• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
aj aj som mala asi to iste, ale este ze som mala aj slabky take vyssie do sprchy
potom pohar, a pribor

pyzamka som mala a dali mi v lubovni oni :slight_smile: takze svoje som si usetrila

vlozky po porode su fajn, ja som si este kupila sice jeden kus stal 10 sk teny - take velke na unik mocu a velmi mi prve dni pomohli a potom sa mi velmi este osvedcili lidie - nekupuj take tie znackove ze always atd.

v lekarni som si este kupila sietkovane hohavicky na prve dni
27. sep 2007 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som mala navyše antibakterialne mydlo pre lepšie hojenie tam dole :sunglasses: a paralen kvoli zmierneniu bolesti leni dnes som umyvala okna a prala nejake veci v rukach a čo ti ti prišlo v tom baliku len veci pre teba? a nejaka vetrovka pre maleho čo je Nikovi velka sa nenajde :wink: :wink: :wink: :wink:
27. sep 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi balik nedorazil :frowning2: :frowning2: snad zajtra a bundy tam ani nebudu len jedna a na tu sa uz ta strasne tesime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bundy dojdu az v dalsej varke :wink: a na to zmiernenie bolesti po siti dolu som mala sprej taky zeleny smrdel sice ale bol super to mi tam poradil jeden gynekolog musim pozriet ako sa vola a pisenm,je fakt super aj na popaleniny
27. sep 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a ja som si dole liala peroxid skor sa to hojilo idem Dianku na subor odprevadiť a tak idem na rodičko tak pa zatial
27. sep 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten sprej je fakt dobry, ja som ho nepouzivala - mne pomahala repikova masticka a potom doma aj repikove obklady ale ten sprej si v nemocnici chvalili baby a je to praktickejsie len je to drahsie :unamused:

a este nezabudni masticku na bradavky keby tom male sa do teba zakusilo jedna radost - mne totiz mala dokusala teraz bradavky jedna radost. Ja som mala calciovu ale je ich viacej existuju aj take ktore sa nemusia pred kojenim umyvat :slight_smile:
27. sep 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ta masticka na bradavky...na to som zabudla,pri malej som problemy s prsnikmi nemala ale pri malom som mala az do krvi a kazde kojenie som si pekne poplakala a vtedy mi najviac pomohla ciccaderma ale ked to nie je nic hrozne staci aj ta kalciova alebo z DM je specialan na bradvky a ta sa dokonca nemusi ani umyvat lbo kalciova tak blbo ide dole,je dost mastna :frowning2:
28. sep 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bznka este sa nebalim, len si chcem urobit nejake ,,zasoby,, :grinning:
28. sep 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zatial Calcium - masticku, uz teraz mam popraskane bradavky, tak so zvedava co to bude po tom. :unamused:
28. sep 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte danuška skus ešte hojivy zazrak mužik dnes ide na služobku vrati sa zajtra kolo obedu lebo svadbuje ja idem s deťmi k našim v nedelu sa zberame pozrieť male babo k mužikovmu kamošovi a ani sa nenazdame a pride tu pondelok :confounded: :confounded: :confounded: tak užite si vikend kočky pa :wink: :slight_smile:
28. sep 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, ten hojivy zazrak ma ani nenapadol
28. sep 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mam toho ,,plny dom,, (inac teraz na to bola akcia - za 40 sk)
28. sep 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojivy zazrak je dobry, ale aj ta masticka ciccaderma - a ma vyhody ze sa nemusi umyvat :slight_smile:
28. sep 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ako ste vikendovali my sme boli u našich včera som do 11h huby čistila ale som rada aspon na vianočnu kapustnicu budu niečo som zamrazila a niečo sa suši teraz som sa vratila z uradov samy cigan :stuck_out_tongue_closed_eyes: leni včera sme boli u znamich pozrieť na babo na chodbe nejaky znami kočik vravela že ho ma zo sabinova a dospeli sme k tomu že od teba je snim vemi spokojna vidiš aky je ten svet malý babky doma mam taky bordel :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi sa pustim do upratovania ale predtym si dam ešte kafe
1. okt 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....tak my sme boli cez vikend na chate, :wink: :wink:
evi,to vazne? :slight_smile: a ktory kocik ja uz mam ,teda mala 7dmy v poradi,tak neviem uz kde ktory som predala :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten trojkolesový čierno červený ty počuvaj si kočiarova maniačka jedna holka mala u mna obj čižmičky už v piatok doteraz mi peniaze neposlala štve ma to lebo zasa druha mamča ma prosila aby som jej ich predala no ja som tio slubila tej lebo bola prva juj neznašam take osoby :unamused:
1. okt 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj to veru som ked stale mi nieco na kmocikoch nevyhovuje :angry: a tu pani posurrr,a ked nezaplôati predaj druhej neser sa s nou,ved ked ich chce zaplati hned no nie :wink:
1. okt 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
večer ked uvidim že vobec neodpovedala tak jej len napišem že to rušim a hotovo nechapem je ťažko napisať že už nema zaujem no nie ale ona nebola ani prva raz mala u mna jedna pani obj novorodenecke vecui za 1500 no veliký balik reyer si 1tyz potom som sa jej nemohla dovolať a ked dvihla predstavila som sa hned položila ani na maily ani sms neodpov to ma dojalo ale neskor som veci predala sice po kuskoch ale predsa :cry:
1. okt 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je prave ten risk predavat takto,ja ,mam tiez vela skusenosti,aj dobrych aj zlych...ale kazdy obchod je risk :unamused: tak vecer to posun a kasli na nu ked ona nema zaujem :frowning2:
1. okt 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maš pravdu nič musim off lebo takto toho vela nepoupratujem :confounded:
1. okt 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikend normlany, no druhy tyzdne v soboru krstime malicku :slight_smile:

vka ak budes mat na predaj nieco pre dievcatko a take do roka tak sa ozvi a posli foto ja rada kupim :slight_smile: to ca sa mi zide - pre dievcatko nemam totiz veci kedze som mala chalana :slight_smile:
1. okt 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bznka ja som novorodenecke vecičky predala a po mojej Dianke mam jednu holku čo my pravidelne odbera veci niektore su ešte tej malej velke a ja by som sa ich najradšej zbavila tak predavam cez net ale Lenka tak ta určite bude mať kopec no nie Leni akurat mam na krst taku štepanu perinku a keby si chcela tak mam taku hrajucu kravičku možeš si ju pripevniť aj na postielku ale tu si asi videla juj tak vaš čaka sviatok a kde robite krstiny doma či v nejakej reštike???
1. okt 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako Leni boli ste u lekarky? prestav si ta holka mi dnes napisala že peniaze zabudla poslať hlavna vec že 2x som jej posielala č.u neviem či čakala že ja jej čižmi pošlem a potom sa k nej už ani tolko nedostanem niekedy robim tak že ked napišu že peniaze su poslane tak ja pošlem aj balik ale pri vyššich sumach čakam na to či ozaj došli zajtra sa vracia sestra z cypru tak sa všetci tešime hlavne deti neviem či viac na nu či na darčeky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. okt 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vka - krtiny robime doma ale u nasich :slight_smile: tam je viac miesta na varenie v bytovke lebo mi sme svoju prerobili a mame malicku

vka a ked predavas cez net a oni ti poslu peniaze tak ty im potom akou formou to posielas - dobierkou ci ako - no ja sa vtom nevyznam :confused:

inak moja sestra z rodhosu sa vracia v sobotu v noci tak sa tiez tesime :slight_smile:
2. okt 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte bznka oni mi peniažky pošlu na učet a ja to potom posielam normalne pri tom okienku kde podavaš listy vypytaš si podaci listok vypišeš a pošleš plati sa teraz tušim 34 poštovne no moja sestra teraz priletela lebo oco volal že lietadlo ma meškanie asi kvoli daždu :unamused: tak večer ideme na uvitaciu party tak tvoja sestra maličku vobec nevidela juj to bude radosti že?:slight_smile: včera som telefonovala s kamoškou vravela som jej o tejto stranke hadam sa prida alebo Kati si tu?????????????????????????????????????????????????????????????????????? no dnes je čas :angry: ked začne sychravieť tazk to budu sopliky deťom tiecť jedna radosť :rolling_eyes: včera otec bol v lese a nazbieral vela hub idem ich zavariť ešte som huby nazavarala ale čosi som na nete našla tak vyskušam alebo mate niektora osvedčený recept sem s nim :wink:
3. okt 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,,,,takmala ma len nadchu chvalabohu nic vazne dostala kvapky do nosteka a sirup na odhlieneie a mame vela odsavat sopliky este ze mam tu odsavacku na vysavac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vka tak si to poriadne uzite,tvoja sestra tam zije alebo pracuje?
3. okt 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ona šla na cyprus zo školy na staž takže až toho roku maturuje a maly sa ti drži je v školke?
3. okt 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas este taku mladu sestru?sice i moj bracha len teraz nastupil na strednu :grinning: :grinning: a maly ma sopliky ale zda sa mi ze lepsie,davam mu beresove kvapky na posilnenie imunity,potom martankov,hedelix a este kvapky do nosa,tak snad len bude dobre,a on doma nechce byt za nic na svete,dokonca aj lieky si sam pyta co ich priam neznasa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano leni mam sestru LENKU ludia vravia že sa aj na prvý pohlad podobame mam s nou celkom fajn vzťah ked som potrebovala k deťom stale prišla pomohla alebo ked dojdeme k našim vezme ich hore do svojej izby a ani o nich neviem no ja ked citim že deti začinaju byť chore tak im nasadim calcium a zda sa že zabera a oni skoro každe rano beru propolis a to je nad všetky vitaminy samozrejme ovocie jedia na kila aj naš tian rad chodi do školky na to ked si pomyslim ako nechcel a na začiatku plakal je to super :wink:
3. okt 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to je to suepr aj moj maly sa tam strasne tesi,ja som zas spokojna s tymi beresovymi kvapkami len ich neviem zohnat,to nosia kdesi z madarska a ja tam nikoho nepoznam :frowning2: :frowning2: huby zavarene?ja tu skladam kopecpradla a triedim
3. okt 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som žehlila včera o tych kvapkach som nepočula zda sa mi že tento tyžden rychlo uteka už nech je piatok to vravim len kvoli dcere stale sa ma pyta kedy bude piatok čo tym sleduje :confused:
3. okt 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok