• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
autor
Moje deturence ešte nie pozeraju minimax ale už len chviločku najlepšie je že teraz mi Dianka vravi že ma vedieť pesničku do zajta mna raz z nej klofne :angry:
17. mar 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mas to vesele :slight_smile: mne treba este pratat ale vobec sa mi nechce :frowning2: :angry: a kpec prania este mam ale to necham asi az na zajtra
17. mar 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja uz spinka :wink:
17. mar 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky Leni si tu:???? maš doma svetlo take čo je k pisaciemu stolu či mam doniesť?
18. mar 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inač NIKOVI všetko naj k narodeninam vela zdravička šťastička a aby ho mamka ocko a sestrička počuvali :wink: :wink: :wink: :wink: VŠETKO NAJ NAJ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. mar 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,Evi az teraz som zapla pc :wink:
dakujeme za blahozelanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
a svetlo si radsej dones,ja mam ale to je take malee len a neviem ho teraz ani nikde najst :angry:
18. mar 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ok donesiem tyeraz odišla kamoška s drobcom mužik na ceste z prace a k tomu ešte hladný utekam variť äMYSLELA SOM žE DOJDE KOLO 16 00H :angry: pa zatial
18. mar 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vsetko najlepsie oslavencovi :wink:

.. babky ja zase som lietala po doktoroch....mam nejaku koznu alergiu /asi zihlavka/ alebo co a musia zistit z coho..ci nejaky zapal a tak...no ale uz len cakat na vysledky ....a tie budu za tyzden......no na mna sa akosi vsetko lepi teraz :unamused:

..
18. mar 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
O moja zlata no čože je s tebou ty budeš mať malo nejakého vitaminu :wink:

Aja sa čudujem že čo nepisneš tak nech sa to upravi a nahodou si nezmenila prašok na pranie či avivaž
18. mar 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nie nezmenila ...trva to uz 2 tyzden a niecim stakym som sa uz stretla..a. mam pocit ze to nie je normalne a tak konecnen mam doktor ktory s tym nieco robi ....skor ide o zapal v tele, alebo nejaky bacil alebo nieco ine.....len treba najst pricinu a odstranit ju
18. mar 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripajame k blahozelaniu (inac aj moj oco ma dnes narodky :sunglasses: )
18. mar 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky demokratky piste co peciete na velku noc..aky kolac a tak....bo ja neviem co a vlastne ani sa mi nechce :unamused:
19. mar 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,baby musim pochvalit Evku,tak super mi urobila nechtiky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: so nadmieru spokojna a super sme aj pokecali,tak nevahajte ak si chcete dat urobit,fakt to stoji za to,ja som nadsenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :wink: :wink:
Terka,co pecieme?ani neviem ale asi tvarohovy kolacik,ten so zelatinou a aj banany v parizskom kreme a staci :wink: a drzim palce nech si cim skor v poriadku,mne by tiez trebalo zajst na gybdu ale aosi niet casu :frowning2: :angry:
19. mar 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babny v púarizskom kreme?...to znie super ...daj recpet. :wink:
19. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som banany v parizskome kreme.....pisem ako tatar :sunglasses: :confounded:
19. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pockaj poslem ti ho cez Ip,dobre Terka?
19. mar 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte Leni dakujem za pochvalu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som rada že si spokojna
Terka a ako vyražky zmizli´= inač ja som si kolače dala objednať ja nepečiem spravim niekedy niečo suche či grilažových ježkou ale nemam toho roku chuť vonku je super počasie :angry:
Odfotila som Lenkine nechtiky no fotky nevydarene trochu rozozstrene ale aspon na malý kuk sa da čosi fotak štrajkuje :unamused:
19. mar 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj Evi,som sa az zlakla,ze ake ta budu moje ruky :astonished: :astonished: ale nahodou ok a nechty su fakt bomba,uz som aj umyvala,prala a zatial musim poklopat :wink: :wink: :wink: no teraz si nakupim somariny na nechty,som sa do nich zalubila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len moc neklopkaj :grinning: :grinning: :grinning: a nalepky maju aj u Turociovej tak skus pa pa
19. mar 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi udelujem pochvalu
19. mar 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......lenka dik za IP a recept v nom

......beriem lieky tak je to lepsie

......idem mrknut nechtiky
19. mar 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nehctiky nadhera....moje su prave ohryzene ..takze :unamused:
19. mar 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj ahoj dakujem za pochvaly no na živo su ovela krajšie Lenka ma francuzku manikuru na bielych špičkacgh ma ružový ligotavý prašok a na volnom mieste nalepky dopasovane do ružovkata a všetko prelakovane lakom s vysokým leskom na fotke to nieje takto vidno dosť rozostrene je tam prakticky vidno len nechtiky ako take
Čo porabate? ja periem v rukach teraz sa to moči v avivaži moja Dianka ma prekvapila lebo sa pustila do upratovania detskej a to tak že ani na jednej poličke nieje žiadna hračka ide všetko ukladať ´´´´´´ :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

Malý tu podskakuje lebo chce hrať hry zatial pa
20. mar 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babky ked už postime jedlom tak nepostme netom :unamused:
Teraz odišli svokrovci juj ale som vytočena ech.....ale ma vytočila :angry:
čo ste robili na obedik u nas boli špagety :dizzy_face:
21. mar 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dala som postaviť zemiaky na šalatik cviklu sme robili u mamky zajtra rano syrček a šalatik dokončim ......
Kedy papate posvätene jedla my hned po posveteni aspon na mužikových krajoch maju takýto zvyk u nas jeme až rano v nedelu ale ja neprotestujem :dizzy_face:
21. mar 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prajem vam veeela sibacov a veeeela vody. my zdrhame, nebudeme doma , xixi :grinning:
21. mar 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prajem krasnu Velku Noc
Nech Vaš dom je plný pokoja
stol hýri hojnosťou, srdcia
blizkých nech su naplnené
laskou a porozumenim... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak sviatky nam uz pomaly koncia..verim ze ste ich prezili vpohode...a este zajtra ten velkonocny pondelok, ktory ja fakt velmi nemam rada :unamused:
23. mar 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Terka to niesi sama moj nazor na velkonočný pondelok? je to fakt trapny den Naša Dianka sa teši a o Tianovi ani nevravim ved je chlap korbač prichystaný vonavka tiež :dizzy_face:

Neviem ako vy ale ja som prejedna na utorok si davam očistný den :wink:
23. mar 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi suhlasim s tym trapnym dnom :wink:
24. mar 2008 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok