Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
26. okt 2007

juj aspon mate program ja neviem co budem robit ale asoi pojdeme trochu do Lutiny sa vyvencit 😝
takze je pekna supravicka?no som rada,minuly rok som tiez mala z Hm a bola som moc spokojna 😉
dani len sa velmi nenamahj,a vies ako sa vravi pomaly dalej zajdes 😉

vka
autor
26. okt 2007

vieš ked ti mam povedať pravdu ja moc taketo hostiny nemam rada aj ked je ludi malo treba ti pripraviť a potom to upratovanie 😒 😒 😒

lenrie
26. okt 2007

no to mas pravdu ale stale lepsie ako len sediet doma ☹

vka
autor
26. okt 2007

no to hej o 13 00h mi treba isť po Dianku tak ma o 14 00h subor ešteže jej dnes odpadla hudobna dosť ma ten piatok taky vyťaženy ale chvala bohu že je piatok

danuska24
26. okt 2007

baby uz napapane? ja uz som po obediku 😉

bznka
26. okt 2007

Ahjte, tak vy od rana uz netujete 🙂 , hostiny ja nemam rada - preto na nas odpust sabinovsky ju ani nerobim 😉

- dnes je konecne pekny dnik, slniecko svieti a je naozaj teplo, uz som aj na balkone stihla posediet 😉

- a vikend je jasny- uz zajtra ideme urobit dusickovu rally - cize cintoriny, a v nedelu sa bude odpocivat 😉 - dufam ze bude tak pekne ako dnes a maly si to vychutna on totiz ma rad to chodenie - no nie chodenie ako palenie sviecok 😉

- no ja idem do mesta, este urobit nejaky nakup a utekam potom naspat domov pridu svokrovci kedze maly ma to vystupenie pre starkych

danuska24
26. okt 2007

ja uz odpocitavam cas... aaaaz o 13.08 mi ide bus domcu, a dnes mi nie je 2x dobre 😝
bolia ma krize, brucho ma boli na etapy a neviem ako sa mam poskladat..
nastastie uz len tyzden..

danuska24
26. okt 2007

idem domkov, zatial sa majte

vka
autor
26. okt 2007

no ja som si musela normalne isť na chvilu lahnuť tak mi je otrasne teraz už celkom fajn mužik sa podujal nakolko mi je zle šiel pre Dianku tak sa najeme hadam bude fajn a citim križe a vaječniky hrdlo tak som musela nachladnuť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenrie
26. okt 2007

evi nenos mi tie veci,citam ze ti je blbo,radsej sa vyliec kedja si po to poobede skocim aspon budeme mat prechadzku,a liec sa pekne 😉

vka
autor
26. okt 2007

Leni a kde si vtedy mužika vyslala inač tak či tak mi trebalo isť po Dianku na subor a maleho vydvihnuť zo školky mala som to po ceste da sa povedať že je mi lepšie ale to spravil ten paralen a aspirin dufam že zajtra bude ok inač pri deťoch sa chora neda byť ☹ ☹ ☹ ☹

danuska24
27. okt 2007

dobre ranko 😉
ja som vcera odkvecla o tretej a zobudila som sa az ked prisiel muzik - okolo siestej, ale bola by som potiahla aj viac 😀 😀 😀

vka
autor
27. okt 2007

Ahojte len odpočivaj moja ja sa citim akokeby som včera celu noc flamovala mužik šiel svadbovať zajtra sme mali isť na tu Ukrajinu no ked som ocovi vravela že sa necitim moc fajn tak aj jemu to prišlo vhod vraj bude vela ludi ved je pred sviatkami tak nabuduce 😠 mi tam chodime už asi mesiac a nie sa dostať 🙄 🙄 Byt čaka na moje upratovanie no .....kopa veci na žehlenie.......zajtra sa slubila švagrina na navštevu sice rano mužik bol na nakup ale nie take navštevne nakupovanie zajtra budeme musieť skočiť do Lidlu aj farbu na vlasy mam už asi týžden kupenu no dnes sa musim k tomu dokopať Dianka pozera superstar v nedelu chodieva skoro spať tak nevidi nič a maly tu prešlapuje vraj ho mam pustiť k počitači otrava jedna tak pekny vikend všetkym

danuska24
27. okt 2007

ta kopa na zehlenie je aj u nas
budem sa musiet do toho pustit, aspon troska ju zmensit 😖

vka
autor
27. okt 2007

maly mi v spalni spinka takže zo žehlenia som sa vyzula 😀 akurat Dianka došla z vonku idem jej dať papať

vka
autor
27. okt 2007

nikde nikoho???????????????????? ☹ deti sa kúpu tak som zašla sem no....

bznka
28. okt 2007

no ahojte, aj ja sa pridavam doklubu kopy zehlenia - no ja zehlenie nemam rada, v lete sa aspon vyhovaram ze je horuca a este zehlit tak preto to odkladam no teraz uz ta vyhovorka nie je nic platna 😉

- no vikend za nami, vcera sme boli na cintorinoch 😉 dnes sme len tak lebedili 😉 no a vecer popozeram superstar a bude po vikende. Zajtra ide muzik do sluzby takze dojde az vecer domov - no takze zajtra ma dlhy den 😉

vka
autor
29. okt 2007

Dobre ranko 🙂 maleho mam doma už ma prazdniny Dianka ešte školu ale v utorok už ma prazdniny sice kto chce môže isť do školy budu tam sužaže hry no ideme zajtra k mamke pomôcť pred tou hostinou tak pojdeme tam si pobeha po dvore len aby bolo fajn počasie

danuska24
29. okt 2007

dobre ranko prajem 🙂

vka
autor
29. okt 2007

ako Dani po hostine?????

danuska24
29. okt 2007

😝

danuska24
29. okt 2007

ujde to...

lenrie
29. okt 2007

ahojte
moj maly siel dnes do skolky aj sa sam pytal,zajtra mi dojde mamka tak aspon nebudem sama,chcem skocit aj ku kadernicke tak uvidime 😉 tu v Sabinocve je nejake dobre kadernictvo,ci musim az do Pecovskej?

vka
autor
29. okt 2007

Ahoj Leni boli ste cez vikend na chate neviem ked maš auto k dispozicii tak skoč do pečovskej ked chodievaš tam často čo sa tyka sabinova poradiť neviem Leni a ako to vyzera s čiapočkami Dani my sme boli u našich len na obed tak sme hned išli domov lebo švagrina nam volala že už idu k nam

lenrie
29. okt 2007

vidis moja nzabudla som napisat,ciapky poslala minuly tyzden z anglicka a trva to tak 9 dni kym dojdu na slovensko,ja tiez cakam malej na bundu dufam,ze sa neochladi este 😲
no a brnknem predsa do Pecovskej,mas pravdu nejdem riskovat a tam som spokojna

vka
autor
29. okt 2007

hej len aby si nedopadla ako ja tak ma ti ostrihala moja dlhoročna kadernička že som myslela že ma klofne 🙄 🙄 🙄 maly pozera bambulku ked je sam tak to je zlate dieťa no ked su dvaja tak niečo hrozne raz sa natahuju inokedy bez seba žiť nemožu 😔

lenrie
29. okt 2007

juj to pozname 😝 mala teraz spinka ale keby tu bol maly tak vystrajaju 😲

vka
autor
29. okt 2007

takže mala ti spokojnejšia ked maleho nemaš doma že?dnes som stretla tu maminu čo ma u mna nechane veci su to 2 velke tašky cena 2000sk tak mi povedala že aj mi chcela volať len stratila moju vizitku a 6novembra ma prisť muž domov tak potom sa zastavi po veci lebo teraz jej to nevychadza a ja som sa tešila ked som ju uvidila že pride tak budem mať korunky navyše na tu ukrajinu a už je po mojej radosti 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lenrie
29. okt 2007

idem nieco urobit kym spinka,lebo potom nic nespravim 😢

vka
autor
29. okt 2007

ok Leni maly tiež vybral puzzle tak mu idem s tym pomôct pa