Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
17. nov 2007

Ja som bola rano na nakup a dalo sa deti pozeraju superstar ja utieram prach juj nič sa mi nechce ale budem musela z balkona dať dole jesennu výzdobu upratať balkon od prachu a listia

danuska24
17. nov 2007

ani mne sa nic nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

danuska24
17. nov 2007

ideme sa napapat, zatial pa

vka
autor
17. nov 2007

ja ešte len dovaram nejak sme neskoro vstaly a tym padom i neskoro ranajkovali dobru chuť čo dobre obeduješ 😉

danuska24
17. nov 2007

neviem ci dobre 😀 ale segedinsky - vymyslel si Peto

danuska24
17. nov 2007

ale na to ze pred tehotenstvom som nedala kapustu do ,,huby,, som dobraaaa 😉

vka
autor
17. nov 2007

no čo robi tehotenstvo zo ženou??????????????????????,keby bolo po 22h povedala by som čo robilo so mnou..:......:...:: 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danuska24
17. nov 2007

IP??? 😀

vka
autor
17. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😉 😉

danuska24
17. nov 2007

Evi 😉

vka
autor
17. nov 2007

Mužik sa vratil pred nedavnom a hned zaliezol do vane a malý s nim vstal o 17h tak do postele zalahne tipujem o 23 00h v spravach zasa hovoria o zvýšeni cien mna snad klofne ved už teraz ked nesieš v taške nakup za 500sk a doma vykladaš tak sa čuduješ že za par veci tolko penazi 😠 😠 😠

janaliptakova
17. nov 2007

ahoj je tu niekto

vka
autor
17. nov 2007

ahoj ak smiem odkial si 😉

janaliptakova
17. nov 2007

teraz byvame v PO ALE JA KONKRETNE Z POPRADU a do Sabinova preto lebo tu je nižši najom za byt a teraz byvame u svokry v dome je velký ale nevychadzam s nou najlepšie a ked sme chceli si prerobiť vlastne byvanie tak povedala že nie nedovoli moj Ferko ma ešte 2 sestry jedna slobodna žije v Londýne a neverim tomu že sa vrati a ta druha je s mojou svokrou pohadana asi dobrý rok pišeš o zvýšeni cien ano budeme musieť korunky otočiť aj zopar krat ako vložim tie hlavičky

vka
autor
17. nov 2007

no poviem ti svokry su svokry ach jaj idem kupať deturence zatial pa a na smajlikoch musiš kliknuť a same sa ti vložia do textu pa 😉 😉 😉 😉

janaliptakova
17. nov 2007

🙂 😉 🙂 😉 jeje moja Di už spi tak mam volno

lenrie
17. nov 2007

ahojte som tu len na skok dnes som preflakala cely den boli sme v Presove,potom s mamou na kafe a tak sme sli ku kmotrovcom,momentalne som prisla dat spinkat malu a idem naspat ku kmotrovcom,esteze byvaju o dva vchody dalje tak to mam na skok ak by mala plackala 🙂 bude pri nej mamka 😝
vitaj Janka 😉 😉 🙂 no svokry to je na dlhu debatu,tiez sme museli od nej odist ☹ ☹
no a Dani tak u mna to bolo pocas tehotenstva s malou tiez ako u Evky,na temu az po22hej 😝 😀 🤐 😵
no bezimmmmmm pa babenky
ozaj Jani a kam sa presne stahujete?kupili ste si bytik alebo dom?ci do podnajmu?ak som dobre vyrozumela

janaliptakova
17. nov 2007

podnajom na novy byt nemame financie a ani na uver nevladali by sme splacať tam kde je športova hala netušim ani ulicu ale staršie byty tam chcu od nas 1000sk plus inkaso je to 2izbak ale priestranný a v PO za 2iz 3000sk plus inkaso a čo slavite

bznka
17. nov 2007

Ahojte, no tak janka tak nebudes mat k nam dalekom, ja byvam na komenaku a toje blizko haly 😉 Dufam ze si tu v SB zvyknes a ked ti bude smutno tak dojdes k nam, no apson budes ma kamosku a aj ja 😉

No my sme tiez den odflakli.... a tolko planov sme mali 😉 , mangelik ma zajtra narodky, tak som chcle mu upiect tortu a nieco nachystat ale nevidalo....a svokra dnes urobila prepadak tak aspon ajtra viem ze nedojde a nemusim chystat 🙂 .... no k svokre aj ja viem vela hovorit 😀

.... zajtra idemem na ten koncert A ci ja to chyza.... je to ludova hudba Ondra Kandraca... z dediny odkial je mangel a jeho kamos 😉

danuska24
18. nov 2007

🙂 DObre ranko

danuska24
18. nov 2007

bznka - nam hrali na oslavach, boli supeeeer 😉

danuska24
18. nov 2007

dospavate? 😀 😀 😀 😀 😀

vka
autor
18. nov 2007

Ahoj boli ste na koncerte tej podhradskej ako bolo Bznka aj ja mam velmi rada ludovu hudbu onoho času som spievala v subore my dnes ideme pozrieť na drienicu vezmem deťo klzaky a uvidime či je snehu aj pofotim zajtra fotečky pridam tak mrknete a po sankovačke ideme gratulovať mamke tak peknu nedelu všetkým pa pa

bznka
18. nov 2007

bolo dobre, len maly bol hambily a nechcel ist tanocvat na podium 😖
my dnes ideme na ten koncer..... mame take koncertove obdobie 😀

danuska24
18. nov 2007

Evi tak co, posmykali ste sa?

lenrie
18. nov 2007

ahojteeee
Jani oslavovali sme krsniatkine meninky 😉 dnes som vesala zaclony,varila a az teraz som sa dostala k Pc....nuz Jani aj k nam si pozvana 😉 velmi rada ta spoznam tiez som cele dni sama a smerom na komenak chodime do materskeho centra tak ked sa nastahujete napis 😉 my sme tiez boli na koncerte canakyho a podhradskej dokoncA AJ S MALOU A BOLO SUPER MALY SA HNED VYPYTAL NA PODIUM A BOL TAM NAJMENSI 😀 ale zlaty bol skolka je na nieco dobra 😉 v sobotu sa boli s nasimi sankovat v Lutine tak bol nadseny 😀

adikasb
18. nov 2007

Ahojte, tak my sme dnes boli u svokrovcov a vcera sme na domecku zas makali... Joj, tolko toho este treba porobit, nekonecny pribeh 😅
Danuska, ja neviem presne kedy som sa zacala otvarat, nejak mi to dr. neoznamila, ale taky tyzden aj pol mozno aj dva pred porodom mi uz dost casto tvrdlo brusko, niekedy aj v pravidelnych intervaloch a na poslednej kontrole u dr. mi uz povedala, ze pravdepodobne sa uz nestretneme - to bol utorok a mala sa narodila v nedelu rano, takze dalsia poradna sa uz skutocne nekonala 😀 No a co sa tyka toho co robi tehotenstvo so zenou - tiez az po 22.00 😀 🤐
Takze bolo super na Canakym? Skoooda, ze Sofi bola nachladena, aj by som ju vzala... Ale uz je skoro zdrava, len obcas zakasle, v utorok sa pojdeme ockovat.
A Leni ides v utorok do centra? Ak bude Sofi uz uplne O.K. tak by sme tiez prisli 😵 Ockovat sa ideme az poobede, tak snad doobedu to stihneme. O kolkej tam asi chodis, alebo o kolkej je tam teda otvorene?
A vitam Janku 😉 Tak pomaly sa nam to tu rozrasta 😵
A baby nedame niekedy take vacsie stretko???

danuska24
19. nov 2007

Dobre ranko. Ja idem zajtra do poradne, mala som ist buduci tyzden ale Dr. si to rozmyslel. 😉
zajtra sa idem dat troska ,,dokopy,, - kozmeticka 😀

bznka
19. nov 2007

.... bry dnik

..... Dabuska tak sa davaj dokopy teraz a potom po porode to uz bude ine 🙂

danuska24
19. nov 2007

Bznka ako bolo na koncerte? 😉