Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
31. dec 2007

tak sa ideme pomaličky zberať tak sa majte krasne pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 PF 2008 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bznka
31. dec 2007

Evka tak pekne oslavuj 😉 😉 😉 🙂 🙂
...no aj nas synator dostal od krstnej presne take farbicky mydlove...uz sa tesim na jeho dielo skazy v kupelni 😀

bznka
31. dec 2007

...ako sa ma nas danusik s linduskou?....kto ma info?.... 😉

bznka
31. dec 2007

PF 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vka
autor
1. jan 2008

Ahojte v novom roku 2008 Silvestrovali sme doma cez balkon sme videli krasne ohnostroj nad kulturakom malý sa bal tak sme zaliezli dnu a pozorovali cez okno v noci sa dosť často budil bol taký nekludný ktovie či ho to rozrušilo_ 😒 ale tie deti nemaju zabrany otvorili dvere vchodu šmarili dnu petardy a utiekli a ten rachot 🙄 čo sa týka Danky neviem ja nič či je doma či nie ale asi už by mala ked malička sa narodila 25 tak puštaju na 5 den ak je všetko ok moja Dianka dostala žltačku až na treti den a bola dosť silna tak musela sa fotiť a domov sm,e šli až na 8 den pri malemu asi na 5-6 tak asi dnes došla domkov alebo zajtra? ved určite napiše

bznka
1. jan 2008

Evka, aj stevko sa bal ohnostroja a celkov strielania, ....potom si uz zvykol...ale spal s nami lebo bolo vidno ze sa boji, ze este budu strielat.....ved aj miriamka sa zobudila o polnoci na ten rachot....ale ked pozorovala ohnostroj von oknam tak sa jej pacilo 😉

....my sme videli ohnostroje rozne...kedze z omenaku sme videli aj nieco z toho od kulturaku, mnohy vystrelovali hore na hure......hovoro mi o tych detoch...sak oni hadzu bezne petardy pod nohy a mna ide z toho rovno 😒

... ja som bola v porodnici s obidvoma po porode 10 dni ...obaja maly zltacku a stvko dokonca mal aj infekciu takze sme museli brat antibiotika....no mne uz z toho uplne hrabalo, a pri Miriamke som uz bola zufala...kedze sme sa ani nevyhrievali a len sa cakalo...kedze sme mali take hodnoty tej zltaky ked sa ni nefoti a ani sa nepusta domov.

lenrie
2. jan 2008

ahojte babemky moje,vsetko najlepsie v novom roku vam aj vasim rodinkam,nech vam vyjde vsetko po com tuzite ale hlavne nech ste vsetci zdravucki,zdravie je najdolezitejsie a ak je zdravie pride aj ostatne 😉
tak nas silvesterbol otrasne,tak strasne sme sa pohadali s muzikom,no hroza ☹

vka
autor
2. jan 2008

ahoj Leni aj tebe všetko dobre si už domka všade dobre doma naj že Leni aj moj mal naladu pod psa ale potom ho to prešlo a čože sa tvoj mužik pohneval? som ja ale zvedava??ak nechceš nemusiš pisať idem deti poobliekať a pošlem ich vonku za bytovku aspon si upracem včera večer jedli oblatky no dosť boli pomrvene tak všede ich navlačili už aj s Diankou by sa mi trebalo poučiť normalne odvykla

lenrie
2. jan 2008

no Evi to je nafdlho a nechcem to tu pisat,radsej to nechame pri kavicke niekedy 😉 ale dopadlo to tak zeč sme na silvestra boli kazdy sam a cakali ze teb druhy pride a ospravedlni sa,ja som bola na chate a on sam doma ☹ taky nastvany este nebol a doma najlepsie to mas pravdu 🙂 aj mbe treba pratat ale nic sa mi necce este musim skocit do obchodu ale ked si predstavim to obliekanie 😠

vka
autor
2. jan 2008

no moja tak to nechme na kavičku moje deti su von tak ja upratujem ale čo to take upratovanie ked stale na nich dohliadam nemaju kde isť ale bojim sa aby nešli okolo cigani či chlapci nehadzali petardy..,....ech keby som mala tak domček tak su spojne na dvore 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenrie
2. jan 2008

nuz to ano,domcek by som aj ja hned brala jedno bolo super na chate m,aly mohol byt von kolko chcel a aj snehu plno,tak sa aspon vyblaznil 😉 a na tej kavicke sa uz musieme dohodnut 🙂

vka
autor
2. jan 2008

toho roku určite

lenrie
2. jan 2008

tesim sa evi,normalne mi chyba sa vykecat tak by som si sla niekam sadnut 😠 ozaj nemas icq?

vka
autor
2. jan 2008

nie moja ked maš chuť napiš do ip a z kmotrou si nerozumieš či moc nechceš sa zdôverovať

bznka
2. jan 2008

no lenka...chlapom je niekedy tazko porozumiet 😉
evka tomas dobre ze deti ti tak ide vonku, dianka ti postrazi maleho....ja sa zatial bojim maleho pustit vonku sameho...ale raz aj to pride 😉

...moj synator dnes rano uz vyfasoval lebo este ani coi poridne nema otvorene a uz ma vytaca 😖 , odvtedy je kludny ako baranok...uz som stihla aj u sesedy byt aby ho ostrihala...no ale zato miram ma dnes blby den...sak nemozu byt obaja kludny 😒 ....uz odpocitam minuty ked dojde muzik z prace a budem mat fajron...som unavena a tak rada by som soi pospala 😉 ....tak tuzim po dlhom a nicim nerusenym spanku 😉

vka
autor
2. jan 2008

tak to my sme sa dnes zobudilo o 10 00h deti su doma Diana cela zblatena nakuknem neskor musim uvolniť pc Tianovi otrava jedna mala

vka
autor
2. jan 2008

Leni a nevieš čo je s Dankou

lenrie
2. jan 2008

evie Evi,nepisala mi od porodu skusim jej napisat a dam vediet dobre?kumk IP

vka
autor
2. jan 2008

och a je povianociach ☹ toho roku velka noc koncom marca ani sa nenazdame a budeme kupovať vajička pre oblievačov ja nemam rada to odkladanie vianočných ozdob lebo vtedy som furt nervozna lebo nemam kde ich odložiť a aj tento rok budem vravieť že nam treba skrinu navyše 🙄

lenrie
2. jan 2008

KEBY STE VEDELI AKA JE MALA CISLO,DNES SA NAUCILA VYLIEZT NA TU IKEA STOLICKU A Z NEJ NA IKEA STOLIK A STALE SA NA MNA LEN VYSKIERA KED TAM IDE,NORMALNE TAKY USKRN,ZE VIDIS MAMI AKA SOM SIKOVNA 🙂

vka
autor
2. jan 2008

zlata zachvinku slavite rok už aj chodi za ruky ?

lenrie
2. jan 2008

no 2.2.bude m,at rok a za ruky chodi,sem tam sa jej podari krocik aj samej ale inac najradsej len po styroch ale stat postoji kdekolvek bez drzania ale cert to je riadny,maly v jej veku bol ovela kludnejsi,ona mi aj puje a ked jej poviem nepluj zacne este viac 😀

vka
autor
2. jan 2008

pekny datum lahko sa zapamäta

bznka
2. jan 2008

no leni...tak teraz uz oci musis mat vsade....deti nas prekvapuju zo dna na den 😉

evka...tomi hovor ze skrinu navyse...a ja doma zatial ani skrine poriadne nemam,takze odkaldacieho priestoru mam dostatocne malo 😕 ....minuleho roka som ako tak zariadili malemu izbu a zrazu vtom ze som tehotna...to keby osmvedela zese inak rozmyslam, tak a teraz azda nebudem davat vstavane skrine do detskej....to som chcela aj tak az ked budu vacsi 😉

vka
autor
2. jan 2008

Terka pospala si si ???? ja nemam ani topanky kde podavať v lete sa unadavam lebo na leto maš kopec tu šlapy lodičky sandale botasy a neni to kde dať mna raz z toho klofne dalšia nevyhoda bytu malo miesta a v domčeku ach jaj musim dajaku športku podať

lenrie
2. jan 2008

juj baby ten dom,akurat tu snivam s otvorenymi ocami 😉 my mame tiez toho kopu a miesta malo 😒

vka
autor
2. jan 2008

no my zasa domček obaja chceme a ked sa podari tak bude ja nechcem nič velkeho taky bungalov proste aby deti tam mali každe svoju izbičku mužik malu pracovnu kuchynu s barovým pultom spalnu obyvačku s terasou a krb a samozrejme wc kupelna za domom posiedka a gril pre deti niečo na hranie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenrie
2. jan 2008

no nic idem nieco pripravit deturencom pod yub a pomalz chzstat malu do hajan,pa babenky 🙂

vka
autor
2. jan 2008

pa LENI aj naš pojde skor spať po obede sa mu nechcelo

bznka
2. jan 2008

Evka no pospim si az asi v noci 😉
...taky domcek by mi uplne stacil...ja keby osm mala mat dom tiez len taky maly jednoposchodovy...alebo malicky s podkrovnym byvanim, malou zahradou kde by bola posiedka na gril party 😉

...no a to mi hovo r topankach, ja zatial nemam na to skrinu, ale uz som povedala mangelovi ze tento rok je najvyssi cas urobit skrinu lebo predsa pocet topanok sa zvysil 😉 ....ja nehovorim ze v byte nie je miesto, ale my ho predsa este len skladame ako puzzle...co treba velmi prevelmi sa urobi 😉

...a to zaklad na barovy pult v byte mame ale nie a nie ho dokoncit kedze peniazky akosi nevychadzaju,ale hlavna vec ze barove stolicky sme si dali urobit ihned...to bol ale rozum....no mozno muz bude uz na svoju 50tku aj za nim sediet a popijat a pozerat telku 😀 😀 😀