Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
24. okt 2007

ja som sa prave viac bala druhykrat,lebo kes osm sla prvykrat nevedela som co ma caka 😝
ale v pohode,nebolo to zas tak hrozne,no ale ja som mala velmi bleskove porody 😀

vka
autor
24. okt 2007

ja takisto porod bol fajn horšie potom ☹

lenrie
24. okt 2007

vka
autor
24. okt 2007

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ idem vybaviť tie fotky a tak po Dianku nakuknem neskor pa

lenrie
24. okt 2007

ja idem dovarit a prat paaaa

danuska24
24. okt 2007

nestraste ma 😅

danuska24
24. okt 2007

trocha sa bojim, ale neviem co ma caka, tak neviem ci sa mam bat trocha viac, alebo menej ... 😀 😀 😀

danuska24
24. okt 2007

ok baby, utekam, vecer (alebo zajtra z prace) vam dam vediet ako som dopadla. papa a pekny dnik zatial

vka
autor
24. okt 2007

Nie Dani nestrašime ťa to je kruta realita 😝 😝 😝 😝 neboj ved každych 15 minut sa na svete narodi jedno dieťa a každa mamina to zvladne po svojom neboj držime palce 😉 😉 😉 juj ale oproti ranu sa počasie riadne zhoršilo juj ale sa mi lepi smola na päty 1=furt nedosniesli tu sučiastku na pračku....2=stratil sa mi balik za 530h a ta mamina mi vobec neodpoveda že čo je snim 😠 😠 3= jedna holka si u mna nechla kopec veci za 2000sk doteraz nezavolala neprišla a ani som ju nestretla vraj sa ozve ked dojde materska ved materska jej musela dosť koncom min tyždna 🙄 juj zišli by sa mi peniažky kedže sa zberame na nakupy ked ja ťuťo jeden som od nej čislo nepytala 😠

vka
autor
24. okt 2007

Och neuverite vymazala som fotky z vystupenia ked som chcela vyčistiť od zlych fotiek 🙄 🙄 🙄 musim si od jednej maminy napaliť

bznka
24. okt 2007

Ahojte, tak vy ste tu popisali - ze sa ani nevie coho chytat.
Tak ja som sa preave dozvedela kedze som vo skolke tento tyzden este nebola len mangel ze synator ma v piatok vystupenie pre starych rodicov. 😉 _ no skoro dali vediet 😒

- ku gynekologom - tak moja prva bola Ochtinska -nekomentujem, potom Ligus - nebol zly no ale opat nekomentujem a teraz to sie nie je suprove ale da sa - no ale uz chodim do Lubovne 🙂

- ku porode - tak prveho som sa ani ja nebala lebo som nevedela co ma caka , druheho som sa uz bala viac.

Danuska prajem prijemny nastup na matersku apotom odpocivaj co najviac lebo to bude dolezite.

vka
autor
25. okt 2007

Dobre Ranko či Upršane ranko?!

danuska24
25. okt 2007

dobre ranko prajem 😉

danuska24
25. okt 2007

ja viem, zvladli ostatne zvladnem aj ja 😉
vcera som bola v KE za Dr. je v pohode, mam sa v 36 tt ozvat

vka
autor
25. okt 2007

juj je to blizko vieš čo ma udivuje? to že ciganky hned po porode behaju po chodbach alebo utekaju z porodnice preč domov za mužmi a ......... 😲 😲 😲 a my biele neviem ledva si na zadok sadneme ledva z postele vstaneš furt by si spala a na to posledne.....si rada ked to je 2 mes po porode ☹ ☹ ☹ 😠

danuska24
25. okt 2007

😀
minule sme sa akurat s jednou znamou rozpravali ze tie potvory nemaju ziadne infekcie a pod. - asi fakt na tom nieco bude ze prilisna hygiena skodi.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vka
autor
25. okt 2007

može byť a ake su odolne ved ich deti niesu skoro nikdy chore a naše 😠

danuska24
25. okt 2007

presne tak

vka
autor
25. okt 2007

kedy sa meni čas nie nahodou teraz cez vikend menilo sa to vždy kolo dušičiek či nie

danuska24
25. okt 2007

ano, teraz cez vikend - zo soboty na nedelu

danuska24
25. okt 2007

pospime o hodku dlhsie 😀 😀 😀

vka
autor
25. okt 2007

jej tešim sa lebo v poslednom čase sa nemožem z postele rano dokopať predvčerom sa mi pokazila pračka mysleli sme že je to filter no vyzera to na pokazene čerpadlo do obedu ma dojsť jeden pan sa na to bližšie pozrieť pračku mame poistenu o 11 30h mi treba isť po Dianku hadam dovtedy pride neznašam takych 🙄

danuska24
25. okt 2007

mne to je v podstate aj jedno, aj keby sa posunul cas o 3 hodiny ja teraz strasne zle spim. stale som okolo druhej hore a kym sa mi podari zaspat 🙄

vka
autor
25. okt 2007

skus si zapämať časy kedy si sa budila a uvidiš že aj mala sa bude takto budiť potom mi povieš

danuska24
25. okt 2007

o druhej - a potom na pol siestu mi netreba ani budik, lebo to pravidelne vstavam pred budikom, to mam len ako poistku 😀

vka
autor
25. okt 2007

no tak to bude dobre babo ked sa bude tak budiť na kojenie a odkial ty pochadzaš ?

danuska24
25. okt 2007

z PO

vka
autor
25. okt 2007

no tak to nemaš daleko na navštevu k vašim že? idem Danuška variť muži sa ma vratiť kolo 12 30h tak abz sa najedol nakuknem neskor Leni a ty čo nemaš prud doma?????? 😀 😀 😀 😀 😀

danuska24
25. okt 2007

ok Evi,
no Leni, presne.. nemas prud ci co?? 😀 😀 😀 😀

lenrie
25. okt 2007

pekny den babenky,hjoc uprsany 😠
prud mam len vcera dosiel manzel a dnes bola taka mensia hadka,tak mam nervy a teraz chvalabohu odisiel tak pisem,bo uz som myslela,ze ho vyhodim 😢