Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
30. nov 2007

dobru nocku ..... my sme sa rozhodli ze zajtraideme do PO na malinke nakupy 😉 , ......nech torcha vypadnem z tych stien

danuska24
1. dec 2007

ste vcera spominali zubarov - neviem neviem ci v pondelok nebudem musiet navstivit ja svojho zubara 😠

lenrie
1. dec 2007

ahojte.....Dani kedy mas presne termin?aj ja musim k zubarke vypadla mi plomba a zubarov moc nemusim 😝 a tie cesty su hrozne teraz som bola autom tak hlavne su ok ale tie vedlajsie len posypane kamienkami takze nic moc ☹ 😠

bznka
1. dec 2007

ja vas len pozdravujem. tak Evka ako bola na ukrajine 😉
- no a my sme dnes cely den prenakupoval a nic sme nekupili..... a peniaze nikde, tak to nechapem 😀

danuska24
1. dec 2007

Leni zatial 15.12. v utorok budeme vediet viac 😉

danuska24
1. dec 2007

Evi ako ste pochodili?

vka
autor
2. dec 2007

Ahojte holky tak na ukrajine bolo fajn tam sme čakali necelu 1,5h prišli sme na trh a ti predavajuci sa niektorý ešte vybalovali doma sme boli o 17h naspäť sme čakali 2h vonku bolo dosť vlhko a preto zima ja som bola naobliekana akurat na ruky až mi omrzali no zašli sme do takej reštiky na boršč tak sme sa ohriali ale poviem vam bol suprový lepši som ozaj nejedla ´´´´pokupila som čo som chcela tak som spokojna sice chcela som kabelku ale ceny kolo 500-600sk ako kožene tak radšej si kupim tu a budem mať zaruku deťom aj sebe botasky pančuchy ponožky čiapky deťom oteplene šušťakove nohavice Dianke vetrovkový kabatik ved som mala 2 200sk v lete pojdem zasa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ´teraz som ako na ihlach deti sa včera blaznili a maly Dianke trepol po maličku na nohe s obuvakom tak to bolo včer plaču nohu som jej obviazala no do rana to opuchlo a zmodralo tak mužik šiel s Diankou do PO na chirurgiu dufam že to ma len narazene ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ moja zlata

lenrie
2. dec 2007

ahojte,tak som rada Evi,ze sa ti tak dobre podarilo nakupit a Dianke drzim palce nech to nie je nic vazne,moja zlata ☹

bznka
2. dec 2007

Vka tak som rada ze ti ta ukrajina tak pohodov vysla... nie ako
po prvykrat 😉 .......verim ze dianka ma to len narazene, joj moja mala..... daj vdiet ako dopadli 😒

lenrie
2. dec 2007

ja peciem jelenie maso a nveiem co don dat aby sa stratila ta chut diviny 😖

vka
autor
2. dec 2007

Teraz volal mužik chvala bohu to nema zlomene ale silno narazene do stredy nema nohu namahať 😒 a zrejme ani do školy nepojde 😒 ale som pokojnejšia idem dovariť obedik peknu nedelu všetkým

vka
autor
2. dec 2007

leni cesnak kari korenie pizza korenie cibula a ked maš aj čili čierne korenie sol a zaliať olejom ta mäso tam nechať no najlepšie je den pred 😒

bznka
2. dec 2007

vka tak nech sa to dianke rzchlo hoji

lenrie
2. dec 2007

dik evi maso som mala nalozene uz vcera a korenie skoro vsetko co si napisala 😉 tak snad to uz bude dobre a Dianke skore uzdravenie 😉

vka
autor
2. dec 2007

Leni ako dopadol obedik 😉 😉 😉 ja som všetko upratala Pacientka domov ešte nedorazila šli do kapušian odniesť dvd a hned skočili ku svokre idem dať drobca spať a asi zalahnem aj ja čosi ma to počasie unavuje 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lenrie
2. dec 2007

evi obed dopadoil super 😉 asi som priskoro ochutnala maso a divina sa musi dlho dusit nakoniec bolo super 😉 a dik za radu 😉 no pocasie je strasne ja som tiez popratala a teraz oddychujem 😉 hoci pri detoch sa to neda 😝

bznka
2. dec 2007

ja som divinu jedla mozno len raz.... a to bol gulas.... velmi mi chutil, mnamky - mnamky 🙂

kedze my sme cez vikend nic neurobili takupratovanie ma caka zajtra, aspon take zbezne.... podlahy povysavat, poumyvat, este 2 okna nemam umyte.... aotom stale sa nieco najde, kedze kamarat prach je vsade

vka
autor
2. dec 2007

tak ja som okna umyla ešte koncom oktobra zajtra mam Dianku doma malý ide do školky s vianočným upratovanim tiež by trebalo začať hm...ale čo s lenivostou babky poradte daky liek

bznka
2. dec 2007

lenivostou budem trpiet ajja, no ale najako sa musim dokopat....ale stale si hovorim sak este ma tri tyzdne 🙂

evka napis mi viac o tej zubarke v IP, .... no zmenim zubara az na druhy rok 😉

danuska24
2. dec 2007

ahojky, Dianke skore uzdravenie.
vcera som uz konecne dobalila tasku. 😀
zajtra sa chystam na policiu, treba nam prepisat auto, tak idem pre papiere 😝

vka
autor
3. dec 2007

Ranko! bznka IP Dani tak som myslela na teba na ukrajine mali tam malinkate capačky adidasky nike reboky aj som myslela že zoberiem a ponuknem ti keby si nechcela tak by som predala cez mmb no zbadala som vetrovkový kabatik a už by mi asi nevyšlo na naše stali kolo 200sk no zlatulinke poznam jednu z videnia a ona chodi na ukrajinu a potom predava cez net veci a uper si na tom zarobi ked hodi cenu tolko krat vyššie tak ma krasne korunky a niektore veci nemaš šancu rozoznať že su napodobenina ja idem dnes hodiť autogram na urad tak musim do školky lebo rano som zabudla dať malemu pyžamko bznka mna musi chytiť upratovacia mania a tak to ide rýchlo .....Dani tie papierovačky vybavovačky to namam rada na druhy rok mi konči vodičak musim vybaviť a čože je s tebou moja spavať nemožeš 🙂

lenrie
3. dec 2007

ahojte 😉 tak ja som maleho po dvoch tyzdnoch doma odviedla do skolky,aky je tu teraz klud 😀 ked boli oboja doma len sa natahovali 😲 tak ja som umyvala okna este v oktobri ale budem musiet este raz niektore su strasne spinave ☹ a to chce na okna podavt ozdoby,potom aj po byte,vo stvrtok ma maly meniny tak pridu kmotrovci,tak vianocne upratovanie budem mat za sebou preedcasne a vlastne ani neviem ci budeme na vianoce doma 😒

vka
autor
3. dec 2007

Leni o kolkej chodievaš po maleho

lenrie
3. dec 2007

o dvanastej,preco?moj maly nespi v skolke,on teda nespi ani doma,keby som ho dala spinkat tak vecer mi zaspi az o po desiatej,vidno,ze su s malou surodenci,ta za cely den spinka maximalne polhodinky az hodinku ☹

vka
autor
3. dec 2007

kvoli tomu žeby som malemu šupla to pyžamo ..Leni prosim ťa ked pojdem na urad kolo 11h a prinesiem pyžamko k tebe daš mojmu drobcovi alebo učitelke ?????

lenrie
3. dec 2007

jasne moja dones pyzamko 😉 to nie je problem,a ja teba nemozem poprosit ci mi nekupis nieco v drogerke nech sa nemusim s malou trepat?

vka
autor
3. dec 2007

ano a čo potrebuješ???

lenrie
3. dec 2007

kuk IP....ako Dianka uz ju nozka neboli?

vka
autor
3. dec 2007

sem tam mam pocit že herečkuje ale trošku ešte zle dostupuje rano mi povedala mamka jak mi je stebou dobre lebo ked všetci odišli tak som si spravila kavičku a spolu sme pozerali rozpravku o barbie taka s konikom nova tak bola šťastna 😉

lenrie
3. dec 2007

moja zlata 🙂 mate damsku jazdu,tesim sa ked moja bude taka velka slecna a dianka je krasne dievcatko a strasne sikovne vsak?stale ked ju stretnem v meste mi pekne pozdravi 😉