Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

lenrie
5. jan 2008

ahojte no evi ozaj blby den 😠 no ja mam novu pracku ktora nejde a uz druhy tyzden neprichadzaju to opravit pritom mam dve male deti a OBROVSKU kopupradla,a uplne nova pracka ide ma porazit 😲

vka
autor
5. jan 2008

no ja budem robiť aj šalatik ale ešte sa mi zemiaky chladia malý spi s mužikom Dianka pozera tv a ja oddychujem no brala by som vikendovy pobyt v kupeloch nejaka masaž perličkovy kupel večer nejaky mix pohar ech na 30 si to budem priať .............................snivať možem no nie?

bznka
5. jan 2008

evka blby den -------no ale ked sa dari tak sa dari....len predychaj...ja poznam take dni ked vsetko sa pod rukami rozsype 😒

ja uz nic nevarim...ze salat a kapustnicu....nehrozi, mam toho dost 😉

Evka tak taky pobyt by som brala....jezisko mi ho akosi zabudol doniest a mangelika si uz nedoberam tym, lebo normalne sa zlosti ze mu to stale obmielam......stale ma vyhana aspon na drienicu no nejako to nevychadza a samej sa mi nechce 😒

bznka
5. jan 2008

evka no ja si radsej ani nepredstavujem ze by sa mi nieco take stalo s prackou kedze tiez ju nemam v kupelni, ale pri nedokoncenej kuchysnekj linke na chodbe.....no a pritom podlaha a susedia by ne tak nadavali keby osm ich vytopila 😕 .....nastasie ja ziadne filtre nevymienam ...aspon si myslim ze nic menit nemusim 😒

...ja mam stastie zase na susedu...ktora pravidelne nas vytopi...a byva dokonca o 2 poschodia vyssie....a sale to zistime len my, lebo my nemame este dvierka do jadra, takze je stale otvorene a ked to tecie po jadre tak nam to spliecha vonku...no uz aj steny premokli....no ale co narobis ked je to bytovka 😒

...sak aj nam sa moze nieco take stat, ale zase keby sa to stavalo stale tak by susedia nadseny neboli 😒

komisakpd
5. jan 2008

Ja idem robit iba kapustnicu, manzel robil salat a potom este urobi ryby..stara sa o mna lebo ja musim pisat..ale po dizertacke si aj ja doprajem oddych..uz len to do vtedy vydrzat 😎

vka
autor
5. jan 2008

no tak moj ma nevyhana 😢 😢 možno nechape že mam tiež toho doma dosť no o tom sa budeme rozpravať inokedy vieš to jeho mamka mu nahučala do hlavy že žena sa ma starať o deti domacnosť chodiť do prace a muž nema doma pohnuť prstom tak aj ked dojde na navštevu tak moj myžik sedi ani pohar na vodu nevyberie akokeby sa hanbil že pomože aspon si to vysvetlijem tak ja

vka
autor
5. jan 2008

ty počuvaj ty ma chceš nahnevať s tym tvojim mužikom?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 😠

bznka
5. jan 2008

evka.....ako keby som niekoho pocula 😉 ...........a ja poznam ze musim sa podriadovat muzovi, musim ho nasledovat....to hovori sice svate pismo ale zase netreba si to vysvetlit doslova

vka
autor
5. jan 2008

Leni to stou pračkou je zle ja mam len svokrym filter ten naš ešte furt nedorazil 😖

bznka
5. jan 2008

evka aj moj mangel mi pomaha...snazi sa ale on doma robil vsetko tak to by bolo keby tzeraz ani prstom nepohol 😉 ........................my to uz doma mame podelene......ved to su aj jeho deti a jeho domacnost

vka
autor
5. jan 2008

BZNKA 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bznka
5. jan 2008

kto dnes dojde k nam...mangel ide na nocnu.... 😉

bznka
5. jan 2008

idem vybrat masko na zajtra .... dnes som nevarila...dojedlo sa co bolo 🙂

vka
autor
5. jan 2008

JA prinesiem flašu šampusu DEťOM NAVARIME MAKU a sparavime poriadny žuuuuuuuuuuuuuur 😀 😀 😀 😀 😀

komisakpd
5. jan 2008

no aj moj manzel je nauceny robit vsetko..doslova..naozaj je uzasny, dokanca aj dnes ma vyhanal ked som mu sla pomoct so salatom, ze mam ist pisat ze on to urobi, som s nim velmi spokojna, spolocne robime vsetko..

terez a ts podriadenost muzovi vo SP neznanema ze musime tak robit ako muz povie, ale ze sa mame navzajom respektovat..aj v rozhodnutiach..muz je hlava rodiny a my sme krk, ktory nema len tocit s havou ale hlavne ju podopierat 😉 😉 pomahat a podporovat 🙂

vka
autor
5. jan 2008

🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

komisakpd
5. jan 2008

tu zurku by som brala, len by som asi pracu nedopisala.. 😀

bznka
5. jan 2008

no komka......ale evka chape co som chcela tym povedat...my si uz rozumieme cez net 😉 ....vies to neboli moje slova s tym pismom ale mojej svokry 😉

bznka
5. jan 2008

maku mam aj aj.....nemusis nosit 😉 .....zur......to by bolo....dojdi 😉

komisakpd
5. jan 2008

ale ved dobre..ja som mozno profesionalne deformovana,ale z Pisma veci vysvetlujem hned, je jedno kto to povedal..vies teola je teola 😉

bznka
5. jan 2008

no baby dufam ze chapete ze to co tu piseme sa nehovori nikomu 😉

komisakpd
5. jan 2008

nie nikomu..len kto chce si precita hihihi 😀 😀 😉

bznka
5. jan 2008

to je uz ine...... 😉 ved je to roziko netu 😉

vka
autor
5. jan 2008

kto nechce nech nepiše a nech nečita

bznka
5. jan 2008

no mangel uz je prec, malu som si okupala...bola dost nervozna auz spinka, stevko dnes spi so mnou, tak pozire vecernicek, este sa pojde pohrat a sup aj on do postele....mala som v umysle si vytepovat pohovku taku provizornu co mame a urobit nieco...ale kaslem na to 😒 ....sak nemozem byt otrokom domacnosti...a v lete sa take veci robia lepaie...no ale ked teraz je to tiez potrebne 😉
....asi budem kralovat pri nete 😉 ....otvorim si sampus...a budem sama popijat... 😉

vka
autor
5. jan 2008

aj ja som chcela že vytepujem koberec lebo nejak sa mi nezda ale deti nepojdu tak skoro spať malý je okupkaný mužik okupuje kupelnu Dianka si kresli ja idem dokončiť šalat ešte si doprajem kym nedojeme všetko potom bude dietka ved na buducu sobotu ideme plesať tak musim byť peknučka ešte tento tyžden budem zhanať sandalky

bznka
5. jan 2008

a to na aky ples idete?
...no to keby ja som mala zhanat sandaly tak uz teraz viem ze na svoju malu nozku ziadne nenajdem 😀

vka
autor
5. jan 2008

popolušky to maju ťažke===== 12 januara robi ples Sabinovčan a tam chodievame každy rok mame tam dobru partiu super hudba nalada no aspon raz do roka nejake rozptylenie Dianka zaspala na gauči tak ju idem uložiť a musim off kedže v detskej mame počitač pa holky

komisakpd
5. jan 2008

Aj my ideme 12 na ples..terez nechces ist? vies, mozno ti ludka spominala..robime ho na ucilisti..neches ist?

komisakpd
5. jan 2008

mimochodom uz sme po veceri a ja zase prip raci, akurat som dala manzelikovi citat jednu z mojich kapitol, ze ci to ma hlavu aj patu, lebo mne sa to uz vsetko mota a za kazdym by som to prerabala.. 😒