Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
9. nov 2007

Ahojte bznka možeš 😉 a zasa musim napisať že ma klofne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!alebo rovno porazi ked si pamätate už som to tu pisala že jedna baba ma u mna objednaný poriadný balik veci za 2000sk mali si ho vziať 20 oktobra ked jej dojde materska tak asi po 2 tyždnoch som ju na jej nešťastie stretla tak sa vyhovorila že musela čosi zaplatiť a teraz jej to nevychadza tak že potom ked pride jej muž domov ale ešte predtym ma vraj v pokladničke drobnaký tak ich zmeni a prinesie a to nepriniesla lebo sa plati poplatok 😠 včera mi volala že sa kolo 16 00h zastavi čakala som ju do 17 30h neprišla tak mi volala že nestihaju tak že dnes teraz ani nie pred 3 mim mi vola že doma z mužom upratuju maju všade porozhadzovane veci nema sa kde hnuť takže na pondelok tak mi baby povedzte ma ta baba ale zlu fantaziu no nie nič lepšie si vymyslieť nevie robi poriadok tak nemože prisť to snad 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lenrie
9. nov 2007

nuz Evi,veru zleto je s ludmi 😠 ta baba ta vodi za nos,vedkeby veci chcela tak ich berie a nie len vymysla a vymysla 😲

kacenka78
9. nov 2007

bre dopoludnie...drobec konecne zaspal, tak mam chvilu cas...

vka
autor
9. nov 2007

no čo narobim to asi len ja možem mať take sťastie na potvory čo robite na obed

lenrie
9. nov 2007

juj neboj evi,snad to predsa dobre dopadne 😉
my mame halusky s tvarohom

vka
autor
9. nov 2007

a sme po obede my sme mali faširky zo zemiak.kašou deti ako stale jedia ako mačičky teraz pozeraju rozpravku peter pan maleho dam spať kolo 14 00h tak sa Diankou poučime a zajtra sa chystame ku krsnaťu mala meniny ešte sme jej furt neblahoželali do obedu mam jednu tetušu na fukanie ma 50r tak dufam že prinesie nejaký kolačik 😵 😵 😵

lenrie
9. nov 2007

aj my sme po obede,mala vsetko pluvala tak som vlastne jedla len ja ☹ pred chvilou mi obaja vyliali na plavajucu dzaus tak som mala co robit kym somto pozmyvala 😠

vka
autor
9. nov 2007

inač keby si došla k nam do detskej tak sa nemaš kam pohnuť malý vysypal z pruteneho koša hračky a kto ich bude ukladať 😒 A je spravne mamka 😔

bznka
9. nov 2007

bry den, aj ked dnes je fakt skaredo.... no co narobime 😒

evi ona ta baba ta vazne vodi za nos, kasli na nu a ponukni to niekomu inemu.

vka
autor
9. nov 2007

vieš Bznka ako mam jednu holku ktora berie veci odomna a vezme 3-4 potom zasa mne je lepšie ked vezme všetko a mam pokoj a naraz koruny počkam do druheho tyždna a asi jej poviem svoje vieš nepochopim a nemam rada ked sa niekto vyhovara mala mi povedať na rovinu že nema ešte peniaze alebo sa jej to zda vela a nejak by sme sa dohodli pripadne by si vzala len veci lacnejšie ved ja niesom charita a tam mam len kvalitne vecičky žiadne činske ale nechajme ju nech si žije herečka 😝

vka
autor
9. nov 2007

🙂 🙂 🙂 našou diskusiou sme tu herečku privolali teraz odišla davala mi 100sk navyše za to že tak som veci dlho držala nevzala som niesom taka povaha a ešte by ma potom ohovarala no nie doviedlo ju len to lebo zajtra idu na nejaku oslavu a v tom baliku som mala jedny nadherne menžestrove šatky tak jej mamka kupila jej do tych šiat nejaky biely rolačik tak ich že zoberie 😕 konečne ju mam z krku a ešte že na leto jej mam veci odložiť tak taku figu borovu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

bznka
10. nov 2007

no vidis, tak asi sme to pekne pocarovali. No baby hodte dalsi problem a stazujme sa onosa to vyriesi 😉

kacenka78
10. nov 2007

🙂)))))))))))) Matejovi nie a nie vyjst zub, ktory ho uz trapi....zobudime sa rano a bude von???..🙂

vka
autor
11. nov 2007

Kačenka zobudil sa zo zubom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bznka
11. nov 2007

no zeby dosiel sneh 😉

vka
autor
12. nov 2007

mame vonku poriadnu zimu Dianka ide do školy a malý do školky ale až v stredu

kacenka78
12. nov 2007

vka...nieeee...zuba stale nikde....🙂

danuska24
12. nov 2007

😠

danuska24
12. nov 2007

😀 nechcelo mi pridavat prispevky a ked som vlozila ,,smajlika,, tak to hned odoslalo.. asi budem zacinat smajlikmi 🙂
co mate nove?

vka
autor
13. nov 2007

Ahojte Dani už materskuješ naplno??? deti su nadšene snehom len nech je ho viac idem pomaly variť obed tak po Dianku o školy ešte nemame ten filter na pračku tak som si to požičala od svokry tak periem a periem postelne prezliekam tak ma čaka umyvanie podlah už včera som triedila topanky v pivnici a v botniku babky ani sa nenazdame a budu tu vianoce juj tešim sa ako decko 😵 😵 😉 😉

danuska24
13. nov 2007

ahoj Evi, hej ,,materskujem,, naplno.
vcera som poprala vecicky a teraz ich hypnotizujem aby schli, nech ich mozem pozehlit. 😉

lenrie
13. nov 2007

ahojte,tak my sme dnes boli v materskom centre,tak mala sa vyblaznila,strasne sa jej tam paci 😉
a konecne mam uz vybavene vsetky papiere od auta tak sa vytesujem 😝 😀

vka
autor
13. nov 2007

Leni tak to je fajn aspon ti zbehne čas malý ide zajtra do školky aj sa normalne teši

adikasb
13. nov 2007

Ahojte babenky 😵
Tak my sme uz kooonecne dosli domkov 😵 😵 😵
Ach, ani si neviete predstavit, aki sme stastni, ze sme doma, a ako si to uzivame 😎 Ale sme aj velmi radi, ze sme mohli byt vo Svajci, ale uz nam bolo dlho... Dosli sme v piatok vecer pred deviatou, priviezol nas nas domaci autom, Sofi celkom pekne zvladla cestu, ale maly sme aj pauzy a jednu noc sme prespali v Rakusku, takze celkom sa dalo, len cesta Slovenskom bola nekonecna, pred Zilinou a za Zilinou take zapchy, no otras 😖
Sofi je nachladena, tak sa trosku liecime, ale neteplotuje, len sopli a kasle, ale myslim, ze sa to uz zlepsuje.
A pomaly uz rozmyslam nad oslavou prvych narodenin 😨 Joj, ale to ubehlo...
Leni, chodis casto do materskeho centra - lebo aj my sa zberame 🙂 Kedy tam maju teraz otvorene vlastne - tak ako predtym v utorky a stvrtky nejak doobedu? Len Sofi sa musi preliecit, aby sme ostatne deticky nenabrali, a potom by sme sa mohli dohodnut a aj spolu zajst, hmmm? Lebo ja som este nebola... No Sofi je rada s detmi, tak sa tam tesim 🙂
Dobru noc vsetkym 😉

vka
autor
14. nov 2007

Adika tak vitajte doma Sofinke skore uzdravenie ak možeš pridaj fotečky nech vidime ako ste sa mali 😉 manžel tam pracoval a vy ste šli s nim čo si tam robievala aky je tam život nebolo tam už teraz chladno napiš nejake zažitky držte sa

lenrie
14. nov 2007

Ahojte a vitaj opat doma Adi 😉
do materskeho chodime v utorky a stvrtky a chceme j v stredu len neviem ci to funguje a kludne mozes s nami 😉 je to super a malej sa tam paci 🙂

vka
autor
14. nov 2007

Tak my sme sa vratili nedavno z PO kupila som Dianke vetrovku nejake trička šal ponožky rukavice malemu krasne maslove nohavice z pracieho kordu to všetko pod stromček okrem vetrovku tu bude nosiť teraz niečo ešte dokupim a koniec ja v ich veku som mala jednu bundu v ktorej som sa sankovala a aj v kostole s nou stala a jeden rolak a teraz nemaš kde veci ukladať 😒

vka
autor
15. nov 2007

ej babky ale sa zašivate Danuška a ty kde sa tulaš Adika sa asi ešte vybaluje ani Grejsy tu davno nebola Lenka sa venuje mužikovi 😵 a nema tu kto napisať ako nam vonku krasne sneži že zima prišla.......................Leni čo sa tyka tejto vetrovky vratili mi peniažky bezproblemov cele mesto som prešla ale vetrovku za normalnu cenu= taku ako som bola ja ochotna zaplatiť som nenašla same nad 1000 1200sk ale prišla som domov s overalom našla som ho v Motylovi v PO aj velkosť som trafila a snad ho vynosi aj na buduci rok 😉

bznka
15. nov 2007

Ahojte!

Adika tak vitaj na slovensku, juj ale bvam muselo byt fajn a teraz si vas urcite rodinka vychutnava edze malu vnucku dlho nevideli 😉
- len sa aklimatizujte naspat na slovenske podnebie, nech malej to prechladenie rychlo ubehne 😉

- no mne sa skosi nic nechce zeby to bolo tym pocasim, ajmala je taka mrzutejsia... ale aj takje pohoda.... takze klop-klop-klop

danuska24
16. nov 2007

dobre ranko. 🙂
vcera sme boli v KE na CTG, vsetko ok. V utorok do PO do poradne, dr. chce vidiet zaznam z CTG, buduci utorok do KE do poradne...
dnes ma caka socialna poistovna - uz mam konecne (dufam) vsetky papiere co mi treba k materskej. 😒