Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
29. okt 2007

ja neviem kedy uvidim najblizsie kadernicku...
strihat sa nedam, ale chcelo by to trosicka farby - ale bojim sa teraz farbit, tak uvidime co z toho bude 😖

vka
autor
29. okt 2007

Danuška ja som cez tehotenstvo vlasy normalne farbila ale len so šamponom nemaš sa čoho bať babetko je vivinute už len rastie aj pivo si dať možeš 😀

danuska24
29. okt 2007

no pivecko som si dala vcera 😉
ja som chcela s farbou, nech mam na dlhsie pokoj, ale asi vyuzijem predsa len ten samponik 😀

vka
autor
29. okt 2007

no to bude asi najlepšie Dianka dnes priniesla zo školy pochvalu že ako pekne čita a piše len tak dalej ale aj jeden oznam Vyskytli sa vši skontrolujte prosim vlasy. Skoro som odpadla no ale chvala Bohu nemala nič aj mokre vlasy sme vyčesovali tak je to ok. ani si nechcem predstaviť ja by opm dostala od nej a......................do tych mojich hustych vlasov ☹ ☹ ☹ ☹ ešteže su prazdniny a ten čo to ma tak len dufam že po prazdninach bude mať čistu hlavu 🙄

danuska24
29. okt 2007

uz som konecne doma 😵

vka
autor
29. okt 2007

maly ma teplotku 38,4 hlas ma zachripnuty vyzera to na zapal hrdla zajtra idem k lekarke čaka nas pestra noc ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vka
autor
30. okt 2007

Ahoj a sme od lekarky doma maly ma zapalene hrdielko v noci mal tiež teplotu inač vyzera akoby mu nebolo nič až na ten hlas ☹

danuska24
30. okt 2007

dobre ranko, drobcovi zelame skore uzdravenie 😉

danuska24
30. okt 2007

vcera som objavila toto:
www.slunatko.cz

danuska24
30. okt 2007

chceme odtial kupit ,,vajicko,, , monitor dychu a ten ,,fusak,, do vajicka. oproti tomu co som zohnala v SR usetrime cca 1300 sk. 😀

vka
autor
30. okt 2007

Danuška dakujeme 😔 ked sa da kupiť lacnejšie tak prečo nie

vka
autor
30. okt 2007

zabudla som a aj v polsku maju dobre autosedačky a kolko len nechceš mz sme kupili malemu autosedačku zn nania za 1200sk a presne taku istu mali v detskom svete v PO za 3000sk tak to je rozdiel 😒

danuska24
30. okt 2007

no my sme nasli tu jednu sedacku za 2050 sk a tam stoji v prepocte na nase 1700. a monitor u nas som lacnejsi ako za 4000 nenasla a na nete je za 3000 😲

danuska24
30. okt 2007

a pri nakupe nad 4000 Sk mas dovoz zdarma. keby sa to nedalo tak tak o 2 tyzdne ma prist Petova teta z ciech, tak poprosime ich. 😉

lenrie
30. okt 2007

ahojte,od vcera mi blbol net ,stale len vypadaval tak som na to nemala nervy 😠 skore uzdravenie malemu,evi,drzte sa a ty ako?uz ti je lepsie?
Dani,mas pravdu v Cr maju lepsi vyber a najma lepsie ceny aj ja tam rada nakupuijem,nastastie tam mam brachu,tak mi vsetko dovlecie,dokonca aj auto mam odtial 😝

danuska24
30. okt 2007

no veci mam objednane, zajtra poslem peniazky, buduci tyzden by to tu malo byt 😀

danuska24
30. okt 2007

sa mi to podarilo vlozit do albumu 🙂

vka
autor
30. okt 2007

ahojte Dianka šla na hudobnu bola tu moja sestra tak ju vzala malý ešte spi od 12 00h Dani je to pekne hlavne ta deka je roztomila Leni mne je už lepšie sice citim hrdlo ale lieky beriem asi to odomna maly chytil 😖 robila som halušky s tvarohom až teraz aby boli čerstve kym sa maly zobudi polievku som spravila do obedu aha už je tu drobec malý

danuska24
30. okt 2007

Evi dik 😉

vka
autor
30. okt 2007

Musela som obslužiť rodinku Dianka si chce napisať ulohy aby mala pokoj dnes ma krsna meniny tak sme chorý inač by sme už hodovali a pili ovšem ked nas s niečim ponuknu 😀

bznka
30. okt 2007

Ahojte, tak vy vazne rychlo pisete. No nas maly dnes tiez nebol vo skolke, vcera trosku viac vonku pobehal a potom zacal kaslat a v noci to poriadne vyvrcholilo a potom tie hlieny vyvracal - tak dnes ostal doma aby dospal nevyspatu noc.
A s malou sme boli dnes v poradni a dali sme si prepichnut uska.

Inak aj ja som si farbila vlasy - no ale tiez len samponom. Aj pivko ci vinko som si dopriala. 😉

My sme kupili malej autosedacku - to vajicko tiez v Polsku - 1400,- Sk nebolo lacne ale urcite lacnejsie aku tu a pacilo sa nam. No ale este ho nepouzivame lebo je to blbost pre take male babo - mozno tak ked bude mat tri mesiace.

Pekny vecer a marodom rychle uzdravenie.

lenrie
31. okt 2007

pekne ranko ste tu niekto?
Evi ako maly?uz mu je lepsie?

danuska24
31. okt 2007

dobre ranko.
my kupujeme vajicko aby sme sa mali ako dostat z nemocky 😉 , lebo vo neviem ci sa moze vozit vo vanicke od kociara. a ked nahodou pojdem potom niekde sama tak si neviem predstavit ze by som mala malinku vo vanicke.

lenrie
31. okt 2007

ahoj Dani,tak asi predsa vo vajicku,ja som sice mala vanicku od jane slalom a ta sa da priputat takze ak sa da aj tvoja vanicka priputat vezmi si kliudne aj vanicku 😉

danuska24
31. okt 2007

budeme si to musiet potom naskusat, ked kupime auticko, len zase v tom vajicku bude drobec priputany a vo vanicke nie (vies napr, ked treba prudsie zabrzdit a tak...)

lenrie
31. okt 2007

tak ja som mala tu jane vanicku ze sa dalo dieta aj vo vnutri priputat

danuska24
31. okt 2007

tak to si mala lepsie 😉

lenrie
31. okt 2007

dobre Dani,bezim na postu,do banky a nakupit,prisla tu mamka tak postrazi deti aspon si pobeham sama a potom sa ozvem 😉
dufam,ze potom ked uz budes na materskej sa zastavis 😉 budem naozaj rada ak pokecame nazivo amam tu aj tie tasky s vecickami,tak snad si nieco vyberies 😉 dam nabyjat fbaterky do fotaku a pofotim deturence a pridam foto,mala je uz hrozny cert,ona je cisty chlapcek,nebyt nausniciek a ruzoveho oblecenia,tak chlapcek 😀 😝 ved niekto videl jej foto a sa pytal ci je to tiez chlapcek 😀 tak mam dvoch chlapcov 😲

vka
autor
31. okt 2007

Ahojte tak malý sa nedavno zobudil hlas ma stale zachripnuyý kašle ako zo studne v noci horučkuje 😢 rano tak strašne plakal že ho štipe hrdlo ako nahle som mu dala teply čajik hned to prestalo aj mna nazad začalo hrdlo bolieť akurat Dianka je v spalni tam pozera šrenka je od nas izolovana aby neochorela dnes ju mamka berie do ražnan na prazdniny zajtra maju naši tu velku hostinu tak ja len rano pojdem a malý ostane z jožkom aj mne treba isť do obchodu no počkam do 9 30h vtedy berie antibiotika dam mu ich a odskočim

lenrie
31. okt 2007

moje chuda male ☹ najhorsie je ked su deturence chore 😖 😢 nema on laryngitidu?vtedy je taky kasel ako zo studne a zachripnuty hlas alebo jeho uplna strata,ja som to mala nedavno a potom mi to preslo na priedusky ☹