• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
Ahojte, no tak ako evka..pekne pocuvas pani ucitelku :grinning: ?
30. jan 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,co mate nove? :wink:
30. jan 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj ja iba na skok deti už ležia v posteliach .....na kurze počuvam načuvam až ma hlava z toho boli mame prednašky čo to si zapisujeme no nemyslela som že to bude až take ....ale vidim že skušky budu ovela važnejšie ako som predpokladala :frowning2: som uťahana ako kôn z kurzu idem po Dianku tak po maleho tak volačo kupiť doma sa poučiť upratať niečo navariť a ani neviem a je 8 h =možno som taka uťahana za to že niesom zvykla na taký zhon no človek je tvor prispôsobivý ..............tak sa držkajte moje pa
30. jan 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som prave dala Sofi spinkat, dnes sme boli poobede v PO, mala ostala u babky, ale taka je dnes nejaka zamrncana...
A zas som dnes musela ist na soc. poistovnu :angry: Lebo mi nezaratali mesiace tak ako mali - no povedali mi, ze chyba je v poistovni, kde mam zmluvu, tak som bola aj tam, tak dali reklamaciu a ze zistia co je vo veci :rolling_eyes: To som teda zvedava...
Evi, takze poctiva studentka je z Teba :grinning: Ale je pravda, ze ked sme takto s detmi doma na materskej, tak to si clovek zvykne, a hoci je vzdy co robit, clovek si to moze pekne sam zorganizovat kedy a co a takto, len sa furt niekam plasit. Ale ved ten mesiac to vydrzis :wink:
30. jan 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adika ake mesiace ti zas nezaratali nestras ....ja to akosi nekontrolujem tak mi prosim porad :wink:
30. jan 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka nam zacala chodit do skoly tak tu je teraz pusto :unamused:

....halooooooo, kde ste vsetky?----
31. jan 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terka Tebe dnes isiel konik??? Lebo mne nie, teda doobedu neviem, som nebola doma, ale cele poobedie nesiel, potom mi nacitalo len uvodnu stranku a nic viac a teraz uz ide...
No mne nezaratali presne tie mesiace do leta, kedy som bola zistovat, ze preco nie som tam zaregistrovana, a bolo mi povedane, ze zarataju samozrejme aj tie mesiace dovtedy - teda od januara do augusta, ale vcera prisiel vypis a nie su tam... No bola som na soc. poistovni, tak ze chyba je v DSS (ja mam 2. pilier starobneho dochodku), tak ze to daju na presetrenie a zistia, kde je chyba, tak som zvedava, maju mi zavolat.
31. jan 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tie mesiace pozadu mi mali zaratat nakolko chyba bola na ich strane, kedze ja som sa registrovat bola :angry: No fakt som zvedava :confused:
31. jan 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.
1. feb 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
juj Dani aka krasna je Linduska ,ani nie je pravda ze moja bola taka a to uz ma zajtra rok :astonished:
1. feb 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo nie ste tu niktooooooo :frowning2:
1. feb 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, aj my uz sme hore
1. feb 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, takze zajtra ma mala uz rok, tak to chystate velku oslavu vsak? Aj torticku pecies?
1. feb 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani, jeeej malinka je zlatunka, prave som kukla fotecky, a krasne ruzove kvietockovane bodycko ma :dizzy_face: No dnes asi moc nepopisem, Sofi mi tu mrnci o stodvesto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mi taha kable,
ahoj Adi :wink: nie tortu nepeciem,nasi dali malej robit :slight_smile: a oslava bude,dojdu kmotrovci,nasi,bracha s frajerkou,bracha dojde az z Prahy :wink: tak aspon bude veselo :slight_smile:
1. feb 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tak si to pekne uzite :wink: A co mala dostane na narodky?
1. feb 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme Sofi na narodky kupili tu trojkolku s vodiacou tycou, tak ju tu teraz po doma len vyvazame a ohromne sa jej to paci, joooj taka je dolezita pri tom :grinning:
1. feb 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale uz sa tesime na leto az vyrazime do ulic :sunglasses:
1. feb 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala dostane babiku baby borna,ci aka to je,maly sa s nou hra o dusu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom kocik pre babiky,kopec oblecenia ,novy koberec do detskej s mackom pooh a este dostane stan s takymi gulickami co sa davaju do bazenov
1. feb 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj leto moc sa tesim :wink: budeme chodit na pivco :wink:
1. feb 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Sofi dostala babiku od babky, ale len tak obycajnu a kociarik od krstnej, a teda poctivo sa o babiku stara, vozi ju v kociku, krmi a tak :grinning:
Aj ja sa uz tak veeelmi tesim na leto, no pivco ja moc nemusim, tak si dam kofolu :grinning:
Nic asi koncim pisanie, lebo mam Sofi na rukach a je to dost obtiazne pisat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzdy mi tu preklikne inde s mysou a postlaca ani neviem co :sweat_smile:
1. feb 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre Adi :wink: a to pivco bolo len obrazne,ja mam radsej dzusy :wink: a kafeeeee,kavu milujem :wink: len nie tu s gruntom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
1. feb 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala akurat zaspinkala, tak dufam ze pospi aspon 2 hodky :wink:
Minule bol muzik zufaly, mala revala na raty, zobral ju na ruky a revala dalej, zobrala som ju ja a hned bola ticho. tak mal trocha nervicky ze pri nom place :sweat_smile:
1. feb 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac ti spinka v noci malicka?z mojej sa stala cicova zavislacka,vnoci by bola v jednom kuse prisata a ak jej vyberiem nahodou cicu,tak reve akoby ju parali :angry: a tak rano vstavam ako mrtva,totalne ma vystavi a cez den tiez maloco pospinka,snazim sa ju ukladat ked je maly v skolke a potom aj poobede,tak pospinka dokopy dve hodky :unamused:
1. feb 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no adika mne konik blbne skoro stale...vcer tiez nesiel...presne robil to co vcera :wink:

...jej lenka mala uz oslavuje narodky....no tak uz je o rok starsia :wink:

...ja mam rada tiez pivko...ale aj kofolu...no tak sa tiez tesim :wink:
1. feb 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v noci spinka v pohode, papa okolo 22.00 - 02.00/03.00-07.00
no Linda je tiez zavislak-a nema miery-papa papa a potom blinka
1. feb 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuska...juj aj nam tak mala spala a cimje starsia tym viac v noci vstava :unamused: :rolling_eyes:
1. feb 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikedn vsetkym
2. feb 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte všetky :slight_smile:

Rianke všetko najlepšie ku krasnym prvym narodeninkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Adi aj ja mam rada pivečko ale to mi najviac chuti pri takej grilovačke opekačke a chutnej klobaske na jarmoku:

Dani malinka je zo dna na den krajšia tak vela mliečka a len papajte :wink:

Terka veru to mi dava zabrať začinam si už pomaly otazky vypracovavať inač mala som vo štvrtok pohovor na tu robotku čo som mala slubenu nič z nej lebo treba byť v robote 16 00 a v stredy do 16 30h takže nemal by byť kto s deťmi :unamused: no mame už vo všetkom jasne po skončeni kurzu si otvorim salon zoberiem živnosť a uvažujem že pojdem na vysoku školu urobim si bakalara -špecialnu pedagogiku prihlašku treba poslať do konca februara tak mata mi po rozume všetko .......musim myslieť do buducna. :confounded:

tak sa majte krasne babky :slight_smile:
2. feb 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- to je tak robota pre zeny s detmi to je komplikovane...najma ta pracovna doba :rolling_eyes:

- s tym salonom by to bolo naozaj super a o vyske som rozmyslal aj ja..ale nechem studovat nieco lebo ma tam zoberu, a stale premyslam ze urobit si vysku len aby som ju mala...to neviem. :unamused: ...sak uvidme ako bude :wink:
2. feb 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok