Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

kacenka78
22. mar 2007

skoda..☹ obliecky mame vela, mamina mi pošila..a co s pracou?

vka
autor
22. mar 2007

pošlem ti do IP lebo nikdy nevieš že kto to tu čita 😉

andrea.m
22. mar 2007

povzbudzovala som odušu.čech išiel famóóózne,normálne ma zdvihol s kresla 😀 je na 4 mieste ☹ škoda

vka
autor
23. mar 2007

ahojte no andrejka ty si ale fanušik 🙂 kačenka dnes som bola za tou pani s tym aby sme si to vyjasnili ona bola prekvapena lebo ja som jej vravela že som nečakala že to bude takto a že som myslela že ako za proti službu alebo že nech urobi nejaku ponuku tym ktori budu brať viac a budu chcieť aj moje služby tak da napr učes zdarma ked si vyberu niečo ešte navyše no ona že nad tym porozmyšla no tak som jej vravela že ja mam robotku od manžela že niesom odkazana na nu a že zoberiem vizitky a nech si najde niekoho ineho tak už potom len ich tu nechajte že ona nerobi unahlene zavery a da mi vedieť ako ja som jej aj povedala že ja možem pre nu robiť a možme sa deliť napoly len nech nakupi všetky kadernicke kozmeticke nechtarske potreby atak to sa jej nevidelo ja mam taky pocit že sa chce hrať na šefku a pritom ...... 😝 😝 😝 😠 😠 ten jej salon žiadna slava

kacenka78
23. mar 2007

teda, jednoznacne dava najavo svoju nadradenost, ako vravis, nie si na nu odkazana... 😉

vka
autor
23. mar 2007

ano no je aj podla mna stratena lebo keby nie tak tie vizitky do mna hodi obrazne povedane asi moc o tom kecam no ja som taky človek čo si moc beriem k srdcu a to nieje dobre 😒 😒 😒

kacenka78
23. mar 2007

pohodka, treba sa vyrozpravat, ked cloveka nieco trapi..🙂
idem ja varit polievocku, tak papa..🙂

vka
autor
23. mar 2007

dnes mam doma aj Dianku rano velmi pršalo nechcelo sa mi ju dať do školky a na obed po nu lebo po obede ide na subor manžel šiel na cely vikend preč do Martina maju tam všetky regionalne televizie prezentacie šiel aj s kolegom vrati sa v nedelu tak budeme sami ani ma to nejak neštve lebo vonku nieje najkrajšie a deturence su aj trochu nachladene ta tak aj ja idem robiť niečo pod zub polievku mame a deti chcu špagety tie maju najradšej tak čo Andrejka povzbudzujednes nepiše?!!! 😵 😵 😵 😵 nakuknem ked dam maleho spinkať pa

adikasb
23. mar 2007

ahojte 😉
Tak moc nerozumieme ohladom toho salonu, ale nevadi 😵
To zas mame pocasie, az ma z toho hlava boli... Ani von ist, ani nic, tak uz sa tesim, kedy sa muzik z robotky vrati. A mozno ho prehovorim, aby sme sa niekam autickom na navstevu vybrali, lebo sa mi vobec nechce dnes doma sediet...
Mala mi nastastie pekne zaspinkala, tak mam volno, trosku posedim pri PC a idem sa tiez naobedovat - mame navarene este odvcera 😉

vka
autor
23. mar 2007

adika ty si kde zaliezla 😉 čo sa tyka toho salonu je to na dlhšie rozpravanie kačenke som pisala do ip ale kašlem na to ked niekto to čita čo ju pozna tak nech jej povie už sa mi to rozležalo v hlave ukludnila som sa 😔 😔 😔 ja robim vlasy vizaš nechty na to mam kurzy a popri manželovi to aj celkom ide minuly tyžden mi zavolala jedna pani čo otvorila salon že chce ponukať služby kaderničku nechtarku vizažistku a dostala na mna odporučanie doniesla som jej vizitky fotky cennik a ona chce za to že mna bude odporučať peniaze a okrem toho to chce ona vybavovať ako šefka 😲 ja neberiem ani zdaleka tolko ako v kadernictve či kozmetike ved chodim robiť domov do toho dotyčneho a ešte z toho jej mam platiť pritom použivam opotrebuvam svoje produkty ja som to chcela tak že............. ved si čitala riadky hore no čo narobime napr 21 apr idem domov k neveste a tam okrem nej mam 2zakazničky a takisto aj v lete aj 2 dievčatka na prijimanie mam objednane ja aj bez jej odporučania fungujem ako nenaštve ťa dačo take a pritom ona volala mna nie ja som sa jej bola nukať 😠 😠 😠 😠 no pomaly idem po Dianku na subor ešte nakuknem 😉

vka
autor
23. mar 2007

asi idem poutierať prach aby zajtra sme mali volnejši dnik do obedu budem aj s detmi vylihovať v spalni a pozerať TV tak ukuchtim halušky s tvarohom a potom uvidime aky mate plan na vikend????

kacenka78
23. mar 2007

no my cez vikend doma, snad aspon babky pojdeme navstivit, ked nebude prsat...

nutka
23. mar 2007

zdravim vychod........
....katka ,mamka sa pyta, ci uz mas tie kvetinace ,ze ak ano,tak zajtra poobede je v obchodiku......
inac ako rastieme?...ten blazeny usmev 😉 na MMB v albumiku je uzasny!!!!!!

vka
autor
23. mar 2007

juj nutka ty si nejak zmizla ako preživaš tehotenstvo? aj pracuješ alebo si doma? dnes ide v telke celkom fajn program bude sa na čo pozerať

nutka
23. mar 2007

ahoj vka,som tu len sa mi uz nezdalo vhodne vam liezt do diskusii,lebo som dlhsie nebola a nie som v obraze...... 🤐
ale mam sa fajn,som doma uz od decembra a ani akoby nie som tehulka,babatko kopka o 100/200....a my si pomaly prerabame poschodie u svokrovcov.....
ta tak,ale chyba mi mamka+rodinka a vychod ☹,ale zase my tu mame teplejsie na juhu 😎
a ty ako?citala som vase debaty a nic si z tej tetky nerob a ostan sebestacna!zda sa mi to nyjlepsie riesenie

vka
autor
23. mar 2007

to maš pravdu aj taky ludia musia žiť na zemi vieš byvanie u rodičov či svokrovcov ma vyhody aj nevyhody zasa aspon ušetrite viac ako my čo byvame samostatne no a zasa spoločne byvanie je strata toho sukromia ale každy to vnima inač tak sa držte aj babatkom všetkym prajem krasny večer pa pa

andrea.m
23. mar 2007

ahoj kačenka
ten kvetináč chcem na dracenu.teraz mám s horným priemerom 24 cm a trebalo by mi väčší.bude to možné?

vka
autor
24. mar 2007

AHOJTE BABKY čo upratujete juj ale včera aspon tu u nas strašne fukalo tak nam buchalo zo žaluziami normalne som sa bala 😕 kačenka maš zvlašť doma miestnosť na vyrobu tych kvetinačov a maly ťa v tom nevyrušuje? mojim snom je mať take kvetinarstvo ak to bude hadam 😔 tak budeš kačenka moja dodavatelka ok???!! to su sny čo snivať a mať nejake ciele to je o to o živote no nie?

andrea.m
24. mar 2007

ahoj vka 😀 už som dopratala...uff bola to rýchlovka lebo o 12.00 začína korčuľko 😀 😀 😀 už len kávu zalejem,vyložím nohy a mám víkend 😉

vka
autor
24. mar 2007

juj andrejka ty si super a čo na tvoj mužik moj ked ma vidi už dlhši čas pri počitači tak len čakam čo a kde ma vyženie

andrea.m
24. mar 2007

moj mužík na to abolútne nič.krasokorčuľovanie aj hokej mi toleruje a o PC sa bijeme.trávi pri ňom tiež dosť veľa času tak mi to nemôže vyčítať.ja sa snažím,aby domácnosť fungovala tak ako ked sme ešte nemali internet a zatiaľ to stíham 🙂

vka
autor
24. mar 2007

ja len tak som odbehla umyvam okno v kyxchyni a dcerka čosi postlačala na počitači tak som nakukla pustim sa asi aj kuchynskej linky lebo mam tam totalny chaus tak zatial pa

kacenka78
24. mar 2007

Andrea, skusim zohnat vacsi.Pojdem v pondelok zhanat a dam ti vediet,ok?

a vka, jasneeee, ze budem dodavat, doma to robim v izbe, ktora raz bude Matejova detska izba.:🙂 uz nebudem pracovat, ostanem stale na materskej a budem robit crepniky..🙂manzel sa smeje, ze naco som studovala pravo, ked teraz stale sedim pri crepoch...🙂

vka
autor
24. mar 2007

fijha tak ty si pravnička no toto ja som leniva na vysoku školu 😔 😔 😔 😔

kacenka78
24. mar 2007

no ja som to mala dane vopred vychovou, rodicia ucitelia, tak stale bol smer na vysoku skolu...🙂

vka
autor
24. mar 2007

no vidiš asi aj mbna by mal niekto dokopať 😉 kolo obeda mi vola jedna holka ohladom veci z mimibazaru take tehotkove aj sme sa dohodli sms mi poslala adresu vopred platiť na moj učet nechcela lebo tak jej to nevyhovuje že na dobierku aj som cenu navyšila že to je ok no ked čitam ako tam niektore maminy nespolahlivo nakupuju tak neviem ale dobierka je to ked ja pošlem balik a ona ho pri preberani zaplati no nie?

kacenka78
24. mar 2007

no ano, ja som cez mmb zatial raz posielala kvetinace na dobierku, lenze je to fakt drahsie, crep stal 100 a postovne 91... 😠 no a na dobierku je presne to, ze pri preberani zaplati postarovi...ale vacsina maminiek nema problem platit vopred na ucet...

vka
autor
24. mar 2007

som v tychto veciach dosť opatrna no predstav si ja na počitači a moja dcera načisto ostrihala plyšovu mačku no mna porazi ja že čo je tak ticho idem stym niečo spraviť 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😠 😠 😠 😠

kacenka78
24. mar 2007

no prave teraz moja svokra vravi, ze ked je nas Matej chvilu ticho, tak urcite je bud chory, alebo nieco vyparatil..🙂

vka
autor
24. mar 2007

no hotovo ona mala aj tendencie strihať sa ked bola mladšia nosila ofinu lebo furt sa strihala a to furt nad ušami ale aspon ma teraz celkom huste vlasky 😉 😉 😉 no zda sa mi že pomaly jej rastu 😢 nakuknem neskor ešte idu deti na počitač a tak vipneme lebo od obeda ked ho zapli nebol vypnuty prevencia aby nezhorel pa