Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
4. okt 2007

ved ti vravim to je to najkrajsie z tehu citi ako sa ten drobcek v tebe hybe 😉 uzivaj si tehotenstvo,zbehne to ani sa nenazdas aj ked tebe to asi trva 😝

andrea.m
4. okt 2007

čaute krajanky.dlho som tu nebola,pozerám že pribudli nové tváre tak ahojte.čo nového v mojom rodnom kraji? 😕

lenrie
4. okt 2007

ahoj andrejka ty byvas v Kosiciach???ja odtial pochadzam tusim sme sa vystredali

andrea.m
4. okt 2007

no ja pochádzam z vysokej ale patrí to do okresu sabinov.ty si teraz priamo v SB?

lenrie
4. okt 2007

ano priamo

andrea.m
4. okt 2007

aké to je ked prídeš z veľkého mesta do malého?

lenrie
4. okt 2007

no dost blbe ale co uz,v Ke som byvala priamo v centre takze mneso blzko...ale ked mi chybaju kosice sadnem do auta a idem k rodicom 😝 ale uz som si zvykla predtym sme byvali u svokry na dedine a tobolo horsie,tu som uz viac ako rok tak som si aj zvykla akurat mi tu chybaju obchodne domya materske centraa hlavne nejake ihriska pre deti ☹ a ty si si ako zvykla na velek mesto,vies moj muz pochadza odtial konkretne z Olejnikova ale odkila si ty to ani nepoznam my mame chatu v lutine

andrea.m
4. okt 2007

vysoká je smerom na lipany a je to taká mini dedinka.zvykam si ťažko.bývam na terase,sú tu všetky obchodáky,kopa ihrisk ale bola som tu taká sama stratená nikoho som nepoznala.až toto leto sa začali ľady lámať tak snád si zvyknem.chýba mi tu taká dedinská zvedavosť ale aj starostlivosť jedného o druhého.v meste sú mnohí ľudia chladní.

lenrie
4. okt 2007

u mna to bolo zas naopak chybalmi ten ruch,kopa kamosiek moznost ist s detmi niekam ci materske centra ci ihriska,kamosky a tu nemma nikoho cele dni len ama este aj manzel je prec,nemam ani s kym pokecat o kmoskach ani nehovorim a tych mam naopak v Kosiciach strasne vela 😉 vies tu sa kazdy uz s kazdym pozna a mnea len tak lahko neprijmu medzi seba 😢 ale vies je to radikalna zmena ci uz pre mna alebo pre teba a ako dlho byvs v kosiciach?nasi byvaju dole pri sportovej hale asi 5minut pesi od maleho Tesca a ja som mala byt pri amfiteatri a blo mi tam super 😉 juj zlate casy

lenrie
4. okt 2007

dobru nocku som mrtva a rano musim s malym do skolky bezim do hajan andrjka aj ty si bez uz lahnut pa 😉

andrea.m
4. okt 2007

bývam tu 5 rokov.prajem ti dobrú noc a sladké sny.

lenrie
4. okt 2007

juj tak uz dlho tak sa drz ja som len taka cerstva v Sabinove...tak dobru nocku 😉

andrea.m
4. okt 2007

neboj časom sa kamošky nájdu. 😉

danuska24
5. okt 2007

dobre ranko. Leni mne to bezi ako voda, nedavno som zistila ze som tehotna a o chvilku rodim... 🙂

vka
autor
5. okt 2007

ahojte teraz som došla moja slečna zabudla listok na obed doma tak som letela do školy jej ho dať sice mali už hodinu ale dala som ho tete upratovačke vraj jej ho zanesie Grejsy čo dnes variš ja som myslela na ryžovy nakyp sice Jožko to berie ako kolač ale neustale maso či niečo vypražane 😖 včera bola svokra v nedelu maju hostinu tak nas tak opatrne volali nejak sa mi nechce isť neviem ale svokra umna klesa na rebričku 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

danuska24
5. okt 2007

ahoj evi

vka
autor
5. okt 2007

ahoj dani

lenrie
5. okt 2007

ahojteeee,evi konecne volal kurier ze mi nesie balik sa tesimmmmm 😉 😀 a svokry to je tema 😠 ja ani nevravim

vka
autor
5. okt 2007

no tak si sa dočkala ja tiež milujem rozbalovanie balikov a svokry to maš pravdu to nekonečna diskusia 😉

lenrie
5. okt 2007

uz ho mam idem vybalovat mily pan to bol vraj balik uz mohol byt pred tyzdnom len cakal ze tu budemat smer nabuduce to dam poslat do presova a bude to tu skor....idem vybalovat je to mega vrece a mala sa uz dotoho pu 😉 stila

danuska24
5. okt 2007

mne sa absolutne nic nechce, uz len odpocitavam cas kedy pojdem domov...
a navyse ma nauveritelne boli chrbtica, neviem ako si sadnut.. 🙄

vka
autor
5. okt 2007

jej tak sa potom pochval čo tam maš keby si tam niečo mala velke alebo niečo nazvyš 😀 😀 😀 😀

vka
autor
5. okt 2007

och danuška moja počuvaj a k vam do firmy nebudu primať niekoho ved zachvilu ide š na matersku 😉

danuska24
5. okt 2007

Evi uz mam novu kolegynu, aj ked momentalne maroduje

danuska24
5. okt 2007

uz keby som bola na materskej...

danuska24
5. okt 2007

budem si musiet potom nadspat - aby som nemala deficit 😀

vka
autor
5. okt 2007

no už po mojej nadeji 😔 ale nič iba keby si nahodou o niečom vedela daj vedieť idem čistiť rybam pardon rybe akvarko jedna totiž odišla do mora deti chceli ryby a asi po mesiaci ich to omrzelo ved nič nove 😒

danuska24
5. okt 2007

ok Evi, budem na teba mysliet 😉

vka
autor
5. okt 2007

no fajn danuška ako vieš obzeram sa na každu stranu mam mať pracu od januara ale ....už vobec tomu neverim tolko krat som sa sklamala ako privyrobim si po sobotach aj teraz v novembri začina stužkove obdobie tak zopar objednavok mam ale byť doma tak to ti lezie na nervy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale čo ma prisť to pride ked budeš mať dobre babenko tak si aj pospiš a ved byvaš u svokrovcou tak pestunov tam budeš mať aj navariť ti bude mať kto no nie??, ked sa narodila Dianka ona bola dobre babo aj v noci to len raz vstalo aj sama sa v postielke hrala a ked bola vačšia tak to sa vedela s hocičim hrať a najradšej kreslila to dokazala kresliť cely den aja som mala ukažkovu domacnosť furt navarene upratane ale ked sme mali toho našho nezbednika juj ten v kuse by jedol na rukach sa nosil v noci často staval ale ked už mal pol roka tak sa to vylepšilo aj on sa staval dobrým dieťatom teraz ked su dvaja aj sa pekne zahraju ale aj poklbčia po byte mi vyvoniava ryžovy nakyp no chcela som urobiť s broskynami no zistila som že niesu asi ich musel zjesť mužik tak je s hruškami moj mužik miluje sladke on ked je večer tak sa unho prebudzaju sklony na sladke jak na tehotnu ženu dačo strašne 😒

danuska24
5. okt 2007

Evi a čo vlastne robis?