Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
29. nov 2007

Aj mna povinnosti volaju idem po Tiana do školky aj kupiť nejake pečivko tak sa držkajte nakuknem neskor pa

danuska24
29. nov 2007

papa

bznka
29. nov 2007

tak sa zatial maj 🙂

lenrie
29. nov 2007

ostal tu niekto?my chceme na Zakynthos alebo nejsaky iny grecky ostrov,bol tam ujo a je tasm krasne a ceny v pohode,v bulharsku som bola kazdy rok s rodicmi

danuska24
29. nov 2007

ja som tu

danuska24
29. nov 2007

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo

lenrie
29. nov 2007

bola som dovarit obed,ci veceru 😀

danuska24
29. nov 2007

jaaaaj, a co mate fajne? 😉

lenrie
29. nov 2007

perkelt
akurat som malej objednala jednu hracku,dam foto do albumu 😉

danuska24
29. nov 2007

zlatucke 😉

lenrie
29. nov 2007

maly sa s tym bude hrat viac ako ona ale jej sa paci vsetko co hra tak toto je super pre nu 😉

danuska24
29. nov 2007

to mas cez mimibazar?

danuska24
29. nov 2007

my zatial mame hrkalky na kociar a gumenu knizku 😉

lenrie
29. nov 2007

ano cez mimibazar ale je to dovezene z rakuska

lenrie
29. nov 2007

no ja som pri malom tiez mala par hrkalok ale teraz mame tolko hraciek ze mozem otvorit hrackarstvo 😀 a tato sa mi fakt paci az na tu cenu ale ved su vianoce 😝

danuska24
29. nov 2007

tak tak

bznka
29. nov 2007

dnes si treba uvedomit ze vsetky hracky su dost drahe.... ved vedia ze hracky detom kupime tak preto su aj dost drahe... to je o biznise 😉 .......
no a nekup dietatu hracku? 😒

kacenka78
29. nov 2007

vka a nepoznáš kaderníčku "tetu Števu" ako ju volá moja svokra? je to už pani okolo 40-50...

vka
autor
29. nov 2007

nie nepoznam 😒 ja skor take mladé ja chodim k vam do lipan ku silvii do kelu priezvisko mi vypadlo 😒

bznka
29. nov 2007

Ja chodim ku GAbike Krauszovej ... ci nejak tak, ale ja chodim ku kadernicke zriedkavo 😉 , niekedy najde niekoho kto vie strihat a tak to vyuzijem 😉 ... ja mam raz dlhsie vlasy a raz mam uplne kratke.... to zalezi ze ci ma chut dalsie mesiace sa strihat alebo nie 😀

bznka
29. nov 2007

Evka co ta poznam z videnia tak tymas pekne vlasy

vka
autor
29. nov 2007

tak ja mam huste ja tiež chodim ku kaderničke raz do rokaa moju ofinu si strihnem aj sama ked si chcem vlasy vyžehliť tak 1h 1,5h mi to zaberie

vka
autor
29. nov 2007

dobru noc mamičky sladke sničky detičky 😀 😉 😉

kacenka78
29. nov 2007

Blizmanovej....🙂

bznka
29. nov 2007

ja by som chcela tiez zehlicku, len tak zo zabavy 🙂

tak bru nocku aj vam

danuska24
30. nov 2007

dobre ranko. ja dnes strasim uz od 5,00 😀

vka
autor
30. nov 2007

Ranko Dani nemôžeš spať?? Kačenka presne Blizmanova 😉 Bznka žehlička je super vec napiš Ježiškovi 😀 všetkych vas pozdravuje Katka- Grajsy včera mi napisala sms nema dom notbook tak nemože napisať ale snad sa jej posari na buduci tyžden 😉

lenrie
30. nov 2007

pekne ranko 😉
Evi zehlicka je super vec ja mam doma 3 ale moje vlasy vyzehlit je riadny problem mam dost huste a a tak nie keazda zehlicka je nane dobra a jeden cas som si stale vlasy zehlila a strasne sa mi znicili,takze zas nie stale zehlit 😠 lebo kuceravy vlas je suchy vlas a tym padom sa rychlo znici farbenim,fukanim a hlavne zehlenim,mamaj taky drahy pripravok na konce na ich ochranu ale aj tak ☹
a ty co Danka?nemozes spavat?mna zas strasne v noci bolel zub,vcera mi vypadla plomba tak som tiez nic nepospala do toho sa kazdu chvilu mala budila 😲

vka
autor
30. nov 2007

vlasy treba žehliť po pramienku a to sa zabrať 😒 juj Leni ja zubara nemožem 😨

lenrie
30. nov 2007

ved to po pramienku a tenuckom a kedze mame huste vlasy vies o com vravim 😠 no tak ja na zubara pockam na buduci tyzden dovtedu to istia len paraleny