• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
idem autom evi peso ani za svet,mala mi v kociku nechce sediet a uz som si aj auto ocistila :stuck_out_tongue_closed_eyes: o chvilu zleniviem ja aj deti,odkedy mam auto uz aj do Lidlu chodim castejsie na nom ako pesi :astonished: no nic bezim po maleho a potom k lekarke na ockovanie,drzte mi palce :grinning:
8. jan 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka ja ma Bujnakovu...no ja stromcek dam dole az cez vikend a aj ostatne...no naststie tie cacky mam kde dat...aspon to :wink:
8. jan 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, by ste neverili, ale zase som chora, uz ma z toho ide...a to som mala byt cely tyzden na skoleni e-learningove kompetencie uciteľa a tam je tak fajn aj ked treba makat, v kuse 6 hodin anglictina a 6 hodin komunikacny trening..tak co uz ..lezim v posteli..prajem pekne dni s ratolestami
8. jan 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komka tak sa vyzdrav....no kecat po anglicky tak dlho by sa mi nechcelo :grinning: .....radsej s poriadne vypot pod perinou a mangelikom :grinning:
8. jan 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak asi tak..mne sa celkom chce kecat po ang.lebo to aj potrebujem..je to zaujimave..a to vypotenie..uz sa tesim ked pride mangel domov z prace :grinning:
8. jan 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ci jemu sa bude chciet potit.... :grinning:
8. jan 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no čo Leni ako ste zvladli očkovanie? tak ta Danuška bud musi byť tak vyťažena mamičkovskymi povinnosťami že nema čas sem napisať alebo su z malej očarení :dizzy_face: asi oboje.........
8. jan 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...asi naozaj oboje je to u danusky.....no nas vytazuje nasa mala teraz....vyzaduje si potvora vela pozornosti...je dost nervozna, na zubky sa mi to zda skoro...ale preco aj to moze byt :sweat_smile:

...stevko zubky zvladal suprovo, anis om nevedela ze mu idu...mal ich sice bolestive ale nobl velmiuplkanay a nervozny.... :wink:
8. jan 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj teraz musi byť Miriamka zlatunka tie decke bezzube usmevy joj na spapanie
8. jan 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je zlatulinka ked sa smeje a ma dobru naladu a e ticho..noked zacne byt nervozna tak je po zlatulinkej miramke :grinning:
8. jan 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi aj aj :wink:
mala je lepsia ako telka, ked spinka dam si ju k sebe do postele a furt na nu cumim. :slight_smile:
Do nemocnice ma prijali 20.12. s tym ze mi vecer davali vyvolavacku+tepla sprcha.. kym mi tiekla infuzka mala som kontrakcie no potom nic. v piatok zase to iste. v sobotu ma nechali tak, dr. mal sluzbu v nedelu, tak zase infuzia, no zase vobec nezabrala. a nakoniec v pondelok vecer tabletka na vyvolanie a infuzia - uzila som si 8 hodin kvalitnych bolesti... a potom ma bral dr. na sekciu pretoze za cely ten cas som sa otvorila ,,az,, na 2 prsty..
mala som spinal - uplna pohodicka. ja som najprv chcela celkovu, ale dr. ma prehovoril na spinal, ze je to lepsie, ze maju viac casu na babo, a nemusia sa tak ponahlat. mala je sikovna, od prveho prilozenia sa ukazkovo prisala.
od utorka ako sa narodila az do nedele som nemala mlieko, tak ju tak vyhladovali ze z 3400 schudla na 2900.
jazva uz neboli, uz uplna pohodicka.
dnes sme boli v poradni, bolo to tam o drzku, toooolko vela deticiek.. som dufala ze mala sa dostala aspon na porodnu hmotnost a nas drobcek za tyzden pribral 610 g. asi dobieha aj to co jej nedali papat v nemocnici.
v nedelu este musela byt na infuzii, mala rozvratene vnutorne prostredie - tym ze nepapala.
na gynekologiu v saci nemozem povedat jedno krive slovo, ale na novorodenecke mam tazke srdce. mozno keby som rodila normalne, mala mlieko na 3-4 den tak by to bolo ok, ale od stvrtka som ich prosila nech malej daju aspon caj, tak nie, nemozu kym to nenaindikuje Dr. A nakoniec aj Dr. povedala ze to nemuselo zajst az tak daleko. spolubyvajuca - druhorodicka - jej ukazali ako malu prebalit, poobliekat, a mne nic a ked som ich o to poprosila tak mi povedali ze som podpisala ze mi to bolo ukazane, lenze tam sa vsetko robilo stylom podpiste a potom si to precitate, lebo nemaju cas kym si precitas 2 strany. takze tak.
ale uz sme ok, a krasne priberame. (klop klop klop)
zatial papa, dobru nocku.
ale som sa rozpisala... :sunglasses:
8. jan 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak Dani užila si si ale čo to patri k udelu ženy zasa pri druhom budeš mudrejšia....len pi vela tekutin aby si mala mliečko a aby Linduška priberala a ani sa nenazdaš a bude ti pod očami zo dna na den rasť tak sa držte a pozdravuj malu telku aj ja by som taku chcela :wink: :wink: :wink: ale len na pozeranie :grinning: ak budeš mať čas pridaj fotečky sme zvedave
9. jan 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak Dani uzivaj si malicku kym je este takato a vacsinu dna prespinka,ja si so svojou uz neviem rady :astonished: maly az taky zivy nebol a vraj dievcata su kludnejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas to neplati :angry:
9. jan 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni bud rada živšie deti su prebojnejšie tie sa vo svete nestratia
9. jan 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mas pravdu Evi,len ona je ako chlapec no snade z toho vyrastie,vies vzdy som snivala o dievcatku ako ju budem cesat, obliekat jej suknicky a saty a ked bude ako chlapec tak mi to moc nedovoli :angry: no a maly ma teraz obdobie vzdoru ,niekedy ma strasny zachvat zurivosti,tak snad ho to prejde cim skor
9. jan 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj ešte ťa bude hlava bolieť ako si bude oblečenie vyberať ako moja večer hrabe v skrini čo na druhý den oblečie a ju nezaujima že to čo mala napr dnes je čiste a može to obliecť i zajtra...NIE ona musi iné
9. jan 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sa tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem sa obliezt a musim po maleho a do obchodu...pa zatim potom sa ozvem
9. jan 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dnes komunikacia nejak viazne???? :unamused: neviem či aj vam ale mne tak pomaly naťahuje stranku ale len konika ine idu dobre
9. jan 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj mne Evi,nemam na to nervy a tiez mi to robi len konik :confounded:
9. jan 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
možno že je to forum velmi preťažene u nas je Diankina kamaratka tak si kreslia malý po obede nespal tak je ako bez života kupila som si farbu na vlasy tak by sa mi patrilo ich aj zafarbiť a na ples som si kupila naramok i naušnice taka imitacia štreusova som zvedava do kedy to vydrži no take kvalitnejšie staly kolo 300sk a pre jeden ples mi bolo luto tak mam take za 60sk ale nevyzeraju zle :wink:
9. jan 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no tak ja som si dnes urobila vyletik k nasim....stevko rano do skolky nesiel, nie a niej ho zobudit tak som sa na to vykaslala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Danka no hlavna vewc ze porod mas zas seboe...kadzy porod je iny a aj u kazdeho je to individualne...hovor mi o kvalitnych bolestiach.....mala som to pri prvom pri druhom boli tiez kvalitne ale uz ma nikto nenechal trapit sa :wink: ...treaz si vazne uzivaj malu a odpocivaj kvoli mliecku...mala ti vyrastie ....mne je az luto ze tie uplne novoredenecky cas mame za sebou....aj ked dni sa mi vlecu mam vsakpocit ze mala mi rastie pod rukami :grinning:

Lenka....sak moja mala bude tiez ako chalan mam taky pocit..je uplne ziva...ale ked bude po mne tak sa ani necudujem :grinning: ,s tevko je presny opat...hamblivy citlivy chlapcek za mala velmi poslusny...no urcite Miriamka bude uplne ina ja s urokami :grinning:
9. jan 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a hovorte mi nieco o pomalosti konika...sak mna ide z toho roztrhnut kym tu nieco natiahne.... :unamused:
9. jan 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka no aj ne treba zafarbit vlasy....no nejako nie a nie cas si na to najst :angry: ,
... ja by som tiez envyhodila 300 Sk kvoli bizuterii na ples....hlavna vec ze splni svoj ucel :wink:
9. jan 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlasy mam už zafarbene iba počkam 20min ja si ich farbim iba šamponom boli časy ked som farbila farbou no treba sa o to starať inač ešte ked sme boli s malým v po tak som si kupila v tesku v predajni Bianca lodičky velmi sa mi pačili tak budem mať aspon na ples a v lete ku kostymčeku alebo šatam ide mi krsňa na 1sv prijimanie tak budem mať na kostymy pre mna a Dianku pojdeme do Polska
9. jan 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my pojdeme na prve svate prijamie tohto roku...no este oblecenie neriesim,kedze dufam ze dovtedy schudnem :grinning: ...ale ja si na obleceni velmi nepotrpim, ledva na krstiny som nieco nasla...nie som kostymcekovy a satickovy tip...jednoducho sportove veci su moje.Ale nieco musim este dovtedy vymysliet ...ale ja by som si mozno aj kupila keby na moju vyskuj malli...vsetko mi je dlhe a stale nieco niekomu dvat sit alebo opravoat :rolling_eyes: ..asice sestru mam krajcirku ale to je o inom :unamused:
9. jan 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ranko Terka možno sa už ani v dnešnej dobe moc šiť neoplati take šaty ešte asi ano ale v tom polsku tak tam maju od vymyslu sveta juj pastva pre oči ja zasa rada take šatičky sukničky -ked je priležitosť= inač športovo sa obliekam vieš teraz si moc na oblečeni nepotrpim ved som doma nikam nechodim a to že prejdem do školy školky...ked ideme niekam to je už inač
10. jan 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,a pekne ranko alebo uz doobeda? :wink: no s tym oblecenim,ja tiez najradsej sportovo a pri detoch sa ani neda vyobliekat,najma pri takych malickych,hoci kostymi sa aj mne moc pacia :slight_smile: ale az vyrastu a pojdem do roboty,potom si dam zalezat :wink: a vlasy?aj mne by sa zislo zafarbit ale tiez pouzivam len sampon,mam dost suche vlasy a farby mi ich este viac vysusuju,tak ich nechcem nicit este viac,ajtak su uz dost znicene :cry: no a v Polsku maju fakt rasne saty a kostymceky :slight_smile:
10. jan 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo varite na obedik ja som vybrala kuracie mäso ale čo s nim to netušim :frowning2:
10. jan 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam od vcera perkelt :slight_smile:
10. jan 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak maš free ja musim tiež navariť dačo aby som mala aj na piatok kolo 11h mi treba isť po šatičky a o 13 00h ma prisť holka robiť nechty a v sobotu mam 2 dievčence na učesy tak ešte ja ale nechcu nič zložite tak to pojde raz dva
10. jan 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok