Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
6. dec 2007

dobre ranko, Leni jasne ze dam

vka
autor
6. dec 2007

HO HO HO Krasny Mikulašsky dnik všetkým Nikovi všetko naj k meninkam vela vela zdravička 🙂 🙂 🙂 bznka ja som musela včera uvolniť 2 poličky na sladkosti malý ma toho viac lebo ma už zo školky od včera Dianka dostanu zo školy dnes baličky a to riadne bohate mal mužik z prace a od nas tiež podastavali kopec rano sa konala rozbalovačka a porovnavanie či maju rovnake a ked nie tak si vymienali ten moj syn hadam ani nie je moj pozdravujem JANKU 😀 😀 😀 škrob jeden neda ani keksik a dokonca sam nezje a ešte pyta od Dianky mne Mikulaš priniesol bielu bublinkovu čokoladu ani som nevedela ale ked som sa šla obuvať tak 😅 😅 😅 som našla aj mužikovi som dala oblubene jeho margotky na nočný stolik= hlavne že večer sme si vraveli že si mikulaša nedavame ved nemame 5 ? ale aj tak ťa to poteši dnes ide mužik po obede tak som sa mu musela trošku povenovať teraz šiel do študia a ja idem makať totiž včera nam zapojili Digi TV to je mužikov darček pod stromček on to furt chcel už len kvoli dokumentom a ozaj su tam super relacie o teh porody o babetkach to som videla len ukažky tak sa teškam aj ja a idem utierať prach a naspäť davať veci do skrin (pohare šalky to všetko bolo preč lebo sa potrebovali dostať za tv 😕 o 11 30h po slečnu večer skusim pridať par fotiek Leni stavim sa že učitelky mali usmev od ucha k uchu ked zavetrili oslavenca === potvory včera bola luba riadne po obede podraždena čo jej sadlo na nos 😒 zatial pa

danuska24
6. dec 2007

Evi my mame tiez Digi - no ked sa k nemu Peto dopari - Viasat History, Explorer, spektrum... bud dokumnety alebo sport.
vcera som zahliadla aj ja nieco o porode

vka
autor
6. dec 2007

no myslim to bolo na ZONA REALITY ale nezapamätala som kedy my mame 2tv tak mam väčšiu šancu pridi pozrieme si to 😉

danuska24
6. dec 2007

Aj my sa pripajame - vsetko naj Nikovi k meninkam 😉

lenrie
6. dec 2007

DAKUEJM ZA GRATULACIE 😉 🙂
MY MAME TIEZ dIGI A NAJVIAC TO SLEDUJE MALY,TEDA MINIMAX 😀

danuska24
6. dec 2007

ze na oboch mate DIgi?
no presne, nejake reality tam bolo 🙂

lenrie
6. dec 2007

aj my mame 2tv 😝

vka
autor
6. dec 2007

ano dani natiahli sme kabel ale nemame to poriadne poriešene kde dame snimač zatial je kabel pod kobercom ale len v spalni v obyvačke a v chodbe ide cez lišty v podlahe a nevidno to

danuska24
6. dec 2007

my ked sme v maji davali tak sa nedalo dat na 2 telky, resp. dalo ale na oboch by si musela pozerat rovnaky program. uvidime, mozno casom. Svagrina ma v izbe telku aj svokrovci dole, tak este 2 telky a kazdy si moze pozerat vlastny program 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bznka
6. dec 2007

Nikovi vsetko najlespie k meninám, no my Digi nemame nejako som o tom neuvazovala...aj ked tie dokumenty co su tam by som rada pozerala, no ale nemusi byt 😉 , mangel na to nema cas a ja asi tiez nie 😀

... no ale 2 tv mame aj my... no sak nabytom nemame ale zato telky mame, jeden v obyvacke a druhy v spalni... a ked maly dostal minuly rok na viance izbu tak jeho otazka bola ze preco on nema televizor? 😉 ... ono teraz viem ze bola inak na DIgi akcia k tym dvoch televizorom... aspon svokrovci tak maju ze nemusia pozerat rovnake na oboch 😉 ,

bznka
6. dec 2007

mne sa neche akosi dnes nic, maly pozeral dvdcko, teraz sa hra.. mala spinka a ja lenochujem 😀 ...obed navarim az poobede 😉 , no som akosi lenoiva.. ael mala by som este posluchat a sekat dobrotu sak este bude jezisko apotom uz mozem opat byt zla 😀

lenrie
6. dec 2007

ahoj bznka,dik za blahozelanie,ja tiez varim az poobede akosi sa mi nic nechce 😢 a ani mala mi nechce spat a pri nej sa toho moc neda urobit ale zajtra dojde mamka tak makam a makam a makam ale az od zajtra musim okna doumyvat a tak 😠 ale moc sa mi neche a este v sobotu pridu kmotrovci tak idem nieco upiect a urobit konecne vianocnu vyzdobu,este musim aj kvietky popresadzat,vsak aby som sa nenudila 😲

danuska24
6. dec 2007

Leni ty asi makas aj za mna, co.. 😉

vka
autor
6. dec 2007

ahoj ja som tiež na balkone urobila vian.vyzdobu ale ešte do rohu zvyknem davať taky stromček no ten dam asi až koncom buduceho tyždna chysta sa k nam mamka aj dedo tak musim tiež na nakup dake očka urobim ... svokrovci a kmotrovci maju dnes mikulaša v kultur dome tak s nimi moc nepočitam

vka
autor
6. dec 2007

😀 😀 😀 ten dedo je moj oco no sila zvyku a častokrat mi oco vytyka že mamku v pritomnosti deti volam babka a ked tam niesu deti tak mami a mojho oca dedko či su deti a či nie najlepšie ked sme boli na ukrajine tak som zbadala jednu košelu a dedo tu maju pekne a ked došiel tak ta rusenka dido tak sa smiali inač moj oco vyzera dosť mlado 😀 😀 😀

danuska24
6. dec 2007

hej viem, sak poznam ,,deda,, 😉

danuska24
6. dec 2007

idem do sprchy, ale sa mi straaaaaaaaaaaasne nechce.... 😢 😢 😢
ale mam omrznute nohy, tak sa idem troska zohriat, tak zatial pa

lenrie
6. dec 2007

tak evi si ma predbehla ja musim este nejaku vyzdobku pokupit ale az v sobotu ked bude mamka strazit drobcov 😉 maly tu sedi pri mne a krici Sebastianko 😀 a ukazuje na tvoju malu fotku 😀 my ideme dnes s kmtrou na Mikulasa do Ksky to co organizuje CVC dali sme za balicky 70sk tak uvidim co tam budu mat a ako bude maly reagovat na Mikulasa 😉

vka
autor
6. dec 2007

tak ty si celý den tu hm mne ked je zima tiež zaleziem do horucej vody alebo ešte mi pomože ked umyjem riad a inak pri počitači telo chladne tak ja ked odchdzam od PC tak je mi riadna kosa 😒

bznka
6. dec 2007

evka ja uz pre istotu pri PC hadzem deku na seba 😉

... no a tiez ked osm premrznuta len idem hodim teplu sprchu a uz je dobre 😉

... no ja neviem co budeme porabat podvecer... cisa pojde k nasim, alebo budeme doma...mne sa neche nic, ale bolo by treba ist nakupit lebo v sobotu je cirkevny sviatok tak uz do obchodv vekmi nechcem ist a zajtra ma muzikek posedenie z prace s kolegovcami...asi sa nedockam ze raz zoberu aj manzelky. ☹

lenrie
6. dec 2007

nic si z toho nerob bznka,moj pozval svojich zamestnancov na chatu 😠 oni si budu zurovat a ja zas doma s detmi sama,vraj aby ho zamestnanci chvalili,dokonca im kupuje na vianoce darceky 😲 no a mna nakupy cakaju npraveze v sobotu 😖 s dvoma deckami sama to sa neda nakupovat 😠

vka
autor
6. dec 2007

moj mužik maju tiež posedenia ale ani tam sa na mamnželky neprihliada no čo v sobotu ide mužik točiť sloničata do divadla ked budu volne miesta pojdeme snim no je to až o 19h sice jeden koncert maju o 15 00h ale ten o 19h je hlavný rada by som šla

vka
autor
6. dec 2007

o leni ja ked idem s deťmi do obchodu domov dojdem vynervovana a spotena ako myš a to maju 6 a3 čo by človek povedal dosť velke ale ked začnu chytať nakladane potraviny v skle behať po lidli či obchode a ja v ruke košik ich čiapky rukavice kabelka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ aj mužik dostava na vianoce z firmi 1000sk poukažku do tesca tak stale ich minieme na vianočný nakup

danuska24
6. dec 2007

moj muzik bude mat tiez posedenie, len este nevie kedy a ja sa na posedenie z prace uz nedostanem... ale zeby mi to chybalo.....

bznka
6. dec 2007

no mne je len luto ze naozaj sa na manzelky neprihliada....oni su cely cas spolu v robote, a viem ze chcu ist este vonku ale zase len sami ☹ , a mne by tak padlo vhod niekam ist...ked si predstavim ze tam budu mat veceru, pripitok , kavu a budu popijat ...tak im to v tichosti zavidim 😉 , ja som na takom bola ked ssme mali stretavku zo skoly.. a to je raz za 5 rokov a aj to sme prvu mali po 10 rokoch 😒

... baby kedy ideme my na damsku jazdu...pizza, vinko...atd. sak by uz bolo nacase 😉

danuska24
6. dec 2007

my sme mali (oni teda este aj maju) akciu pravidelne kazdy rok.

vka
autor
6. dec 2007

no bznka na tu pizzu by som ozaj šla ale len baby a bez deti tak na tom sa musime niekedy dohodnuť teraz odišli naši=====a svokrovci tak ti sa na nas vykašlali ako mikulaš u nich skončil o 17h tak mali dsť času aby došli ech................................................ 🙄 🙄 🙄

vka
autor
6. dec 2007

už len kvoli deťom ma to štve ..............................

danuska24
6. dec 2007

baby nerobte chutky