Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
13. feb 2008

Ahojte!

Adika tak ako bolo na zavercnych skuskch?.....no ja som bola tiez a ledva som sa domov dokotulala...sak nikdy v zivote somnezjedla tolko ako vcera....ale no klobuk dole....bola som milo prekvapena ako amoja sestra chutne navarila a pekne ozdobila tanier.....no nenadarmo chodi do skoly 😉

bznka
14. feb 2008

Krasneho sladkeho valentina 😉

....no mam po zubarovi....ale len jeden zub mi urobil, to som len myslela ze urobi obe ...ked som sa oyptala ze preco nie dve tak povedal ze ci som normalna a osm rada ze len jeden urobil.....sak to boli jedna radsot teraz...ale najhorise je ze toto preboli a idem opat vo stvrtok o tyzdne s dalsim 😒

danuska24
14. feb 2008

ahojky,ako?
drobec nechce spinkat tak surfujeme 😀

bznka
15. feb 2008

danuska tak to sa este potomnasurfujes 😀

adikasb
15. feb 2008

Ahojte, tak mne Sofi spinka, ale uz pomaly asi aj vstavat bude. Muzik nedavno odisiel do robotky.
Ach jaj, uz mame po peknej jari 😖
Terka, no fajne bolo na tych zaverecnych, tiez som sa vyborne napapkala 🙂 Ale trosku to bolo take narychlo, lebo malo sa zacat o jedenastej, no zacalo to az o 11.45 a tak sme mali fofry, lebo muzik ma cakal v meste, isiel do robotky na poobednu, Sofi bola u svokry a poobede sme mali este poradnu, ta tak... Som hned po jedle odisla, mamka potom este ostala. Ale fakt, tolko chodov pripravit - sikovni su 😉

adikasb
15. feb 2008

A Danka vy sa inak ako mate? Malinka je dobre babatko? Neboli ju brusko, lebo nasa Sofi mala asi do 2 mesiacov dost koliky - bruskabolenie ☹ Tak dost plakala, potom to uz bolo lepsie.

bznka
15. feb 2008

..my mse nastatie koliky nemali...a ked som mala pocit ze by to ja mohlo byt tak espumisan u nas zaberal 😉

vka
autor
16. feb 2008

Ahojky tak po mojom nekonečnom upratovani prani žehleni sadam k pc aspon na chvilinku nakuknuť do sveta a ked dam deti spať musim sa prinutiť k učeniu ☹ ..........Dani neboj tie koliky časom prejdu ja som tym nejak ani u jedneho ani u druheho nemala a ked sa sem tam vyskytlo bruška bolenie teplomer to istil viem že moc to neodporučaju ale aspon sa ulavi 😉

danuska24
17. feb 2008

ahoj, no koliky uz zacali, zatial neplace, trosku sa popuci a väcsinou je fajn.
a ten espumisan je co zac? s teplomerom to zaberie len niekedy. vcera jej praskla ranka po ockovani proti tbc,zajtra idem k dr. nech na to pozrie. vcera sme ani vonku neboli, taka kosaaaaa

danuska24
18. feb 2008

ahoooj

bznka
18. feb 2008

Ahojte....hlasim stehy vybrate..aj ked to bolo dnes este skoro...tak verim ze sa nerozletim....nenapadlo ma ze vo stvrtok idem do presova opat. Tak som si ich mohla este nechat, no on mi to spevnil nejakou paskou este....a nechat aspon 3 dni, a najma nescprchovat. 😒

...vo stvrtok som vsak mala ist opat k zubarovi.....ale urobil sa mi z minuty na minutu herpes 😒 ....no to uz je druhy za mesiac 😒 tak uvidim ci pojdem, ale asi sa preoobjednam 😒

....uz sa tesim ked pride teplo 😉 ...taketo pocasie ma ubija

bznka
19. feb 2008

ako sa mate?

vka
autor
19. feb 2008

OK no treba sa mi začať učit ale nie a nie sa prinutiť dajte recept ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

danuska24
20. feb 2008

ahoj
my sa mame fajn, rucka uz lepsie,zatial nehnisa a dufam ze ani nebude -klop klop klop

danuska24
20. feb 2008

inac dnesnu noc sme prvykrat prespali celu bez papamia 😎

komisakpd
20. feb 2008

danuska24 espumisan je proti nafukovaniu..su to take malicke gulicky..

danuska24
20. feb 2008

diky 😉

danuska24
20. feb 2008

evi neuč sa tolko

bznka
20. feb 2008

no komika ti poradila dobre je to proti naduvanie a dobremu traveniu....ale pre babetka su kvapky nie gulicky tie su pre dopelych 😉 ...

bznka
21. feb 2008

no baky ako sa mate?-----ja mam za sebou zzase zubara a to co som tam dnes zazila 😒 😖 .....no proste necakala som to ze to moze byt tak zle....ale uz je potom...a teraz uz nechprejde bolest.

---no a aby mi nebola smutno v aprili idem uz na operaciu s poseldnym zubom....aspon dufam....a toho sa asi bojim najviac......dnes mi totit lokalka nezabrala na prvykrat a na druhykrat tak trochu tak som sa natraipla s bolestou pri trhani ale ja doktor....abidvaja sme boli spoteni a zaskoceni

vka
autor
21. feb 2008

☹ ☹ ☹ och moja maš s tymi zubami starostí len vydrž všetko bude dobre 😉

komisakpd
22. feb 2008

terka o zuboch mi ani nehovor..ja som sa tak natrapila, bola som az v KE rezat osmicku, nezabrali mi poriadne 4 injelkcie, co sa cudoval vsetci a chudak doktor ten si so mnou vytrpel..ani spominat na to sa mi nechce..je to des..

bznka
22. feb 2008

....no komka mne nezabrala ani druha vcera..ale viac mi uz pichnut kvoli stitnej a najme kvoli kojeniu pichnut nemohol..........ale to pichanie ma bolelo aj tak naviac zo vsetkeho.......a teraz sa uz aj tej blbej injekcie do zubo v bolim...ket ti ju rafne az niekde ku uchu 😒

....no aj my sme sa vcera naptrapili...doktor len stale ze dokelu, dofrasa 😀 ...a ze sa tesi na posledny najkomlikovanejsi zakrok a ja sa tesim s nim...ale uz si poznacil anastetika nezabrali 😀

vka
autor
22. feb 2008

Ahojte pekny vikend všetkym s Lenkou je čo dlho tu nič nepisla 😒

Terka no poviem vytrpiš si dosť 😒 😒 😒

danuska24
23. feb 2008

ahojky. my sme chceli ist na drienicu, ale sa nam nejak rozfukalo, tak uvidime poobede..

danuska24
23. feb 2008

uz sme pridali fotecky

danka24
23. feb 2008

Terka Dakujem velmi pekne nech su tvoje modlidby vyslisane 😀 😀 pekny dnik vsetkym

vka
autor
23. feb 2008

Danuška velmi peknučke fotky ale vyrastla paradnica mala 🙂 🙂 🙂 mužik šiel na Drienicu točiť volal že sa to začalo neskor ale vraj strašne fuči horšie ako tu pod svahom same blato a voda ja som tiež chcela isť s deťmi no malý začal soplit a aj učiť sa mi treba takže asi z vyletu nič= a okrem toho to počasie 😒

danuska24
23. feb 2008

no ved to.. Peto bol rano na drienici, vravel ze strasne blato... ale aspon to slniecko tak kraaaaasne svieti.

vka
autor
23. feb 2008

Alečo ved vy ste na blato zvyknutí 😀 my ked ideme k našim tak to je des auto špinve až po okna 😒 slniečko krsne svieti vonku nieje až tak chladno ale ten vietor v Tatrach vraj stromy vyvracia .-