Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
11. jan 2008

ahojky. nas drobec vcera odmietol spinkat, tak sme boli hore od 22.00 do 1,15 kym zaspinkala. ale potom potiahla do 6.00, tak aspon to. 😉

vka
autor
11. jan 2008

Danka maš velmi peknu dcerenku taka na spapanie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 na prebdene noci si zvykaj pred nedavnom sme došli domovboli sme na nakup v tesku a tak sme šli na pizzu deti ostaly u babky tak mame večer bez deti no ale neuverite chybaju mi dobru noc

bznka
12. jan 2008

pekny sobotu!
Evka pekne sa zabavte na plese, poriadne sa vytancujte..mam pocit ze ja komka ide tak aj im 😉
----a nam doma sediacim, tak nech nam ide praca od ruky, kedze by mi toho tolko bolo treba, ale mam chut sa na vsetko vykaslat 😀

bznka
12. jan 2008

Danka.....prebdene noci, neboj ono si zvyknes 😉

komisakpd
12. jan 2008

prajem peknu sobotu a tym co idu na ples prijemnu zabavu..my ideme tiez aj ked sa mi velmi nechce, no uvidime co to bude.. 😉

vka
autor
12. jan 2008

ahojte komi prijemnu zabavu ja sa zasa na ples moc tešim teraz odišli dievčence tak mam čas už iba pre seba ešte idem urobiť baličky do tomboly aby ich mohol mužik odniesť babky za každu z vas si vypijem a zatancujem 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vka
autor
13. jan 2008

ahojte tak a ples zbehol ako nič bolo fajn aj sme sa zabavili vytancovali domov sme došli o 3 30h trošku sme boli sklamaní že jedna partia nam nedošla a aj hudba oproti minulemu roku bola slaba a na to že cena za ples bola navyšena tak to stratilo na kvalite moj mužik zhodnotil že na buduci rok sa pojde do PO

bznka
13. jan 2008

evka no alae aspon si niekde bola...a nevadi hlavna vec ze si sa zabavila 😉 a dufam ze si za kazdu z nas vypila...a ja ze precoma tak vecer boli hlava 😀

vka
autor
13. jan 2008

samozrejme nevyhoda plesu bola že sa podavalo len jedno jedlo a potom kolo 1h som bola tak strašne hladna ešte že tam mali chlebičky a očka ja som to doma nerobila vzali sme čipsy a keksy malinovku alkohol vinko joj šla by ešte na nejaký ale musim sa všupnuť do reality zajtra odniesť šatičky=bude mi za nimi smutno vraveli že mi moc pristali

komisakpd
13. jan 2008

Ahojte..no na nasom plese bolo necakane super..hudba bola na moje velke prekvapenia suprova a zabava..ani nehovorim..keby na neotlacila topanka tak o 4.00 by sme nesli..no uz sa tesim o rok..my sme mali jedno jedno a po polnoci bola kapustnica..jedla bolo az az..

evka, odkial si mala saty?

vka
autor
13. jan 2008

z pečovskej musim off deti idu do hajan zajtra popišem pa

vka
autor
14. jan 2008

Ranko

lenrie
14. jan 2008

ahojte a krasne ranko,super evi,ze si sa zabavila, aspon si vypadla z domu,uz sa tesim,ked deti podrastu a aj ja si budem chodit,teraz dam malu spinkat o 19tej a o hodku-dve je hore a tak dokola,dnes v noci dokonca 3hodiny strajkovala a nechcela spinkat len plackala ☹ rano sme zaspali,len teraz sme vstali,tak mam doma aj maleho::((((muzik siel prec uz o piatej rano,ani budik som nepocula 😒

vka
autor
14. jan 2008

tie noci ti vobec nezavidim ved ked maš doma maleho obleč deti a dojdi ostriham ti ho dnes mam volno aj navarene mam - svokra ma nabalila polievku musim spraviť ale to je raz dva po Dianku idem o 12 30h

lenrie
14. jan 2008

tak dodji ty Evi,mala ma sopliky zlte nechcem s nou moc behat von ako mozes budem ti moc vdacna 😉

vka
autor
14. jan 2008

ok Leni dojdem kolo 11:30h=11:45h može byť?

lenrie
14. jan 2008

ok Evi....DIKKKKKK 😉

lenrie
15. jan 2008

ahojte,konecne konik ide 😉
Evi zabudla si u nas hreben 🙂

vka
autor
15. jan 2008

Ahoj Leni šupni ho do Sebastianovej skrinky v školke, inač bol strašne osypaný tak do školky dnes nešiel a zajtra sme objednaní na alergologiu

lenrie
15. jan 2008

tak ti ho tam supnem zajtra dobre? 😉

vka
autor
15. jan 2008

ok= malý sa mi teraz zobudil spal od 13 00h som velmi zvedava kedy večer pojde spať tipujem na 23 00h zasa bude plač lebo Dianka bude protestovať že prečo musi ona spať a on nie 😒

adikasb
15. jan 2008

Baby vam normalne isiel KONIK??? Lebo mne uz asi 3 dni vobec...

vka
autor
15. jan 2008

no mne nešiel od včera tušim po obede vypadol ale asi dobrý tyžden ked nie viac velmi pomaly naťahovalo od kedy poznam tuto stranku furt maju nejake problemy asi vela uživatelov 😒 ako sa mate????

adikasb
15. jan 2008

No my sme mali vikend ☹ Chytili sme nejaku crevnu virozu ci co, tak si to viete predstavit... Ale uz je celkom fajn, mala to celkom dobre zvladla, sice vrackala aj hnackovalo, ale inak bola celkom dobre, nebola nervozna a aj v noci az podivne dobre spinkala.

adikasb
15. jan 2008

Leni s plikom som bola celkom spokojna, ale ja potrebujem vacsie kolieska na tie nase Orkucany 🙄 A po snehu s Plikom to tiez nic moc nebolo... Ale na cestovanie a tak po meste v pohode. Ja chcem teraz asi Quinny speedi, no uvidim este... Chcem kupit pouzity, tak ked nejaky zozeniem za primeranu cenu. A Ty si ako bola inak spokojna s centrom?

adikasb
15. jan 2008

Tak Evi a komka, ste si pekne zaplesali na plesikoch 😎 My s muzikom na plesy nejak nechodime, nie sme moc tanecne typi 😅

lenrie
15. jan 2008

jej Adi ahoj,tak ja som celkom s centrom spokojna aj do snehu super ale mala nechce byt v kociku preto len nejaky lahky ako zappik paci sa mi aj buzz ale ten by mi asi nevosiel do auta 😒
a to s tou crevnou virozou sm,e mali aj my,ale moji drobci to mali naraz tak to bolo strasne,ked nevracal jeden tak druhy alebo rovno naraz obaja 😢 ale takmer cele dva dni mi obaja prespinkali 🙂

lenrie
15. jan 2008

no ideme vcerat a pomaly do hajan,pa zajtra 😉

adikasb
15. jan 2008

Tak pa a dobru nocku, Leni 😉 Ja som zappa pozerala, ale ten sa vobec neda polohovat 😒 A mne Sofi v kociariku aj spinka, ved mozno si to aj Ria rozmysli, ja by som iste radsej nieco co sa da polohovat... A centro predavas?

vka
autor
15. jan 2008

Leni vy tak skoro????????tak to maš čas pre seba a ty o kolkej chodievaš ? Adi nieje nič horšie ako ked dieťa vracia a hnačkuje ešteže noc si mala pokojnu ja som nejak na kočiky zaťažena nebola a vlastne mi bola jedno aky som mala na leto mi stačily obyč nepoloh golfky no ale ked vam drobci v kočikoch spinkaju to je už ine aj ja idem s Diankou ešte čitať moc jej to neide ach škola 😢 kde su škôlkarske časy???????? 😖 ☹