Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
15. dec 2007

Juj Dani 😒 😒 😒 malej je nejak u teba fajn asi vie že vonku je poriadna kosa silno držim palce ja som si bola včera v požičovni vybrať si šatičky na ples na ktorý mame isť 12 januara dufam že sa nič nezmeni su cele čierne na vrchu taky jemný korzetk skor ako elegantný top a bohata sukna dlha vyzeraju velmi elegantne take mala Naomi Cambel na jednej prehliadke vraj su robene podla toho aspon tak mi to bolo povedane po plese hodim fotky 😉

bznka
15. dec 2007

Ahojte, evka a kde si bola v ktorej pozicovni?...v PO ci u nas?

vka
autor
16. dec 2007

bola som v Pečovskej mi sme boli včera u svokry a hned sme vzali stromček tak ho mame na balkone deti by ho aj hned ozdobovali ale zdobiť budeme v piatok už sa mi moc nepači predsa ma skoro 9r je vysoký a riedky na buduci rok kupim niečo menšie a hustejšie

kari
16. dec 2007

Ahojte babky mozem sa pridat.Tiez mam niekedy cas na pokecania kedze som na MD. 🙂

danuska24
16. dec 2007

ahojte,
kari vitaj

vka
autor
16. dec 2007

Ahoj Kari budeme radi ked nas bude viac popiš volačo o sebe Dani čo porabaš ako traviš nedelu

danuska24
16. dec 2007

Evi - klasika - nic nerobim 😉

vka
autor
16. dec 2007

no a kedy ideš do poradne či už len čakaš kedy to pride ?teraz odišli naši deti ako stale dnes vystrajali o sto šešť no neviem ako čerti 😠 Lenka nam volajako zmizla

kari
16. dec 2007

tak co by som vam take popisala.Mam synceka ma 16mesiacov a vola sa David.inak neviem co by som vam este o sebe popisala.

vka
autor
16. dec 2007

takže je to ešte male babulko a ked to nieje tajomstvo privydala si sa do Sabinova maš mužik odtial kde byvaš kolko maš ročkov ................no nezapriem svoju zvedavosť čo? 😀 ale ak nechceš nemusiš povedať pripadne napiš do IP

kari
16. dec 2007

Som rada ze konecne po roku uzivania internetu som nasla nieco super 🙂 .konecne sa da tu aj pokecat.Sice zajtra chceme internet zrusit ale dufam ze co v najkratsom case si zaobstarame iny.lebo teraz mame cez orange a lezie my uz riadne na nervy.sice neviem cez ktoreho operatora si dame potom.Ale urcite co v najkratsom case. 😒

vka
autor
16. dec 2007

škoda že si skor nepopisala ale nič to čo maš drobcovi pod stromček

kari
16. dec 2007

Vies co malemu uz ani neviem co kupit lebo uz ma vsetko mozne ale nic ho nezaujima.Len riady a vsetko to co nemoze.Kupila som mu uz el.motoru ale este som mu objednala aj maly klavir.

vka
autor
16. dec 2007

aj my sme malý klavir pokial ho deti nepochovali a zahrali sa s nim ja niesom ešte kompletna no tento tyžden to dorazim ved už neostava žiaden čas a ani s poriadkom v dome sa moc nepochvalim zajtra idem s malým na kontrolu tak hadam potom ešte sa poradim s mojou lenivostou no som si ista že ma bude velmi presviadčať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kari
16. dec 2007

a kolko mas deti.Nakolko ja mam len jedno tak uz mam vsetko hotove,skoro.Niejake suche kolaciki som uz napiekla,stromcek ozdobila.Ale aj tak este potrebujem niejake veci zariadit

vka
autor
16. dec 2007

mam dve detičky 3,5r chlapec 6,5r dievča moja je školačka tak sa jej musim po obede venovať učenie odprevadiť na kružky aj ten druhý si vyžaduje teraz ho mam doma už 2 tyžden bol chorý tak mam o zabavu postarane bytik mam na 95% vyzdobený stromček je na balkone sice deti boli natešene že ho ideme zdobiť ale to nechavam na piatok kolače som si dala uobiť 😵 😵 😵 perničky napiekla Dianka s babkou a darčeky a nejake stuhy na stromček dokupim tento tyžden

kari
16. dec 2007

Tak vidis a vravela si ze si leniva. 🙂

vka
autor
16. dec 2007

😔 😔 😔 😔 😔 inač ked rano zapnem počitač tak koniec .....................................

bznka
16. dec 2007

Ahojte, vitam medzi nami Kari 😉

...no vikend za nami, a ja nic neurobila.... 😒 , no bytik vyzdobim az v piatok, u nas stromcek nosi jezisko...ale tiez asi aj v piatok alebo v sobotu v noci 🙂 ...a popeciem nieco cez tyzden...no ja nejako nestiham, a tolko som mala toho nalanovane...a nic...no nevadi ...vianoce budu aj tak 😀

...evka tak ty si s pripravami na tom dobre 😉

...no kari ak neches pisat verejne tak aj mne napist do IP...internej posty ze ci si original sabinovcanka a tak 😉 ....som zvedava, neze zistim po case ze ta poznam 😀

bznka
16. dec 2007

... dnes sme boli u svokry...no hroza des...mala mi tak tam plakala ako nikdy predtym a aj do ma sa neviem utisit.... ☹ ale uz spinka ale pre istotu zacalo mne byt zle...no niekto na mne skaredo asipozeral ☹ 😒 😠

vka
autor
17. dec 2007

ahojte holky bznka IP vonku nam riadne mrzne ale nech len aby napadal zniežik a k vianociam mi nič netreba

bznka
17. dec 2007

ahojte....no mrzne a mne treba ist na postu a tak sa mi neche ale musim ...no pojdem az tak ze potom rovno vyberiem maleho zo skolky 😉

...evka ako ste dopadli na kontrole?

vka
autor
17. dec 2007

u lekara všetko ok ešte na vykašlavanie mu musim davať lieky do konca tyždna ale ok ludi kopa ako furt ja tiež zachviločku po Dianku a tak mi veget konči

bznka
17. dec 2007

no mne treba ist s malou na kontrolu ku ortopedovi ale velmi tam neidem kedze nechem aby mala nieco chytila ked teraz je dost ludi chorych
...presne o tyzden mame stedry den...ja doma uz cele dni pocuvam koledy a aspon to ma tak navnadzuje na vianoce 😉 ....inak som leniva 😉

vka
autor
17. dec 2007

no tak tak keby boli na lenivosť dake antibiotika no nie????a nejak nam Lenka z dohladu zmizla Danka tak čo vieš či už nema drobca niekde som vyčitala že ma isť dnes do poradne a chcela by aby si ju nechali a kedže vozi tašku v aute tak čo vieš no nie????Dani ak tu ešte strašiš ozvy sa 😀

bznka
17. dec 2007

...no aj ja som dnes myslelal na danku...predsa idu vianopce ci drobec uz nechce bat pri stromceku 😉
Lenka..ta nahodou nieje v KE...mala ist na kontrolu na kardio a ostat tam ...no nechem to dopliect 😀

....keby bolo antribiotikum na lenivost tak ja som potom sustavne na liekoch 😀 😀

vka
autor
17. dec 2007

a ja zavislačka treba mi isť do mesta a malý spi už od 11 30h a nechcem odisť lebo ked vstane tak furt plače alebo je zle naladený

bznka
17. dec 2007

no ja som bola poslat balik...pokrok na mna dnes 😀 , ale ruky mi pri tlaceni kocika odmrzli...no potrebujem poriadne rukavice...zatial som vsak na mna nenasla 😉 ....tak budem nosit mangelove 😀

...maly pozera nove dvdcko...kupila som mu toho caspera a vianoce ci nejako tak...tak sa vytesuje 🙂

kari
17. dec 2007

ahojte devcata ako citam tak ste mali super den.Ja som stravila den behanim po meste,same vybavovacky.

lenrie
18. dec 2007

ahojte tak po dlhom case sa ozyvam,my sme momentalne v Kosiciach tak mam problem dostat sa k pc,bud ho okupuje brat alebo mi tu mala vsetko taha a oco tu ma kopu papierov....oboch mam chorych,vcera som tu s nimi bola u lekarky tak maly ma silny zapal priedusiek a mala nic vazne hrdielko chytene ale mala v nedelu dost vysoke horucky,tak som sa bala ☹ ale aspon mi super moja stara lekarka poradila tak som rada,ze som za nou isla 😉 domov sa vratime asi az vo stvrtok kedze maly maist k nej este na kontrolu a este chcem pokupit nejake darceky 😉
vitaj Kari,super,ze sa to tu tak rozbieha 🙂 🙂 🙂
a Dani ako,stale ste doma,hm...stale na teba myslim 🙂 nic bezim baby moje zlate musim este s malym na katdiologiu a o chvilu pride po nas otec,este sa ozvem pa