Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
20. jan 2008

no ja som si myslela no mužik ma presviedčal že nie my čakame navštevy teda navštevu svokrovci nedojdu......................................................................................aj by som popisala ale ,,,,,,,,,..........................................................

bznka
20. jan 2008

evka tak malemu vsetko najlepsie k meninkam, nech sa mu splnia jeho detske sny a tuzby 😉 neh je zdravucky a stastnucky 😉

....no u nas uz je lepsie ...no este dobre ze to len tak kratko trvalo 😀 ....ale tentokrat to bolo skor take nemastne a neslane 😉

vka
autor
20. jan 2008

🙂 🙂 🙂

bznka
20. jan 2008

no ja som dnes taka unavena,stevko travil vikedn u nasich ...no a boli sme vecer ponho..je traochu nachladeny..tak nepode toho tyzdna do ksolky, ale to len kvoli tomu ze mame idst do tych tatier aby nam nieco dovtedy vo skolke nechytil 😉

bznka
21. jan 2008

pekny dnik vsetkym 😉

stevka som nechala doma....predsa neriskujem ze mi ochorie a aj tak pokoslieva a ma nadchu....tak sa lieci doma, aby nase tatry sa nestali ohrozenymi 😉

evka ...drzim palce u gynekologa...ali uz ho mas urcite za sebou...tak nmapis pocity z neho 😉

adikasb
21. jan 2008

Aj my prajeme pekny dnik vsetkym 😎
Tak dalsi vikend za nami, my sme mali zas pracovny, teda sobotu 😝 Ale vcera sme poctivo oddychovali 😀
Terka, tak si to pekne uzite v Tatrach 😉 Hned by som sla...
Evi, Ty si si dala kartu nakoniec k Stryckovej??? Ci k niekomu inemu? Lebo ja tiez rozmyslam, ze pojdem vziat kartu od mojej - ja chodim k Vjaterovej, no nemala som s nou ziaden problem, aj ked nie som ani moc nadsena, ale tiez som pocula dost co sa jej tyka... Ono moje tehu bolo fakt bez problemov, keby to bolo inak, tak neviem... A co mi teda tiez hlavne vadi, ze nema ultrazvuk a ja som chodila na sono az do Sebastovej, predtym mi to nevadilo, no teraz kebyze potrebujem, tak uz je to ine, kedze uz mame Sofi. Tak tiez skusim asi Stryckovej zavolat, aj Vjaterova je na Levocskej, tak to by som kartu niesla len o poschodie nizsie 🙂 Evi, tak napis, ako 😉

bznka
21. jan 2008

evka sla ku LIgusovi...odpovedam za nu 😉

adikasb
21. jan 2008

ahaa... Tak nic, skusim ja asi predsa zavolat Stryckovej, ci vobec berie pacientov, lebo ja som k nej chcela ist este ked som bola tehu, ale vtedy nebrala, no to bola akurat na materskej a robila len tak nejak obcas a vela ju zastupovali ini doktori

vka
autor
21. jan 2008

Ahojte bola som u Liguša a som spokojna aj sestričku ma milu hned sme našli spoločnu reč mala dlhe nechtiky tak sme kecali ale pačilo sa mi na nej to že neustale jej tam avonil telefon ludia vyklopavali a ona stale v pohode mila usmievava a z doktora som mala tiež super pocit na začiatku zasrandoval že či sa ta Jana furt nepoučila myslel tym moju exgyn a prehliadal ma ani som nevedela bral vyter všetko povedal čo sa tyka sona predpisal lieky bo mam zapal o mesiac na kontrolu milý pristup vybrala som si dobre 😉 ADI Strýčkova ma nevzala lebo som bola asi od Ochtinskej neviem a ani toho nelutujem no u mojej mi dala sestrička potvrdenie o vyradeni ale jej neprijemnosť ma až kdesi pichla 😒 😒 tak som si spravila prechadzku po meste nechala 1000sk v kenvele a šla domov maju tam super akcie nakupila som deťom no zajtra tam skočim asi zasa lebo niesom si ista či som sa trafila do čisla pre Dianku kupila som jej mikinku je tam pisane 6-7 lebo 7-8 nemali a 8-9 bola až moc velka Terka a kde sa ty na chatu zberaš idete rodinka ?

bznka
21. jan 2008

- ideme tam cela rodinka a dalsie rodinky...kamosky s ktorymi som sa spoznala cez net .....to je len zciatok nasich akcii...mam dalsiu akciu ale uz len s detmi potom v maji 😉

....inak ja v kenvela rada nakupujem ked su zlavy...stevko ma dostatok veci odtial...no dobre ze nie som v Presove bo by som tiez neodolala 😀

bznka
21. jan 2008

no a je to v tatranksej kotline....je tam beliankse vrchy ci co...no to kamoska vybavovala....tak sa tesim.... 😉

vka
autor
21. jan 2008

tak nech vam to vyjde určite tam bude pekne ešte keby tak slniečko tak hotova parada 🙂 🙂 🙂 no ked maju akcie tak je fajn ak akcie niesu tak su dosť drahí ale stale to nieje ten vyber čo v optime v KE tam maš sice len samotný obchod kenvelo detske ...zajtra idem lebo Dianke je mikinka uplne akurat tak vybrať väčšiu a mali tam pekne teplaky pre chlapcov tak asi kupim dnes maju dojsť svokrovci a možno aj švagrina

bznka
21. jan 2008

no tamje to super....v tej optime...len kids kenvelo 😉 ...ale lepsie nieco v presove ako nic 😀

...dufam ze to vyjde a bude dobre...sak podam info, teraz sa totiz v kazdej rodinke niekto este lieci 😉

komisakpd
21. jan 2008

baby myslite na mne zajtra caka ma ta narocna dizertacna skuska...pls 😒

vka
autor
21. jan 2008

KOMI držim palce aby si ju spravila aj mne držte zajtra mam vyberove konanie do toho kurzu vraj sa tam dosť hlasi tak len aby ma vzali ☹ ....aj malý začina sopliky pušťat no nasadila som mu nasivin kalcium a naparujeme sa tak hadam sa neprevali na niečo horšie....

komisakpd
21. jan 2008

vdaka takze zajtra

vka
autor
21. jan 2008

no ja to mam o 9h ty o kolkej?

komisakpd
21. jan 2008

ja o 10.00 budem tam asi hodinu 😖

vka
autor
21. jan 2008

no vidiš tak ty na mna mysli od 9h do 10h a ja na teba od 10 do 11h 😉 😉 ja to nemam až tak dramaticke ako ty ja mam len obavy aby ma vybrali lebo su uprednostnovaný tí ktory su zapisaní na urade dlho viac ako 2-3r a tí čo dali prislub že budu podnikať a ja som na to prislub nedala ale len taký prislub že ma na zaklade toho kurzu zamestna jedna do salonu takže mam šancu na 50%

komisakpd
21. jan 2008

aha dobre..plati..a o aky salon ide? ja ked urobim zajtra skusku tam mam za sebou 3/4 doktorátu...

vka
autor
21. jan 2008

to ma moja krstna v PO ja som to potrebovala kvoli pečiatke

komisakpd
21. jan 2008

aha..hmm..a co je to za pohovor

vka
autor
21. jan 2008

to nieje ako taký pohovor skor vyber aspon si myslim proste sama neviem čo sa tam bude diať

komisakpd
21. jan 2008

a do akeho zamestnania..sa ti nechce co 😉

vka
autor
21. jan 2008

moc som nepochopila tvojej otazke

komisakpd
21. jan 2008

no ze kde je ten pohovor, do akeho zamestania..a ze sa ti nechce ist tam..ale asi pisem salaminsky lebo sa aj ucim 😀 😀

vka
autor
21. jan 2008

no to je len vyber do kurzu ktorý usporaduvava urad prace a ten vyber je v PO ako chcem isť na ten kurz lebo taký inač stoji 9000sk a cez urad maš zdarma a dokonca ti preplacaju cestovne a diety takže prečo nevyužiť 😉

komisakpd
21. jan 2008

aha tak uz tomu rozummiem..ja som taka zvedava a o com bude ten kurz?

vka
autor
21. jan 2008

MANIKERKA -NECHTOVA DIZAJNERKA budem ak sa dostanem 😉

komisakpd
21. jan 2008

zaujimave..dnes sa to celkom vyplaca.. 🙂