Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
7. mar 2008

škola hej ale domacnosť 😒 velka noc za dverami a doma nič ale dnes som porobila toho dosť okna mam umyte všetky spalnu som komplet vyglancovala a aj balkon som dala dokopy zajtra sa chystam upratať kompletr obyvačku no uvidime mužika ťaha do ružbach a okrem toho musime skočiť k ujovi kvoli stolu a skrinkam do salonu tak uvidime že čo a ako v nedelu zas k svokrovcom svokor ma narodky cez tyžden mam kopec vybavovačiek skočiť na danove do zdravotnej .....a ešte ku gynek. na prehliadku na ktoru som mala isť ku koncu februara 😖 😖 😖 😖 😖 v


piatok ideme do Trenčina na vystavu kde si musim pokupiť potrebne veci do salonu a potom už len otvoriť 🙂 🙂

🙂 ak by mal niekto zaujem o gelove akrylove nechty o spevnenie prirodzených nechtov o predlženie nechtov o zdobenie o masaž ruk parafin peeling, slavnostné učesy slavnostne ličenie== nech sa pači napište mi do IP rada vam odpoviem pripadne sa môžete objednať TOLKO REKLAMA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenrie
8. mar 2008

ahojte,

no super Evi,ze sa ti to uz rozbehne,mna caka nieco podbne asi v lete,chystam sa podnikat ale najskor si otvorim internetovy obchod a ked sa bude darit tak kamenny 😉
akurat robim kolac,no som zvedava,ked tak odim foto do albumu 🙂
a pratanie ma caka,sice okna poumyvane,nejaka ta vyzdoba na velku noc uz tiez je ale bordel je kazdy den,no dve male deti su dve male deti 😠

danuska24
8. mar 2008

ahoj. dlllho som nebola. v utorok sme boli v poradni, mame uz nausnicky. 😉
ockovanie po tbc este stale nemame zahojene, tak dufam ze uz sa to konecne zahoji. inac mame 63 cm a 5760 g. dobreeeeeeeee co... 🙂

vka
autor
8. mar 2008

jej Dani tak mala pekne pribera ta jazvička po očkovani sa hoji dosť dlho Leni skušať treba kto neskusi nevie no dnes je den oproti včerajšku 😨 nechpapem ako môže byť taketo vykyvy strašne ==taký den na spanie

danuska24
8. mar 2008

kuk nove fotecky 😉

vka
autor
8. mar 2008

zlatunka 🙂 🙂 🙂 🙂 a s naušničkami ešte nemate????

lenrie
8. mar 2008

Linduska je zlata 😉 🙂
uz ani nie je pravda,ze mpoja bola taka mala ☹

lenrie
8. mar 2008

Evi,uz mas aj priestory,myslin na salon 🙂 akurat som dorobila kolac,no som svedava 😉

vka
autor
8. mar 2008

a čože za dobrotku si robila pisnem do IP 😉

lenrie
8. mar 2008

piekla som tvarohovy kolac so zelatinou,to na zajtra pre brachu,dnes dosiel z Prahy,musim sa mu teraz nejako revansovat,kedze ideme k nemu na tyzden 😀 😝 platim vlastne len letenky a ubytko mam vdaka nemu zadara,ma byt v podnajme

vka
autor
8. mar 2008

fijha a kedy odchadzate?

bznka
8. mar 2008

Ahojte..tak ja som zatial neupratovala kvoli velkej noci.....okna mam este len cakaju 😒 ....ale nie su az take spinave takze preto ma to akosi ani netaha 😉

...tesim sa na evkin salon...babky tak vy ste sa inak akosi pustili do podnikania? 😉

..lenka...mnam taky dobry klacik...ja dnes ani nevarila....bo muzicke je v praci.....a mne sa nechcelo.

..danka tak vy nas predbehnete raz dva s vasou vahou 😉 ...my patrime k menej priberajucim.....ale je to fajn, bo aspon nie je tazke ked ju nosim 😀

lenrie
8. mar 2008

odchadzame az 26teho aprila,vtedy som zabookovala letenky a budeme do 2heho maja 😉

vka
autor
8. mar 2008

Terka salon ako salon ja to tak volam alebo vlastne priestor kde budem realizovať svoje hobby vlastne možeš mať neviem aký salon ked nechty robiš nekvalitne a aj tvoje spravanie je o ničom no budem sa snažiť byť pravým opakom minule som bola v sekači pri urade kupila som malemu triko no bolo mu na rukavy akurat ale kratke na pas tak šla som ho vymeniť no malý mi vysačku strho ale len tu sekačsku ked som tam došla ospravedlnila som za vysačku ukazala bloček a ta holka taka drobna v okuliaroch nahodila divný pohlad začala namna ziapať že ako ona može vedieť či ije to ich tovar ..no mala som chuť odisť ale potrebovala som kupiť niečo v hodnote trika viac som tam nebola a asi ani tak skoro

Babky vy pekarky to žeby som aj ja dačo upiekla 😕

vka
autor
8. mar 2008

Leni mala ako v kočiku?????

lenrie
8. mar 2008

mala je kocikom nadsena,ideme von uz sa sama don pyta a mam k nemu taky super fusak,no skratka som nim nadsena a ked ho zlzis ,je tak miniaturny,do lietadla ho mozem vziat ako prirucnu batozinu 😝 mala som ho kupit uz skor 😉

vka
autor
8. mar 2008

no to je super tak vela šťastlivých km 😉 😉 😉

Nemal z Vas niekto ten nový Vanish prašok na koberce a čalunenie ten čo ukazuju v reklame že len posypeš kobereca potom to vysaješ 😕 mam dosť svetle kraje koberca v obyvačke a tie sa tak špinia sice neviem si to predstaviť ako to može posobiť ja len skumam či je to dobre nech na velku noc mam čisto sice moc tie sviatky nemusim ale 😒 no najviac sa teškam na cviklu a syrček mnam mnam 😵 😵 😵

lenrie
8. mar 2008

dik Evi 😉
a prasok,to mas jedno ci kupis tekuty vanish na koberce alebo ten praosk,aspon ja v nich rozdiel nevidim,len v cene 😖 😖
ani ja Velku noc moc nemusim ale maly sa uz tesi,ked ponesie kosik a na kinder vajicka 😉

vka
autor
8. mar 2008

Len aby boli kinder... 😀 😀 😀 ja len či to nieje niečo nove ....nič idem do vane deti ležia v posteliach musia nabehnuť na normalne ukladaci režim o 7 45h lebo doteraz chodili o 23h a ked bude treba chodiť do školy tak rana budu bojove ..............

lenrie
8. mar 2008

no veru,uz zas skolka 😒 ale maly chodil spavat vzdy s malou,mala som tu kamosku z Kosic aj s dcerkou takou starou ako moj,tak vecer sme ich o 19tej nahnali do postele a my sme potom popijali vinko 😉 😉 no ja uz mam v skrini peknu zasobu kinder vajicok a malyich videl,tak preto sa uz tesi na malu noc ako to on nazyva 😉

vka
autor
8. mar 2008

žeby sme došli k vam vas vyšibať ked už mate tie kinderka???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Leni ten tyžden môžem prisť mrknuť na čiapočku????? niekedy v utorok ked pojdem s malým zo školky?????

lenrie
8. mar 2008

dojdi moja,a mam k tebe prosbu pozri Ip 😉

lenrie
8. mar 2008

no a ine vajicka ani nekupujem,vobec sa potom nezjedia a kinder sa aspon pojedia a ved aj tak ti velki zajaci a vajicka stoja tolko co kinder a minule bola akcia v lidli tak som nakupila a aj v CBa maju dobru cenu teraz tak som este dokupila 😀 😝

vka
autor
8. mar 2008

Leni ostriham takže v utorok ved ešte pisnem keby dačo tak prijemný zvyšok vikendu pa pa

bznka
8. mar 2008

...no k vanishu ..ja som ho teraz kupila no zatial neskusala...ja to chcem vyskusat na pohovku.....koberce tie viem pretepovat s kalsicky vanishom...ale pohovku sa mi neche na mokro tak vyskusat toto....teraz to mali v akcii v 101drogerke....inak cena fakt zabijak

...ze kinderka na olievacku.../tie davam len tak pre krsniatka a tak/...inak musia stacit ine vajicka ci cokoladky 😀

lenrie
9. mar 2008

dobre Evi,tak plati utorok 😉 😉 dik
a k nam vela kupacov nedojde,chvalabohu,takze mam len kinderka 🙂 a tie malemu kupujem aj bezne 😉 kinder a jupik ,to je jeho 😉
no ten vanisch,super ,ze spominate,nagaucovku som neskusala mama tam flak,no zajtra vyskusam a dam vediet 😉 😉

bznka
10. mar 2008

...tak ako zaciatok tyzdna?.......a najma po prazdninach?......no mne sa asi nechelo rano vstavat viac ako malemu.....on siel do sklky v pohode to len ja som akosi vazne zlenivela 😠

vka
autor
10. mar 2008

Terka ani nam sa nechcelo vstavať ranne boje ech ale som mala nervy 😠 dnes som mala kopec vybavovačiek všetko na hlave rano som zo školky vyšla v navlekoch s pyžamom som skoro domov šla 😔 teraz v našej detskej je ako na bojisku ..................... idem.žehliť kym nemam toho vela

Leni zajtra ked pojdem zo školky asi tak kolo 15:30h dojdem k vam ok?

lenrie
10. mar 2008

ahojte
tak my ranne vstavanie ok,maly sa sam pytal do skolky 😉 ja som vymenila zaclony,postelne ale bordel vsade neskutocny a ta hora pradla v kupleni 😲 😲 😲
Evi,ok 😉 😉

vka
autor
10. mar 2008

😉 😉 😉