no mam free ešte 2 mesiace a potom to začne škola školske muky ☹ ☹ tak krasne prazdninky všetkym deťom 😎 😎 😎 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

bznka
1. júl 2007

prazdniny nam zacali - takze hura prazdniny, ale pre koho - asi tak pre deturence, ja anineviem co budem za tie 2 mesiace s malym porabat - a najma ked mne sa teraz nic nechce 🙂 , este dobre ze babky su k dispozicii 🙂

tak pekne prazdniny kazdemu a nech su plne slnka a plne peknych zazitkov

vka
autor
2. júl 2007

ahoj myslela som že dnes pojdem na kupko s deťmi ked včera hlasili tak na dnes teplo a slnečno no vôbec to tak nevyzera hadam zajtra navarene mam tak mam volnejšie pojdem s malym na bicykel Dianka je už vonku s kamoškami tak pa

vka
autor
4. júl 2007

ahojte neviem ako vam no mne sa včera nedala spustiť stranka žeby problem 😒 😒 😒 tak to je čas deti znudene ked chodili do školky tak vonku horučavy a teraz čas jak na JAR dnes sa chystam do našich ale až kolo obedu hadam sa vyčasi pa

bznka
4. júl 2007

vka mne konik blbol uz viackrat- nas maly bol 2 dni u nasich dnes doma a uz mam dost - a aj on on doma nevie co robit, pocasicko je nestabilne tak clovek ani nevie co naplanovat - no asi to bude zabijak 2 mesiace - a najma ked mne sa nikde nechce s tym mojim bruskom 🙂

vka
autor
5. júl 2007

juj bznka nejak to prežiješ dnes mam pocit že je nedela ku večeru idem robiť nechtiky na zajtra to iste a v sobotu od 6h budem na nohach ved je ten krasny magicky datum tak to je plno svadieb od pondelka sa chystame ku svokre robili jej okna v celom dome tak to bude roboty Dianka pojde ku krstnej na prazdninky tak bude mať trochu rozptýlenie vieš dedina je dedina 😉 juj ale ma ťaha na spanie no ešte dokončim obed a na chvilu si lahnem k malemu 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

adikasb
5. júl 2007

Ahojte, prave som dala malu spinkat a vegetim na nete 🙂 Muzik je v robotke, ved co ze je dnes sviatok... 😠 Ale nevadi. Aj my ideme v sobotu na jednu svadbu, fakt bude tuto sobotu kooopec svadieb...
Inak sa mame super, mala je zlatunka, len vecer sa jej moc nechce ist spat - zaspava az okolo deviatej pol desiatej 😅 Ale esteze sa vie vecer aj pohrat na deke s hrackami, takze sa to da...
Joj a dufam, ze sa konecne otepli a uz nebude kazdu chvilu prsat, lebo len co sa niekam vyberiem, uz prsi... 😝
Bznka, tak to ti verim, ze sa Ti s bruskom moc nikam nechce, ale ved ono tie dva mesiace rychlo zbehnu a uz budes mat maly pokladik pri sebe 😉 A maly sa tesi na surodenca - myslis, ze bude ziarlit? Ci v pohode? Aj ked ono je to u deti take vselijake, ale urcite si rychlo zvykne 🙂
Nasa Sofi inak zboznuje deturence - ta ked vidi nejake dieta, tak sa normalne zacne nahlas nanho rehotat, taka je pri tom zlatunka 😵 Asi preto, ze deti nevidi az tak moc casto, vacsinou len samych dospelych, u nas v rodine este nejak deti moc nie je - Sofi este nema ani jedneho bratranca ani sesternicku, ani surodenca... Takze sa tesi, ked nejakych znamych s detmi aspon stretneme.
Krasny vikendik prajeme 🙂

vka
autor
5. júl 2007

no aha ktože sa to tu OZVAL 😲 🙂 🙂 🙂 mala je zlata taký smejko adika aj moje deti mali problemy zo zaspavanim hlavne Dianka a možno sa malej nechce skor spať lebo vonku je vidno a o surodenca sa jej hadam postarate no nie ???inač prijemne svadbovanie

bznka
8. júl 2007

Ahojte. Tak s tym pocasickom je to naozaj teraz poriadne na nervy.
Maly sa tesi zatial, ale uvidime ked sa to narodi - ak sa prejavi, mozno bude ziarlit mozno nie, ono je teraz tazko hovorit - teraz sa ziarlivost neprejavuje ale potom to uzbude ine, predsa. No nejako tie 2 mesiace a trosku este vydrzime a potom sa zivot zase trosku viac obrati - predsa dietatko je dietatko. Asi budu viac starosti ale aj radosti - no naozaj bude to vsetko zaujimave a o ocakavani co nas vlastne caka.
Nas maly odkedy su prazdniny tak vymysla zo spanim jedna radost - stale sa dohaduje vecer ze on este nejde spat lebo vonku je este vidno. Vobec nevie odhadnut cas. A to ho davame fakt neskroo teraz spat o tej 3 pol desiatej o to este drobec vyjednava. Ale tyzden prazdnin uz je za nami, tento asi rychle zbehne a potom to nejako tiez zvladneme.
Co chcete s tymi svadbami - vrajmagick ydatum, no ked svadba je o datume tak to hej 🙂 😉
Prajem vam pekne dnicky, plne zazitkov. Sofi nech nam rychle rastie - predsa ma uz pol roka takze to je pekne obdobicko - sama prekvapenie, stale nieco asi nove objavi.

vka
autor
9. júl 2007

ahoj tak aj dnes nam zlyhal plan chceli sme isť na kupko vraj slnečno figu borovu 😠 😠 😠 😠 😠 už my je len kvoli deťom luto stale iba pri tej bytovke no poviem otvorene nudia sa a čo s tym nič no kedy to slnko zasvieti tak to neviem

bznka
9. júl 2007

to pocasie sa stale pokazi s prazdninanmi, asi by sme si mali na to zvyknut 😉 , ale ako to vysvetlit detickam - aj nas to nebavi stale len pri bytovke. Este dobre ze je zachranna brzda a to babka - aspon troska zmena. 😉