Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
12. mar 2007

😎maly spi onedlho ideme po dianku do školky atak skočim popozerať po nejakych poltopankach pre dianku tak aby boli aj k ryfliam aj k sukničke no uvidime sabinov je z detskou obuvou velmi slaby 😒

kacenka78
12. mar 2007

tak nabuduce vopred napis, ze mate smer na Lipany a dohodneme..🙂

vka
autor
12. mar 2007

no kočky bola som pozrieť na topanky pre dianku ale bieda v sabinove su 2 obuvi kde maju aj detsku no nič slaby vyber alebo ešte tovar nedostali tak budem musieť pozrieť do prešova teraz cez vikend by som chcela pomalovať obyvačku aj chodbu no uvidim ako bude reagovať manžel ide večer tak ho spracujem 🤐 🤐 😵 😵 😉 😉 😉 😉

vka
autor
13. mar 2007

no čo babky jarna uuunava či čo?????? 😖

adikasb
13. mar 2007

Ani neviem, ci jarna unava, ci co to je... Ale nejako sa mi nechce pisat a v podstate sa mi nic nechce 😝 Ale idem uvarit aspon polievocku, kym mi mala spinka. A mam aj manzelika doma, lebo robi poobednu, tak si spolu vegetime... Hoci roboty by bolo...
A vy sa ako mate? S tymi topanockami pre Dianku, to Ti verim, v Sabinove je strasne slaby vyber a co sa tyka detskej obuvi asi este horsi, aj ked ja som detske topanocky este nekupovala... Ale verim, ze v Presove nieco vyberies.

vka
autor
13. mar 2007

no do prešova budem musieť tu to bohužial všetko vytlačaju šikmooky aj ked topanky maju ake len nechceš ja deťom kupujem od činaka iba na každodenne nosenie lebo ked idu vonku napr dianka na kolobežky ona brzdi špičkou a maly to iste ked ide na odražadle tak nohy ťaha za sebou tak si zober ked botasky zoderie nieje mi luto ich vyhodiť ja by som šla aj do polska no iba kvoli topankam to sa neoplati

kacenka78
13. mar 2007

no tema detske topanky....ake su ceny v sb a presove? ja ked som videla u nas prve detske topanky za cca 600 Sk...mam dost... 😕

vka
autor
13. mar 2007

no kačenka to je pravda bohužial su take ceny no ja som dcerke kupovala take neutralne aby ich vynosil aj maly no teraz je tak že maly ma topanky po nej no ,,nosy ,,su zošuchane ale nie velmi tak ich zatial nosi aj na navštevy či taku prechdzku botasky na bicyklik ma po nej no topanky budem musieť kupiť ale neviem či neurobim tak že kupim dake od činana a potom kupim ortopedicku vložku no zaleži to od ceny či nenajdem dake cenovo ok niekedy aj v po v bati maju celkom dobre ceny no počkame za vyplatou lebo aj ja by som dake chcela tak pa

andrea.m
13. mar 2007

ahojte
my celé dni vonku tak to tu veľmi nestíham.
vka ja to tak riešim kúpim topánku od číňana a do toho dám ortopedickú vložku aje to.
kačenka detská obuv je drahšia ako dospelácka.výrobcovia veľmi dobre vedia že rodičia to deťom kúpia tak čo by nehodili cenu.a čím dalej smerom od lipan na košice pôjdeš tým to bude drahšie.ja osobne v lipanoch rada nakupujem,oproti košiciam mám pocit že kupujem zadarmo.

andrea.m
13. mar 2007

dobrú nôcku 😔

vka
autor
14. mar 2007

no čo narobime 😠 ja som poumyvala okno v obyvačke idem malemu urobiť na želanie puding a tak idem s malym von včera mu manžel poskladal novy bicykel tak ho pojdeme vyskušať ten maly predavam je do 3 rokov no možu sa na nom voziť aj 1,5 až 2r deti je krasny ružovy keby ste o niekom vedeli kto zhana dajte vedieť krasny dnik všetkym pa

kacenka78
14. mar 2007

ahojte,
my sa prave chystame do SB, ideme s malym na SONO klbikov, potom na policiu a este nejaky nakup...

andrea (ide o kvetinace, tak kto nechce, nech tam nie kuk) ked chces, pozri si moju www.kacenka.weblahko.sk ...🙂

vka
autor
14. mar 2007

no ja sa vyhrievam a slnim na balkone maly spi tak to je fajn minuleho roku nebolo v marci až tak teplo že? a kedy bola velka noc? dianke som slubila že ked pojdeme zo školky skočime na zmrzku dufam že nou nepokazim nič som rada lebo klop klop dlho sme neboli chory ani nadcha nič 🙂 🙂 🙂 🙂

andrea.m
14. mar 2007

Ahojte 😉
Dnes sme vonku ešte neboli.Filipko je doma,lebo si včera preťal nos ☹ .Doobeda tu bola kamoška s 2 ročným synčekom Adamkom tak sa pohrali a teraz spinká už od 13.00.Ked vstane spapa chlebík s nutelou a pôjdeme von.Tamarka tiež práve zaspala v obyvke na deke na zemi pod hrázdičkou tak dúfam,že pospí aspoň hodinu lebo od rána doteraz spala 20 minút 😉

kacenka78
14. mar 2007

ajajaaaaj, to co tvoj drobec vystrajal?

andrea.m
14. mar 2007

tak aj pod hrazdičkou spala iba pol hodinu ☹ ale už konečne ideme von 😵

vka
autor
14. mar 2007

joj detske urazy 😖 😖 😖 ked ide dianka von na bicykli tak ja len trpnem aby chran bože sa volačo nestalo no dufam že v jej veku da na seba aky taky pozor 😒 no ja som pri okne neustale ta tak idem im dačo spraviť na papaničko

kacenka78
15. mar 2007

no my sme mali pred tyzdnom prvy pad z gauča v obyvacke... 😖

vka
autor
15. mar 2007

no čo narobiš to patri k tomu ja len pamätam ako naša Dianka spadla zo stoličky na jedenie do ohradky na hlavu a pritom bola postielka plna kociek juj ta mala modrinu škrabance a hrče možno ešte mesiac teraz sme sa vratili z mestskej haly deti zo všetkych materskych škol mali športove hry tancovali v ramci podpory zdravia bolo to celkom pekne navarene mam aj žehlička na mna vola tak uvidim ako snažim sa dať byt dokopy ved ide velka noc a aj pred jednou doležitou navštevou ktora pride po strašne dlhom čase je to moja svokruša po 8rokoch sa vracia zo spojenych štatov je dosť pedantna tak.-...

vka
autor
15. mar 2007

Ked som došla po dianku do školky mala na ličkach červene fliačiky ked sme došli domov aj na rukach teraz ju to ešte svrbi dala so jej diazepan no z čoho to mohla dostať netušim zajtra ju necham doma 😒 😒

andrea.m
15. mar 2007

tak nám bicykel nehrozí,filip na ňom ani poriadne sedieť nevie,je to totálne športové drevo.hlavne že má 3 bycikle.

tento rok sa na veľkú noc u nás neupratuje.som rada ked sa stihnem najesť takže návštevy majú smolu.aj tak pravdepodobne odkráčame na vidiek 😉

vka
autor
16. mar 2007

no to je fajn ja zasa celkom rada upratujem ale i mna z času na čas by potešilo neupratovať či nevariť či odisť a nestarať sa ked bol moj synček male babo to som tiež toho neurobila furt plakal rad sa na rukach nosil či stale chcel jesť malo spal ešteže ta noc nebola taka strašna a doma moj manžel nevie variť tak my s ničim nepomohol ešte sa dal obsluhovať ako kral 😠 😠 ale to je vychova niekde inde bohužial zasa v niečom inom je profik stara sa o rodinu ako len vie a aj detom sa povenuje ak može no ked dojde obdobie po velkej noci tak sa skoro ani neuvidime ☹

adikasb
16. mar 2007

Ahojte 😉 Baby ja som posledne dni taka unavena, vcera sme so Sofi poobede namiesto prechadzky zalahli doma na posteli a spinkali ako babiky... Ale ku veceru som ju este vzala von. Teraz spi, tak sa idem najest a potom sa vyberieme do mesta. vka, preco muzika po velkej noci takmer ani neuvidis? No my s bicyklovanim este problem nemame, na to sme este malicki 😉 Ale tesim sa na to, ako sa Sofi bude ucit bicyklovat... A na leto rozmyslame, ze kupime tu sedacku na bicykel a ze sa tak pojdeme so Sofi niekam pobicyklovat, musim nejaku kuknut na bazari... Pekny den vsetkym 🙂

andrea.m
16. mar 2007

vka tiež rada upratujem,len tento rok nehrozí.som fakt vyčerpaná a nie som typ že musím mať všetko za každu cenu tip top.no ti poviem je to super ked máš kde vypadnúť na víkend.zamkneš byt a ideš.

vka
autor
19. mar 2007

no ahojte babky cez vikend sme neboli doma tak pišem až teraz deti začinaju sopliť dufam že to neprerastie k ničomu inemu adika moj mužik je kameraman a toči svadby prijimania........ a po velkej noci sobota čo sobota je na svadbe cez tyžden robi v tv ked dojde z telky domov trochu oddychne naje sa a ide do študia ktore mame na pošte tam striha tie natočene svadby niekedy aj do polnoci ma toho neurekom akurat koncom jula až do polovice augusta nebral nič lebo chceme isť na dovolenku a aj vymeniť v byte okna ta tak ved aj chvala bohu učty lizing nezaplati nikto prijemny dnik pa

andrea.m
19. mar 2007

Ahojte babky prajem dobré ráno a pekný aj ked upršaný deň 😀

vka
autor
19. mar 2007

no andrea neznašam taketo počasie vtedy som taka naladova aj robiť sa mi nechce nemam navarene vybaliť mi veci treba joj nechce mi prisť niekto pomocť 😖 😖 😒

andrea.m
19. mar 2007

vka koľko berie manžel za jednu svadbu ak to nieje tajomstvo?

vka
autor
19. mar 2007

zaleži od toho čo tam chcu kolko je ludi na svadbe kde je ta svadba cena sa pohybuje od 6000sk .....

andrea.m
19. mar 2007

25.11 sa ženil môj brat.sobáš aj hostinu sme mali v SB na svadbe bolo cca 50 hostí vrátane muzikantov.mali sme kameramana z PO a bol podľa mňa veľmi drahý nato ako sa správal.hotový poloboh. a ked mu brat alebo švagrina niečo povedali napr že dlho sedel a bola dobrá zábava tak len odvrkol že sa mu nemajú miešať do remesla.s takým prístupom by odo mňa nedostal ani polovicu toho čo mu vyplatil brat.