Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
11. sep 2007

lenrie mas to pestre 😒 juj vela sil lebo ono uz len z tvojho prispevku som velmi unavena - drzte sa

lenrie
11. sep 2007

bznka dakujem snad z toho vyrastu 😒

vka
autor
12. sep 2007

vieš leni neboj všetko bude ok moja Dianka začala chodiť na hudobnu pojde na gitaru no 1roč maju len teoriu a až potom nastroj najprv chcela že klavir no prihovarali sme jej že gitara je lepšia gitaru zobereš do lesa ku taboraku no a klavir neunesieš a a ni si neviem predstaviť kde by sme klavir v byte uložili v škole jej to ide no zda sa mi že nahodili rychlejšie tempo aj dosť uloh ma sice su to čiarky obluky ale kolko sa nagumujeme 🙄 🙄 🙄 🙄

lenrie
12. sep 2007

vka aj ty mas toho dost mala je uz teda velka skolacka a kam chodi do skoly?si spokojna?a mala ako?zvykla si?no nezavidim ti tiez 😒

lenrie
12. sep 2007

danuska ty cakas svoje prve babo?a odkial presne si?citala som ze ides rodit do sace uz mas vybratehio porodnika?ja som tam rodila obe deticky a super.....ak budes mat otazky pytaj sa 😉 a kedy mas termin?

danuska24
12. sep 2007

Ahojky Lenrie. Ano prve babo, som z Raznan, a porodnika zatial nemam. Vraj sa od 34tt chodi do nemocnice kde budes rodit, tak neviem co je na tom pravdy. Koho by si mi odtial odporucila, pri kom si rodila ty? Do PO by som nesla, syncek jednej znamej ma zapal mocoveho mechura, pretoze v presovskej porodnici im netecie tepla voda a umyvali ho v studenej. 😠
to je teda sila. Premyslim si este dalsie otazocky. zatial ti veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi dakujem za ochotu. 🙂

danuska24
12. sep 2007

Evi hej u svokrovcov-so sukromim v pohodicke, mame 2 izby, to nam staci, a Franka nie je vydata.

bznka
12. sep 2007

vka takze ty mas ksolacku -ale nerob si staroati a bud rada ze existuje guma - a velmi nebud na nu prisna sak nemusi to byt az tak dokonale 😉

inak ja si myslim ze celkovo vo skole je teraz take rychle tempo - sak kde mi sme tolko toho mali a aj viac toho deti maju 😒

bznka
12. sep 2007

danuska neviem co je na tom pravdy o tom chodeni ci hlaseni sa v porodnice od34 tyzdna ajmne to povedal nejake baby ze sa mam hlasit a ked som sa opytala dokiho tak na mna len divne pozrel 😕 a povedal ze len mam chodit do tej nemocnice uz na tie veci co sa robia zaznamy ci ultrazvuky v ktorej chem rodit - no a ked som bola v Lubovni a pytala osm sa ci som samala hlasit skor tak sa zasmiali ze ake hlasenie ved mozem rodit kde chcem ale ze je vazne dobre chodit uz tam na tie kontroly

vka
autor
12. sep 2007

Dianka chodi na cirkevnu školu ma to manžel cestou do prace tak jej iba zastavi pri škole ona vystupi a ide sama niesu tam cigani kamoškine deti chodia do školy na 17novembra a v triede maju min6 7ciganou a topanky či bundy im tam miznu jedna radosť nehovoriac o tom že 2 x do roka maju vši takže asi aj preto sme ju dali na cirkevnu zatial je spokojna ale dnes som sa na nu nakričala nejde jej male tlačene a ju i sme precvičovali xxx krat a furt ho napisala zle do kelu baby mam taky pocit že to moje dievča bude pisať ako kocur strašneeeeeeeeeeeeee leni ked si večer lahnem a kecame z mužikom a vravim mu že čo som dnes vybavila alebo niekde bola tak sa mi normalne čuduje kedy ja som to všetko postihala mam teraz vybavovačky ohlad jednej robotky o ktorej poviem ked vyjde a ked nie tak 😖 😖 😖 😖 😖 😖 no čo narobime no bznka ty to maš už len za par a ešte jedna otazočka ked ťa to chyti v noci budete bežať do lubovne druhe deti sa rodia rychlejšie 😉

bznka
12. sep 2007

no budeme bezat do lubovne - cetu do lubovne mame precvicenu a trva v normalnom tempe 35 - 40 minut, co nie je az take hroza 🙂

vka
autor
12. sep 2007

Tak fajn hlasia oteplenie tak dufam že to nejak vydrži v nedelu maju byť na hrade nejake slavnosti mužik idu točiť z tv ale v pripade zleho počasia sa to ruši no predpoved je optimalna jasno ale veterno tak sa uvidi

danuska24
13. sep 2007

Bznka a od kedy si vlastne zacala chodit do Lubovne?

danuska24
14. sep 2007

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????

vka
autor
14. sep 2007

ahoj kočky tak včera sme kupili Dianke do izby stol na pisanie lebo jeden zabera počitač tak nech sa ma dievča kde učiť a kedže sme prekladali počitač tak až dnes to mužik pokabloval inač všetko postarom danuška ty nepracuješ

danuska24
15. sep 2007

Pracujem, ale nebolo sefstvo, tak sme si troska vegetili 🙂

adikasb
15. sep 2007

ahojte, tak ja som sa uz taaak dlho neozvala... No momentalne ani doma nie sme, sme na pracovnej dovolenke vo Svajciarsku - sme tu uz 2 tyzdne, a este minimalne 2 tyzdne, asi aj dlhsie ostaneme 😎 A dnes som pridavala fotecky do albumu, nech mozu nasi doma pokukat, tak som k vam nakukla 😉 Mame sa tu fajn, aj ked furt makame, ale mala je zlatunka a super si tu zvykla.
bznka, tak Ty to uz mas fakt za par dni, tak sa drzte, a nech je babo na svete co najrychlejsie a bezbolestne, ale nie az moc rychlo aby ste to do Lubovne stihli 😉 My by sme teda iste neboli stihli, my sme ledva do Presova dosli 😀
Leni, tak Ty to mas teda fakt tazke, nezavidim, ale drz sa a neboj, urcite bude lepsie, ved oni rychlo vyrastu 😉
Tak zatial sa majte a ja zas niekedy nakuknem 😵

danuska24
16. sep 2007

ja som vcera vyhadzala zo satnika vsetky veci, letne som podavala do space bagov, aby som na ich miesto mohla dat svetre a tak..

adikasb
16. sep 2007

Dobre ranko babenky, tak my dnes vegetime, a hadajte co som na babetku.sk vysondovala??? 😀
Pozeram, ze bznka dlho nepisala, tak som nakukla do septembroviek 2007 aaaa citujem:
Tááák, a je tu. Malá Bznka ´- Miriamka, 2800g, 50cm .Narodila sa o 22:10

Takze bznka je uz dvojnasobna maminka - BLAHOZELAME k malinkej Miriamke a drzte sa 😉

danuska24
16. sep 2007

Evi boli ste na hrade? ako bolo?

vka
autor
17. sep 2007

waw Bznka všetko najlepšie k narodeniu dcerky tebe i malej vela zdravička a pohody držte sa adika tak teba sa žije waw i ja by som brala taku pracovnu dovolenku len si to užite a fotky su krasne je to velmi pekne prostredie a určite čisty vzduch danuška aj ja som povymienala veci no bude mi toho treba ešte porobiť dosť dnes sa zberam ku kaderničke po dllllhom čase leni mala je zlata ideš zajtra na rodičko ?? a na hrade bolo fajn zobrali sme aj moju mamku moj mužik sa vyviezol na štvorkolke a točil to tam my sme šlapali asi 2,5h ale cestou stanky na občerstvenie rozne suťaže v lese hrali rozpravky pri každom stanovisku toto sa mi velmi pačilo aj deťom a boloa som prekvapena že deti tu cestu zvladli a hore bolo javisko tam hrali rozpravky tancovali ale nič moc 😒 ale pekne stravene popoludnie

vka
autor
17. sep 2007

ty danuška ale ja rozmyšlam ved som tu nepisala že ideme na hrad či ano 😒 😒 😒 😒 😒 😒

lenrie
17. sep 2007

ahojte,tak po vikende stravenom v Tatrach sme zas doma 🙂 bolo super aj ked tie ceny su strasne a pocasie bole neskutocne strasna zima,boli sme na Hrebienku ale nebolo vidno ani na krok aka bola strasna hmla,potom sme boli na Strbskom Plese tam uz svietilo slnko ale ten vietor nieco strasne 😲 😲 😲 Evi dik a na rodicko chcem ist len neviem co s malou nemam ju kde nechat manzel je cely tyzden opat na Certovici tak neviem ci ju mam tahat bojim sa ze mi tam bude vystrajat ☹ ☹

vka
autor
17. sep 2007

vieš kolko mamičiek berie deti zo sebou zoberieš jej piškoty piť a pojdeš ked bude zla odideš ja tiež asi pojdem skor Dianka konči hudobnu o 15 50h a ked nepride mužik dovtedy tak budem musieť odisť takže si vyletovala my tiež chodime s detmi raz do roka do tatier na vikend ubytujeme sa v štrbe v rodinnom dome mame jeden kde chodime často a puštame peniažky na lodičky na trampoliny na zubačku potom na džusi kavu somarinky 😒 tak zbehneme do aquaparku pofotime sa a sme spokojný je to tu drahe tak v tom suhlasim 🙄 🙄

lenrie
17. sep 2007

no vyletovala,skor som bola skusat auto,co som dostala 😉 😉 a drahe to veru je popriadne,radsej k moru ako do tatier ja moc hory nemusim 😝 😝

lenrie
17. sep 2007

baby,nevierte poradit niekoho kto by mi prisiel ostrihat domov maleho?dik

vka
autor
18. sep 2007

oj leni neviem ja si striham maleho sama ale ked ma moc velke vlasy tak idem ku kaderničke tu som bola u vaškovej a ostrihala mi maleho neviem či 50sk ale moc ho vystrihala a v prešove ho ostrihala velmi pekne ak potrebuješ moc surne prines mi malu a ty odbehni ak chceš a čo sa tyka strihania včera som bola ja už roky chodim k jednej holke do lipan stale som bola s nou velmi spokojna až dovčera velmi mi skratila ofinu ktoru postupne zozstrihala aj z boku vela vzala tak ani poriadne do vrkoča nemožem z dlžky ani nehovorim ja čo som mala dlhe vlasy po lopatky teraz ledva po ramena ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ mužik mi vravi že fajn ale to určite len tak ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ do kelu zrejme tam už nepojdem žeby mala zly den ☹ ☹ ☹

lenrie
18. sep 2007

ahoj evi,dik len neviem ci by ti mala vydrzala ona ked ma nevidi tak spusti nenormalny rev je to taka cicka mamina 😝 😝 😝 a to som chcela ist aj do solarka ale nemam ju kde nechat ☹ ☹ uz sa tesim ked trochu podrastu a ja budem mat cas aj na seba 😒 😒 😒 a co sa tyka vlasov aj mna by trebalo ostrihat ale ja chodim len do kosic do jedneho salona sice je to tam drahe ale strihaju super a hlavne moderne,ale zatial nechavam vlasy tak lebo si ich chcem nechat zosvetlit a dat si nejaku svtlu hnedu farbu 😝 😝 a maleho potrebujem so strojcekom lebo na vrchu mu nechavam vlasky a po stranach mu to nechavam vystrihat tak ako teraz nosia chalani 🙂 🙂 ja som inac spokojna aj s pecovskou 😝 😝 asi tam budem musiet skocit autom alebo neviem fakt no uvidim kazdopadne dik 😉 😉

vka
autor
19. sep 2007

ahojte no vidiš leni včera ste to zvladli mala bola zlata a ta učitelka ktora si myslela že bude mala vyrušovať to 😒 je na zamyslenie snaži sa byť mila ale nejak jej to neide čakam navštevu teta robi anketarku tak furt ma tym otravuje a mimochodom leni ty maš postavu ako13 ročne dievča 😕 chudunka vysoka no povedala som si že po večeroch nebudem jesť a hotovo 😒 len ťa musim vidieť častejšie 😀 😀 😀

vka
autor
19. sep 2007

no chcela som pridať fotku do tejto kocky no a som pridala zlu možno to vymažu uvidime len pre zaujimavosť moja sestra je na cypre od maja teraz sa vracia 3oktobra domov a takyto ma vyhlad na more z penzionu kde je ubytovana hotova rozpravka 😵 vravi že každe rano jej sedia 4 čajky na balkone sem tam im namrvi chlieb ale o čistote balkona sa nezmienila tak neviem neviem 😖 😖 😖