Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
13. aug 2007

no bznka dnes sa moda meni niektore maminy už ani perinky nepouživaju tie čo maju deti narodene v lete ešte pochopim ale tie čo v zime 😢 sice dnes dostaneš aj tie najdrobnejšie vecičky či už na zimu či leto len keby to nestalo viac ako pre dospelých 😠 😠 😠 😠 dnes sa zberam k mamke do ražnan ostanem tam do zajtra deti sa doma nudia a vyzera to tento tyžden na oteplenie tak hadam niekam vyrazime 😉 😉 😉 😉 😉 pekny dnik

bznka
13. aug 2007

tak ja som za pouzivanie periniek, predsa je to pre dietatko lepsie na spavnenie chrbtice- moj maly sa nrodil v lete a bol v perinke no samozrejme pri prenasani a v noci ked spal - a mal tu taku letnu vlozku - ale kedze toto babetko sa narodi v septembri tak v perinke bude a to uz rozmyslam ako ho dam do tej autosedacky ked chcem aby v tej perinke bolo 😕

vka
autor
14. aug 2007

ahoj bznka nič ti ine neostava iba necestovať 😉 juj babky dnes nam už od 7h robia tie okna konečne 😀 sice je buchot ale da sa to

bznka
16. aug 2007

a z porodnice domov ako pojdem, peso 😒
vela stastia a sil pri upratovani ked uz okienka budu vymene 🙂 nazvidim ti ale ked uz to bude hotove tak potom uz je dobre 🙂

vka
autor
17. aug 2007

ahoj ahoj tak a mame všetko za sebou omalovane okna dane už aj zaclony povešane ešte take očistovačky ale to je ok dnes ideme na oslavu moja švagrina ma 30tku tak oslavuju v PO v reštike tak ideme slaviť po obede skočim po daku kytku no teraz idem upratovať pa 😒 😉 🙂

bznka
17. aug 2007

tak vy ste sikovny - tolko toho stihnut 😉 , dokonca aj pomalovane - to ste malovali cely byt - kazdu jednu izbu - tak klobuk dole 🙂

prijemnu oslavu

vka
autor
18. aug 2007

AHOJTE malovali sme tri izby s toho detsku deti mali malovanu minuly rok ked sme menili balkon no makali sme ako fretky som rada že to mame za sebou na oslave bolo celkom fajn dnes mužik svadbuje zajtra je u nas hostina robite ju my nie ale volala som našich aj svokrovcou aj švagrinu na kavu naši pridu až k večeru svokrovci napridu lebo idu na 60 tku a švagrina ešte zavola dnes sa chystam upratať poriadne detsku izbu Dianka mi pomože budeme vyhadzovať babiky bez nôh ruka autička bez kolies bolo mi to luto vyhodiť lebo myslela som že sa najdu či sa dako využiju ale zbytočne iba neporiadok je z toho tak prijemný vikend pa

bznka
19. aug 2007

vka - ziadnu hostinu nerobime - ja nie som na to 😒 ale my sa doma pohostime 😒

vka
autor
20. aug 2007

ahojte ako sa mate my si ešte vychutnavame prazdninky ve už iba 2 tyž ja som zvedava ako našim detom pojde vstavanie terz vstavaju o 8:30h ked bude treba do školy tak počitam o 6:30h určite no bude zasa rano kriku plaču
😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale čo musim daku fintu vymyslieť 😒

danuska24
20. aug 2007

ahoj VKA, manzelik natacal Erike svadbu?

vka
autor
21. aug 2007

Erike Semanovej z Ražnan? ano nebodaj si na svadbe bola

danuska24
23. aug 2007

v kostole, blahozelat

danuska24
24. aug 2007

haloooooooooooooooooooooo baby, kde ste vsetky?????????????

vka
autor
24. aug 2007

ahoj tu sme chceme isť na vikend na domašu no uvidime či z toho niečo bude mužik pod stan moc nie a ubytovanie poskytuju iba na tyžden tak neviem neviem musi zasadať rodinna rada 🙂

vka
autor
25. aug 2007

no ostali sme doma akurat sa večer chystame do kina na shrenka som zvedava vraj je to dobre

bznka
26. aug 2007

dufam ze ma te za sebou pekny vikedn - ja v pohode - zajtra idem na vylet s maly tak sa tesim- ideme k jednej zneamej ktoru som spoznala takto ce z forum a zideme sa tam viacere - tak sa tesim 🙂

vka
autor
27. aug 2007

tak fajn bznka pekný vylet včera sme nakoniec šli na tu domašu spočiatku to nevyzeralo na pekny dnik ale potom sa krasne vyčasilo aj sme sa opalili aj vykupali ale ako ta domaša klesla ☹ skoro nebudeš mať ani kam vyjsť

danuska24
27. aug 2007

ahoj evka, a kde ste boli v ktorej casti? my sme boli tyzden na Dobrej (bolo nas tam 13), vsetci sa kupali, no ja tak maximalne po clenky, nebudem riskovat nejaku infekciu, ved ta voda je hrôza.

vka
autor
27. aug 2007

danuška boli sme na Valkove malý sa hral v piesku bolo ho tam neurekom kedže voda poklesla a kolo kraju vody boli riasy no taký širši pas bol vytrhaný takže do vody sa dalo v pohode no naši tam stanovali už od soboty a otec mal velky čln tak sme sa na nom často vozili ale dalej od brehu bola voda čistejšia bznka ako bolo na stretku a kde si to bola?

bznka
28. aug 2007

na stretkuu bolo supeeeeer, kde to bolo je tajomstvo 😉

ja mam rada domasu 🙂 niekedy sme chodili tam stanovat s kamosmi na moniku - ci nejako tak sa to volalo

vka
autor
29. aug 2007

fiha bznka tajnostkarka 😨 no zajtra alebo na piatok sa zberam do Po aj s deťmi na nejaký ten nakup do školy či ma v tom prešove s nimi oboma neklofne 🙄 to dam vedieť mužik ide di blavy tak nepostraži a okrem toho nema moc v laske take nakupovania a ked ide somnou tak som iba ja nervozna a nič z toho deti babka doma maluje tak ani nepočitam

danuska24
29. aug 2007

vka: drzim palce aby ta nekloflo 😀

vka
autor
29. aug 2007

ešte som tu danuška to si ani nevieš predstaviť ako je isť s 2 deťmi na nakup malý sa mi skrýva pomedzi vešiaky s oblečenim diana obmiela do nekonečna otazku kedy pojdeme domov či na zmrzku a že sa jej nechce skušať až kym nedostanu na zadok vystrajaju tak su namna urazení ked idu po samom je to v pohode a chcem isť do prešova lebo tu v sabinove samy činak nevravim že nekupim aj odtial ale dianke do školy chcem niečo lepšie a ked zajdeš do detskeho svetu tak ceny ako v kenvele v prešove tak o čom to je 😖 obchodnici 😖

bznka
29. aug 2007

vka drzim palce na tom nakupe - my sme boli tiez v PO ale ste skor v kenvele mali fakt dobre ceny lebo mali akcie
a aj v tescu - no ale dost som nakupila aj u cinana ale v Presove bo tu nie je az taky vyber

vka
autor
30. aug 2007

nakup realizujem až zajtra dnes idem mamči pomôcť maluje sice už finišuje tak take dočistovačky pa 😉

danuska24
31. aug 2007

Evi my sme boli v KE v Optime, ale som sklamana. V niektorych obchodoch maju strasny vyber. Dnes ideme s Petom zase do KE, v centre maju nejaky obchod s kociarmi, tak uvidime.

vka
autor
1. sep 2007

danuška no čo kupili ste kočiarik?

danuska24
3. sep 2007

Ahoj, kupili sice iny ako sme chceli, ale este krajsi a lepsi. 😀 Dnes ho dam (dufam) do albumu, ak chces tak mrkni. V sobotu sme boli na svadbe, bolo super. 😉

vka
autor
3. sep 2007

bola si u JUSKOVýCH

bznka
3. sep 2007

tak ako prvy dnicek vo skolke ci skole 🙂
ja som dnes konecne mohla kludne ist nakupovat, preds s malym sa tak nedalo no nastastie nemusela som ist do obchodov kde bolo kopu ludi - do papiernictva by som terza ani chut nemala vojst 😒

pekny dnicek