Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
31. okt 2007

Lekarka povedala že ma zapalene hrdlo nasadila mu antibiotika OSPEN a sirup proti kašlu STODAL teraz spinka juj len dufam že sa mu to nezhorši a bude len a len lepšie ☹ ☹ ☹ ☹

danuska24
1. nov 2007

dobre ranko 😉
Evi - makas, makas?
Leni - dufam ze sa dogulkam 🙂

danuska24
1. nov 2007

vcera sme mali prednasku o kojeni, buduci tyzden mame ,,prakticku,, ukazku 😀
Dr. co mala prednasku nam vravi: prve dni nebudete robit nic ine len kojit, a zrazu zistite ze je 16.00 a vy ste v pyzame a nemate umyte zuby ... 😅 😅

boli sme vcera na ,,mensie,, nakupy, fakt mensie bo prazdny kosik ale ta suma...
sme konecne kupili plienky, prasok - lebo uz by sa zislo zacat pomalicky prat vecicky, - ved o chvilu je tu december...

danuska24
1. nov 2007

Leni uz som sa ta to asi pytala (tehotenska demencia 😀 ) mala si nejaky zoznam z nemocky co mas doniest pre babo? dik 😉

vka
autor
1. nov 2007

ahoj pekný sviatočný večer všetkým no veru Danuška dnes som makala do našich som došla okolo 9 30h najprv som bola na cintorine kde som auto zašpinila tak ako keby som jazdila po lese to je sen tolko blata 😠 a tak som šla k našim ked naši dorazili z kostola pustili sme sa do roboty prednedavnom som došla domov malý bol doma s Jožkom cez den mu vobec nespal ale hlavne že teplotu už nemal uvidime aka bude noc Dianka ostala u babky všetko to tam je ešte v plnom prude veselo deti kopa tak je vo svojom živle a babka jej slubila že pojdu večer na cintorin tak sa teši ved to je take tajomne krasne 😵 Dani čo sa tyka kojenia všetko zaleži od babetka Dianka mi skoro stale spala a budila sa v 4-5h intervaloch a ked bola staršia dokazala v postielke ležať pozerať na kolotoč či buchať do hrkaliek Sebastian ten bol ine susto furt chcel papať pospal ale malo a často inač sa to dalo vela maminiek cumliček odmieta no ja vravim že cumel je veeeeliký pomocnik 😉 😉 😉 😉

bznka
1. nov 2007

verim ze mate za sebou pekny sviatocny den 😉 , dnik dnes bol naozaj krasny- slniecko

Vka dufam ze malemu sa cim skor polepsi a bude fit.

danuska24
2. nov 2007

ahojky, ako sa mate?
ja si uzivam posledny den v praci 😀

danuska24
2. nov 2007

kde ste?? uzivate si volno?? 😅

vka
autor
2. nov 2007

ahojte a čo Dani urobila si aj daku rozlučku v robote ???ja som bola dnes v košiciach s mužikom v metre mali tam nejake zlavy pri deťoch bola mamka v nedelu ideme na ukrajinu tak zajtra budem upratovať lebo zrejme k deťom dojde svokra tak aby bolo všetko tip top lebo...................... 🙄 a ked bude lepšie malemu tak deti pojdu k nej ešte sa uvidi 😒

grejsy
2. nov 2007

cauko dlho som tu nebola 😨 Evi dufam ze Sebastianovi uz je lepsie.nastastie mi sme zdravucky.no nikdy nevies 😕 jhtyyyufdekju-to Emka sa pokusala nieco napisat 😵 dufam ze na tej ukraj.poriadne nakupis.zdravim vsetkych pa. 😎

bznka
2. nov 2007

VKA takze ides na ukrajinu - no nehou ak by sa ti chelo nekupila by si mi take penove cukriky - ci zele - su balene kazdy jeden v takom oblae a su rozne chute. Brala by som 250gramov.Toho tyzdna som ich jedla a my velmi chutili 🙂

vka
autor
3. nov 2007

ok bznka skusim 🙂už aj kamoška mi dala deťom pokupiť ponožky a vraj tam maju aj mikulašske baličky tak aj tie= jej Grejsy ahoj malemu je už celkom fajn teraz ma Dianka zvýšenu teplotu no vyupratovala som spalnu vyvetrala dievča poriadne obliekla a nech sa poti dnes je nadherný dnik 😎 😎 😎

danuska24
3. nov 2007

ahojte
Evi nie, nic som nerobila - nebolo pre koho...
niektorych kolegov zavolam potom po krstinach na navstevu a o niektorych nezajem

vka
autor
3. nov 2007

maš pravdu

danuska24
3. nov 2007

Evi k tej Ukrajine - my sme sice boli busom este ked sa nedalo ist autom, ked opravovali prechod ci rekonstruovali, ale kolega bol asi pred mesiacom autom a vravel ze sa dost dlho caka, tak neviem. ked budes kupovat veci tak kup radsej tie co su troska drahsie, dlhsie ti vydrzia. oblecenia je tam do bludu a kus. my sme boli koncom maja, nakupili sme si botasky, tricka, ponozky, mikiny....
peniaze sme nemenili na hraniciach - lebo ta tam osklbu - aspon vtedy - menili sme na trhu. bol tam taky chlapik ze sa s nim dalo v pohode zjednavat, je pravda ze ked pri nom meni cely autobus tak sa mu to oplati, a ked sa nam zvysili nejake hrivny tak nam ich zobral v pohodicke naspät za ten isty kurz co nam menil. ale on tam bol len tak do 12:00 - 12:30.

vka
autor
3. nov 2007

a o kolkej ste to rano šli

danuska24
3. nov 2007

isli sme busom z Tulcika - odchod bol myslim o pol siestej - siestej a okolo osmej (aspon sa mi zda) sme boli na hraniciach.

bznka
3. nov 2007

Vka tak zajtra prajem statnu cestu a prijemne nakupovanie. Dufam ze nebudes lutovat.

danuska24
4. nov 2007

Dobre ranko, Evi potom daj vediet ako si pochodila.
Leni co nove?
Bznka ako sa mas? 😉

bznka
4. nov 2007

ahoj dani! No mam sa v celku dobre 🙂 mala pocuva zatial ma velmi nevytaca, no zato syn ma burlive obdobie a je dost trucovity a vzdorovity .... no ale aj to sa da zvladnut, no niekdy ma vie poriadne vytocit 😉

.... no som zvedava ako pochodila vka na ukrajine.... potom nam napis info. 😉

danuska24
4. nov 2007

Evi ako si pochodila? asi si dost znicena, co? zatial pa

vka
autor
5. nov 2007

ZDRASTVUJTE DEVOšKY och babky asi nikdy viac alebo aspon autom nie 😖 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Rano sme vyrazili o 4h na hranici sme boli okolo6h už tam bola fura aut cez rusku hranicu sme prešli a to dobre počuvajte o 11 30h tesne pred Užhorodom nas zastavili policajti a kedže mal moj otec o 2roky staršiu lekarničku platil pokutu policajt si povedal že chce 200sk a možme isť 😠 to je čo korupcia 🙄 na trh sme došli okolo 12h a trh bol do 13 00h tak si viete predstaviť ako sme rychlo a pod natlakom nakupovali no bolo ludi tak ešte držali stanky dlhšie ale čo z toho ked deťom som nekupila skoro nič všetko skoro vykupene akurat dianke adidas rolak a nejake pančušky a papučky a na tolko som sa toho chystala kupili sme aj autičko a barbinku lebo to stale čakaju daku somarinu☹ ja som si kupila tričko aj nejake pyžamo mužik sveter vetrovku tričko parfen uchodili sme sa ani neviem či sme všetko prešli lebo zdalo sa mi že sme boli furt na tom istom mieste mali sme 5000sk s toho sme zmenili 3000sk a to sme počitali že ked tak sa vratime zmeniť ale uplne sme vystačili Bznka nehnevaj sa ale čo sa tyka cukrikov ostalo nam par hrivien za čo sme nakupili jeden velky sačok mix a tych čo si chcela penove a žele tam boli minimum tak sme podelili svokrovcom a niečo nam hadam nabuduce vieš neoplatilo by sa mi meniť 1000 kvoli cukrikom 😒 a dalšia story ked sme sa postavili do nekonečneho radu o15 30h tak otec si všimol že idu auta aj do ineho pruhu dal sa za nimi ked sme sa tešili lebo pred nami ruska dialnica zastavil colnik naštvany vzal otcovi pas a aj inym vodičom čo sme sa za nimi pustili navigoval nas do takej ohrady kde sme čakali 30min až potom vratil pasy a posielal na koniec radu no moj oco vybral 100sk šuúpol colnikovi do ruky a ten zastavil auta a pustil nas dopredu ale baby dlho sme čakali tie ich kontroly auta vytrubovali a najvyšši klinec programu o 23 00sk sme odišli od hranic na cestu domov takže kolo 00 30h sme boli doma čiže u svokry lahli sme o a o 7h sme stavali lebo mužik do prace a Dianka škola mužik sa poobliekal do novych veci vysadilo som ho v PO a aj s deťmi do sabinova doma obliecť dianku a do školy sice 1h cybala ale bola to len telesna tak nič strašne ešte mi treba isť na urad ja oťapena nohy drevene ☹ do kelu to bude den 🙄 rozpisala som sa no ....... 😔 takkže som zhodnotila len to že na ukrajinu tak skoro nepojdem a ked nahodou ano tak len busom ked človek už len kvoli tym značkam ☹ ☹ ☹

bznka
5. nov 2007

Vka cukriky nevadia, hlavna vec ze po tom hrozostrasnom vylete ste doma .... teraz odpocivaj. No aspon viem ze tam sa chystat uz nebudem. Mna by taky vylet uplne trafil.... a odradil na dlhe dlhe roky. 😒

vka
autor
5. nov 2007

bznka ja už iba kvoli tym kvazy značkam inač keby tam to nemali tak im kašlem musiš prisť na kavu ako bolestne 😅 idem na urad zatial pa

bznka
5. nov 2007

raz sa urcite zastavim, dik za pozvanie 😉 bolestne by simala skor mat ty 😉 , prave som hovorila mangelovi ako ste dopadli a on povedal ze to treba tam vedeit chodit, lebo ked idu jeho kamosi tak oni uz vediay komu dat peniazky a ide to dobre 😉

vka
autor
5. nov 2007

no čo narobime ☹ ☹ ☹ ked som šla po Dianku do školy maly ostal doma pozerať rozpravku ked som došla spal aj Dianka si ešte kresli ulohu z matiky prečita mi a dam ju spinkať tiež a možno aj ja zalomim 😔 😔 😔 😔 😔 Vonku mame 4stupne juj začina zimu niežeby som nemala rada ale to obliekanie zobliekanie tak z toho ma raz klofne 🙄

vka
autor
5. nov 2007

Leni si tu či nie::::?????::::: zabudla som sa spýtať ako to je s čiapočkami idem s malým v stredu na kontrolu ako to vidiš budu do utorka 😨

bznka
5. nov 2007

obliekani a zobliekanie to mi hovor, juj kde je to leto a 40 stupnov 🙂

vka
autor
5. nov 2007

idem povysavať lebo dianka mipochodila v botaskach a nanosila hlinu bola som s nou v meste s tym že jej kupim nejake topanky ozaj tu v sabinove vybar ako .... 🙄 čižmi žiadne alebo tenke s malou kožušinkou a cena kolo 1000sk tak som jej kupila take členkove tie stali 620sk inač som chcela pozrieť aj u činaka tie snehulky lebo tam maju super ozaj tie sa im podarili su teplučke a kvalitne inač v extreme stoja 199 a v inom činaku 250sk a tie iste ale maju dostať na buduci tyžden ine farby tak kupim potom a ked som pozerala na topankyu tam tak ceny tiež kolo 450sk tak kde sa hrabu tí činania 🙄

danuska24
5. nov 2007

Evi cau,
ty kokso, no to je teda riadna sila.... 😝