• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
Ludka mi ho spominala....no velmi ma stve ze sme neboli na tom salezianskom na stefana....nejako som o tom nerozmyslala kvoli miriamke a potom som lutovala ze sme nikam nesli :wink:

...no ten vas sa mi velmi neche ist kedze tamnikoho poznat nebudeme...a po dalsie je to na dalsiu sobotu a nejako aj tak este nemam odvhu mirimaku nechat v noci s niekym....normalne ze materinsky cit :grinning:
5. jan 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka tak ja pocitac do detskej nedam tak skoro, mozno ked budu deti velmi velke...momentalne je v obyvacke, kedze ju nemame este zariadenu...uz mal putovat do spalne ale kedze sa narodila miriamka tak ostava este v obyvke, aby sme ju nerusili :wink: a po dalsie co by bolo potom v obyvacke?....tak aspon zabera a plni miesto :wink:

....takze miriamka nam usetrila zatial kupu PC stolika...ale uz aj tak ho chcem kupit a bude na nom v obyvke, lebo teraz je polozeny len na mamkinom klasickom stole :wink:
5. jan 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nic, no na stefanskej bolo fakt super..to mas pravdu ked miriamka je este taka mala..

pocuj inac o akych menach si uvazovala pri malej?
5. jan 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte citam,ze debaitevo velkom :wink: ja by som tiez niekam vypadla ale Rianka je este taka malicka a v poslednom case sa z nej stava zavislacka od prsnika,v noci stava pomaly kazdu hodinu a nadranom castejsie :angry:
a co sa tyka manzelov,mate to super baby,lebo moj bol vychovany teda ak sa to danazvat vychovou :angry: ze zeny su aby pracovali v domacnosti a starali sa o deti,tak nielenze sa starm o drobcov ale musim s nimi kazdy den na nakup a s dvoma je to fakt hroza :astonished: a mala nechce byt v kociku ani za svet,tak tlacim kocik malu mam na rukach a Nika vleciem za sebou a domov prichadzam cela upotena a znicena,no chvalabhu uz maly pojde zas do skolky tak spon si skocim vtedy na nakup len s malou,predsa o jedno dieta menje
5. jan 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...leni asi kazda znas caka na tu skolku, ja hovorim ze knencne zacne normalny rezim...lebo teraz je vsetko take rozhdzane...aj to spanie vecer, aj predsa zrazu mam dve deti doma :wink: ....a stevko je uz dost znechuteny a znudeny...ale ani do skolky sa mu uz nechce....tak to zase bude kopa reci ze ci musi :rolling_eyes:

.....pozeram alexandrovcov....chcela so strasne na nich ist...no nedala sa :confounded:
5. jan 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....mena som nemala vela.....a riesila som ich len sama so sebou....par ludmi.....mangela som postavila rovno pred hotovu vec v porodnici :grinning: .....a to preto lebo mame stevka a ja som to meno nechcela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...a kae boli ...tak to si necham do zasoby :grinning:
5. jan 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to zase mas pravdu..my sa smejeme, ze este ani deti nemame ale v menach uz jasno mame :grinning: :grinning: :grinning: tak nic asi uz vsetci spite ved sa ani necudujem, ja som prave dopisala poslednu kapitolu, este ju idem skontrolovat a spinkat no a zajtra pokrcujem v dokoncovackach..lebo do zajtra ju definitivne musim mat aj z najhorsimi upravami..

tak dobru noc, ci dobre rano :wink: :confused: :confused:
6. jan 2008 o 01:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no komka este som nespala ked si pisala len som sa zabudla na jednom chate s kamoskami a nie a nie prestat pisat :wink:
....aj my sme v menach mali jasno ...ae ono sa to meni :wink: ....mangel si bol isty ze asi ake chcem dat mena teraz, lebo vedel ake som chela pri prvom...ale to bolo pri rpvom na druhe dita som mala vybrate ine :grinning:
6. jan 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a ja ze si uz sla spat, ja som bola uplne znicena, teraz idem pomoct mangelovi s obedom a potom pisat..tak peknu nedelu
6. jan 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte normalne sa neviem pripojiť Leni tak ty si normalne vzorna maminka ja som kojila Dianku do 4 mes 1 mes som ju dokrmovala dostala mi do pusinky žabku tak jej bolo lahšie piť z flaše a potom sa už zlostila lebo odomna jej tak nešlo a maleho somkojila do 7 mes a ukončila sem tam odstriekala ale ja som nikdy nemala vela mliečka a aj ked som skončila s kojenim tak žiadne zapaly či neviem čo pri tom hrozi ako keby som vypla kohutik :grinning: moja švagrina deti kojila vyše roka mimochodom maju dojsť na navštevu....a nevyzeraju jej moc dobre :zipper_mouth:
6. jan 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evka....tak ja som stevka nekojila vobec...noa el ked sa nedao tak sa nedalo :unamused: .....velmi ma to stvalo, ale set sa predsa nezruti.....a mirmaku kojim este stale...ale uz jej davam raz do dna aj UM, kedze mam pocit ze to moje mliecko ju pred nocnym spanim velmi nenasyti....aslebo nenansiti tka kaoby malo, cez den sa to da :wink:

....no ale urcite dlhokojit nechcem...a na reci ze kojene sa nedokrmuje...kaselm....od pol roka zaciname s prikrmami :wink:

....my dnes lenosime, kdeze vonku siece snezi ae je dost blby cas...vlkho a sneh je dost mokry....no ale mozno mangela vybehne s malym aspon sa trosku vyvalat sv snehu :wink:

... ked siel rano domov z prace tak mal co robit...cesty vraj boli poridne zladovatele a v Presove ze to bola hroza :unamused:
6. jan 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to malo tak nasnežiť medzi sviatkami zajtra ideme na urologiu tak držte palce
6. jan 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty nevies zakon schvalnosti....ked sa ide do skoly ci skolky tak zrazu sneh ci krasne teplo :wink:

ides do presova k tomu doktorovi na levocsku, lebo ak hej tak neboj je velmi dobry :wink: segra tam bola so synom tiez :wink:
6. jan 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no na tu levočsku aj ked som sa objednavala tak ma zlatu sestričku tak dufam že to dopadne dobre :pensive: :pensive: a mam ešte taký plan že som počula že tam na levočskej je velmi dobra lekarka gynekologička dr.Styčkova tak by som si chcela dať k nej kartu no moja švagrina k nej chodi to som sa dozvedela až dnes...ona si ju moc chvali a vravela že ona už nebrala pacientov ked chcela isť ona k nej a to skoro pred 2 rokmi ===tak neviem možno teraz sa to pomenilo s mojou niesom moc spokojna
6. jan 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....evka o tej gynekologicke viem kedze ja mam tam praktickeho doktora...no neviem aka je. No zisti a potom podas info....no ja som spokojna so svojim gyndosom len to ze je az v lubovni.No ale uz teraz mozno ludi berie...ved casy sa menia, a ludia odchadzaju a prichadzaju.
....a neboj doktor na urologii je velmi zlaty ...sestra si ho velmi chvalila.Ale poznas to niekto si toho lekara chvali a ini nadavaju jedna radost :unamused:
6. jan 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak s tym kojenim by som aj ja uz najradsej sekla,mala je zavisla na cici ako to ona vola a kazdemu pozera len cici,kto k nam dojde :grinning: a v noci to je strasne kazdu chvilu je hore a nieze by bolahladna len ma cici namiesto cumlika :astonished: :astonished: a ja sompotom rano totalne mrtva :angry: ale inac obom som zacala davat prikrmy velmi skoro uz asi od 4mesiacov,ja som kaslala na vsetky tie rady,ved predsa su to moje deti a ja viem co potrebuju,Niko sice teraz vymysla a velmi sa z jedlom babre ale Rianka ta zje aj za troch,ta by v jedle aj spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi drzime palcenech to u urologa dopadne dobre :wink:
7. jan 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....lenri preto nechcem kojit dlho....potom je to tazko odnaucit :unamused:
7. jan 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano ale zas vyhadzovat tolke prachy za sunar :frowning2: to radsej dam malej mliecko a nieco jej kupim :wink: maleho som kojila takmer dva roky,takze zvyk ale budem musiet prestat lebo kym kojim nepriberiem, ani gram :frowning2:
7. jan 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
n sunar stojiporiadne peniaze :cry: , ale zase nechem aby mala ked bude vacsia m vsade zdvihaal tricko...mam pocit ze je dietatu je tazko nieco v tom zmysle vysvetlovat...ze len sa napapaj a to staci...predsaked s tym vyrastalo dieta :grinning:
7. jan 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono to zalezi od diettata maly mi to nerobil a ako vravim bol kojeny do dvoch rockov takmer a mala mi to robi len doma a aj kmotrina ma rok a pol teda uz 20mesiacov a v pohode len doma pozna cicku a hlavne na spinkanie,no ale ved kazde dietatko je ine :wink:
7. jan 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte holky tak sme to prežili bez jedinej slzy ten doktor je ozaj zlato to som ešte takeho mileho nestretla ako to vie s deťmi ked sme došli k nemu boli sme obj na 11 00h vzala nas dnu o 12 10h tolko ludi.....dnu ho ponukol s cukrikom pytal sa čo dostal pod stromček malý povedal že pištol a on začal tam napodobnovať ako pištol ...tak som dala maleho lahnuť a dokror vravel že sa len pozrie či doma nezabudol pipik a potom jej tu je a tak mi ukazal ako mam mu ho ošetrovať a ani som nevedela a stiahol mu tak malý opečiatkoval papier a s usmevom odchdzal teraz spinka trošku si poplakal lebo po wc ho to trocha štipalo uvidime ako bude večer lebo mame mu to potierať s framikoinom ku tej gynekologičke som ani nešla lebo maly bol velmi smädný a mužik sa ponahlal domov lebo mali sa prisť pytať ohl svadby ale tel č mam tak zajtra skusim zavolať
7. jan 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evka no to sestra hvorila ze super pristup k detom....len mu to pekne natieraj a natieraj, a keby ho to stipalo ked ide na WC tak ho daj radsej vycurat priamo do vody alebo srpchuj mu to, vtedy to menej stipe.......ty si tam bola preto lebo mal zrastenu predkosku?------no ja sa u stevka o tieto veci nestaram....nechala som to na muza a vraj je to dobre no musim uz aj ja skontrolovat a aj stevka sme naucili ako si ma to stahovat, ale jemu sa to velmi neche. A najlepsie je to ked sa dieta kupe, je to namocene a ide to lahsie. .........bud rada ze mu to len stahoval, bolo to potom OK lebo niekomu musia orezat, lebo stiahnut by sa to nedalo...a vtedy je to bolestive kym sa to zahoji.
7. jan 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ranko ano Terka mal to tam zrastene ale bola som prekvapena ako mu to pekne stiahol ale plačeme ked čura a čurame do vody tak preto som ho aj vyhlasila zo školky do konca tyždna ani si neviem predstaviť čo by to tam bol za cirkus ....no skočim po obede do lekarne kupiť nejake bylinky na kupel nech sa mu to zhoji skor dufam že nebude mať dlho strach čurkať :unamused: :confounded: zasa na druhej strane som rada že to mame za sebou už nech sa to dobre zhoji stale je to lepšie riešiť kym je dieťa menšie že?Leni malý je už v školke?vyberaju už rodičovský prispevok do kedy?dik
8. jan 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a krasne ranko,Evi maly je statocny :wink: ja to malemu doma stahujem sama ked sa kupe ale nie stale,mne to nechce velmi dovolit ale zist mu to zide,no tak uvidime co povie lekarka ked pojdeme do poradne na 3roky :unamused: a maly je v skolke a prispevok vyberaju od 8 do 10teho,ked chces zaplatim aj za teba aby si tam nemusela....
8. jan 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny dnik, no evka...tak tomal zrastene ale len asi trocha...kedze mu to len stahovala a nenadrezaval....skus mu robit haramcekove kupelel...aaspon si myslim ze harmancek je dobry, no v lekarni ti poradia. Ono sa to zahoji...len stale to treba mastit. Neboj ona anto zabudne....a zrcite je to lepsie riesit ked je dieta male ako potom. No nam to ani dokina na 3 rky nekontrolovala...ale to som vedela ze to ide samo. No ja len dufam ze to je dobre, no synators s tym problemy nema...lebo su chalapani ktory maju zapaly cato kvoli tomu ze to je zrastene. Nam to slo stale troska araz ked siel na WC tak sa mu to urobilo samo...vtedy som sa zlakla ale suseda dobehla lebo mu to neslo napsat a upplne mu to scervenalao a zacalo modrat. Ale vo vode sa mu to vratilo spat. Vtedy ma islo z toho trafit...muzik nebol doma a a ja cele a vystresovana synator reval a ked som videla ako to modra a tak a uz som vbola tehu bolo mi z toho zle,nevedela som koho mam ratovat -ci seba alebo syna. No s chlapcami je to v tomto smere komlikovanejsie. Ale uz je dobre. LEnm treba stale stahovat a stahovat, lebo to moz opat zarastnut.
8. jan 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj moj synator dnes cupkal do skolky...nor ano bolo hrozne prenho..bol nazlosteny na cely svt ze preco tam uz musi ist ....mal reci, zacinal ma vytacat..no nejako som to zvladla....uz aj som vsetko vyplatila aj stravu za februar nech nemusim stale behat platit.
No aj mne sa rano nechcelo velmi vstavat, a ked osm si predstavila ze mi treba malu obliect a aj stevka a ist s oboma ......no aspon som si urobila uz nakup v Milku. Doma nam odpadla obkladacka na pulte v obyvacke tak muzik ma co robit este ze sa nerozbila :rolling_eyes:
8. jan 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajmalemu som to raz stiahla tak,ze to neslo sat a maly neskutocne reval,nastastie to bolo vo vani,tak potom sa to akosi vratilo ale odvtedy mam strach nu to stahovat a mangel mu to neurobi,vraj sa boji :angry:
dnes mi treba ist s malou do poradne a riesim dilemu ci autom alebo pesi :astonished:
8. jan 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez by som mal ist do poradne...ale ked si predstavim kolko ludi tam bude tak pojdem az o tri tyznde ro vno na ockovanie.Ved teraz sme mali len ist sa prevazit...tak to nevadi, a aj tak hovorila ze ked sa nam bde chciet a to sa nam nechce..... :unamused:
8. jan 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala zaspala idem cistit auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenka aj tak musim isť do školky lebo ked som maleho rano vyhlasila tak veduca vravela aby som prišla zaplatiť ze vybera za stravu tak odskočim Leni ked pojdeš pomaličky nemaš sa čoho bať a cesty cez obed budu lepšie Terka ty maš tiež TRDU dala som dole stromček a teraz musim tie čačky vence no musim urobiť na ne miesto samozrejme ako furt nadavam lebo nemam to kam dať a tie naše male pivničky?
8. jan 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok