Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
6. okt 2007

danuška to sto pizzou maš pravdu v lete sme tam furt chodili no štve ma to že niesu vybavený s nejakým ihriskom lebo tam chodi vela rodin a deti len behaju točia sa kolo tych tyči čo su po strechami a ja ked som tam bola s nimi tak to len nebehaj neskač netoč sa ........ale tak v piatky si ku telke pizzu dame doniesť a ozaj je suprovaaaaaaaaa alebo som na nu zvykla sice ešte aj v pečovskej tam je tiež dobra teraz ide v telke Modra Laguna je to moj najoblubenejši serial tak idem pozerať pa

vka
autor
6. okt 2007

hej serial FILM čo to trepem 😖

lenrie
6. okt 2007

a tu piyyu to mate pravdu ja u y Grandu milujem 😝 tak mzs me sa vratili y lidlu a diem piect kolac 😉

grejsy
6. okt 2007

lenrie aky kolac ? dala by so si mnam 😝

vka
autor
6. okt 2007

kati a kde chodi Emka na tanečny juj ona je šikovnica ona je presna ako naša Dianka Leni len sa tu priliš s kolačom nechval lebo jak ti yayvonim pri dverach tak bude neskoro 😀

lenrie
6. okt 2007

uz je napecene,dojdite kludne na kolac aj tak ho nebude mat kto zjest 😒to lne maly si pytal kolac tak som mu upiekla nejakz trojfarebnu mnamku ci tak nejako sa to volalao a je to inac super a ahlavne rychlo upecene 😝 a hlavne je ze je s tvarohom a mandarinkami

vka
autor
6. okt 2007

no leni taku dobrotku 😨 malý spinka a my s Diankou vyhadzujeme nepotrebne veci z detskej napr auta bez kolies paierov tolko že....kopec gumičiek sme našli veci z balkona som pozberala tak bude rozcvička zo žehličkou

lenrie
6. okt 2007

no neyavidim ti evi,mne nechce spat ani jeden 😠 a teray momentane sa hraju s kockami a ja musim ist popratat ten bordel v kuchzni mala vzszpala piskotz a roypucila keks 😲

vka
autor
6. okt 2007

čo len tolko ale by si došla k nam do detskej tak by ťa kloflo 🙄

danuska24
6. okt 2007

ja som robila hranolky, ale trochu som to prehnala, budeme ich jest este asi aj buduci tyzden 😀

vka
autor
6. okt 2007

no teraz som mala jeden telefonat ktorý ma nesmierne sklamal vobec som niečo take ani nečakala takže zasa raz plati Skor ti je cudzi priatelom ako rodina alebo divadlo raz skonči to je ........................................ 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

danuska24
6. okt 2007

Evi ten clovek potom asi nestal za to, ked ta sklamal 😢

vka
autor
6. okt 2007

juj ten človek? s..... neynašam ludi ktorý klamu a ktorý hraju divadlo sice o ktorom som vedela ale brala som to ved si zahraj ale tolka faloš len škoda že niekto ma ešte oči zatvorene nepozerali ste spravy mužik bol v telke natačali zaznam na dukle

danuska24
6. okt 2007

ee, akurat som bola v sprche a peto spal lebo bol v robote a musel skoro vstavat

vka
autor
6. okt 2007

deti pozeraju pod perinou v spalni superstar už su okupane tak som zvedava kto prvý odpadne asi Dianka maly spal po obede

grejsy
6. okt 2007

Akurat som dokoncila huby.ZAJTRA MA CAKAJU DALSIE ☹ 😢 nechce niekto pomoct 😝 Evi EMKA CHODI DO hERMANCEKU.Idem sa kupkat PA.

vka
autor
6. okt 2007

ja som teraz vyšla z vane juj to je tanečnica 🙂 a huby som čistila tiež aj mam volačo zavarene ale kedže sa ta nedela takto zvrtla tak by sme mohli isť aj na huby ja huby neodmietam ja ich mam rada

danuska24
7. okt 2007

dobre ranko 🙂

danuska24
7. okt 2007

no nakoniec sme v grande neboli, lebo samozrejme bolo vsetko plne, tak nam neostalo nic ine len atrium ...

vka
autor
7. okt 2007

a ty do kostola nič ja mam navarene teraz sme sa s Diankou prichystali do školy a po obede sa zberame na navštevu do našej znamej

danuska24
7. okt 2007

dnes nie, nejako sa necitim dobre

danuska24
7. okt 2007

rano ma dost bolelo brusko, mala som problem postavit sa, ale uz je to trocha lepsie

vka
autor
7. okt 2007

o moja zlata ja len viem že ste mali o 10 30h lebo som volala sestre chceli sme prisť ocovi zablahoželať no šiel voziť ludi na odpust do Obišoviec ale dnes je vonku riadna kosa ja som bola vyniesť koš tak ma to zaskočilo v byte nam kuria konečne je teplučko 🙂

danuska24
7. okt 2007

my este nekurime 🙄

vka
autor
7. okt 2007

teba hreje laska že

danuska24
7. okt 2007

musi aj keby nechcela...
menili sme rury k radiatorom a uz nam chyba taky detail - rura ku kotlu 😅

vka
autor
7. okt 2007

a u svokrovcou mate vyhradene svoje poschodie ktore si odomykate či ako

danuska24
7. okt 2007

mame 2 izby, vchod je spolocny

vka
autor
7. okt 2007

neviem či by som ja u svokry byvala po tom telefonate ako manželovi bude patriť ich dom raz by sme tam mali isť ale ..........

danuska24
7. okt 2007

takze ,,divadelnicka,, je svokra...