Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
6. dec 2007

ja uz asi hodinku rozmyslam nad pizzou, ci si objednat ci nie.. 😅

vka
autor
6. dec 2007

Dani objednaj si 😉 😉 😉

danuska24
6. dec 2007

nemozem - svokra ma prizabije... 😀
mame segedinsky a teraz mi donesla makovy zavin, kakaovy zavin a pecene buchty s tvarohom..

vka
autor
6. dec 2007

povec že je to predjedlo 😉

danuska24
6. dec 2007

na to by mi asi neskocila, polievku som jedla na 3x bo som nevladala 😅

danuska24
6. dec 2007

asi to necham na zajtra. zavolam na navstevu buducich kmotrovcov a objedname si veceru 😀

vka
autor
6. dec 2007

mate u svokry svoju obyvačku

danuska24
6. dec 2007

ano, mame spalnu a obyvacku, aj ked teraz väcsinou navstevy chodia k nam do spalne - mame aj tam gauc - ja si lahnem a vegetim - co sa budem trapit so sedenim 😀 😀

vka
autor
6. dec 2007

no faj n tie domy kocky su dosť velke a kolko rokov si vydata

danuska24
6. dec 2007

2 aj kus 😀 😀 ( v septembri boli 2)

danuska24
6. dec 2007

hej ale ja tie kocky neznasam, mne sa to strasne nepaci, len co uz ked museli byt rovnake 😝

vka
autor
6. dec 2007

takže to byvaš v tom domčeku kde sa pristavolo aha tak viem teraz ma možeš čakať 😀 😀 😀 😀 😀

danuska24
6. dec 2007

ok, cakam

vka
autor
6. dec 2007

Dani to si mi pisala to 2a kus rokov čo si vydata čo o dome 😔

danuska24
6. dec 2007

vydata

vka
autor
6. dec 2007

a do domu som sa aj trafila či nie??

bznka
6. dec 2007

no a teraz sa iekedy zosuladit s tou pizzou, no neviem ci by sa to podarilo este pred sviatkami 😉 ,... no urobili ste mi chute ale asi ojednam az zajtra ked budem sama doma...kedze mangel bude prec 😠

vka
autor
6. dec 2007

bznka to by šlo ale kto pojde ja i ty zrejme asi len my možno Lenka Danka ibaže by malej naodsavala???

vka
autor
6. dec 2007

Dani zapni si reality tv no tu reality zonu ide tam o tehotenstve pridala som par fotiek nič moc ale aspon dačo 😉

vka
autor
6. dec 2007

Bru noc

danuska24
6. dec 2007

evi nie

danuska24
6. dec 2007

som pri PC, len som nepisala tak ma odhlasilo z MK

danuska24
6. dec 2007

evi pekne fotecky 🙂

bznka
6. dec 2007

jej ja sa tesim, sice malu kojim ale mliecko naodsavam a mam v mrazaku 😉

danuska24
7. dec 2007

dobre ranko.
idem na policiu tak mi drzte palce nech ma tam neklofne 😀

vka
autor
7. dec 2007

Ok Dani na seba vezmi niečo obtiahnute aby videli že maš bruško-protekciu 😉 😉 ale zapla som až teraz lebo mala som robotku a ked sadnem ja k počitaču tak nič nespravim Dani ty už budeš asi doma ....

bznka
7. dec 2007

tak ahojte, dnes je skaredy dnik ☹ , maleho som opat nedala do sklky...no som akosi zlenivela sa teperit s dvama detmi 😉 , ale ked vidim take pocasie tak chut je este mensia...ale pojdempoobede odprevadit maleho k nasim, nech tam prespi nech ma prazdniny 😉 aja budem doma vecer len smalou a dufam ze nieco porobim 😉

vka
autor
7. dec 2007

aj ja som dnes doma sama ☹ ☹ mužik ma stužkovu ☹ bznka vrav mi niečo o lenivosti susedia čosi hore robia neustale šuchocu buchaju režu ako keby kladli podlahu 😒 😒

lenrie
7. dec 2007

ahojte takja som Pcv zapla az teraz ako vravi evka keby som ho zapla skor nic neurobim ☹ a tak som popratala skrine 😀 aj moj maly dnes ostal doma,zas ma taku strasnu nadchu,ze som ho nechala radsej doma,aj ked to on zneuziva a robi len zle 😠 aj ja som leniva,nic sa mi enchce ale aspon som popratala tie blbe skrine,co mame na chodbe,bol tam neskutocny bordel 😲

vka
autor
7. dec 2007

aj my mame na chodbe skrine tiež by ich trebalo upratať 😒 juj tak niko sa v školke dlho neohrial 😒 a mala sa ti drži