Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
24. mar 2008

hlaism sa po velkonnocnom pondelku.......dal sa prezit, sice u nas to nie je az taka hroza...a aj tak chlapi vypadnu prec 😉 .....ale zase ked mala vyrastie..no to uz asi bude ine....dufam ze to dovtedy zrusia 😀

....ja by som tiez brala ocistny dnik..ale neviem kedy 😀

vka
autor
25. mar 2008

Ahojte tak rano som si dala iba kafe nejedla som nič a zatial ani niesom hladna ale dokedy....??? dala som prať veci idem trochu poupratovať poučiť sa s Diankou
Unas sa velkonočný pondelok tiež dal prežiť malých olievačov bolo dosť no minulý rok viac a možno si každy vyrazi niekam a kašle na olievačku keby bolo teple pekne počasie tak asi by som doma nesedela ale taketo vianočne....???
Keby ste videlu plnu velku tašku vajičok a iných dobrot malý si to poctivo odložil do skrine no musim to skonfiškovať ja lebo nadhryzne z každeho a potom nič z toho čo varite mužik chce niečo s ryžou kym dojde z prace hadam ma dačo napadne 😒 tak zatial pa

bznka
25. mar 2008

Ahojte....tak a teraz dat byt do laty po sviatkoch.....prat a tak dalej 😒

...ja som uvarila paradajkovu polievkiu a druhe jedlo som chcela zase zlikvidovat tu sunku a tak co sa zvysila ze urobim ako francuzske zemiaky....no ale az vecer lebo nemam zemiaky dostatok/mangelik musi doniest/.

... aj u nas je dostatok vajicok....malemu vsak nechutia /okrem kinder/...ale urobim kolac z nich asi na nedelu...alebo ich neskor pouzijem ako cokoladu na kolac.

...ja som si tiez rano dala kavu ..k tomu kusom babovky a to vsjo...nejako mi je tazko na zaludku...sak clovek do seba stale niedco daval 😕

vka
autor
25. mar 2008

Terka a keby si videla ako u nas vyzera koberec sama omrvinka no Dianka už vysava bola som vyniesť koše a vonku nieje až taka kosa ako bola počas sviatkov žeby sa počasia začalo meniť ............................................pochybujem ale za pocit to stoji 😉

bznka
25. mar 2008

...a mne sa tak nechce vysavat..a tiez vsade plno omrviniek.....nchem to na zajtra..dnes asi len tak zmetiem 😒

vka
autor
25. mar 2008

Ja mam doma aj maly vysavačik prichyteny na stenu no stratili sme od neho adapter tak ho nemame ako nabiť ale inač je to dobry pomocnik musime niečo stym urobiť niekde ho kupiť lebo furt vyťahuj velky tak je to o ničom malý spinka ja mam par veci na žehlenie tak idem lebo pračka perie a potom sa nedožehlim

Moje plany na očistný den stroskotali urobila som špiz ved som musela doraziť šunku a klobasku vybrala kuracie masko papriku paradajku k tomu ryžu a už po mojej očiste 😔 😔 😔 😔 😔

danuska24
25. mar 2008

evi ja mam ocistu-z kazdeho som len zobla aby malu nebolelo brusko, a vcera som len slintala ked si muzik zobral jest, ..

vka
autor
25. mar 2008

No Dani tak si vo vyhode 😉

ej nejak sa nikomu pisať nechce ani Lenka ani Adika davno nepisli........

vka
autor
25. mar 2008

Babky už otvorili ten Max?

grejsy
25. mar 2008

cauko Evi tak sa hlasim po tej dlhej dobe.Max mali otvarat 29.3.ale asi nebudu ze vraj nemaju dokoncene nejake butiky no neviem.sesterka mi tam bude robit pri sportovom.Evi ta moja kamoska co bola u teba uz ma chlapceka,rodila v Lubovni.A do Maxu sa zbieras na nakupi alebo len ocka troska potrapit 😝 Inak zdravim vsetkych PA.

vka
autor
26. mar 2008

Ahoj Grejsy no to po dllllllllllllllllllllllllllllllllhhhhhhhhhhhhhooooooooommmmmmmmmmmmm čase si sa TEDA OZVALA dufam že pisneš častejšie do Maxu najprv nakuknuť a potom hadam aj kupiť mužik sa tam chysta do kina tak uvidime ved konečne niečo nove

Rano sme viezli mamku so sestrou na vyšetrenia do nemocnice cez sviatky a to v nedelu dostala vysoke horučky až do 40 za včera jej brali krv vysledky zle a tak do po a nechali si juv nemonici na infekčnom ma vraj nejaky bacil a čosi s krvou vraj zla zražanlivosť teraz je na infuziach 😖

bznka
27. mar 2008

...vka...tak dufam ze bude cim skor v poriadku

vka
autor
27. mar 2008

No to dufame aj my ale cez vikend tam bude musieť ešte zostať 😒 ale nech sa prelieči ..............

Zajtra maju deti v školach volno den učitelov...Dianka ostava doma a aj maleho som vyhlasila ved nech mi trochu nervy popilia 😀 😀 😀

danuska24
27. mar 2008

ahojky. max otvaraju 29.3., tie obchody co nie su dokoncene budu robit postupne, len musia mat poumyvane aby to nejak vyzeralo.

vka
autor
28. mar 2008

Juj ale dnes je pekný čas dufam že to vydrži idem s deťmi vonku 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Po obede musim malemu skočiť kupiť nejake topanočky hadam zoženiem pa

danuska24
28. mar 2008

aj my sa chystame von, len co sa mala zobudi.
ja som vcera bola v PO, kupila som si kozene sandalky za 90 sk a druhe za 190 sk. bossa noha. rusia predajnu lebo idu do MAXu, tak mali vypredaj.

danuska24
28. mar 2008

sme sa vam zabudli pochvalit. boli sme v utorok v poradni a mame kraaaasnych 6380g 😅

vka
autor
28. mar 2008

Fijha no Dani velmi pekna vaha na 3mes babo no perfektne ceny ja som dnes malemu kupila tiež velmi pekne topanočky kožene za 520sk bola som normalne prekvapena ake ceny klasických topanok pre deti 750až890sk no strašne dačo ☹ ....a ozaj je malo topanok všetko botaskový typ...

Dani a do kedy tu bosanohu maju ešte v meste

bznka
28. mar 2008

...danka tak to ste predbehli aj nas a to mame 6 mesiacov........ale nbam to staci 😉

...no ja sa na ten max tesim ze konecne nieco pokope....ale verim ze to bude stat za to. V sabinove neviem ale nikdy nic nemozem kupit....a v presove lietat po celom meste sa mi tiez velmi nechce.

...danka tak to je fajn ze si utrafila take topanocky....no ja fakt asi nemam stastie

...evka topanky v normalnom obchode pre deti su fakt drahe a pri mojom nicitelovi neviem ci by som stale mala chut za ne tolko vyhodit...aj ked je pravda ze kupujem aj take aj onake. POdla toho o ake ide.

danuska24
28. mar 2008

evi do 31, ale pochybujem ze daco este budu mat.. 😒

vka
autor
29. mar 2008

Ahoj Terka ked už aj v činaku normalne topanočky stoja 300-350sk tak radšej dodam a viem že mame kvalitu no tak či tak mu musim kupiť nejake obyčajne botasky lebo jedny adidasy ma čo som mu kupila na ukrajine ale tie len na vinimočne chvile ..... 😉 do školky nech zoderie aj činanske ....

Prijemný vikend holky a nezabudnime na posun času 😉 😉 😉 😖 😖 😖

vka
autor
30. mar 2008

Ahojte dnes sme boli v PO v Maxe no vyzera to tam super a ak môžem dodať aj mooooooooooooocc draho obchody značkove a niektore značky vobec ani nepoznam pozerala som oblečko pre deti napr ryfle pre Tiana sa pohybovali okolo700sk trička do 500sk no ............. 😕 😕 😕
Mužik chcel isť do kina za celu rodinku by sme zaplatili 450sk samozrejme sme neboli deti chceli pukance za maličký sačok sme dali 45sk boli aj smädne ale za 2 dcl džusu dať 28sk 😕 😕 😕 😕 😕 😕

ako bola som dosť sklamana ceny ako v Bratislave možno ked budu mať daku akciu ale inač ..........................

lenrie
31. mar 2008

ahojteeeeeee,
tak sa pod dlhom case ozyvam akosi nic nestiham ☹ takze Max nic moc,no ja uz sa tesim do Prahy tam sa rozsupnem ,tak ma Max netaha a vraj tam maju mnohe znacky lacnejsie ako unas,predsa maju vacsiu konkurenciu a topanky ani mi nehovorte minule som malej pozerala v Optime a cena 1500sk,skoro ma porazilo,tak om jej ojednala z Nextu a vysli ma na 600,no idem asi prat mam tu kopec pradlaaa 😲 a maleho mam doma bo sa nam nechcelo vstavat 😝 no hrozne s tym casom 😠 😠

vka
autor
31. mar 2008

Ahoj Leni a ja som sa obzerala či vas neuvidim ...no vy ste si prispali 😵
Leni nechtiky ti pridem doplniť dnes čakame navštevu lebo došla sesterka z Nemecka a chce prisť tak dnes nič z toho ale zajtra mysliš že by bol problem do obeda ako pojdeme zo školky spýtaj sa malej 😉 😉 😉 😉 😉

lenrie
31. mar 2008

no pztala som sa malej a nic nevravela 😅 ale vies ake to je s nou,lepsie je to ked spinkaju 😉

vka
autor
31. mar 2008

Aj pre nas obe je dobre sme kludne a dnes to bude rychlejšie 😉

vka
autor
31. mar 2008

Tak dnes je ozaj krasne rano šli deti nababušene a po obede pojde v mikinkach javascript:addEmoticon('😎','vBody')
javascript:addEmoticon('😎','vBody')len nech to počasie vydrži dlho dlho ........................ 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

vka
autor
31. mar 2008

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 čosi my vyhodilo nečitatelne odial sa to vzalo 😕 😕 😕 😕 😕

bznka
31. mar 2008

Ahojte...ved to sa dalo predpokladat ze bude draho....ako vo vsetkych takych centrach a tak...ale urcite ked bude akcie tak sa bude dat.....my sme minule boli v opatime aj pred vianocami a boli super zlavy..tak aj max to caka ked budu chciet predat 😀

...zajtra nam drzte palce maly ide recitovat na to cim-cim a je chory a kasle....boli sme u doktroky no nema zapal ale dala nam pre istotu antibiotika...ale maly chce ist reciotvat ze to zvladne tak uvidime 😉

vka
autor
1. apr 2008

Terka tak držim palce malemu basnikovi 🙂 aj na našho sa začina čosi lepiť dnes je v školke ale zajtra už ostane doma aby sa to nezhoršilo